1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • derdani
    #1118
    Az mért van hogy amikor el akarom indítani a Multiplayert akkor ezt írja:
    Couldn't load fs.chk
  • Calver
    #1117
    célozz inkább a nyakukra, az annál keletkező vérszökőkútnál én mindig úgy nevettem mint egy 12 éves kislány pszichopata tendenciákkal
  • CamelX
    #1116
    Akkor nagyon feltuningolhattad, mert nekem még empowered képességgel se tépi le a fejüket mondjuk én +sebzést nem vettem hozzá, lehet úgy más
  • derdani
    #1115
    Ez csak játék
  • Bokafix2
    #1114
    Ha kar98-al telibebucizom a katonák fejét, akkor mért szakad le? Olyan erős ez a fegyver vagy mi? Mert a golyó teljesen letépi a fejüket, csak a nyakukból marad valamennyi. És még köhögnek is közben... de hogy, ha nincs fejük?
  • derdani
    #1113
    Na én is végigvittem
  • underx
    #1112
    Köszönöm!
    Sikerült és vége a gamenak !
  • underx
    #1111
    Itt a vége?
  • derdani
    #1110
    Most kezdjem előről a pályát? Nem maradt lőszerem.
  • derdani
    #1109
    Úgy kell megcsinálni hogy megnyomod a 2 -es gombot és lövöd a faszit. Az oszlopokból amik mennek körbe-körbe pedig feltudsz töltődni. Csak vigyázz hogy maradjon a következő menetre is lőszer.
  • underx
    #1108
    Nekem segit valaki?
    Mert én löhetem pajzs veszi körül aminek nem találom az ellenszerét és mögüle pedig lö mint az állat!
  • webadam
    #1107
    De mi abban a nehéz?Én benyomtam az erősebb fegyvereket,lőttem a bosst utána az oszlopnál feltöltöttem a medált.Ezt eljátszod párszor,odamész és beledöfsz valamit és kész.Utána még párszor meg kell küzdeni vele,de ez a taktika nekem bejött.
  • derdani
    #1106
    Én utána akadtam el , mert már alig maradt lőszerem és nem tudom lelőni azt a faszit . Mekorra szar.
  • underx
    #1105
    Sziasztok!
    Hát én is elakadtam , de kegyetlenül,mégpedig ott hogy átmegyek a 2 idökapun és és ott beszélak egy náci csontvázzal meg egy ellenséggel,
    majd utánna ez beáll középre és pajzs veszi körül meg forognak kivül az oszlopok.
    Mit kezdjek vele mindegy melyik képességem használom egyik sem ér semmit és semmit sem látok hogy mit kellene kilöni!
    köszi!
  • CamelX
    #1104
    Ott az időlassítás képesség, bár sztem minden gond nélkül meg lehet csinálni anélkül is
  • deicide
    #1103
    ha nem mondod rá sem jövök csak az a retek géppuska elég lassú:(
  • werkfilm
    #1102
    ügyesen kell az irányukba mozgatni a célkeresztet és lőni az egégomb lenyomásával
  • deicide
    #1101
    Sziasztok..

    Szenvedek az egyik Bossal mégpedig azzal amikor egy nagy bogárszerű valami jön!

    A bogár az rendben is lenne de utánna jönnek a replülő akármik amik leszednek az ágyú mögűl!

    mit kellene itt csinálni hogy ne pusztuljak el:(?
  • codaco
    #1100
    vagyis köszönöm :)
  • codaco
    #1099
    köszömöm
  • W B
    #1098
    erős lövés képességet használj. az energia fal mögött van egy benzines hordó. azt kell így kilőni.
  • codaco
    #1097
    Egyelőre képet nem tudok adni (mert nem otthonról írok). Annyit még tudok mondani, hogy egy olyan folyosó után volt az ajtó, ahol 4, elektromos kisülést produkáló valami mozgott fel-le, és csak a pajzs segítségével lehetett átmenni rajtuk.
  • bertino
    #1096
    képet
  • codaco
    #1095
    Sziasztok!

    Elakadtam az új Wolfenstein-ben. A Zeppelinen vagyok, és eljutottam egy olyan ajtóhoz, amit energiamező véd. Ezt a mezőt nem tudom kikapcsolni. (Ha szemben állok az ajtóval, a hátam mögött katonák masíroznak be egy teleportálóba a lenti teremben, körülöttem golyóálló üveg.)

