344
Disciples 2: Rise Of The Elves
  • Kandurex
    #184
    A brokit! 160-170 megás vackot, sztem az nem full!
  • Kandurex
    #183
    2CD -t??
  • Davidus
    #182
    Vagy lehet hogy egy sima krekk is elég hozzá? Ha lejött a demó leszedem és kipróbálom;)
  • Davidus
    #181
    Hivatalos D2 oldalon le lehet tölteni a full gémet de csak 3 órát lehet vele nyomni. Nincs ehhez valami krekk?:)
  • Kandurex
    #180
    Jaaa!
  • Davidus
    #179
    Nah olyat találtam egy oldalon hogy Disciples 2 Guardians of the Light. Még azért átnézek pár oldalt mert nem szivesen vagyok a jókkal
  • a_n_d_r_e_w
    #178
    A másik kettőben nem 3 pálya van, hanem 3 új!!!
    Plussz az eredeti összes
  • Kandurex
    #177
    nekem meg csak a Rise of the Elves érdekelne, hisz csak abban van értékelhető újdonság. Na meg ahogy hallottam a másik kettőben ilyen fajonkénti 3 pálya van, szal inkább a sok pályás új fajost. Csak nem találom :(
  • Davidus
    #176
    Faszom újra meg kéne szereznem a gémet:) A servants of the Dark vagy az alap game megtalálható még valami warez oldalon? A Rise of the Elves nem kell mert hányok az elfektől;)
  • Kandurex
    #175
    Reggelt' ,

    [bevallja, hogy csak reggelt 7-kor tette le a gamet]
  • a_n_d_r_e_w
    #174
    Hát igen, a diplomácia egy igencsak elcseszett része a játéknak, ennyi erővel ki is hagyhatták volna...
    Ha jól emléxek, akkor szövetségben nem is lehet nyerni multiban,tehát a végén el kell pusztítani kitartó barátodat :)
  • Kandurex
    #173
    Vázz! Jól megszívatott a játék! Asszondja a második pályán keresem meg Soo'rjun törp diplomatát. Én meg naív fejjel arra gondoltam, hogy az elején felajánlott törp szövetséget nem szabad megtörni, vagy ha mégis akkor próbálkozzak a béke ajánlattal, mert úgye a diplomácia az kerekasztal (nekem). Na, az lett a vége, hogy 3 órát elszoptam míg fogtam és legyaláztam a törpöket. Azok a kis f*szok folyamatosan felrúgták a szövetséget és folyamatoson területet hódítottak (kb. 1000 arannyal kellett lefizetnem a koszos bandát, hogy ismét szövetkezzenek). Nekem meg se pénz - se posztó (mágia) révén esélyem se volt az undead vár előtt posztoló vámpír kinyiffantani, hiába voltam "über-táp" (sok szintes segítők, 4. szintes) hős.
  • Rusy
    #172
    halad a két srác nagyon sokat segít, mennek fel a cuccok szerintem holnap mondom a címet...
  • Kandurex
    #171
    Hogy állsz a lappal? Lesz?
  • Rusy
    #170
    igen, meg egy kicsit erősebb lények, de ez azért van, mert minimum 10-es szintű hős kell a kampány elkezdéséhet, vihetsz kimentett hőst, de vannak alapból kimentett hősök a cd-n, egyébként mind a két kiegben, asszem 3 pálya van minden fajhóz, igaz azok elég brutálisak, a rise of the elvesben, meg az elfekkel tán 9, a többivel 7...
    kérdezz még...
  • Kandurex
    #169


    Akkor a kiegekben csak annyi van, hogy több pálya?
  • a_n_d_r_e_w
    #168
    A kiegészítők csak kiegészítők, nem többek. Az alapjáték nem változik, a kampányok lettek hosszabbak. Mindkettő egyformán sikerült, a megkötés annyi, hogy az egyik kiegészítőben csak a jókkal, a másikban pedig csak a rosszakkal lehetsz. Új mágiák elvileg csak a RotE-ben vannak, mert itt az új faj és az új mana típus ezt megköveteli.
  • a_n_d_r_e_w
    #167
    Na akkor válaszolok pár kérdésre :)
    A hősök végül korlátlanul fejlődhetnek, de a kampány pályáin mindig van egy max szint, annál tovább nem fejlődhetsz azon a pályán. Képességeket csak 15. szintig tanul a hős.
    A többi egység korlátlanul léphet szintet (azt nem tudom, hogy 99 fölé tud-e menni, nekem max 72 volt eddig), de átváltozáson csak addig fog átesni, amilyen hosszan kiépítetted a fejlődési fát a váradban.
    Akkor leszel képes egy örzőt megölni, mikor úgy fogod érezni :) Egyébként a hős általában 8+ szintű ekkor és az egységek is legyenek teljesen kifejlődöttek. Mindig legyen paralizáló és/vagy gyógyító egység a seregben, mert egy tiszta csata mészárszékké változhat egyébként :), és ezeknek az egységeknek a hp-ja és az armorja legyen akkora, amivel legalább az első kört tűlélik, különben nem sok hasznukat veszed :)
  • Kandurex
    #166
    Hu, el is felejtettem, a másik két kiegésztőről tud valaki valamit mondani? Milyenek? Melyik sikerült a leghobban? Jobbak, mint az alapjáték? Más rendszer? Ott is az őrzők a legerősebb lények? Varázslat változások? Mágus rendszer változás? Alap koncepció átgyúrás?

