344
Disciples 2: Rise Of The Elves
  • Khull
    #224
    Szerintem érdemes beszerezni. Mindenik fajjal uj elmenyt nyujt.
    Nekem nagyon bejöt
  • ollie
    #223
    És lehet itthon kapni valahol?
  • Kandurex
    #222
    Sztem az elvesbe van a legtöbb újdonság. A többi 3 pálya plusz az alap, felejthető.
  • Davidus
    #221
    Nem tudom:) Én a Guardians of the Light kieget szedtem le amiben benne vannak az alap küldetések is. Még csak az alap küldiket nyomom.
  • ollie
    #220
    Ja, közben rájöttem...
    Érdemes beszerezni a kiegeket? Nekem csak az alap van meg, és érdekes módon csak tegnap este próbáltam ki előszőr (egy gamer melléklet volt), és rögtön meg is tetszett.
  • Rusy
    #219
    Hát ez az, nem én kértem őket, ők kértek meg engem...
  • Davidus
    #218
    copy paste volt;) rise of the elves free trial volt a teljes szöveg.
  • ollie
    #217
    Rise of the Elves Free

    Miért írtad, hogy free?
  • Dankó
    #216
    Sziasztok!

    nos megnéztem az oldalt nem lesz rossz csak tényleg még finomítani kell rajta.A hivatalos screenshot-okat megnéztem és nevettem egy jó nagyot.pl: elfeknél a harcos hős középen hátúl van, majd a másik képen két harcos egység szintén hátul van.Érdekes összeállítás.Nekem anniy a bajom hogy már kívüröl tudom szinte a pályákat hogyan következnek egymás után és így sajnos már nincs benne túl sok élvezet, habár most nekivetkőzök és a törpökkel elkezdem nyomni ugyanis velük eddíg csak normál fogkozaton vittem végig és nagyon régen.kipróbálom ezt a két jégóriás témát az örzővel szemben.
    Plusz azt szeretném megkérdezni hogy ide képet hogyan tudok beszúrni.Van galériám onnan szeretnék, csak nekem eddíg nem ment.
  • antijedi
    #215
    szakmunkást idézőjelbe... :)
  • antijedi
    #214
    én ezt értme meg szép is meg minden de akkor minek őket kéred meg? :)
    ez olyan stilusu ha programot kell irni arra sem egy román szakmunkást fogsz megkérni :)
  • Rusy
    #213
    hát ja 2 15 éves csóka, de nagyon segírtőkészek, de csak a gportált tudják kezelni...
  • Kandurex
    #212
    Én segítenék, de csak a flashez értek.
  • antijedi
    #211
    amugy kik ezek a nagy profi honlapkészitők kaik csak gportálos honlapot tudnak csinálni ? :)
    szóltál volna lehet mi is tudtunk volna segiteni ... :)
  • Rusy
    #210
    én se ők rakták oda mindegy a célnak megfelel...
  • antijedi
    #209
    hm gportált muszály volt? :) ehez nem tom minek 3 ember... :/
    nah midn1 nekem 8, csak én nagyon nem csipem gportálos oldalakat :)
  • Rusy
    #208
    á semmi, fing, már van csomó cuccom csak fel kéne rakni, meg írok egységismertetőt stb, csak nincs időm, de menni fog...
  • Kandurex
    #207
    Hmm, igaz, még bőven van rajta mit fejleszteni. Jó lesz.
  • Rusy
    #206
    hát még elég kezdetleges nem volt időm, de nézd meg http://www.disciples2.gportal.hu/

    majd rakunk fel egység ismertetőt meg stb...
  • Kandurex
    #205
    Szúrok már pár képet, hogy aki benéz, az rögtön azt kérdezze: "Hol szerezhetnám be?"









  • Kandurex
    #204
    Rusy! Mi újság az oldallal?
  • Kandurex
    #203
    Nekem meg az Elves csorgott le az iccaka folyamán..:)
  • a_n_d_r_e_w
    #202
    Nah ezzel a mondtattal sem nyerem meg a fogalmazási versenyt :)
  • a_n_d_r_e_w
    #201
    Nem tudom, nem próbáltam, mert nálam mind fel van telepítve, de lehet, hogy a RotE-ben benne van az összes, hogy elég az a két CD is.
  • Davidus
    #200
    Leszedtem a Guardians of the Light-ot. Servants of the Dark meg az alap game sehol nem volt meg. Kénytelen vagyok a jókkal játszani:P
  • Kandurex
    #199
    Kár.
  • Davidus
    #198
    hát nem jó:P nem megy a fairlight féle krekkel... ehhez külön kéne krekket csinálni de gondolom nincs hozzá
  • Davidus
    #197
    Na 15 perc és minden kiderül;)
  • Davidus
    #196
    Már leszedtem a gamecopyworld-ről. Meg 1 giga szal nem sürgős:) 50k-val jön szal lesz éjfél mire leér.
  • Kandurex
    #195
    Dark Prophecy -hez tudok adni cracket! Feltoljam az FTP -re?
  • Davidus
    #194
    Inkább mégsem mert ahoz nem látok krekket:P A Dark Prophecy-t szedem.
  • Davidus
    #193
    Most kezdtem el a Galleans-t
  • Davidus
    #192
    A Gallean's Return-t érdemes leszedni mert abban benne van a Servants of the Dark meg a Guardians of the Light is.
  • Kandurex
    #191
    jah értem. Töltesz valamit?
  • Davidus
    #190
    Igen de 3 óra game után szépen leáll a buli. Azt kéne kipróbálni hogy ha megkrekkeljük őket akkor lehet e tovább nyomni.
  • Davidus
    #189
    Disciples 1 demo ;)
  • Kandurex
    #188
    Viccölsz? Ezek komolyan full játékok?
  • Davidus
    #187
    Dark Prophecy

    Gallean's Return

    Rise of the Elves Free

    Mindegyik a full game.
  • Kandurex
    #186
    Hő? LINKET!
  • Davidus
    #185
    1 giga