344
Disciples 2: Rise Of The Elves
  • Rusy
    #304
    megvan valakinek a gold én nem látom sehol, pedig megint elkezdeném játszani a harmadik részig...
  • grebber
    #303
    Ez milyen tipusu game?
    Megéri leszedni?
  • robotnyk
    #302
  • a_n_d_r_e_w
    #301
    Készül, de azt már nem a franciák csinálják, hanem az orosz
    MiST land .
  • Rusy
    #300
    A kiexportált karaktereket tudod különálló questbe használni, én nagyon sokat játszottam a játékkal, és atörpék is meg az undeadok is nagyon kemények talán utóbbi a legkeményebb, mindegy melyiket választod előszőr, mind a 2 más játékélmény és mind 2 esetben az elején nagyon nehéz velük menni aztán meg tarolsz, szerintem dc-n megvan a kieg, ami nagyon jó az új fajjal...

    Tud valaki valamit a harmadik részről? A 2-őt meg kiegjeit már rongyosra játszottam
  • viharhozo
    #299
    bots a helyes iras miatt
  • viharhozo
    #298
    Udv mindenkinek.

    Egy jo hete kezdtem kb. a jatekot, 1 havernal lattam, es mivel par evet h3-aztam, gondoltam kiprobalom azt is bejott, elkertem, pont vakacio volt, azt az empire kampanyt vegigtoltam, es lenne par kerdes:) (a valtozatossag kedveert):D

    Szval,gondolkozom, h nekifogok undead-l v esetleg topokkel, tsak nemigazan tudom, h mit nyomjak naluk, esetleg ha vki tolta veluk, pls vmi helpet.A masik dolog meg, a 7 ik map vegen, amikor letsaptam uthert masodik nekifutasra(3 drb 7-s szintu Angel,magus hos,2 drb 5-6 s prophetess)azt, kiexportamltam a karit, a 13 as a para, mert nem mentem neki az undead orzonek, mert epp spanok votunk, azt untam kivarni... szval, kiexportaltam, es utana hol tudom majd hasznalni megint, h meg 1 par levelt tapoljam?!

    Amugy sztem nem nehez leutni 1 orzot, mar 8 as hossol nekifogtam a 6 ik palyan, igaza egyedul gyurtem, (3 ik palyarol a paralizalo bottal... amikor tsak 1 ellenfel van 95 %-s a benitasa), de ha 6-7 ikre ki tudsz nyomni 2 prophetesst akkor siman levered, meg a Vithar t is, akinek 250+50 s sebzese van a boost miatt, persze kell 1 vagon armor (varazslatok:Strength, Call to armns, holy armor +wardok + 20% s less dam banner) .

    Jah meg meg 1 kerdes, vki nem tud 1 ftp t v vmit ahonnan le lehet kanpi az rise of the elvest... nem igazan szoktam penzt kiadni jateker:D ... dc -n esetleg megvan?

    Ui:
    az a 99 s szintu tsavot meg a brigadjat ho llehet fel lelni?... ahogy elnezem semmire nem immunis, ugyh paralyzalni siman lehet, nyomsz 1 fire wardot magadra, azt utana johet a mehet.


    by, majd ha vki 3 ho utan erre pislant, vessen ide par szot:D
  • Dankó
    #297
    Igen tartalmazza az alap küldetéseket és ezen felül van az Elves küldetések.Ha minden igaz lesz 3. része nem tudom hol ölvastam már de igyekszek előkjeríteni a cikket.
  • Kandurex
    #296
    Tényleg az van akkor, hogy a Rise of the elves is tartalmazza az alapkampány küldetéset?
  • Kandurex
    #295
    Így vártam az Uther gyereket. Mindenkinek 90-s armor, az ütőgépeknek 300max dmg +250dmg. A mágusok 100dmg -el bírtak. Aztán wards volt mind -ra, earth -re, air -re minden karakteren :). Automata battle. Végig unatkoztam a csatát :)