    (mennyi kérdés :D...jó lenne az fan page)
  • Kandurex
    #165
    Jah, és mikor érezhetem (felszereltség, szint) olyan táposnak, hogy felvehetem a harcot egy őrzővel (a találkozásaink idáig, hát, hogy mondjam... becsuktam a szemem és load :))

    Jah és a legfontosabb...QUICK SAVE VAN? (nem auto save)
  • Kandurex
    #164
    Vazza meg! A tegnapi játék 10 -től kb. fél háromig tarott! Hííí, pedig még csak a 2 pályán vagyok! :) És persze rögtön felmerült pár kérdés is:

    Medig fejlődhetnek a hősök? (szintre értve)

    Medig az alapvető egységek? (itt is szintre)

    Ezidáig minden upgradekor a normál egységeim (pl: varázsló-gyógyító) nagyon szép átváltozáson ment kersztül, nagyobb lett, szebb stb. stb., minden szintnél változni fog a külsejük?

    2. pályán vagyok, a birodalommal, hol az istenbe' van a törp Soo'rjun diplomata, nem találom :(

    Hány pályás a játék fajonként?
  • Kandurex
    #163
  • Rusy
    #162
    na én elkezdtem az oldalt két sráccal, majd ha kész lesz kb hétvége mondom a címet...
  • antijedi
    #161
    hát nem tom eddig hányan votlatok de má ittvan kandurex is meg énis, kettőnknek csinálunk egy oldalt :D
  • Rusy
    #160
    jaja én nem ismerek személyesen 1 embert se aki tudná mi ez a játék, de neten se nagyon ezt csak a nagyon őrültek játszák, de összedobhatunk valami oldalt ötünknek, lennének rajta faj leíráások, képek pályák, oszt örülnénk neki, mint majoom a farkának...
  • a_n_d_r_e_w
    #159
    Mi itt úgy 5-en? :)
    Szerintem ennek egy topic elég :)
  • antijedi
    #158
    mostmár van érdekeltség szerintem... :)
  • Rusy
    #157
    én kb 2 éve próbáltam de teljes érdektelenségbe fulladt, úgyhogy sajnos nincs...
  • Kandurex
    #156
    Skacok, nincs valami magyar fan oldal? Itt alig van infó (jó tudom: kérdezni). De még is érdekesebb (ízletesebb) egy ilyen oldalon csemegézni :)
  • Kandurex
    #155
    köcce
  • SG
    #154
    Amikor benn vagy a váradban akkor elérhető ez a kapcsoló, ott van ahol a heal,raise dead,stb. gombok. Klikk a gombra utánna a kivánt egységre, és máris lockolva van az egységed. De vigyázz vissza már nem lockolható, jól gondold meg hogy rárakod-e.
  • Kandurex
    #153
    Nem találkoztam ezzel az opcióval. Hol van? Menü, vagy ingame?
  • SG
    #152
    Vagy pedig van egy olyan opció hogy "lock unit type" ha ezt rárakod az egységre akkor nem vált magasabb tipusúra, csak a hp-ja és a sebzése nő szintlépéskor.
  • SG
    #151
    Ahogy haladsz előre a kampányban, úgy lehet egyre táposabb egységeket fejleszteni. A legutolsók csak a játék vége felé jönnek. Gondolom így akarták kiegyensújozottabbá tenni a fajokat.
  • Kandurex
    #150
    Az, hogy van, hogy upgrade -lem a váramat ezerrel, húzom fel az új íjász, lovas kiképzőt és semmi nem történik. Úgy értem nem tudok ilyen egységet gyártani, csak a legalapabbakat. Most az van, hogy fejletebb egységet gyártani nem lehet? Csak XP szerzés? Igaz még csak az első -két pályán vagyok.
  • Rusy
    #149
    igen tényleg kurva jó még mindig...
    a gargoyle nagyon durva egység, igen relatíve keveset sebez, de asszem 60-as az armorja alapból, és a hátsó egységeket is tudod támadni vele, 4-es szinten szinte halhatatlan, mindenképp vigyél egyet a csapatba...
  • SG
    #148
    Harcossal megyek majd, mert a sok varázslás után jól fog esni egy kis hentelés. A gargoyle kicsit sebez plusz 2 ember helyét foglalja nem? Az a baj hogy a démonokat hanyagoltam, fingom sincs mik a jó egységek. De meg kell állapítsam újra, ez egy kurva jó játék.
  • Rusy
    #147
    nagyon jó a felderítő és a harcos hős is, nem tudom melyikkel játsz, talán a harcossal, nagyon jók a démonok hátsó egységei, de a gargoyle is kemény...
  • antijedi
    #146
    jah meg mondj egy hubot ,lehetőleg valami kis szemét hub ahol kevesen vannak, hogy ne szedjenek nagyon mások :)
  • antijedi
    #145
    milyen neted van? ha 8 k felet tudsz tölteni az már jó (adsl van nekem is azal megy min 13-15k val)