1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • highlander15
    #958


    Így már talán valaki rájön hogy mi a gáz.
  • Funk
    #957
    Egy nő lebeg egy gömbben,három generátor piros,kilövöm egymás után,vagy egyenként,közben menekülök,hiába nyomok négyest lassításhoz,kinyírnak.Számomra kicsit elkúrták a játékot a végefelé,irreális degenerált alig megölhető mindenféle zombival.Fél évig nem játszottam,mert a far cry 2 olyan kibaszott szar,vége nem látható ismétlödő fos ami elvette a kedvem.Ez jól indult,lehet már én vagyok vén fasz.
  • bgabor
    #956
    Mellesleg a repteres pályán nincsenek semmiféle lebegő generátorok, nem tudom miről beszélsz.
  • bgabor
    #955
    Két pálya.
  • Funk
    #954
    Nekem tele lett a tököm a repteres lebegő generátoros baromsággal.Mennyi van még hátra?
  • ropi88
    #953
    nincs még...
  • oregon1987
    #952
    Nincs!
  • ApPa123
    #951
    935 komment pls
  • Ottesz
    #950
    Az én fagyásaim oka DRIVER!!!Tehát akinek rosszalkodik a játék(játék alatt kifagy) és 8800GT videókártyája van annak javaslom a 182.50-es drivert!!Azzal csont nélkül megy!
  • SZilaJMaGGoT
    #949
    Hát nemtom sztem korrekt... Mert mondjuk monitoron tényleg elég gáz, de psp-n gecire korrekt lenne... :D
  • Shep
    #948
    A nyavalya ezt a hülye billentyűzetet, csomó leütést nem érzékel (azért remélem ki lehet silabizálni amit írtam), vissza kellesz raknom a régi 13 éves billemet :)
  • Shep
    #947
    Nem értettem félre, te értettél félre engem :), vagy mindketten félreértettük a másikat.
    Azért az ott van a grafja elég erős szerintem, kocka emberek, kocka folyosókon :) (némi túlzással persze), annak idején persze nagyon szép volt, de mostmár azért. amik még ma is tűrhetőek azok a régi pixelekből álló játékok DN3D, SW, DooM stb., az persze más kérdés, hogy a játék el még élvezhető, mert ha nem az lenne, nem nyomtam volna le benne pár pályát.
  • SZilaJMaGGoT
    #946
    Igen azért mondtam, hogy szerintem még most is ott van a grafja... :) És am bocs ha félreértettél, nem kötözködni akartam... :)
  • Shep
    #945
    Ott volt a smiley, tudom ,hogy nem ugyanaz a 2. Egyébként láttad te a sof 1-et mostanában?
  • SZilaJMaGGoT
    #944
    Azért nem, mert a quake 2 a quake 1-hez képest rengeteg technológia újítást tartalmaz... :D Ahogy az összes id tech egymáshoz képest... Ez olyan mintha azt mondanád a quake 3(nem írtam el nem a 4et akartam :D) és a doom3 egyre megy... :D Lehet, hogy neked így távlatokból csak annyi jön le, hogy öreg és csúf mind2, de ha előszeded a 2 játékot rájössz miről beszéltem... :) Egyébként szerintem a sof1-nek mai napig is teljesen korrekt a grafja...
  • Shep
    #943
    Egyre megy :)
  • SZilaJMaGGoT
    #942
    A sof quake 2-es... :)
  • Shep
    #941
    Hát pedig csak le kell őket lőni, javaslom a lassítás használatát.
  • kovpeter
    #940
    A repülőteres pályánál nem tudok továbbjutni. Bemegyek egy nagy terembe a közepén egy gömb szerűség, a közepén egy csaj lebeg. Szétlövöm a 3 generátort vagy mit, és utána elkezdenek ömleni a mindenféle villámszóró csontvázak stb... Mindig kinyírnak, nem bírok velük...
  • Shep
    #939
    Nagyon helyes, ha nem bírja ne játszon vele. Nem is engedném ,hogy 18+ alatt játszanak vele a pulyák. Egyébként a SOF-ról jut eszembe, felraktam délután az 1-et, megcsináltam vagy 4 pályát és még mindig élvezhető, de a brutalitás annyira már nem jön át, nem hiába kvék1 endzsin azért mai szemmel nézve már nem olyan ütős, de a géppisztollyal pötyögtetés még mindig üt. :) Megnéztem a RtCW-t is és hát közel sem volt olyan élvezetes, mint régen, azért pár pályát ebből is lenyomtam :)
  • bgabor
    #938
    Valaki küldjön neki egy Dead Space-t ajándékba.
    Rögtön megemeli az ingerküszöbét.
  • W B
    #937
    nem azért a de lány ismerősömnek nagyon is tetszik a játék. akkor ez a lány most "vér lány"? vagy mi?
  • wedge31
    #936
    Vagy csak szorakozik...
  • ApPa123
    #935
    Hy a game-hez van magyarítás??
  • oregon1987
    #934
    Egy Soldier of Fortune-t adnék neki hogy játszon vele! :D
  • oregon1987
    #933
    Jesszus ma olvasgattam egy forumot nem mondom melyiket de leltem egy olyan szöveget azt hittem vicc, de sztem komolyan gondolta a gyerek!

    "ano12 - 2009.08.24 12:38

    Szerintem is jó a játék. 25%-ig vittem, kettő óra alatt. Csak letöröltem (igaz nehéz szívvel). Hogy miért? Mert túl véres. Sajnos (vagy nem sajnos) én nem bírom.

