169
Oddworld Abe\'s Exoddus
  • Little Bean
    #89
    Igen, lehetséges. De az is lehet, hogy egy másik rejtett helyről lehet odajutni...
    Egyébként találtam egy oldalt, ahol leírják, hogy hol és hogyan lehet megmenteni az összes mudokont, de ott nem találtam semmit arról az utolsó kis madárportról. Ha valakit érdekel, itt a cím: http://novisad.ultraweb.hu/le/abesexoddus.html
    És senki nem tud nekem segíteni az Oddysee-vel kapcsolatban?
  • Aquir
    #88
    akkor lehet az is amit korábban írtam, hogy csak hülyítenek minket ezzel a készítők
  • Little Bean
    #87
    Igazából azt a részt én sem értem. Mert oda csak úgy lehetne leesni, ha Abe-bel valamelyik irányból a lyuk felé gurulnánk, amin lezuhanunk. De ez lehetetlen, mert akkor hogy lehetne megtekerni a kormányt? De lehet, hogy valaki mással kell megcsináltatni, de hát még arra sincsen senki...
    Igazából nem tudom. Lehet, hogy a végén van valahol egy rejtett hely, ahol van egy madárportál, és csak az tud elvinni oda...
    De mindenképpen van benne valami rafkó.
    Egyébként én még csak valami 276 mudokont találtam meg, azt hiszem, nem voltam elég körültekintő.
  • Aquir
    #86
    én az oddysee-t már toltam (jó az is, az exoddus után jött nekem), és az exoddust 3x is végigjátszottam, vagy többször, és legutoljára úgy, hogy minden egyes képernyőn külön kutattam a megbúvó helyek után, de akkor is ugyanaz lett az eredményem, vagyis hogy 3 mudokon kimaradt a megmentésből.

    A leges legvégén amikor már csak le kell esni, ott esés közben látni is hogy ott a madárportál meg 2 akna, de foggalmam sincs hogy lehet odajutni
  • Little Bean
    #85
    Üdv minden kedves Abe rajongónak!
    Ez a játék az egyik kedvencem, nagyon szeretem. Már teljesen profi vagyok benne (sajnos). Még talán tíz éve próbáltam ki az első rész demó változatát PlayStation-on. Azóta imádom, de sajnos csak az Exoddus van meg. Nincs valakinek meg az Oddysee PlayStation-re gyári cédén? Nagyon fontos lenne, már régóta vágyom rá.
    Egyébként ha valakinek problémája van az Exoddussal kapcsolatba, akkor az szóljon csak nyugodtan.
  • Aquir
    #84
    nem tom hol vagy, de mindig van út amerre mehetsz, így viszed végig a játékot. Csak arra kell menni amerre lehet :)
  • André12
    #83
    Hogyan lehet bejutni a Rupturefarmsba?
  • kisbácsa
    #82
    warezosodni? Sajna nem értek olyan nagyon a letöltéses mágiához Kedves Shark. De azért köszi a segítséget, próbálkozom.
    Üdv
    B
  • Shark96
    #81
    Próbálkozz torrenttel. Vagy, kezdj el warezosodni.
  • Aquir
    #80
    próbálkozz "egyes" progikkal:)
  • kisbácsa
    #79
    Helló, tudja valaki le lehet e tölteni valahol az Abe teljes játékot? Régen játszottam vele és csak PS en volt meg, vagy megvan valakinek PC-n?
    Köszi előre is :)

