344
Disciples 2: Rise Of The Elves
  • Kandurex
    #264
    Olyan paralizáló nekem is jó jönne :. Egyébként, hogyan bír ki egyetlen kört is a kísérőid? Hisz még egy angyalnak is 240HP -je van (vagy mennyi). Vagy az első körben kihal a brigád?
  • Davidus
    #263
    Azért is haladok gyorsan mert még az elején találtam egy izét amitől a hero minden ütése bénít:D
  • Davidus
    #262
    délután-sokáig:) Ma is ötkor feküdtem
  • Kandurex
    #261
    apád! :D azt ne mond banyek, hogy 3 nap alatt kifejlesztetted...mennyit játszol??
  • Davidus
    #260
    lvl 18
  • Kandurex
    #259
    Sőt most szopok erőteljesen az 5. pályával. Egy vámpír kötcsög két 600HP kísérővel hülyére veri a csapatomat. (persze mind 6 target attackos húzzam beléjük)
  • Kandurex
    #258
    Hányas szintű a hősöd bazd'eg? Csak így?? Csak így vered az őrzőket??? Én meg eggyel nem bírok :((
  • Davidus
    #257
    Mind3 őrzőt levertem már a pályán szal elég szar a partym. Ehhez képes ezek lenyomnak ez első körben:D
  • Davidus
    #256
    A főnöknek a változatosság kedvéért bénító támadása van a max dam mellé. Ja és persze mindenit sebez:P
  • Kandurex
    #255
    300dmg..max...LOAL! Sok sikert :DD
  • Davidus
    #254
    Itt az egyik haverja:P



    A főnök spoileres:P
  • Davidus
    #253
    Guardians of the Light kampány . Nem számoltam de gondolom az utolsó pálya.
  • Kandurex
    #252
    Alap kampányt tolod? Kivel? Hanyadik pálya?
  • Kandurex
    #251
    Képet kérünk :D
  • Davidus
    #250
    Jelentem egy legyőzhetetlen bandával találkoztam. Uther ezekhez képest egy porbafingó kis senki.
  • Kandurex
    #249
    Sztem elsőre mnden pálya nehéz. Másodikra meg sétagalopp.
  • Dankó
    #248
    A démon Uther-t simán ki lehet nyírni nyílt terepen.Ameddíg el nem indúl folyamatosan szerzed a tapasztalti pontokat az egységeidnek így mikor elindul elég tápos sereged lesz+ fölveszel megveszel minden italt.Gondolj bele varázslatokkal elintézed a kísérőit(mikor már elindúl),majd mindenféle italt megiszol ami növeli az armourt illetve a sebzést.+két körig sebezhetetlen leszel a paralizálásra ugyanis nyomsz egy varázslatot amivel ward-ol egyet a tűzre és egyet a mind-ra.Két kör meg elég hogy kinyírd de ha nem akkor a hátsó assasinok olyat sebeznek körönként a méreg miatt hogy elmehet aludni a srác.Egyáltalán nem nehéz kinyírni.
  • Davidus
    #247
    Bevártam a várban;)
  • Rusy
    #246
    elindul a várad felé a jobb felső sarokból, nyílt terepen nyírtad ki? ha igen elismerésem, nekem is csak egyszer sikerült, de akkor feltápoltam magam minden itallal, tekercsel mágiával...
  • Davidus
    #245
    Közben levittem a kutyát meg kajáltam is;)
  • ollie
    #244
    3 órába telt?
  • Davidus
    #243
    Lenyomtam a köcsögöt!:)
  • a_n_d_r_e_w
    #242
    Az egy dolog, hogy kifejlődött, de akkor sem lépett elég szintet. Figyeld az armort és a HP-t. Ha együttesen nem bírják ki a 250-es ütést, akkor annyi. Ígyál meg mindent amit csak tudsz, nyomjál annyi jó varázslatot a seregre, amennyit csak tudsz.
  • Kandurex
    #241
    Nem! Csak már kifejlesztettem a legerősebb egységeket (white wizard stb. stb.) és még mindig gyengék, kérdem: akkor, hogyan fogok én bámilyen güzü őrzőt is leverni, ha már az első körben megnyúvadnak a társaim?
  • a_n_d_r_e_w
    #240
    TÜRELMETLEN vagy. Ne menj neki feleslegesen. Majd, idővel sikerülni fog, de ha már az első körbe behalsz, akkor semmi értelme.
  • Kandurex
    #239
    ha nem jön akkor sztem kezd el villámokkal dobálni...eccer csak beledöglik.

    #235?
  • Davidus
    #238
    Van egy olyan érzésem hogy ez nem az én hozzászólásomra ment:)
  • Davidus
    #237
    El fog indulni a városom felé? Csak azért kérdem mert a map másik végében tanyázik:)
  • Rusy
    #236
    ne nyílt terepen nyírd ki, várd meg míg a váradba megy ugyanis azt támadja, ha jobban megnézed akkor 190-es az őrződ hpje, de több eséllyel tudod kinyírni mint nyílt terepen...
  • Kandurex
    #235
    Amúgy , h a **csába lehet leverni egy őrzőt? A kísérőkkel biztos nem, hisz 2 white wizard + 2 angels + 1 gyógyító (fasztuggya hogy'híjják) + a 4. szintü 170 körül sebző harcos hősőmre egy fújt és az egész banda meghasalt. Valami tipp?
  • Davidus
    #234
    Eddig én se;) A legtápabb egy Black Dragon volt 800 hp-al.
  • Davidus
    #233
    Ez még az alap kampányban van. A kieg még csak ezután jön;)
  • Kandurex
    #232
    passz, engem ne is kérdezz, még csak az alapjátékot tolom a 4. pályánál vagyok 4. szintű hőssel..még álmoba se találkoztam 1650HPs szörnnyel.
  • Davidus
    #231
    Galériámban ott a hero akivel próbálozok:P
  • Davidus
    #230
  • Davidus
    #229
    Ő az

  • Davidus
    #228
    Demon Uther-t hogy kell kinyírni?:P Minden egységem maxra van fejlesztve de így is meghalunk az első körben:) Uther támadása mindenkit lesebez kb 20 hp-ra és még paralizál is
  • a_n_d_r_e_w
    #227
    Elvileg feljebb lehet, de nem tudom melyik kiegtől kezdve.
    Szerintem nem éri meg, nem ma volt, de ha jól emléxem, akkor a kép kisebb lesz és kap egy keretet.
  • Kandurex
    #226
    UP
  • Kandurex
    #225
    Skacok, nincs valami pecsszerűség amivel fentebb lehet tolni a felbontást? Mert ahogy nézem csak 800X megy a drágaszág :(