344
Disciples 2: Rise Of The Elves
  • a_n_d_r_e_w
    #144
    Akkor megosztom, csak nem tudom milyen gyors lesz a feltöltés
  • a_n_d_r_e_w
    #143
    standalone-k, de pl a servants of the dark-kal csak a hullákkal és a démonokkal lehet nyomulni, ezért kell egyesíteni a kettőt
  • antijedi
    #142
    amugy nem szánna meg valaki akinek van dc-je? eltünt minden normális kapcsolatos emberke , igy arilig csurog :(
    már alig van hátra 160 mega kb és több mint 15 órát ir rá ... :(
  • antijedi
    #141
    elvileg mind stnadalone nem? meg az addig ok hogy capaignok pl különlesznek, de pl + tárgyak meg iylesmik mindbe elérhetőek lesz6nek?
  • a_n_d_r_e_w
    #140
    A két korábbi kieg egyesül egy gallean's return című nagy kiegbe, ami a négy faj összes küldetését tartalmazza, a rise of the elves viszont külön kerül fel
  • antijedi
    #139
    még egy kérdés: ha meber felrakja alapot + összes kieget akkor mind "egybe" lesz, minden cuccal amik vanak bennük vagy mind csak külön külön jáccható?
  • SG
    #138
    Már csak a démonok vannak hátra, a többi faj kipipálva. Démonoknál mik a jó egységek? Mire érdemes gyúrni? Mondjuk harcos vagy felderítő hős mellett(a mágus hőst már unom).
  • Dankó
    #137
    Azért szívesen kipróbálnám az egymás elleni játékot neten csak a kíváncsiság kedvéért hogy milyen is lehet.hiszen tudva levő hogy neten egymás ellen sokkal nehezebb játszani mint a gép ellen.
  • SG
    #136
    Most nyomtam végig az elf hadjáratot mágus hőssel, és egyszer sem használtam sem orb-ot sem talizmánt. Sokkal többet ért a hős villámcsapását elsütni, mint másra pazarolni a támadókört. Viszont a banner használata igen megkönnyítette a csaták megnyerését. Artifact használata is kötelező, már a játék felénél +60 százalékos sebzésem volt(2x20 artifactból, 1x20 banner-ből). Ez megspékelve egy kis permanens initative potionnal, brutális kombónak bizonyult. A többivel egyetértek, a két mozgáspont növelő és a hétmérföldes csizma használatát biztosító tulajdonságokra mindenképpen érdemes pontot költeni.

    SPOILER !!!!

    Az elf kampányban van pár jónak tűnő(mérgezést adó, szintszívó, transzformáló stb.) de gyakorlatilag használhtatlan artifact, amit érdemesebb pénzé tenni a kereskedőknél mint felhasználni. Csak a sebzést vagy a páncélt növelőket érdemes használni.
  • Rusy
    #135
    igen, egyébként nem azt a szót használnám hogy unalmas, mert öcsémmel nagyon jót játszottunk, csak szar hogy sokat kell várni egymásra