  • Davidus
    #294
  • Davidus
    #293
    nem nagyon
  • ollie
    #292
    Miért, te megvetted a többit?
  • Davidus
    #291
    Tuti mert ha nem így lenne akkor mi késztetne hogy megvedd a többi kieget?:)
  • Kandurex
    #290
    Valami nem stim. Meg van a Rise of elves. Elindítom, előre dörzsölöm a kezem a fajonkénti 7 kampányra, erre ugyanazok a küldetések vannak (persze az elf más). Most akkor ez a kieg is csak annyival több, hogy van benne egy elf kampány azt kész?
  • Davidus
    #289
    Hogy lenne vége? Most jön a guardians of the light kampány;)
  • Kandurex
    #288
    Levertem az uther fiút, kár, hogy vége.-
  • Rusy
    #287
    Nem tudom én is amágus hős 2 gyógyító +3 verőgép elől nyomtam, de előfordult hogy volt egy assasin a 2 gyógyító helyett, azt tudom hogy nagyon brutálisak magasabb szinten pl 115/45 meg ilyenek...
  • Kandurex
    #286
    Na mindegy. Mennyi körül sebez az assassin kifejletebb szinten? Alapként 60+15 méreggel. Mondjuk 2-3 szinttel fentebb?
  • Kandurex
    #285
    Immunis rá is, azbeszt, pedig marha jó az assa
  • Kandurex
    #284
    Ti nem rendeztetek le nézeteltéréseket a vérfarkasokkal pont úgy, hogy egy assa is volt veletek?
  • Kandurex
    #283
    Fenébe. Valahogy ki kellene deríteni, hogy az assassinok mennyire ütőképesek a werewolf -k ellen. Elég hosszú idő játékmenet szempontból míg felfejlődik az archer-marksman páros. Nincs valahol amolyan összehasonlító táblázat? Na, ja mi is van azzal a fan page -el?

    Megnéztem, stand by -ban van. :((

  • a_n_d_r_e_w
    #282
    De szerintem a legjobb akkor is a mágus hős+2 gyógyító hátul, elöl pedig 3 ütlegelő.
  • a_n_d_r_e_w
    #281
    sry :)
  • Davidus
    #280
    Archer elöbb zöld izé lesz aztán jön az assassin.
  • Kandurex
    #279
    Az archer + utána az assassin épületét is. Nem az van, hogy a 2. upgrade után fedjlődik az archer fel?

    (egyébként meg andrew -re hallgatva rögötn megpróbáltam a 2 bérgyilkot... az első várban 3 werewolf is fogadott )
  • Davidus
    #278
    Pedig az archer lesz bárgyilok. A második épületet is megépítetted?
  • Davidus
    #277
    Énis csak a vérfarkasok miatt nem tolok 2 assát;)
  • Kandurex
    #276
    Kíváncsiságból megpróbáltam a bérgyilkost, de nem tudok gyártani :(. Hiába van meg az épelet. Először azt hittem, hogy majd az archer lesz bérgyilok, de nem :( Hogy kell?
  • a_n_d_r_e_w
    #275
    Mérgez, tudtommal az átmegy a sebezhetetlenségen. De ne félj, vérfarkas ritka mint a fehér holló, kár rá készülni.
  • Kandurex
    #274
    Hmm eljátszottam a gondolattal, hogy egy lehetséges két bérgyilok hátul a gyógyítóval és elől a szokás ütőgépekkel csak eszembe jutottak a vérfarkasok akiket normál fegyóval nem lehet sebezni, már pedig ha egy enemy is van normal weapon immunity -n akkor gond lehet..

    Esetleg ha az assi nem normál fegyvert használ?
  • Davidus
    #273
    Azok sokkal erősebbek mint az angel.
  • Davidus
    #272
    Hamarabb üt mind a wizzard és nagyobbat sebez. Angelt csak olyan mapen érdemes kifejleszteni ami rövid mert erésebb mint az imperial knight. Viszont az imperial knightból lehet paladin aztán holy avenger vagy a másik csávó aminek nemtom a nevét.
  • Kandurex
    #271
    A bérgyilkos van olyan jó, mint egy 6 target -es 120dmg sebző white wizard? Vagy van valami kecsegtető tulajdonsága?

    Angels...kár :(
  • Davidus
    #270
    Az angyal egy mellékvágány. Angyalból már nem lehet tovább fejleszteni. Az án partim így nézett ki:

    2x utogep+hero elöl
    assa+gyógyító(aki egyszerre mindenkit gyógyít)+vari
  • Kandurex
    #269
    Ez a játék elrabolja minden szabad időmet :( Egy kör kérdés erejéig: Az Empire (emberi) fajjal milyen összeállítás az ideális? Csak azért kérdem mert ezidáig egy felállást használtam és kíváncsi vagyok nektek mi jött be a leginkább.

    Az enyém:

    Harcos hős közép elől mellette két angyal.
    Hátul egy minden egység gyógyító, mellette két fehér mágus.

    Ezek a paladinok nem egésszen világosak, hiába építem ki az épületet nem akar updatelni (angels -ből)? Any?
  • Kandurex
    #268
    up! :)
  • Davidus
    #267
    Ha kettő van az mégjobb;)
  • Davidus
    #266
    És olyan gyógyítót kell kifejleszteni aki az egész partyt gyógyítja.
  • Davidus
    #265
    Venni kell olyan piát ami csökkenti a bekapott sebzést.