276
Diablo a jövöben: http://www.ra2083.com/
  • Titan
    #156
    Nézegettem a gombkiosztást és azokba a slott-okba 1-9-ig hogyan lehet valamit berakni vagy mit is csinál??? Az a tollkit vagy mi a f...z, amit a fegyverkereskedőnél lehet vanni, az mire jó?
  • Titan
    #155
    Eggyezik!!!!!
  • Carlos
    #154
  • Carlos
    #153
    Semmi...Akkor semmi, ha ebből nem vágtad!
  • Carlos
    #152
    Na, ma estére végeztem...
  • Panzerfaust
    #151
    Naja ez tény, de ha egy ilyen grafikájú játékban, amiben ezen kívül minden egész pofás inkább megyek Kenjivel, mert ő a király. Az akcentusa meg még annál is atomabb.
  • haxoror
    #150
    Jaja, még hogy nincs értelme a számítógépes játékoknak!
    Az életre készítenek föl!
    A jövőd múlhat rajta!
  • haxoror
    #149
    Azt azért nézd meg hogy van-e egyáltalán special izéje mert ha telepakolod művégtagokkal meg implantokkal akkor egyszerűen nem lesz semmi "manája" amivel castolhatna.
  • haxoror
    #148
    was? was?
  • Jozsó
    #147
    Hogyan lehet használni az aktív skilleket? Az ok, hogy a passzívak folyamatosan hatnak, de mi a helyzet az aktívakkal? Neo-nak pl. van egy rakás bombákkal kapcsolatos skillje, de bombát még egy darabot nem sokat annyit sem találtam.

    Mi a helyzet a nénivel a sarkon? Csak azt tudom válaszolni, hogy most nincs pénzem ilyesmire, pedig lenne!

    Nincs a városban vmi dobozka, ládikó, ahova le rakhatom azokat a cuccokat amiket majd később akarok használni?
  • Carlos
    #146
    Wannabe...???
    Őőőő...Mithis?
  • Carlos
    #145
    Akkor aztán kénytelenek leszünk használni azokat, amiket az ilyen játékokban látunk... :)
  • haxoror
    #144
    Hogy őszinte legyek játék közben inkább nézek egy szőke csajt extra dudákkal mint egy félmeztelen japcsit vagy azt az esőköpenyes terminator wannabe-t :D

    Ráadásul a woodoo castok jönnek be szal a Diablo után megint mázlim van :)
  • haxoror
    #143
    Ha!

    Mivel semmi esély arra hogy a Fallout3 idén megjelenjen így a postapoc fíling utáni sóvárgásomat ez a gém is tökéletesen be tudja tölteni (természetesen ez a játék nem rpg ellentétben a Fallouttal ami AZ rpg)

    (Imádom a MadMax környezetet, kértem a felvételem a Paksi Erőműbe, reménykedjetek hogy nem vesznek fel mert akkor aztán... )
  • Jozsó
    #142
    Szóval megnéztem pontosan. A shotgun 40-216-ot üt. Ha kézbeveszem, akkor ez 88-491-ben fejeződik ki. De azért a lángszóró még mindig jobb, derekasan felturbózva 430-452.
  • Carlos
    #141
    Én értem mire gondol a srác!
    Azért Fallout mert ezis ilyen katasztrófa utáni lepukkant környék, hytec cuccokkal.
    Ez nekem is nagyon bejön! Szerintem tök jó játék.
    Szerintem a grafika sem vészes. Aki nem szereti az ilyesmit, az mennyen HL2-zni vagy Doom 3-alni.
    Szerintem ettől lesz tökjó ez a gém.
  • Titan
    #140
    Haha! Látom Te is hosszas mérlegelés után a nagymellűt választottad...:)
  • DonnieBrasco
    #139
    Hát a fallouthoz az égvilágon semmi köze, max annyiban hogy kb. 7-8 évvel ezelőtti szintnek felel meg a grafikája.
    A Fallout viszont szerepjáték volt, ez meg nem az! Dögunalom. 12-es szintig elvittem a japcsit, aztán uninstall, delete. Nagy nulla.