    De amennyit láttam, az nagyon tetszett. Szépen megcsinált. Végre ez az idősíkos dolog is rendesen ki volt dolgozva. Hangulatos kis játék, csak kár hogy 18+-os. "

    Ilyet se láttam még! :D Nem bírja a vért hisz ez csak egy játék! Most vagy buzi vagy lány! xD
  • Shep
    #932
    Hát akkor nincs ötletem. :(
  • highlander15
    #931
    XP Professional-om van!
  • Shep
    #930
    Milyen op rendszered van, én most raktam fel xp-re és semmi gondja nincs.
  • highlander15
    #929
    Máshová nem tudom írni,bocs:

    Feltettem az RtCW-t(az elsőt),beléptem a játékba.Jött a legelején a videó hogy az őr elindul a cellám felé...itt megakad a kép és a hang,és bejön egy ablak,amiben valami driverről van szó.ATI Radeon HD3850 512MB vkarim,Intel E5200 duplamagos 2,6-os procim és 2 GB RAM-om van.Ez több mint elég a játéknak,mégsem értem miért produkál ilyen hibát.Mi lehet a probléma?
  • Shep
    #928
    Na csak megöltem Hans-ot, de ilyen marhaságot kitalálni. Na mindegy.

    Értékelés
    Grafika: 9/10
    Zene: 9/10
    Hangulat: 8/10
    Játékmenet: 8/10
    85%
    Nekem tetszett jól szórakoztam és végeredményben ez volt a cél.


  • STFU
    #927
    ahh nem, nincs meg, csak olyan van hogy Dokumentumok\id Software\WolfMP\base de WolfSp nincs
  • Funk
    #926
    Akkor hajrá!
  • STFU
    #925
    megvan! beraktam! mukodik!
  • STFU
    #924
    xp-t hasznalok
  • Funk
    #923
    Az utolsó ágyúban nyírtam vagy 10 percig,de semmi.Utánna eluntam.Ha más trükk nincs,akkor nekifutok.Köszönöm,üdv.
  • Funk
    #922
    *.cfg-vel keress,vistánál speciális,almappákban,rejtett fájlok is.
    eta r_gamma "1.3327546296296"
    seta r_skipDetailNormals "0"
    seta r_skipGlobalShadowProjectionTechniques "0"
    seta r_verticalSync "1"
    seta r_initialAspectRatio "1.333333"
    seta r_letterBoxedHeight "768"
    seta r_letterBoxedWidth "1024"
    seta r_customHeight "768"
    seta r_customWidth "1024"
    seta r_fullscreen "1"
    seta r_displayRefresh "60"

    Ide nem lehet bemásolni az egészet.
  • Bence94
    #921
    ezt kihagytam elvileg fel lehet oldani a 60 fps limitet.ezt egy oldalon találtam (valamit értek belőle de egy jó angolos lefordítaná ?).

    com_showFPS “1″ - Show FPS

    com_unlockFPS [0,1] - When this is set to 0, the ET:QW engine is effectively locked to a 30FPS maximum to help maintain smoothness. However if you want your framerate to exceed this limit, you must first make sure this variable is set to 1, which it should be by default. However by itself that won’t necessarily do anything - you should also check and adjust the com_unlock_timingMethod and com_unlock_maxFPS variables below as well.

    com_unlock_timingMethod [0,1,2] - ET:QW tries to smooth out your framerate using a timing method which is specified here. By default the timing method is 2, which is the most conservative approach and effectively the smoothest, but provides the lowest framerates, typically leaving most people at 30FPS. Setting this variable to 1 sacrifices some smoothness in return for higher FPS. Using both 1 or 2 still limits your framerates to multiples of 30, but setting it to 0 completely frees up system to provide the highest possible FPS, but in return you may experience FPS spikes and jerky gameplay. Method of timing interpolated/extrapolated frames. (Default: 2)
    0 = Render as many frames as possible 1 = Render frames in multiples of 30 2 = Renders frames in multiples of 30 based on an average

    com_unlock_maxFPS [FPS rate] - If you’ve unlocked your framerate using com_unlockFPS 1 and you’re using a com_unlock_timingMethod of 1 or 2, then you will still be bound to a maximum framerate specified using this setting, the default being 60FPS. If the game can’t reach the new framerate cap, it will round down in multiples of 30, so if you notice your FPS is still sitting around 30 after unlocking your framerate, either lower this framerate cap, lower your settings to improve your average FPS, or switch to using the 0 timing method which effectively ignores this framerate cap.
    Maximum frames the FPS unlock will try to reach. This only works for timing method 1 and 2. Default: 60

    én azt vettem ki nagyjából, hogy a unlock fps-t 1-re kell,timingMethod-ot 0,maxFPS több mint 60 pl. 100 ?
  • Bence94
    #920
    Valakinek volt olyan gondja 1280x1024-es felbontásban, hogy fent és lent két csík van? Mert egy kis ini buherálással megoldottam.Akinek kell szóljon és elmondom.

  • Shep
    #919
    Hát igen, valahogy nincs meg a játékban a fokozatosan keményítünk, hogy rákészülj a főellenre hatás. E helyett lazaság van, majd durr szivassuk meg a hülyéket. Bár ha jól belegondolok a Raven mindig ezt csinálta, hát profik nincs mit tenni. Ha minden játékukból a boss fightokat kivennénk és összegyúrnánk igazi hardcore kihívás lenne még a legprofibbaknak is.