1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • balika16
    #1078
    Hogy kell megölni a nagy kövér parancsnokot?
  • DannyL
    #1077
    A Veil Portal-nál mit kell csinálni ahol az a nagy dög szörny van?
    Szétlőttem a két energia szekrényt, de nem áll le a gyűrű.

    Van még egy szekrény de az energia pajzs mögött van.
  • MR ME
    #1076
    azóta már megtörtént :)
  • Bokafix2
    #1075
    Látom még nincs upgradelve az mp40-ed. Vegyél egy dupla tárat, 64 skulóval.
  • MR ME
    #1074
    hát nem édesek?

  • Hollingsworth
    #1073
    Na végigvittem ki is akasztottam!!!!
  • zaki
    #1072
    közben rájöttem az okos fejemmel, azért köszi :D
  • W B
    #1071
    csak lődd szét a fejét. ennyi
  • Hollingsworth
    #1070
    Szerintem mi nem egy főellenségre gondolunk! (wesker24) Én már szentem a végefelé járok ahol egy kopasz náci egy hatalmas páncélban a két karjánál meg egy forgótáras gépityu van! És két darab kristályomat már bele döftem a pácéljába! Én itt járok, és az egész pálya lebeg abba a szellem világba vagy hol......
  • W B
    #1069
    STG44 gépfegyverrel lődd szét. De persze az erősebb lövés képességet használd.
  • zaki
    #1068
    Ehh, szégyen szemre elakadtam :P

    Szal Castle pályát megcsináltam, mennék az Airfieldre, egy sor nácit kinyírtam, aztán van egy tank az út végén, mellette van a jel amerre mennem kéne, ott áll egy teherautó, de nem tudok továbbmenni, és a tank meg lő rám állandóan, csak akkor nem, ha ráugrom a tetejére :D
    Képet sajna nem tok tolni, mivel xbox360on játszom, és a youtubeon sem találtam róla videót :(

    Vki esetleg tudna segíteni?
  • gregtom6
    #1067
    Üdv. Legnehezebben milyen hosszú a játék?
  • wesker24
    #1066
    Már számtalnaszor le lett irva hogy mit kell csinálni !

    Annál amonsternél még löszert sem kell pazarolni !

    Egyszerűen csak oda kell csalni az oszlopokhoz hogy kidöntse !

    A videóban egyet kidönt neked már csak a másik 3-hoz kell odacsalogatni ! Miután az oszlopok ledöltek a monster is oda kerül a hová való !
  • Hollingsworth
    #1065
    csövi! Amikor a kopasz náci a főellenség és az a feladatom hogy pusztítsam el a kör közepén lévő gépet!! Pontosan mit kell a gépen szétlőni mert, hiába lövöm nem veszem észre hogy valami kárt tettem volna benne! Közbe a kopasz állandóan kicsinál! Előre is kösz!!!
  • MR ME
    #1064
    hali
    az 1.1es patchez jó a sima razor crack vagy keresni köll másikat?
  • Sumi70
    #1063
    Hogy lehet likvidálni ezt a németet?
  • grebber
    #1062
    LOL sorry semmi statisztikát nem néztem!
  • grebber
    #1061
    Most vagyok a farmos után részen ahol egy lifttel lementem valami üzemszerűségbe. Kb vagyok a game 1/4-énél?
  • Bokafix2
    #1060
    Paranormális tevékenységek folynak... :Ð

  • Synchronous
    #1059
    Mért kellett tökön lőni?
  • norbi2fraktal
    #1058
    kellet adagolni:D
  • Benedek
    #1057
    Nem sok skulód maradt... :))
  • DarkSector
    #1056
    magyarosítás????
  • norbi2fraktal
    #1055
    No comment XD
  • hiper KOCKA
    #1054
    Sztem ennél a résznél, ahol elakadtál az a tudós, akit belelöknek a portálba az tulajdonképpen a későbbi ellenség, akit majd le kell gyűrni, mert úgy tudom ő jön vissza onnan, csak kicsit megváltozott a fizimiskája.
    Egyébként a legbambább főellenfelek egyike ez a kopasz bárgyú bika. IQ térdmagasságban, úgyhogy nem kell félni tőle.
    A black sun energiája úgy tűnik fordítottan arányos anomáliát indított be nála.
    Az intelligenciája, eltűnt a teste viszont igencsak kipacsirtásodott és elég táposakat is tud ütni.
    Szvsz az hogy eszébe sem jut kikerülni az oszlopokat, hanem minden alkalommal vigyorogva szalad neki, egyértelműen mutatja hogy nem egy észlény. Mindegy, legalább könnyű volt legyakni.
  • newszepiking
    #1053
    köszi mindenkinek!
  • peticopter
    #1052
    Ahmmmm ..Thanks.Tehát elavult a vasam...De az létezik hogy Multiban elindul SP-ben meg nem???Mert ez a szitu és nem szaggat
  • DarkSector
    #1051
    4650-es nah...dekeverem mindig ...:D
  • DarkSector
    #1050
    jah azé mondom
    de nem kell agp-t elfelejteni csak ez a 9800-as nem jo
    4850-es uj már elfuttatná médiumba...
  • Bokafix2
    #1049
    Sm2? Mégaz, de ez a kari még AGP-s rendszerű úgy tom, szal el lehet felejteni a cod újabb részeit, a Wolfit, meg a többi újabb játékot is. Én a helyében tuti váltanék pci-ra, dehát akkor ugye mindent cserélni, ez a minimum, viszont az meg píz ugye... nem kevés.
  • Roger6
    #1048
    Nesszórakozz! Én legkönnyebb fokozaton max. fél órát játszom, aztán mehet majdnem a legnehezebb. És ha végeztem, jöhet a legnehezebb.
  • DarkSector
    #1047
    jogos
    az eltűnő gecik miatt énis könnyűn mentem annyira nem jó, hogy szivassam magam...
  • PhantomAss
    #1046
    akkor ezek szerint te még nem kezdtél újra játékot azért, mert a végén iszonyat nehéz lett
    én már többször is és semmi kedvem magam szivatni :O)
  • DarkSector
    #1045
    cpu is a baj, de főképpen a vga...9800pro az nem sm2-es?
  • MrXL
    #1044
    A 3GB RAM elég, de a többi nagyon kevés a mai játékokhoz.
  • peticopter
    #1043
    Vagy ez lehet a baj???P4 Athlon 2400+ Ati Radeon 9800Pro 3Gram??kevés mi?
  • peticopter
    #1042
    Uraim Help!!!Letöltöttem a játékot (felcrackeltem ahogy azt kell) de sajna az istenért sem tudom elinditani...Valami más trükkje van a dolognak?Az exe után ledob!Ugyanez a bajom a COD WAW-al...Mi a trükk?
  • DarkSector
    #1041
    elbasztam
    ujratelepités miatt
    elment a mentésem
    ha van valakinek mentés akkor pls adjon
    ezelőtt a 3. kristálynál jártam, vagy onnan vagy azelőttről kéne kicsivel, mikor a páncéál aktíválódik...THX.
  • wesker24
    #1040
    Jah ott én is mgehaltam egyből ! Ott nem is igen kell lövöldözni hanem csak a szörnyet kell odacsalogatni mind a 4 oszlophoz amint mind a 4 oszlop kidölt a szörny és viszakerül oda ahová való vagyis a pokolba !
  • Benedek
    #1039
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ld. nem sokkal visszább, #962 és #966