    DB
  • haxoror
    #138
    Ja és nekem a gém röcc nélkül fut csak a videok szaggatnak be egy kicsit néha de ez még bőven belefér.
  • haxoror
    #137
    Na végre kipróbáltam és nekem nagyon bejön, imádtam a Falloutot és a Diablot is és most megkaptam a kettőt egyben :)
    Ami szar hogy optionsból nem lehet a brightnesst állítani :(

    A Psi csajjal kezdtem kb az felel meg itt a varázslónak, szívás ha felrakok bármilyen művégtagot az csökkenti a manát szal kompromisszum...
  • Carlos
    #136
    Nálam csak az átvezető animok vannak ablakban.
    A játék fullképernyő, de az animok mintha ablakban lennének.

    Nocsak, nocsak...
    Data/options.dat
    Nekem fullscreen a játék de mégis az 1-es flag van beállitva (window:640x480).
    Kutakodjatok, állítgassatok...
  • cikasz
    #135
    Ennyire hülye azért nem vagyok...

    Lentebb andrew is ugyanezt kérdezte, de választ ő se kapott...
  • Carlos
    #134
    Na, a karakterem!
    Érdekelne a Ti karaktereitek is! Ha tudtok szúrjatok be képeket!
  • Carlos
    #133
    Na, rájöttem!
    Pájszer kell nem az a toolbox baromság.
    Ja és a pajszernak bal alul kell lenni, mert különben nem nyitja ki a ládákat... Bug vagy Feature?
  • FairCO
    #132
    kösz, már jön is
  • Titan
    #131
    Érdekes...nekem teljesképernyőn fut....Amikor elindítod a játékot, akkor van 1 olyan fűl, color depht vagy mi és ott van 1 olyan, hogy windowed mode on/off...
  • GrimReaper78
    #130
    wanadoo...
  • FairCO
    #129
    vmelyik warez oldalon fent van? a revenge nem műxik nekem.
  • cikasz
    #128
    Mit kéne tenni, hogy teljes képernyőben induljon el??
  • Carlos
    #127
    Hogy kell használni a toolboxot a lakatos ládákon?
    Ha nyomok egy W-t, akkor eltünik a toolbox és ugyanugy nemtom kinyitni.
    Faszim kezébe se tudom tenni, mert ott meg a géppuska van.
    Szóval hogyan tovább?
  • Hunnenkoenig
    #126
    A hivatalos kiado a SevenM http://www.sevenm.hu/

    A lap közepe fele van a bejelentes a forditasrol. A letöltesek között van egy Demo is, de a link nem müködik honapok ota, pedig irtam nekik emailt.
  • cikasz
    #125
    Szasztok.
    Mit kéne tenni, hogy teljes képernyőben induljon el??
    köszi.
  • Jozsó
    #124
    Maximum. Mikor a kezébe fogta (ugye ott már skillek is játszanak) kb. 50-460 volt a min - max sebzése. A lángszóró tuningolva nevesítve most olyan 360 körül sebez. De ha egyszer vki meggyullad, az már nem harcol tovább. >:-)
  • Carlos
    #123
    Az van is, de nemtom hogy kell használni.
    'Neo' nem tud belépni a cyber világba, csak a hacker csaj.
    Nekem egy egyedi tunningolt géppuskám van...Mongyuk még gyerek a karakterem.
    Amúgy a minimum sebzés a 200 vagy a maximum?
    Ajánlom a fegyver nevesítését vagymi, mert megnöveli a sebzést, bár húzós az ára... :) De csak egyszer kell... :)
  • Jozsó
    #122
    Hali,

    Én is a mátrixos figurával megyek, lángszórót adtam a kezébe. Találtam egy nem-rossz shotgun-t is (mintha vmi elite cucc lenne, mert van neve, és elég nagyot üt - 200 körül), de még mindig a lángszóró a favorit. Lehet venni a fegyveres macánál egy toolbox-ot. Na az vajon mire jó? És ez a karakter is be tud lépni a cyber világba? Mert hiába találok terminálokat nem tudok csinálni vele semmit.
  • Carlos
    #121
    A drágám nem szupportálja az ékezetes karaktereket!
    Van valami ötletetek, hogyan lehetne ezt megoldani?
  • Carlos
    #120
    Amúgy nem gáz. Énis elkezdtem a fordítást!
  • Titan
    #119
    Nem mondod????!!! Hol olvastad az infot?
  • Carlos
    #118
    ÉRTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Köszönöm!
    Szóval a tárgyak annyit vesznek le!
    A zárt ládákat hogyan lehet kinyitni? (pájszer?)
  • Carlos
    #117
    Mennymár!
    Hol, mikor?
    Nagyon állat gém!!!