344
Disciples 2: Rise Of The Elves
  • grebber
    #344
    Ennek létezik magyarítása?
  • tommygear
    #343
    igen
  • Vass Gábor
    #342
    Valaki megvette akkoriban a gurut amikor volt teljesben is?
  • Vass Gábor
    #341
    Nekem megvan mindegyik része a gold-verzióban, egyszer volt teljes játékban is a guruban.
  • LAKATMEN
    #340
    A gold verzióban minden benne van.Generátor is van,melyben nemcsak hogy véletlenszerüen rak ki egy pályát,de azt is megadhatod ezt hogyan tegye:mennyi mana arany egység szerepeljen,milyen legyen a pálya hegyes vagy vizes stb.Egésszé meglepődtem nagyon jól sikerült.A scenárió editorban a mapot válazd--->majd randomize map alul jobbra.
  • Skypack
    #339
    van ebbe a játék olyan játék mód ami szabad skirmish és egy fajt irányítok és le kell győznöm az ellenfeleket?
  • xelag
    #338
    Jól kihalt ez a topic
  • xelag
    #337
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem hogy megszereztem a gold csomagot (minden kieg benne van) és állítólag egy random map generator is.
    Valahol láttam hogy beszéltek egy randomszerű mapgenerátorról, ez tulajdonképpen mit is takar? Én ezt úgy fogom fel hogy minden véletlenszerűen helyezkedik el a pályán, és a környezetet is véletlenszerűen hozza létre), vagy ennek csak én örülnék?
    Vagy midníg csak a már előre megkomponált pályákon rohangálhatok?
    Hol találom ezt a generátort?
    Sima pályaszerkesztőt találtam de nincs arra időm hgy én tervezgessek.
    Előre is köszi
  • meril
    #336
    Hello mindenkinek!

    Fordítók jelentkezését várják a Disciples II fordítói oldalon.
  • a_n_d_r_e_w
    #335
    Várban, városban vagy szimplán egy löttyel (persze kell építeni a várban egy templomot(? nem tom mi a neve, rééég volt :))
  • BADE
    #334
    ezekszerint ha egyvalakivel sikerül elmenekülni,akkor a várban újraéleszthetem?
  • a_n_d_r_e_w
    #333
    R.I.P.
    Ha a teljes sereg odavész, már nincs visszaút
  • BADE
    #332
    Ha a hős meghal hogyan tudom újraéleszteni?
    Próbáltam elmenekülni vele,de nem sikerült...
  • JackSparrow88
    #331
    Mit kell még azután csinálni mikor már kinyírtam a gépet?? Elfoglaltam már minden várát(beleértve a fővárát is) és nincs vége a pályának.Megköszönném vki segítségét...
  • a_n_d_r_e_w
    #330
    Védőt elpusztítani nem lehetetlen csak nehéz. kb 10. szint fölötti hőssel és hozzá tartozó sereggel kellő felkészülés mellett már gyerekjáték, de addig nagyon ne is erőltesd

