1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • wesker24
    #918
    Nem hiába olvastam másik fórumokon hogy a legvégén fognak anyázni a legtöbbet ! Akkor nem tudtam miért mondják ezt azt hiszem most már tudom !
  • Shep
    #917
    Á képtelen vagyok megölni a végén azt a dögöt 10 percig bírtam, de még mindig élt, akkor jött a halálgránát és végem volt, hát amilyen jó volt eddig a játék a végét annyira elszarták, ha kvékezni akarnék azzal játszanék, de én nem azzal akarok.
  • STFU
    #916
    Rakerestem az wolf.cfg re, de nincs. Az id mappat megtalaltam a dokumentumok kozt, ahol lennie kene, de abba csak a quake liveos mappa van, semmi wolfenstein . Azert lenne jo, ha valaki feltudna tolteni az egesz mappat amiben a wolf.cfg talalhato.
  • Shep
    #915
    Mikor elintézi a légvédelmi ágyút mindig át kell ülni egy másikba.
  • Funk
    #914
    Mit kellene csinálni azzal a csótánnyal a kastélyban?Lövöm a torka alatt,megdöglik,lövöm a seggén a tolyó likat,felrobban,jönnek a repülő tojások,a pókok,és ezt már fél órája nyomom.Közben kiírta hogy keressek meg valamit.
  • Funk
    #913
    A gépeden a keresésbe beírod: *.cfg.Talál egy wolf.cfg-t,ez a config fájl,jegyzettömbbel megnyitod és valahol megtalálod a felbontást.Azt átírod 800x600 ra,mented,és indítod.Utánna a játék menüjéből már ki tudod választani a neked megfelelőt.Nem én vagyok ilyen okos,hanem előttem már leírták.Üdv.
  • Shep
    #912
    Ez a Hans rohadtul idegesítő, ha rakétázik mindegy hol vagyok mindig eltalál, tetű egy dolog.
  • STFU
    #911
    Vki pls! En is jatszani akarok
  • wedge31
    #910
    Én most itt tartok annyira bejön a játékmenet hogy már elöre sajnálom ha vége lesz.

  • Louis Cyphre
    #909
    Mennyire különbözőek az emberek. :)
    Én imádtam végig járni a várost(igen, akár többször is), és felkutatni, megismerni minden egyes apró dolgot. És örültem, hogy nem egy kietlen városban kell ezt megtennenm, és van mindig ellenfél akit le lehet vadászni.
    Ja én már háromszor toltam ki és nem mellesleg összeszedtem minden fellelhető cuccot is. :)
  • Qwerty4
    #908
    Win 7: C:\Users\felhasználói név\AppData\Local\id Software\WolfSP\base\savegames\
    Win XP: C:\Documents and Settings/felh. fiók/Local Settings/Application Data/id Software
  • RETROB0Y
    #907
    Pls valaki monja meg a mentések merre vannak Windows 7-ben!! nagyon fontos lenne!!
  • STFU
    #906
    Udv! Pls kuldjon mar vki olyan beallitast amiben 16:9es keparanyban jon be a jatek vagy 1024x768. mert lcd tv nem akar akarmit megjeleniteni, es csak fekete kep van amikor elindul. A legjobb 1920x1080 lenne ha vki ilyet tudna elore is koszi
  • kovpeter
    #905
    Üdv!

    A kastélyos főszörnyet hogy kell kinyírni? Lövöm az ágyúkkal, aztán tönkremegy mind a három darab, de az a bogár még mindig él.
  • Béla az állat
    #904
    Ez a játék olyan jellegtelen, hogy az már fáj. Most vittem végig és már nem is emlékszem rá. Kár érte.
  • RETROB0Y
    #903
    Wimdpws Sevenbem hol vammal a save gamek?
  • Rundstedt17
    #902
    amúgy meg kb:
    "Solid fun single player, but the multi-player is broken and buggy."
  • Qwerty4
    #901
    Egy picivel hosszabb véleményt is írtam egy másik fórumra, most ezt idézem:

    "Tulajdonképpen semmi jóra nem számítottam, ahhoz képest elég jól szórakoztam, pedig a játék semmiképp nem hibátlan, sőt van elég kivetnivaló.
    Én a grafikát nem tartom csúnyának, de tény és való egyes helyszínek kevésbé kidolgozottabbak, fakók.Talán a város a legszebb úgy önmagában.
    Az, hogy ilyen GTA-szerű küldözgetős/küldetésfelvevős rendszer van, ezen meg is lepődtem, nem is számítottam rá, de nem is hiányzott.Az amúgy szép városban elég frusztráló volt ugyanazokon a tereken mindig harcba szállni a német katonák ellen.Egyszerűen dögunalmas volt, meg folyton a várost végigjárni negyedről-negyedre, hát lehangoló...
    Az MI botrányos dolgokat művel, főleg a szimpla mezei katonák.Egyszerűen képesek nem észre venni, bambán bámulni, egyszóval a cselekedetemet nem egészen tudják követni.Bár én normalon toltam, nem tudom magasabb nehézség fokozaton hogy van ez.
    A játékmenet a szokásos mai trendekhez alkalmazkodott.Hát ez van.
    A hangulatra elég későn éreztem rá, addig elég unalmas volt.Semmi köze a W3D és a RtCW atmoszférájához, de ez mindegy is.

    Negatívumok:
    -néha unalmas, monoton (főleg az elején)
    -"város-rendszer" (eredménye a kevésbé pörgős játékmenet)
    -MI
    -újrajátszhatósági esélye nulla
    -nincs egy olyan jelenet ami maradandót tudna alkotni
    -(baromi unalmas credits)
    -néhány rossz helyre tett checkpoint

    Pozitívumok:
    -hangulat
    -látványvilág
    -jó lövölde
    -wolfenstein

    Semleges:
    -különleges képességek
    -játékmenet
    -történet
    -videók
    -zene

