276
Diablo a jövöben: http://www.ra2083.com/
  • Carlos
    #196
    Neo derékig a falban van!
  • Carlos
    #195
    Főküldiket nyomtam inkább.
    Talán ha 2-3 smith-es küldetést csináltam...
    Azok nem jöttek be, mert mindig ugyanazt kellett csinálni.
    Amúgy énis kipucolok mindent. Nem lépek le, ha kapásból megtalálom a lejáratot. Az lúzer 10 perc alatt toljuk végig embereknek való.
  • haxoror
    #194
    Ja, és az első képen mit kéne látni mert én semmit sem látok a sötéttől?
  • Carlos
    #193
    Nálam még egyszer sem fordult elő.
    Amúgy a skilleket baromira nem használtam. Egyszer a gránátdobást de asse ért semmit. Jól megsütöttem inkább az ellent.
    Amúgy 8 ponttal maxolsz ki egy skill-t, nem is érdemes rátenni több pontot.
  • haxoror
    #192
    A 28-as szintet hogy érted el? Csak a főküldetést nyomtad vagy Smith féléket is?
    Én a Geminiknél 10-es voltam most 14 vagyok (rossz szokásom hogy teljesen kipucolom a mappot mielőtt továbbmegyek :)
  • haxoror
    #191
    Az a Smith-es küldiknél nekem is van néha :(
  • haxoror
    #190
    Na végre, ezt lecsekkelem mert már ideggyogyót kapok hogy a sima lövésen kívül csak két spell van betárazva
  • Carlos
    #189
    Milyen verzió?
    Mindig pont 15 perc?
    Rossz krekk?
  • Cassell
    #188
    Arra még mindig semmi ötlet miért lép ki pont 15 percenként?
  • Carlos
    #187
    Nevesíti a fegyveredet!
    Kapsz egy kis bónusz sebzést. Legalábbis én csak ennyi plusszt vettem észre!
  • Titan
    #186
    A probléma megoldva!!!! Úgy leget gombokhoz rendelni skillt (1-8), hogy a kívánt gombot nyomva kell tartani és bal egérgombbal hozzá lehet adni skillt, amit alúl kell kiválasztani ahol a megfelő egérgombhoz (jobb gomb v. middle) lehet skillt adni...:D Remélem ez érthető volt!

    A fegyverkereskedőnél az a Grip modifi...stb. mit csinál azért a k...va sok pénzért?
  • Lammer
    #185
    meseld el ;) plz...
  • Titan
    #184
    A legidegesítőbb az, mikor az a feladat, hogy vágd pofán a célszemélyt és mire végigverkedet magad a célig, nincs sehol a nyomorúlt!!!! A térképen ott van a piros pont, de sehol senki...:(
  • Titan
    #183
    Rájött már valaki, hogy az 1-8-ig terjedő gombkiosztáshoz lehet valamit rendelni vagy mi???!!!
  • Titan
    #182
    A Fegyvereknél a modslot-ot lehet megtőlteni tulajdonságokkal a fegyverkereskedőnél, ua ez érvényes a bio cuccokra is azzal a különbséggel, hogy a dokihoz kell fordúlni...
  • Titan
    #181
    LOL! :D
  • Titan
    #180
    A Dokinál alúl azok a kövik: Bal/jobb szett, Genetikai optimalizáció(nem vesz le pontokat), slotos cuccokat lehet megtőlteni tulajdonságokkal...
  • Carlos
    #179
    Akkor szóval csak a legviccesebb bugok!

    A csatorna szépségei:

    Doki bizony k***ra elfoglalt ott mellette:

    Osakinál ez igy elég elönyös formáció (átlángszórózni a falon):

    Outta Space (egy baltás kiütött a pályáról (quickolad segitett csak)):

    És a végzős karakterem:


    Javaslom a harcosoknak a tápolt lángszórót! Géppuskával nemtom hogy lehet megcsinálni, de szerintem sehogy, mert kicsit sebez...Sux...
  • Thanatos
    #178
    mi ez a modslot? lehet upgaredolni a cuccokat? bár még csak msot kezdtem (2. map kb 4. szint) lehet nem kéne ezzel foglalkoznom :D
  • Carlos
    #177
    Mingyárt nyomok énis bugshotokat és a befejező karakteremet.
  • Carlos
    #176
    Igy igaz!
    És csak abban az egy küldiben van asszem 'csapatod'...
    Amúgy végigtoltam.
    Osaki bácsi kinyirva vagymi.
    Elég csira volt a vége...
    Meg úgy a játék olyan kevés volt... Kinyirtam és annyi kezdhetem elölről.
    Áááá...fura...Kicsit csalódott vagyok most. Aszittem hosszabb lesz...
  • Jumpy
    #175
    na hála egy bugnak megcsináltam az irtást.De csatlakozott hozzám a Viktoria nevű csjszi, ez a csapat igy fogmenni, hogy többiek rohangálnak mögöttem?Semmi irányithatóság a csapattagok felett?
  • Jumpy
    #174
    ÜDv..üdv
    azt mondjátok meg..elvileg lesz csapat is?
    Mert valami olyasmit karattyolt a mókus aki adja a megbizásokat, dokitól kicsit jobbra fent, nem a másik egész jobbra lent.
    De én még semmi infot nem kaptam arr anézve mikor állhat össze a csapat.Mikor kiscsajt kimentettem a börtönből,utána ott volt a repzinél,beszéltem vele, oszt ennyi.
    Ja második robbantós küldetés,mikor a C4ek elhelyezésére 2 perc van.Utána lezuhanunk 7 percig kéne tartani a frontot mig szerel a pilóta.
    Nektek az hogy sikerült?
    Mert engem elárasztanak de qrvára.
    Mivel kéne irtani a dögöket?Vagy csak jóval magasabb szinten kéne ebbe belevágni, jelenleg 14 vagyok.
  • Lammer
    #173
    nah ezt irtam korabban en is, nekem is tftm van... melohelyen meg egy compaq crtm van, ott is csak ablakban megy, bar ott szerintem erosen beszol a 16megas g400
  • Carlos
    #172
    Nekem jobb volt.
    Körbenéztem egy szobában, hogy vannak-e szörnyek.
    Üres. Ok. Elkezdtem felszedegetni a tárgyakat és vizsgálgattam őket! Aztán látom, hogy oson felém két monca. De hogy honnan, azt nemtom, mert az ajtók mind zárva voltak...Érdekes!