    pacsi
    kisB.
  • Shark96
    #78
    Ez is lehet még a baj hogy nem kell ez a jel -, De próbéld ki mind a három variációt.
  • Shark96
    #77
    na majd írjatok.
  • Shark96
    #76
    Én meg abban akarok kérni segítséget, hogy van olyan kód amivel lehet szerezni Kék gyűrűt? Aki tudja írja má le ide a fórumba. De nem Save editorra gondolok, mert ezzel már tököm ki van, valami másra.
  • Shark96
    #75
    Az oddysee-hez is működik csak ezzel a paraméterrel indítsd: -it_is_me_your_father. tehát: abe.exe" -it_is_me_your_father. De az oddysee-nél ez csak úgy működik, beírod a paramétert az exe-be, utána bejelölöd az oddysee paraméteres parancsikonját, elindítod és mielőtt elindul nyomd le, és tartsd lenyomva a SHIFT-et amíg nem töltesz, be egy elmentést, vagy indítasz egy új játékot. (megjegyzés:akkor engedd el a SHIFT-et mikor elindult a pálya.
  • Shark96
    #74
    Majd értesíts ha jó.
  • Shark96
    #73
    És amikor nem kell használni a ddcheat-et akkor kitudod játék közben kapcsolni: tab. ha be van kapcsolva.
  • Shark96
    #72
    Próbád úgy hogy: exoddus.exe" -ddcheat. vagy úgy hogy exoddus.exe -ddcheat. De szerintem az első a jó, mert benne van a paraméter jele: "
  • Kurtenfing
    #71
    ???
  • Kurtenfing
    #70
    Hogy lehet azt a -ddcheat-et beírni mert nekem nem fogadta el:S?

    Amúgy az Odysse is megvan azt is végigviszem:).
  • Aquir
    #69
    ok:P :) az odysse-t is csináld meg ha nem csináltad még
  • Kurtenfing
    #68
    Abe!!!

    Még kis kormban vittem végig PS1-en!!!
    De még most is megvan PC-re csak a felénél abbahagytamXD.
    De most újrakezdem:)
  • Aquir
    #67
    csodás :P :)
  • Shark96
    #66
    Akit érdekel egy jó csalás akkor indítsd a exoddus-t ezzel a paraméterrel: -ddcheat játék közben nyomd meg a tab-ot és azután mozogj:meglepetés! :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

    Amúgy aki nagyon szeretné tudni a hatását akkor: átmehetsz a falon és repülhetsz is!
  • wycked
    #65
    köszönöm!!!! sose jöttem volna rá hogy azt el lehet pusztítani....így végre játszhatok tovább :)
  • Aquir
    #64
    Igen ekkor nem tudod megcsinálni ha van őrszem (vagyis ami megráz). Nemtudom hogy mit lehet ott a többi képernyőn még csinálni, de arra emlékszem hogy ha van nálad gránát, és eléggé az előtérbe van egy ilyen őrszem, akkor jó dobás és időzítés esetén el lehet vele pusztítani.
  • wycked
    #63
    próbáloztam vele de nem tudok beléjük mászni ha kántálok mert megb...az áram :(
  • Aquir
    #62
    a csúszómászók egyikét birtokbaveszed és a zöld gombbal csinálsz magad alá futóművet és fegyvert. Gyorsnak kell lenned hogy a többieket le tudd lőni, mielőtt ők is megnyomják. Ha olyan a helyzeted akkor figyelj rá hogy magadat ne lődd le.
  • wycked
    #61
    sziasztok!
    légyszi segítseteeeeek :) elakadtam annál a résznél amikor mutogat egy térképet azt hiszem a slig barakokhoz jutottam el így.... most ott vagyok amikor amikor a,b,c,d, ajtókoon kell bemennem... a d ajtóhon viszont nem tudok bemenni,mert el kell tekernem hozzá egy keretket de nem nyílik le előtte a fal...a bombával amit fel kell szednem mindenkit kinyírtam még a két fal közti kis csúszómászó sligeket is de semmi......
    mindent körbejártam gondolom hogy a zöld gombbal kéne vmit csinálni de nem jövök rá hogy mit :(
  • flamerPUG
    #60
    jaaaah igy már egyszerü tényleg, én meg azt hittem hogy vele együtt kell mondani utána! bázz nem kicsit vagyok hülye :D KÖSZ!
  • Aquir
    #59
    elmond egy sorozatot, abbahagyja és utánamondod ugyanazt, szóval hagyd hogy befejezze, és utána mondd neki az egész hangsorozatot. De ezek előtt vissza kell köszönni a gépnek, hogy tudja hogy slig vagy és csak ezután játssza le a hangsort. ennyi, értelemszerű az egész :)
  • flamerPUG
    #58
    nézd nem vagyok biztos hogy jol le tudnám irni, de nekem az a gondom, hogy vannak ezek a beszélök, aszem a sligeknek, ez a hangvezérlös ajtónyitók, elméletben ugy lehetne továbbjutni, ha lenyomkodnám ugyan azokat a hangokat amiket kiad ez a beszélő. Viszont hiába ugyan azokat nyomkodom, az ajto nem nyilik ki és nem enged tovább :S és már nem tudom mitévö legyek.. :(
  • Aquir
    #57
    melyik résznél vagy?
  • Code92
    #56
    uhh még apám nyomta én meg néztem ezt a game-t mikor még menő volt, és tökre partam mikor a zöld füst jött le és futni kellett, meg mikor azok a szem nélküli kukacok megkajolták a capót és böfögtek hehe :D ennyi mardt meg , meg annyi h. szívatós egy játék ez de a végén volt rohadt sok poénos anim.
  • flamerPUG
    #55
    Sziasztok!
    Kérdés lenne, van valakinek valami joo végigjátszása? és MAGYAR kellene, angolt találtam már, csakhát nem nagyon igazodok ki rajta...
    fontos lenne, mert van egy rész ahol nagyon elakadtam, és idegesit hogy egy ilyen kis hülyeség miatt nem tudok továbbjutni... elöre is köszi!
  • zolo
    #54
    Hy