    Értékelés:78%"
  • Qwerty4
    #900
    Hát azért ezt én nem jelenteném ki ilyen kategórikusan. :)
    Amúgy biztos jobb a 2009-es wolfi a 3D-nél.
    De én úgy nézem, az adott időpontban (amikor játszottam) melyik játék nyújtott nagyobb élményt, így maradt alúl a sorozaton belül az idei wolfi.
    A 3D talán az első FPS-em (és talán PC játékom is) volt, szóval ebből adódóan nagyobb élmény volt.
    Most eltelt 8 és fél év, a műfaj is elveszőben van nálam, szóval teljesen más a helyzet, a hozzáállás.
  • Lacee86
    #899
  • Promi #898
    Mindég mindenből az első a legjobb.
  • mcsaba
    #897
    Elvannak a bácsik.
  • Qwerty4
    #896
    Én is a végére értem, egy erős közepes, talán már egy kicsivel annál is jobb.
    Végülis pozitív csalódás, ugyan nem élveztem úgy, mint annak idején a W3D-t és a RtCW-t, de azért tetszett.
    A CoD5-höz (és az egész CoD szériához) képest maga a paradicsom ez a játék. :)
  • Qwerty4
    #895
    Pff, ez az utolsó boss hihetetlen frusztráló, az első kört letudtam könnyen, de amikor elkezd rakétával sózni, akkor elmegy a kedvem az egésztől.
    Meg alig látni ezt a főpatkányt, bújkál össze-vissza. :(
  • Louis Cyphre
    #894
    Teszt
  • storm181
    #893
    A Konzol HQ-s tesztet is olvastátok? Az szerintem teljesen rendben van, ott pont dícsérik és nem húzzák le (7,5). Nekem is nagyon bejött a game, csak a kár hogy rövid volt. Most ugrok neki majd másodszor, de ezúttal lehet bepróbálom a hard fokozatot.
  • CamelX
    #892
    vágós a kép :D jó kis ártatlan álcának tűnik, pedig a belsejében biztos zajlanak okosságok :)
  • Cat 02 #891
    De azért amerikaiaknak nem parancsolták, meg hogy menjenek az erdőbe keresni a csodafegyvert és közben mondták nekik, hogy nem fogunk kikapni, mert nálunk van a csodafegyver :) [/truestory]
  • Seth
    #890
    Hogy mondod? XD
  • CamelX
    #889
    Na majd csak várj míg a japók elő nem veszik 1 nemvárt időben a Gundam féle mangagádzsi fejű lézerrobotjaikat :D
  • Cleawer
    #888
    1.sajna (Az RtCW-t csupán 8-szor vittem végig ,akkor is köménymódban ,de ott ha lelövök egy nem németet akkor mission failed :( )
    2. azt Te csak hiszed (: japánban a halálsugárral,amerikában öngyilkosrobbanótöltetes denevérekkel kísérleteztek .Mindenhol kísérleteztek misztikus dolgokkal ,amerikának bejött az atombomba, a többieknek nem. (A japók közelebb voltak hozzá,csak félúton elhalaszották)
    Igaz annyiban igazad van hogy ezek tudományosan misztikusak voltak akkor. Már nem.
  • Hegi90
    #887
    najó de:
    1. ez wolfenstein, itt nácikat kellett nyírni mindig
    2. csak a nácik kerestek misztikus megoldásokat a VH végén.
  • Cleawer
    #886
    Kellemes hétvégi kikapcsolódás egy kis ratatttával. Azt sajnálom hogy csak a "gonosz" nácikat kell lőni ,jöhetnének már angolok vagy ruszkik is,ők se angyalok.
    Kell hozzá apró leleményesség és józan paraszi IQ akkor nem megerőltető még Überben sem.Csak az a fránya Hans de regen Kurt...
    A mentési rendszere szerintem katasztrofális.Ha 2 ember akar 1 gépen játszani akkor nem tom hogy hogy lehet megoldani hogy egyik se szopjon a küldije újrajátszásával.
    Aki 6 óra alatt végig vitte annak üzenem hogy felesleges legkönnyebben elkezdeni hogy utána fikázza.A mai FPSek körében erős négyes ,de a régi ősökhöz viszonyítva gyenge 3as.
    Nemvolt agytépően szarrá scriptelve mint egy cod modern warfare,és élvezetőbb is.(vagy mi,talán 4)Van egy közepes története,szép graf.Nem csicsás csillivilli mint a krájzisz ,hogy olyan gépre fejlesztették ami csak 1 év múlva lesz piacon,de 20 perc alatt megunod a játékot.
    10k hufot nem biztos hogy megér ,de ha a multija jó akkor 4et biztosan,mert a régi wolf multija az a legfaszább csapatjáték amivel csak játszottam(:

    Ja és több szép de játszhatatlan játékot láttam mint rondának ítélt de nagyon jó játékot.Ez a kettő között van.
  • Broafka
    #885
    használd a piros kristályt, azzal könnyen le lehet szedni, jah és leginkább gépfegyvert, a többi elég lassú ellene.
  • Sugam
    #884
    LEHET ezt multiban játszani? vannak szerverek?
  • czky
    #883
    Különösebb taktika sztem nincs. Nagyobb fegyverekkel pirítsd az arcát. Na meg persze közbe rohangálás, fedezék keresés, ugra-bugra h ne találjon el. xD
  • czky
    #882
    Most végeztem a gaméval. Naggyon jóóóó volt!!!!44
  • beteg
    #881
    csá!
    fő bosst,hogy lehet kinyírni?az első,oszlopos részen túl vagyok.
  • Hegi90
    #880
    én azt addigra már elfogyasztottam :D
    de már megoldottam :P
  • Bokafix2
    #879
    Ja, amitől porladnak a drágáim.