    Lenne két kérdésem.
    A dokinál azok az alsó ikonok a sell mellett micsodák? Azt vágom, hogy az egyik a jobb kezesből balost csinál és fordítva. De a többi?

    És a fegyósnál az uccsó az mire jó?
  • Titan
    #171
    Jöhetne már valami peccs hozzá....Tűnnek el a tárgyaim. Pl. találtam valami gerincvelőt 4 modslottal rákőltöttem 18e-ret és mikor véletlenűl rányomtam az optimizációra ELTŰNT és helyette valami fing bőrdarab volt ott! :( Meg néha eltünedeznek az ellenek...eddig, ha benéztem 1 szobába és kirohantam, akkor láttam bent az ellent, most meg nem...
  • Titan
    #170
    Hmmm.. érdekes, hogy bent is kipróbálam a melóhelyemen és ott a TFT-n (win2000 op. rend.)ablakban fut a game, de csak az átvezető videók...itthon a blackTrinitron-on XP. alatt rendesen megy...
  • Thanatos
    #169
    multi-t probálta már valaki?
    nincs levédve és megy is csak valamiért kruva lagos nekünk... oylannyira hogy gyk aki joinol alig tud megmozdulni :D ez másnál is igy van vagy egyedi problem?
  • Carlos
    #168
    Na, nekem meg ez volt az alap!
    De a pajszerra vagy 1 óra után jöttem rá... :)
    Amúgy én a felszini és az első dungeon cuccait viszem a tárolóba, utánna meg csak az 1400 fölötti cuccokat tratom meg... :)
  • cikasz
    #167
    Nekem is a reloaded van meg....
    na mind1 ez van...
  • Jozsó
    #166
    Az egyik kérdésemre rájöttem. Leírom, hátha még nem tudja mindenki. Szóval abban az hajóban tudod tárolni a cuccaidat, amivel küldetésre mész. Ha odamész a fickóhoz az első válasszal útnak indultok, a másodikkal meg pakolhatsz a raktérbe. Persze ez akkor is jól jön, ha leszálltok, akkor amit ott fent találsz, azt még le lehet tárolni mielőtt lemész egy dungeonba.

    De azt még mindig nem tudom, hogy neo hogy tudja használni az aktív skilljeit...
  • Carlos
    #165
    Ez AI útkeresés bug.
    A legszebb, hogy a Lángszóró 'áthat' a falon.
    Tehát ha tudod, hogy a fal mögött monca van, akkor pörköljetek oda!
  • Carlos
    #164
    Szintén!
    Nekemis csak a videógondok vannak!
  • Titan
    #163
    Nekem is a Reloaded ver. van meg és nekem sincsenek hasonló problémáim, leszámítva azt, hogy az ellen mindig légvonalban támad és hajlamosak beszorúlni..:)
  • haxoror
    #162
    Nemtom mennyi verzió jött ki de nekem ez van:

    Restricted.Area-RELOADED

    és semmi problémám vele csak a videok szaggatnak egy kicsit de az sztem azért van mert összevissza pakoltam codekeket a gépre.
  • Lammer at Work
    #161
    ugen elegge el van cseszve rengeteg hibaja van a jateknak, de en igy is szeretem!!! kedvencem, ha ablakba indul el, pl nalam nem jatsza le a mozikat... :( de ha fullban nyomom akkor nem tamad! LOL, hiaba van attackmove, nem tamaD!!! jah aztan: quick save, quick load... ehh miniterkep eltunik... ^^ meg meg par aprosag!!!
  • cikasz
    #160
    Teljesen mind1 mit állitok az options.dat-ban ugyanugy kis ablakban idul el a bal felső sarokban...
    5letek???
  • haxoror
    #159
    constitution - minél nagyobb annál több HP-d van
    willpower - rezisztancia sérülések ellen pl radiation (asszem :)
    ballistic - ellenállóság lövedékek ellen

    Vagy vmi ilyesmi, ha fölöttük tartod a cursort pár másodpercig akkor kiírja hogy mi mire jó, most nincs előttem a game.
  • Titan
    #158
    THX! Azt nem tudod véletlenűl, hogy a "constitution", a "willpower" és a "ballistic" értéke az mire jó?
  • haxoror
    #157
    A toolkit arra jó hogy te is tudod vele javitani a cuccaidat, a slotokra még nem jöttem rá :/