    Tud valaki segíteni? Vagy volt már szó erről a helyről? (mivel kb. 4-5 lapot olvastam visszafelé)

    Köszönöm.
  • Bokafix2
    #1094
    Maradjunk annyiban hogy ez nem II. világháborús játék, csak a II. világháború idején játszódik.
    Ha II. vh-s játékot akarsz nyomni ott a cod, vagy a moha. Szal mivel ez a játék inkább a nácik titkos kísérleteire összpontosít, nem igazán nevezhető II. vh-s gémnek.



    "...egy szar, a sok hülye újmódi effektel,meg fegyóval az elsörész azé odabaszott, de ez a szar, föleg a vége háát az egy szarra sikerált, de ez van, na azért el szórakáztam vele..."


    Csak én érzek itt némi ellentmondást?
  • Seth
    #1093
    Az intelligensebb játékos nem játszik végig egy szar játékot. Te végigjátszottad, ergó le kellett hogy kösse a figyelmed, hacsak nem vagy mazohista. Ha lekötötte, akkor annyira szar már nem is lehet , nem e ? XD
  • strebacom
    #1092
    Szerintetek ez egy normális 2.világh.-ús játék volt, szerintem meg nem egy szar, a sok hülye újmódi effektel,meg fegyóval az elsörész azé odabaszott, de ez a szar, föleg a vége háát az egy szarra sikerált, de ez van, na azért el szórakáztam vele....na de.....
  • vérpocok
    #1091
    Érdekes ellenfelek vannak ebben a játékban, a pizsamás nácik voltak a csúcs.
  • wesker24
    #1090
    Dehogy Mp40-el toltam végig csak az adott pályán már csak az Mp40-esből maradt fegyó és már csak azzal tudtam gyepálni Hansot !

    Én is az upgradelt Mp43-as toltam meg a Sniper Kar 98-al !

    Na meg vegyesen a szuperfegyókat is amikor nagy tömeg volt !
  • Calver
    #1089
    MP40-el toltad végig? hmmm... nálam asszem 2 missziót élt, azonnal cseréltem feltápolt MP43-ra amint megkaptam.
  • wesker24
    #1088
    Azért 89 %-ot ir ki mert gondolom nem szedtem fel minden összegyüjthető cuccot ! Pedig alétező összes mellékküldit megcsináltam !

  • zaki
    #1087
    Radio Towert is megcsináltátok?
  • Synchronous
    #1086
    bocs nem 98-at hanem 89-et... elírtam. :]
  • Synchronous
    #1085
    Miért 89%-ot ír a végén? Kimaradtak a mellékküldik vagy mi? Azért a lemaradt rész csak a játék több mint 10%-a, ami kb 1 óra játékidő. Azért kérdem csak ezt mert nekem is 98%-ot ír ki.
  • wesker24
    #1084
    Na én is végigvittem ajátékot szerintem nagyon jó kis game lett ! 9 óra 42 perc alatt vittem végig játékidő szerint !

    Habár a végefelé már kezdett kissé nehéz lenni ! A főbossokal nem volt nagyobb gondom kivéve Hansot na az emgszivatott rendesen !

    A második fázis volt a legnehezebb szerintem amikor olyan szupergyors volt hogy el sem lehetett találni !

    A szuperfegyókat meg csak a főbossoknál használtam !! Hans-nál tényleg szükség volt rá !

  • Dondark
    #1083
    Valaki nem tudja hogy mi lehet a gond amikor a radio stationre akarok menni és töltené be a missziót akkor kilép
    Valakinek valami ötlete?
  • hiper KOCKA
    #1082
    Zetta? Nagy kedvenc... 120 kiló mozgó koleszterin. sztem veil használata nélkül is el lehetne intézni egy olyan fegyverrel ami csirke combokat lő ki magából... teleszórnád vele a környéket ő meg csak enné, enné, míg ki nem pukkanna.
  • balika16
    #1081
    Köszi! megcsináltam!
  • W B
    #1080
    válts át a másik dimenzió nézetbe (veil) na akkor látod hogy egy undorító szörny.
    Onnantól remélhetően magad is rájössz.
  • wesker24
    #1079
    General Zetara gondolsz ??

    Azt ugy kell megölni hogy átváltasz Veil modba ekkor szörnyként látod lelövöd róla a páncélt és amikor töltödni akar akkor kilövöd felette a gépet ezt még eljátszod 3x és ki is nyiffant !