3221
  • Maco13
    #2941
    BUÉK minden Debreceninek!
  • ggeerryy
    #2940
    B.U.É.K.!!!
  • AntiHero
    #2939
    BÚÉK minden debreceninek és környék belinek.
  • ForzaInter
    #2938
    lekjopp hely, búék
  • BaliBoy
    #2937
    Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!
  • Maco13
    #2936
    DEMÉGMENNYIREHOGY
  • BaliBoy
    #2935
    Boldog Szülinapot kívánok Bld!
  • BaliBoy
    #2934
    Hát az annyira nem jó. :)

    Na annyi hó esett, megyek szánkózni meg hóembert építeni, legalább egy seregnyit. :D
  • Maco13
    #2933
    már csak 6 vizsga a 6ból. És még csak hétfőn kezdődik a vizsgaidőszak :)
  • BaliBoy
    #2932
    Már csak 2 vizsga az 5ből. És még csak hétfőn kezdődik a vizsgaidőszak. :DD Ti hogy álltok?
  • bld
    #2931
    hát erről tényleg lecsúsztál:) amúgy a lovardában volt, kár h nem fért el rendesen a tömeg, de attól függetlenül fantasztikus volt a hangulat
  • AntiHero
    #2930
  • luckyboi
    #2929
    Túl vagy'é rajta, szvsz.
  • AntiHero
    #2928
    Hun'e lesz a party?
  • bld
    #2927
    mongyuk a nyílvános vécék elég guztuzstalanog... de védjük:)
    A debreceni, (hazafiasabb érzelmű) lakosoknak meg üzenem, h ma Kárpátia koncert lesz a lovardában gyertek hozzátok anyut aput:D
  • eatmerr
    #2926
    Cívisváros, cívisváros!!!!!!!! olé-olé-oléééé
    szavazzon mindenki a WC-inkre, aztán meg mindenki nézze meg a párjával a díszkivilágítást szombaton!!!!!!!
  • sztike10
    #2925
    Ez ari :) Igenigen, védjük meg a debreceni nyilvános WC-k becsületét! :D Én már szavaztam párszor ;) Ti is, lécci!!:)
  • havasar
    #2924
    Egész jól álltok, de nem szabad elbíznotok magatokat..

    KLIKKK
  • luckyboi
    #2923
    Kedves Cívistársak!

    December egyedikén lámpaoltás, vagyis díszvilágítás ON! Aki teheti nézze meg! Akit nem érdekel az meg mennyen borér'!
    Pisz
  • Maco13
    #2922
    üdvözlésnek szép volt
  • bld
    #2921
    na titeketet nem is láttalak még itt
  • hallertos
    #2920
    Hallod láttam az oldaladon a debreceni pláza WC-jét :D király :D
  • azurrio
    #2919
    Ma van a WC világnapja!
    Ezt ünnepeljük Debrecenben (is):
    Boldog WC világnapot!
  • Magnumrolcsi
    #2918
    Köszönöm.
    Nem mentünk sehova, meg kedvem se volt már. 23h-kor már aludtam, és 10h-kor már fent voltam. :D Majd ha túl leszek a ballagáson bepótolon a szalagtűzőt is.
  • Maco13
    #2917
    grat Nem basztál be eléggé tegnap ha már most ébren vagy
  • Magnumrolcsi
    #2916
    Sziasztok.
    Tegnap megvolt a szalagtűzőm(Főnixbe). :)
  • BaliBoy
    #2915
    Hi.

    Sajna még saját tapasztalatról nem tudok beszámolni mert még a T láncai kötnek decemberig. De az fix, hogy amint lehetőségem lesz rá, már köttetni is fogom be a digit. Amúgy sincs veszteni való mert nincs náluk hűségszerződés. Szóval ha nem jön be, akkor 1 hónap múlva le is mondhatja az ember. De egyébként a http://hwsw.hu/ fórumán nézz körül. Ott van Digis topik. Ahogy olvastam 100%-ig meg vannak vele elégedve.
  • luckyboi
    #2914
    Hello Amigok!

    Most költözök a Barna streetre és azt hallottam h van már PPPoE Lan szolgáltatás a Digitv-től. A honlapon jól láthatóan igaz a hír. Kérdés: valakinek van-e, milyen a minősége, illetve tényleg ekkora buli ez a dolog? Ha van ennek topicja vhol,akkor az se lenne hátrány.

    Előre is mély riszpekt, ha vki tud és akar segíteni!
  • ugot2know
    #2913
    halászlé?esetleg az oothoni ragadozókat eteti meg vele (macska)
  • parizer
    #2912
    egyébként fogalmam sincs :)
  • BaliBoy
    #2911
    És egyébként mennyinél jár?
  • parizer
    #2910
    no. küldök neked egy olyan kitöltendő lapot akkor, tenkjú. egyéb más tócókerti nem adakozna egy kis szellemi vagyonnal? :D
  • bld
    #2909
    Én asszem h az aranyászok tette oda magát, ilyen akció volt, h ha iszol egy sört akkor abból 5Ft-ot (v vmi ilyesmi) belefektetnek a nagyerdő felújítási munkálataiba, egyszer ki is számoltuk h hány rékesz sört kell meginnunk az új kosárpályához, volt még ilyen akciós kupon is egyet fizet kettőt kap, ilyesmi

    a Békás tavat meg tepeítsék újra tisztítsák ki
    szedjék ki azokat a nagy betoncuccokat legen vmi vízkeringető rendszer stb kakor lenne vmi értlme meg zaok a stégek is már nem azért, de, h néznek ki..... szánalmas
    de ami még ennél is szánalmasabb az az ahogyna egyesek beleszemetelnek, vagy kipecázzák a naphalakat, de, h minek..... lövésem sincs..
  • Ewaa
    #2908
    Sziasztok!
    Elveszett 3,5 éves sárga labrador kan kutyám a Leiningen utca környékéről. Tegnap előtt reggel láttak utoljára, azóta bárhol lehet! Kérem ha valaki tud róla jelezze!!!
    Előre is köszi!
  • BaliBoy
    #2907
    Attól függ kiket értesz emberek alatt. :) Ismerősöket vagy ismeretleneket is. (tudod, nekem a Sirály 30 méter :D)
  • BaliBoy
    #2906
    Hát az a helyzet, hogy a régi iskolatársakkal mentünk fel együtt, de közülük egyik sem debreceni. A gyerekkori barátok meg el-el költöztek már elég régen és megszakadt a kapcsolat...


    A Békás tó mizériát igazából nem értem, mivel ha jól tudom nem természetes állóvíz, tehát evidens, hogy néha-néha emberi beavatkozás kell, hogy megmaradjon.
  • ugot2know
    #2905
    jelölj ki egy időpontot,valszeg nem sok mindenki tudja átszervezni a ma estéjét
  • Membrah
    #2904
    hát végülis van mit takarítaniuk nekük is..:)
  • Membrah
    #2903
    ki lenne benne egy késő esti "meetingben"?..bor, lájtos "presszó"(sirály:D)...nah...emberek!Lééécci!:)
  • ugot2know
    #2902
    tudtommal a Békás -tó megtisztitását talán a Soproni Sörgyár vállalta részben