    Bányát meg úgy foglalsz, hogy átváltoztatod alatta a talajt. Ezt kétféle módon teheted: vagy a városaid, fővárad konvertálja automatikuson a területet egyre jobban, vagy, ha nem akarsz várni, vagy mondjuk víz választja el, akkor oda kell küldeni egy olyan hőst, aki egy bot segítségével képes konvertálni. (ilyen hős pl a nekróknál a banshee, van egy ilyen plant rod, vagy ilyesmi ikonja)
  • JackSparrow88
    #329
    Ja és még vmi: Hogy kell bányát foglalni? Mert azt tom asszem h melyik hőssel kell de nem sikerül mégse...
  • JackSparrow88
    #328
    Hi! Vki megtudná nekem mondani h ebben a játékban hogyan lehet legyőzni teljes egészében a gépet? Mert a fő várát amikor megtámadom egy 900 Hp-s monstrum is őrzi azt pedig lehetetlenésg legyőzni még a rohadt erős egységeimet is egyből lekaszabolja. Vmi trükk/tipp esetleg, nagyon megköszönném...
  • a_n_d_r_e_w
    #327
    Rise of the elves ugye a legújabb kiegészítő, elf kampánnyal, míg a galleans return a servants és a guardians kiegészítők együttes neve, és ezek tartalmazzáka dark prophecy-t is, azaz minden megvan ami kell :)
  • BoKK
    #326
    Ha valakinek meg van a Disciples 2 Gold akkor el mondaná ,hogy neki mik vannak fent mert nekem csak két parancsikont tett ki (Disciples II Gold - Rise of the Elves és a Disciples II Gold Gallean)és ahova telepítettem ott is csak ez a kettő van fent pedig mindet fel tettem. Nem tudjátok mi lehet a baj??
  • stevedark
    #325
    A Disciples 2 -höz,vagy Disciples 2 gold-hoz tud valaki magyaritast
  • a_n_d_r_e_w
    #324
    Bolti D2 goldban van valami extra vagy csak a korong+tok?
  • Druszan
    #323
    Valaki megtudná mondani hogy hol lehet ingyé letölteni a Disciples 2: Rise of the elves-t? MSN-címem [email protected].
  • Fresh Duke
    #322
    Hy all!

    Lenne 1 kérdésem!
    Hány Disliples 2 játék van összesen?
    Mert megvan a Dark Prophercy, de láttam hogy van Rise of Elfes, (ezt még beszerzem!!! :D,) és érdekelne , hogy hány van össz, sé mi a nevük...
    Ha v.ki leírná megköszönném...
  • Pityudvd
    #321
    Hali!
    Nem tudna valaki cimet küldeni (akár priviben) ahonnan le lehet tölteni a kiegészitőket!
  • a_n_d_r_e_w
    #320
    Susnyásban a Disciples III

    Barny, 20:54 - PC - Játék: Stratégia - ADATLAP - (9 komment)


    (HW Insider) Strategy Firsték mesterfokon művelik a rajongók szívroham-közeli állapotba sodrását, most éppen a Disciples III körül gyülekeznek a viharfelhők. A játékon (és a Jagged Alliance 3-on kalapáló) Mistlanddel azonnali hatállyal szerződést bontottak, a munkálatokat egy meg nem nevezett csapat folytatja. Bővebb információ később várható.
  • Rusy
    #319
    3 bocs elírtam :P
  • a_n_d_r_e_w
    #318
    Én már inkább a 3-at várom :P
  • Rusy
    #317
    Igen és közbe rájöttem, hogy a galeans return, az a guardians of the light és a servants of he dark egybe...

    Megint elkezdtem abbahagyhatatlan, jöhetne már a 2
  • Axon
    #316
    Fogtam magam és feltelepítettem én is.
    Kicsit kijavítalak.

    1. 2. cd az alapjatek + (Guardians of the Light)(Servants of the Dark)
    3. 4. cd az alapjatek + (Rise of The Elves)

    Az első két cd-t külön telepíti (Disciples 2 Gold Gallean). A 3. 4. cd-t is külön kell telepíteni és ezt teljesen más alkönyvtárba rakja (Disciples 2 Gold Elves).

    Igazából nem értem miért nem lehetett ezt egybe olvasztani és rögtön települjön az alapjáték és mindhárom kiegészítő. Sőt! Egyből lehetett volna egy dvd-s verziót kiadni.
  • j0nNyKa
    #315
    ugy van a cucc, hogy 4 cd-t toltesz le/veszel meg

    1. 2. cd az alapjatek + (Guardians of the Light)
    3. 4. cd az alapjatek + (Servants of the Dark)

    vegulis a lenyeg, hogy az 1. 2. cd-n lesz az alapjatek + 234242 kuldetes

    3. 4. cdn ugyanez, csak benne 1 uj fajjal, az elffel
  • Axon
    #314
    Elvileg a Rise of the Elves is rajta van.
    Szerintem az a Gallean's Return a plusz kampány amit a gold verzióhoz készítettek.
    Nekem csak a méretek a gyanusak, hiszen 4 cd-n van az elvileg 5 cd-n kiadott anyag plusz az újabb küldetés is.
  • Axon
    #313
    Így kezdődik az első cd-n levő readme:

    Disciples II Gold
    Dark Prophecy
    &
    Gallean's Return
    (Guardians of the Light)
    (Servants of the Dark)

    ************************
    CONTENTS
    ************************

    I) Minimum System Requirements

    II) Troubleshooting

    a) General tips
    b) Game won't launch
    c) Display problems/issues
    d) Performance issues
    e) Contact us

    III) Miscellaneous

    f) Manual addendum
    g) Multiplayer over LAN
    h) Exported leaders for the expansion campaigns


    Így a 3. cd-n levő readme

    Disciples II Gold
    Dark Prophecy
    &
    Rise of the Elves

    ************************
    CONTENTS
    ************************

    I) Minimum System Requirements

    II) Troubleshooting

    a) General tips
    b) Game won't launch
    c) Display problems/issues
    d) Performance issues
    e) Contact us

    III) Miscellaneous

    f) Multiplayer over LAN
  • Szabi DEMON
    #312
    A 3. kiegésíztő nicns benne... Tehát nincs Rise of The Elves
  • Axon
    #311
    A Disciples 2 gold-ot próbálta már valaki?
    Minden benne van? Mármint az alapjáték meg a 3 kiegészítőis? Csak azért kérdezem, mert az alapjáték plusz a 3 kieg együtt 5 cd. Ez a gold verzió pedig csak 4 cd-nyi, pedig ezen állítólag még plusz küldetések is vannak.
  • Rusy
    #310
    Hát itt teljesen másképp kell a dolgokat csinálni, ha érdekel leírom részéetesem, én is nagy heroes fan vagyok, de én inkább a disciples 2-vel szemben köteleztem el magam a heroes 4-el szemben, a 3 az örök etalon...
  • viharhozo
    #309
    Hali

    nah vegigtoltam az undead es a torp kampanyt is... hat hm, a torpok qrva kemenyek he(jegorjasom az utso palya vegen :984 hp, 289dam/128 frostbite)... meg ilyenek:)

    Nekifogtam most a demonoknak... ezek is eleg utosek ahogy elnezem, de mar kezdek kitsit beleunni a dolgokba...
    A masis meg az h nem tudom ti mennyire ismeritek a World of warcraftot, tudom nem egeszen ilyen jatek, de mostanaban inkabb az kezd rdekelni... esetleg meg vki?:)

    hali
  • Vanek
    #308
    Hina és most probáltam ki. nagy heroes fan vagyok,és ebben sok dolgot hiányolok 1. ránézésre. egyrészt télleg nem lehet a csatákban lépni? varázskönyvet hogy szerzek? a hősöm mért nem tudja felvenni az arkangyalt? van vmi hasonló játék most mint a heroes?
  • Rusy
    #307
    a tárgycserére és az egységcserére is van egy gomb a kezelőpanelen abba a körbe ahol építkezel bányákat foglalsz...
  • Dankó
    #306
    Én most töltöttem le nem is olyan rég.
    Nézzél szét a wanadoo-n mert én is onnan szetdem le csak még nem volt időm fölrakni hogy tudjak vele nyomatni egyet.
  • steweee
    #305
    sztem nagyon jó, megéri mindenképp kipróbálni. valahol a heroes és az age of wonders mellett teljesen más koncepcióban fantasy körökre osztott stratégia, egészen egyedi harcrendszerrel, ami bár nem tökéletes, de nincsenek többé szuperhősök és legyőzhetetlen seregek, mindenkit fel lehet őrölni több gyengébb sereggel és varázslatokkal
    egyébként aki játszott vele meg tudná mondani hogy két hőst hogy lehet találkoztatni hogy cseréljenek egységeket? mert a tárgyakat le lehet dobni a földre és felszedni, de a csapattagokat eléggé körülményes a várba ki be lépegetve cserélni