    Kandurex jó nem is azért kérdeztem, én is játszok fps-t de a doom 3 bár nagyon vártam fél órára se kötött le, inkáb nyomtam disciples-t... Az első nekem is tetszet, bár én inkább duke nukem fan voltam...
  • Kandurex
    #134
    Ez meg az? Sehogy. Én nem szeretem a D3, soha nem is szerettem csak az első részét.
  • antijedi
    #133
    hát lanon lehet hogy unalmas, de hotseatben jó lehet (tapasztalat még heroesbol :P)
  • Rusy
    #132
    ajajaj, Kandurex most látom te vagy a házigazdája a doom 3 topiknak, feltehetek egy szemtelen kérdést? mondd hogy jön össze a két játék......
  • Rusy
    #131
    én próbáltam lanon, de gondolj bele, meg kell várnod a másikat míg lép addig malmozol, mer ha sokat játszottál tudhatod, néh a gép is sokáig lép elég fusztráló, nemhogy még egy hús vér ellenfél lépjen, mindenesetre nagyon nagy különbségek vannak gép és hús vér között, pl amit tudod hogy agép sose támadna meg ezt egy ember simán...
  • WarCow
    #130
    Szokott vki multizni vele?
  • antijedi
    #129
    ja hozzá kel tenem ha nem lépett volna le már valamelyik ieg első cdje is lent lenne... :(
  • antijedi
    #128
    ehh, hazaértem ere valamikor lelépet akitől töltöttem a cuccot igy még hátra van 200 mega..., imádom dc-t...
  • a_n_d_r_e_w
    #127
    Arról nem elfeledkezve, hogy a research is feleannyi manát emészt fel. Szóval szerintem a mágus a legerősebb kaszt, és a mágus hős a leghasználhatóbb karakter
  • Rusy
    #126
    Ne elgyen gondod, ezzel hogy "láma" kérdéseket teszel fel azért van a topic, és mint mondtam elsőre nehéz megszokni, de utána mindenért kárpótól, namármost a mágus hős körüli vitát, egy picit eloszlatnám, namármost ha belegondolsz a mágus hősök a csatába is "varázsolnak" lighting bolt, fire storm tulajdonképpen ez is varázslat, ha jobban belegondolsz nem weapon alapú, namármost a várban lévő mágia meg a tekercsek plusz varázslatok azt mindenki tudja használni függetlenül hogy mágus vagy nem, DE kiemelném hogy a mágus itt is előnyt élvez, ugye minden varázslatot KÉTSZER TUD ELSÜTNI, a többi hős egyszer, és ha jobban megfigyelted 5-ös szintű mágia van az a legnagyobb, csak mágus hősnél, lehet elérni, a többi hősnél, max a 4-es szint, stb...
    Majd írok még csak mennem kell...
  • Kandurex
    #125
    HTX! :)
  • Dankó
    #124
    Ja mágus hősnél az artifact lore hogy tudjon használni artifact-okat vmint elfelejtettem a banner lore(ezzel lehetőség nyílik banner viselésére ami azért jó mert az az egész csapatodra hat ha a hős felrakja.azt hiszem ennyi.
  • Dankó
    #123
    Persze hogy ki lehet fejleszteni.A hős szintlépésekor van olyan lehetőség hogy use talismans and use orbs nem tudom a pontos megnevezését de lehet.A first strike az csak majd a későbbiekben fejleszthető ki olyan 10.szint körül adja lehetőségként de orb és talizmán használatát jóval hamarabb,de én sohasem azt fejlesztettem ki knight hősnél.Véleményem szerint a legfontosabbak: leadership(hogy minnél több embert vihess magaddal),patchfinding(lépés ha jól írtam le angolul),travel lore(ez engedi a speciális boots-okat--cipőket amikkel többet tudsz lépni,armour(ad +20 armourt alapból a hősnek,might(erősebb sebzés),és van még egy ilyen csak annak a nevére nem emlékszem,vmint a first strike.Én általában ezeket fejlesztem ki és ha még lehetőség nyillik rá akkor mást is.
  • Kandurex
    #122
    #110 ??

  • a_n_d_r_e_w
    #121
    Területet csak vár, város, rod foglalhat, ezek azok, amelyek folyamatosan növelik a területeidet. Foglalj el egy ellenséges várost, vagy vegyél olyan hőst, aki tud rod-ot telepíteni
  • Kandurex
    #120
    Az ellen betört hozzám és folymatosan területeket foglal, én meg hiába viszem a hősöm oda, nyerek csatát, baszik visszafoglalni...hogy lehet?
  • a_n_d_r_e_w
    #119
    van
    hot seat is és normál multi is
  • antijedi
    #118
    az a jó ha egy fan oldal igazán fun :DDD
  • antijedi
    #117
    tényleg még egy ucso kérdés: multi van benne? (vagy valamelyik részban) ? :)
  • Kandurex
    #116
    vagyis fan...(istenverte' fun szót, írva keverem a fan -nal)
  • Kandurex
    #115
  • antijedi
    #114
    az jó lenne!, már csak két óra és leér az alap game :)
  • antijedi
    #113
    igy már érthetőbb egy fokkal, köcike :)
  • Kandurex
    #112
    Vagy tud valaki mondani egy fun Magyar oldalt? Akkor nem boldogítanám itt a társaságot a láma kérdéseimmel :)
  • Kandurex
    #111
    valamint az első csapást (first strike)?
  • Kandurex
    #110
    És a harcosnál is kilehet fejleszteni az Orb, valamint a talizmán varázslatok használhatóságát?
  • Dankó
    #109
    Tejszin hubra beenged a nextdc-vel függetlenül hogy mi a szabályzat.
  • Dankó
    #108
    A varázslóhős illetve egyik hős sem tud varázsolni magától a disciples játékban.Nem összekeverni a heroes sorozattal ahol tudnak.Itt nem lehet csata közben varázsolni csak ha ki van fejlesztve az a képessége hogy tudjon használni talizmánt csatában illetve orb-ot.Varázsolni csak a csatán kívül lehet.A varázslóhős előnye hogy mindenkire sebez és iszonyat nagyot vmint nem elhanyagolandó tulajdonság hogy ha kifejleszted a first strike nevü dolgot ami 50%-ot ad hozzá az initiative-hez(magyarul először fogsz csatában kezdeni),és így kezdesze neki egy csatát hogy egyböl sebzel mindenkire mondjuk 180-at.Ezért jó a mágus hős.
  • Kandurex
    #107
    Ugye vicc, hogy a varázslóhős NEM tud varázsolni?
  • antijedi
    #106
    pedig a kolinka meg a tejszinnek ua aszabályzata asszem
  • antijedi
    #105
    aham, érdekes :)