169
Oddworld Abe\'s Exoddus
  • Aquir
    #129
    valahogy csak meglesz mer ilyen bug nincs
  • dragon11
    #128
    Pont NEM egy lépésnyire állj tőle, vlahogy közel, -hogy mondjam :D:D- és 5ös gomb, megütöd.:)
  • Aquir
    #127
    közel állasz hozzá és megütöd
    de gondolom ugyanaz a lakat ami a videón van
  • korongvadász
    #126
    Próbáltam "ráütni" a lakatra, de nem reagál semmire, csak időnként "megrázkódik"
  • korongvadász
    #125
    Üdvözletem!
    Megakadtam egy résznél az Exoddusban, ami lehet pofon egyszerűen megoldható, de sajnos nem jövök rá.
    A Necrumban a lakat kinyitása mikéntje a gondom.A bosszantó az, hogy a youtube-on még videót is találtam róla, ahol kinyitják a lakatot, de ez továbbra sem sikerült nekem. Itt a linkje a videónak, 0:34-van a kérdéses jelenet.

    http://www.youtube.com/watch?v=zzy5OBQU6lg
  • dragon11
    #124
    Köszi a helpet..:)


    A mi kis Abe-ünk.:)

    Boldog Karácsonyt mindenkinek.
  • Aquir
    #123
    akkor szoktam elgondolkozni hogy a gurulás hogyhogy ugyanolyan gyors mint a futás meg hogy a derekán hátul az a csomag ekkor fáj e neki xD

  • xido
    #122
    pontosan...és néhol az a kulcs,mikor amúgy lefejelnél valamit
  • Aquir
    #121
    lehet futás közben gurulásra váltani megállás nélkül (asszem "X")
  • dragon11
    #120
    Jaja.. most kukacok kergetnek ahogy meghúzom a kart, aztán pókok is jönnek.. de 1xűen nem lehet olyan gyorsnak lenni, hogy futsz megállsz az oszlop előtt és leguggolsz v. nem tudom és gurulsz tovább.. ennyire ügyesnek lenni ÉN nem tudok.;-)

    de majd holnap még megpróbálom..
  • Aquir
    #119
    gyorsnak kell lenni és találékonynak xD
  • dragon11
    #118
    Ok, tovább vittem, már az áramos résznél járok.. hú..
  • dragon11
    #117
    Vlahogy sikerült átmennem, de csak quick save-ztem és fenn kukacok vártak.. fszom má'
  • xido
    #116
    Itt bizony skera van és ugrás..
  • dragon11
    #115
    Itt a kép kép, mert fingom nincs mit kellene csinálnom..





    A második képen csak jobbra lehet menni, ha balra megyek megesz a kutya és nincs is ott semmi..
  • Aquir
    #114
    Slig xD
  • dragon11
    #113
    A másik oldalon van tucat kutya (van egy kapu, felvisz..) gyorsan át, legugol lehömpörög másik szakadék után.. és lelő a béka v. mi :D
  • Aquir
    #112
    akkor amint mondtam időzíteni kell:) úgy sincs sok lehetőséged a játékban, nem túl nehéz kitalálni merre tovább szvsz
  • xido
    #111
    kutyáknál nekem csak a spurizás maradt meg,de az rendesen..tucatszor kellett próbálkoznom,mire sikerült,de itt nincs semmi testmegszállás,csak rohanás
  • Aquir
    #110
    vagy át kell venni irányítást a másik felett, vagy időzíteni kell, stb. én már 3x végigjátszottam de nem tudok pontosan minden részt
    vedd fel fraps-sal vagy csinálj a helyekről képet
  • Aquir
    #109
    azért montam hogy asszem :)
  • dragon11
    #108



    Ez az Exoddus.. mikor tovább megyek innen, átmegyek a kapun felvisz a fentri részhez, gyorsan átmegyek a szakadék felett és lelő az a robot.. ha balra megyek arra semmi nincs, kutyák megesznek.


    Valakinek valami ötlete aki végigjátszotta?


    köszi.
  • dragon11
    #107
    Oddysee-ben is van videó.:P
  • blackcalibra
    #106
    Akkor megnézem én is. Köszi!
  • Aquir
    #105
    xp-n mindkettő megy (legalábbis ami nekem volt) Az exoddusba egy csomót mesélnek a történetről meg sok átvezető videó van, az oddysee-ben meg asszem nincs egy sem.
  • dragon11
    #104
    Elindul, csak nekem az Exoddus kilép az 5.pálya körül nem tölt be egy videót..^^
  • blackcalibra
    #103
    Ezek a két rész elindul az XP-n? Mert ha igen én is elkezdem.
  • dragon11
    #102
    Nem tudom hanyadik pálya, talán az 5.. megmentem az egyik dolgozót imátkozással a lift feljön.. hívom őt, leérünk a lifttel ő elmegy a helyére én nekem kinyílik az ajtó és exe hibával kibasz a játék..


    valakinek valami ötlete?

    videókarim ati x550.. legfrissebb driver elvileg..
  • dragon11
    #101
    És az első rész, tehát az Oddysee nincs PC-re?


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amúgy ncore-on vagyok, de elfelejtettem az oddwordot oda írni, így kiadta egyedül az oddysee-t..;-) még jó hogy megvan az utolsó rész, az Exoddus.



    köszi még1x..


    jah még annyit, nekem v 1.0 az exoddus és letöltöttem egy magyarítást a magyarosításportálról, az sztem . 0.9hez van.. nagy csalódás nem ér, nem ? nagy angol tudás nem kell, v. nagy története van a gémnek ?:)


    Nagyon régen toltam..

    köszi.
  • Aquir
    #100
    letöltés: torrent :)

    két rész van, az oddysee, utána következik az exoddus (abe odüsszeiája, és kivonulása)
  • dragon11
    #99
    De kár.. én régebben játszottam vele, de most is szeretnék újra..

    Nekem az Exoddus van meg, milyen részek vannak még?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    letöltés linket adnál mindkettőhöz, ha szépen megkérlek? teljes^^




    Köszi.
  • Aquir
    #98
    már nem
  • dragon11
    #97
    Valaki játszik még ezzel?:)
  • Aquir
    #96
    na hát az érdekes, megnézném hogy lehet 300-at csinálni, a játék most nincs nálam
  • Little Bean
    #95
    Igen.
  • Aquir
    #94
    a leírás mind a 300 mudokon helyét leírja?
  • Little Bean
    #93
    Lehet, hogy mindenhol megnézted, de lehet, hogy valami elkerülte a figyelmedet. Szerintem nézd meg az oldalon, amit írtam, hogy hol van 3 mudokon, és lehet, hogy köztük lesz az is, amit te nem találtál meg.
  • Aquir
    #92
    igen, de mint idézem is mégegyszer magam, "hát én mar mindenhol megnéztem" :)
    ha valaki mégis lát valamit szólhat
  • Little Bean
    #91
    Ez az! Megszereztem az Oddysee-t!!!
    Mondjuk még nem végleges, de elmételig már megvan!! Csak sajnos németül, de mindegy...
    Az oldalon, amit írtam ott van az összes rejtett hely, és ha az alapján csinálod, akkor a legvégén az utolsó ajtón úgy jössz majd ki, hogy már 294 mudokont mentettél meg. Szóval már csak az ott lévő maradék hatot kell megmentened. Szóval szerintem egy helyet kihagytál, ahol csak hárman vannak.
  • Aquir
    #90
    hát én már mindenhol megnéztem..
    az oddysee-vel meg csak pc-n játszottam:)