3221
  • Maco13
    #2981
    én dolgozni megyek, reggel és délután is pont el fogjuk kapni a csucsforgalmat
  • BaliBoy
    #2980
    Szobatársam kifejezetten örül a dolognak. Nem kell suliba mennie. :)
  • Maco13
    #2979
    inkább örüljetek hogy a DKV nem sztrájkol... még szerencse hogy győrben leszek holnap és nem kell szopnom pesten
  • BaliBoy
    #2978
    Áhhh.. ez semmi. Sztem ezen az útvonalon az a legszebb mikor a tesco-nál szeretnék felszállni vmire. A 24, 26, 27 mindíg egyszerre mennek el!! Az agyam eldobom, hogy, hogy a fenébe tudták így összehozni, hogy 3 különböző útvonalon közlekedő busz mindíg 1x-re ér a tesco-hoz. És persze mindíg akkor mennek el amikor az ember még a parkoló közepén vagy még az épületnél van. :S
  • bld
    #2977
    Ja itthon meg nem tudok közelekedni, mert pl a 24 es busz soha nem jön a menetrendnek megfelelően (1. megállónál lakom) tegnap volt a kedvencem
    35 helyett 42 kor érkezik a 26 27 és a drága 24 es is:) 5 percig álltak a megállóban mert egy csaj vett jegyet az elsőn addig a másik kettő nem tudott beállni a megállóba szal kb gyenge 15 perces csúszással indultunk. Ja és persze az a legjobb az egészben h ha emiatt én elkések én vok a hibás, miért nem jöttem a korábbi busszal;)
  • BaliBoy
    #2976
    Jah, azt nem is meséltem még. Zuglóból mentem a múltkor vissza a koliba, és egy Solaris típusú busz jött. Találjátok ki milyen felirat volt az oldalán..... Hajdú volán. :DDDD
    Nem semmi, hogy már mi adjuk pestnek kölcsön a buszainkat próbajáratra. :DDD
  • bld
    #2975
    áá tuti nem, ált. suliban osztálytársam volt;)
    meg amúgy is igazam van:D
  • Maco13
    #2974
    ha Parizer egyszer visszanéz a topikba ezért kapni fogsz
  • ForzaInter
    #2973
    igazad van.
  • bld
    #2972
    én meg hurkát!:D:D
    am egy 15éves pesti mit tud a vidékről? szerintük akkora az ország, ameddig a budai hegyről ellátnak tiszta időben;) kapják be:D ja és még valami: egyenek parizert!:D
  • BaliBoy
    #2971
    Jó, én meg viszek hagymát.
  • ForzaInter
    #2970
    elnézést:D
  • Maco13
    #2969
    gyere, lezuzzuk egy rud kolbásszal :D
  • Maco13
    #2968
    már a kérdés is sértő, pesten élő debreceni vagyok
  • BaliBoy
    #2967
    Szójjá mikor mész! Megyek, segítek. :D
  • ForzaInter
    #2966
    te is pesti vagy?:D

    nem lenne nehéz dolgod van vagy 15 éves:D
    erre hozta fel nekem hogy hol lakok.
  • Maco13
    #2965
    szerezd meg a címét, odamegyek megverem
  • ForzaInter
    #2964
    persze hogy pesti:)
  • bld
    #2963
    Irígykednek, mert gyorsan fejlődik a város;)
    amúgy egyedül az Európa kulturális fővárosát sajnálom, de hát ugye ott meg politikai nyomás volt...
  • BaliBoy
    #2962
    Egyetértek. Sztem is pikkelnek ránk. :P
  • Maco13
    #2961
    hurkások vagyunk nigger
  • bld
    #2960
    miért pont kondás? nem kolbászosok vagyunk??:D:D
    Am ha egy tuskó pesti akkor szard le:D
  • ForzaInter
    #2959
    John Cena 2 db büntetőpont 2 db büntetőpont
    ma 20:51 | privát | galéria | válasz erre | #35
    Város: Debrecen
    BOCS KONDÁS ok
    Válasz 'ForzaInter' üzenetére (#34)
    Lineage II | sanyix LvL:55 SpellSinger
    www.kepfeltoltes.pirateclub.hu

    srácnak baja van a debrecniekkel:c
  • bld
    #2958
    disznó:D
  • Maco13
    #2957
    ezt a vádat visszautasítom. reggel 7-ig netezni a kockaság
  • BaliBoy
    #2956
    Biztos CS-ztek.
  • bld
    #2955
    minket elvitt volna egy tanárunk de vhogy találtam jobb programot is:D
    amúgy téleg nagy kockaság fél 4 kor netezni:D
  • BaliBoy
    #2954
    Szipál Márton kiállítás nyílt a Kölcsey-ben.
    Ha olyan a többi képe is, mintahogy a naplányokat fotózta a HAON-nak akkor semmi rendkívüli. :)))

    (hajnal fél4kor netezni... )
  • Maco13
    #2953
    joreggelt Nóri! Én már dolgozok, itt is nagy a csend, de igencsak kirugnának ha systemet tennék be Bár ma vagyok itt utoljára, ugyhogy lehet be fogom játaszani, meg a barom ügyfeleket fogom osztani egész nap hehe
  • Membrah
    #2952
    Üdv emberek! Halódunk úgy látom..nagy a pangás!
    A koliban nagy a csend..ami elég meglepő..
    Másfél éve nem volt ekkora csend..Azt hiszem, beteszek egy kis Systemet...:D
  • BaliBoy
    #2951
    Jah. Jut eszembe. Jövőhéten Yamato koncert lesz a Főnixben. Aki megteheti feltétlenül nézze meg őket. Sajnos ahogy elnéztem elég húzós jegy árak vannak, de cserébe egy nagyon jó élménnyel lesz gazdagabb az ember. Én a tavalyi koncertjükön voltam. Nagyon jó volt. Most idén a Stomp koncertre kellene elmenni. CSak arra meg még húzósabbak a jegyárak.
  • BaliBoy
    #2950
    Közben én is elintéztem a tesit. Annyira nem is baj, hogy leszedtek róla, mert a TSI-is ügyintéző megfelelően csini.
  • bld
    #2949
    thx!
    amúgy szekönd round:) nem fogadták el anyám tákiszos jövedelem igazolását
    emrt a srác nem látja ki belőle (szó szerint így fogalmazott), valszeg méág nem látott olyan szülőt aki nem önadózó:D aztán mostkértek egy apeh-es papírt, ami viszont 2006 os, szal ismét meghajlok a rendszer előtt, ha vki ismer olyat aki a TK-ra felvételizik lőjje le vagy kötözze meg ilyesmi
  • BaliBoy
    #2948
    Csak annyit mondok: vasutas sztrájk....

    Egyébbiránt nem sok semmi. Elég sima volt az évkezdés, bár most vettem észre, hogy valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva a felvett tárgyaim közül eltünt a tetstnevelés. Úgyhogy most jöhetnek a túrák a TO-ra. :)

    BTW: Boldog névnapot kívánok! :)
  • bld
    #2947
    nagyon felpörgött a topic, úgyhogy feldobok egy témát: sulikezdés, ki miylen káosszal találkozott a saját felsőoktatási intézményében?
    pl nálunk: kiderült h egy adminisztrációs hiba folytán (elhagyták a lapot amire feliratkoztam) nem vagyok mégsem szakosodva, aki közvetlenül felettem volt a lapon az mégis:D
  • BaliBoy
    #2946
    Szasz :)
  • Maco13
    #2945
    csuma
  • AntiHero
    #2944
  • Barnabyka
    #2943
    hello everybody
  • bld
    #2942
    HTX! BÚÉK