    ÉN a játék PS1-es változatával játszok, de nem tudom miért, Bonewerks-nél, miután meghal a főnök, menekülni kell. És a végén vannak kutyák, felettük fűrászek , és be kell ugorni a csőbe.Nos ennél a pontnál kifagy a játék, és emiatt nem tudtam eddig sose végigvinni.
    Gamespoton levő cheateket hiába írom be, nem működnek.

    Az volt még az ötletem, hogy a pályáknak van passwordje, és találtam is listát ezekről.De nem találtam, hova lehetne ezeket beírni.Van erre mód?

    Vagy csak a Cd a hibás, emiatt szedjem le újra?
  • Aquir
    #53
    nos akkor elmondhatnád hogy hogyan lehet eljutni a exoddus legutolsó képernyője előtti helyre (amit esés közben lehet látni, és bombák és portál van ott) :) valószínűleg ott vannak a maradék mudokonok, amiket sokadszori végigjátszásra sem találtam meg :)
  • Shark96
    #52
    jut eszembe nem történik semmi ha az összes mudokont megmentjük.Nem csak az a cél hogy végig menjünk a pályákon, hanem az is hogy az összes mudokont megmentjük.Ekkor lesz jó vége.
  • Shark96
    #51
    fonix1973.Azt javaslom a pályugráshoz hogy mind két játékában, a főmenűben tartsd lenyomva a shift-tet, aztán pedig nyomd meg ezeket de ne tartsd őket lenyomva csak a shift-et:fel,le,jobbra,balra,jobbra,balra,jobbra,balra,fel.
  • Shark96
    #50
    A játék letölthető DC-ből, de én leszedtem a www.megaupload.com-ról.Onnan úgy lehet leszedni hogy a google-be beírod:Abe's exoddus from megaupload.com.Amikor belépsz a jó-ba azt írja ki hogy kell a megaupload toolbar, azt töltsd le onnan kiírja hogy download megaupload toolbar arra menj rá.Ha letöltötted és feltetted, akkor zárd be a megaupload letöltő linkjét, és lépj fel arra a megaupload címre amit a google-ban találtál, és ennyi