1255
Bp_4.jpg
Merthogy vannak itt nemvidékiek is, tudtommal ! :DDD
  • hykao #293
    Dehogy!!!
    "Tele van a város szerelemmel..." :)))
  • Sir Quno Jedi
    #292
    Kihalt a főváros gyerekek ?!!
  • peet69
    #291
    dettó
  • [Walaki]D`Lair
    #290
    viszont!
  • Sir Quno Jedi
    #289
    Üdv a földieknek !
  • Z
    #288
    halió!

    Bocs...Ghost, a CB klánból! :D

    Azt látom, hogy valami bassza a csőröd. Nem szólok bele az ügyeidbe, de amikor beírtál kicsit korábban alég sok keserűség érződött ki abból, amit írtál. És igen, ahogy majd telnek-múlnak az évek, úgy leszel egyre kevésbé érzékeny. Már más aspektusból is tudod majd szemlélni a dolgokat! (Legjobb példa erre, amikor Robin Hood elfogta Tuck barátot, aki megköszönte a "főnökének", hogy megtanítja szívni...) :D
  • hykao #287
    ???
  • MIMACSKA
    #286
    Bár nem tudom mit tárgyalok itt veled azokután, hogy nyilvánosan megaláztál
  • MIMACSKA
    #285
    És ponrt ilyen hülyén néztél azokra akik neked magyaráztak.....ugyebár
  • hykao #284
    Ha nem tudod nyugodtan azt csinálni amit szeretnél (persze olyat ami másokat nem zavar, bánt, sért) akkor - ha tetszik, ha nem - mondom, hogy hányattatott sorsod van.
    Ennek természetesen vannak fokozatai, de mindegy.
    A lényeg, hogy sokat fogsz még látni, tapasztalni, ha túljutottál ezen a zavaros pubertáskoron...és kicsit lejjebb fog ereszkedni a korodból adódó túlzott önérzeteséged is...talán képes leszel árnyalatokat is észlelni, nem csak feketét és fehéret...
    ...és talán találsz olyan csajt is majd, aki elég jó lesz hozzád... :)

    Én értelek téged, hisz voltam annyi idős, mint te most...viszont azt is tudom, hogy tök mindegy mit pofázok neked (mert voltam annyi idős mint te most...)... :))))))
  • ghost cb
    #283
    3 kötözködés... hm. valami más szo rá?
  • ghost cb
    #282
    A lehúzás, meg a probléma akkor van, ha nem nagyobb csapatban, hanem csak páran 2-3 ember gyakorol. Mint mondtam ez felkelti a figyelmet, és akkor odajönnek néznek az emberek. Mint tudjuk a cigányok sosem csak néznek, hanem kötözködnek stb.. Szoval ez aránylag jo környék, de van itt is pár ilyen kötözködős, aki ha bájkolunk, akkor odajon kötözködni. Amugy nem nagyon. Értem?
  • hykao #281
    Akkor mégsem a lakókörnyezeteddel volt kapcsolatos vagy mi van? Kezd zavarossá válni a történet. Illetve a mostani beírásaid nincsenek összhangban a korábbiakkal... :)
  • ghost cb
    #280
    Bolháskutya???
    Ezt fejtsd ki!
  • ghost cb
    #279
    Nem, két hete tettem ki a barátnőmet. Ő nem volt elég jó hozzám .
  • ghost cb
    #278
    Tudok szerintem, csak még nem probáltam !
  • hykao #277
    Hmmm, anyádon kívül más nő nincs az életedben?
    Lehet azért vagy olyan mint a bolháskutya?! :))
  • ghost cb
    #276
    Igazából az a sportban volt. BMX-ezek és elég nehéz olyan helyet találni ahol ez nem kelti föl a figyelmet. Aki ezt csinálja az tudja h nem egy sport hanem elétmód is. És akinek elveszik a bicoját... hát elég szar. Jopár ilyen eset volt azon a helyen ahol ált. voltunk.
    Most te mesélj!
  • hykao #275
    Akkor ez -> "Tapasztalat a lehuzás, a sok cigo is tapasztalat" csak kamu volt vagy most mi van???
    Akkor az elején mit rinyáltál??? Hö?
  • MIMACSKA
    #274
    Hát síelni tudsz-e?
    Ez itt a mindent eldöntő kérdés
  • ghost cb
    #273
    Beszéljünk inkább rólad! Mesélj te az életedről! Szerintem ott lesz a bökkenő!
  • ghost cb
    #272
    Szüleim együtt vannak, jol vannak, joba vagyok velük, elég jó környéken lakunk, nyugodt hely (ha nem keresem a bajt ) tesommal joba vagyok, bp. legjobb számtech sulijába járok jol tanulok, sportolok, benne vagyok egy klánba (vagy baráti társaság): Chaos Brigade. Noss? Kérdés?
  • hykao #271
    mesélj róla, és eldöntjük, hogy van-e vagy nincs. :)
  • ghost cb
    #270
    Mit? Szerinted van hányattatott sorsom. Szerintem nincs .
  • hykao #269
    *kezdd
  • hykao #268
    ...és javítottam is...felszólítás nélkül...

    no akkor kezd el mesélni.
  • ghost cb
    #267
    Mint ahogy a sorsod helyett sorosd-ot irtál
    Tudod mit? Beszéljünk a hányattatott sorsomról
  • ghost cb
    #266
    hyako=hykao
    Csak elgépeltem
  • hykao #265
    Ha meg már másokat kioktatsz (bár te nem szereted a kioktatást...) a neveddel kapcsolatban (bár igaz, hogy csak egy nem sokatmondó nick), akkor vedd már a fáradtságot, és te is jól írd le másét (ki az a hyako??? LOL!!!)
  • hykao #264
    *sorsod
  • hykao #263
    ...mert a hányattatott sorosd miatt túl érzékeny vagy! :))
    Beszéljünk róla? :)
  • ghost cb
    #262
    kláb=klán
  • ghost cb
    #261
    Lehet van valami abban amit irtál, csak a nevem Ghost, a CB pedig a kláb amiben vagyok .
    Nem fogom elkezdeni ujra, aki megérti miért huzott föl hyako megérti, aki nem, az nem. Már letárgyalt téma, minek fölhozni.
  • Z
    #260
    halihóó!

    én is Angyalföldi vagyok, rendőpalota közelében szerintem elég jó a környék. Amikor '98-ban ideköltöztünk, akkor még relatíve sok "putri" volt itt, de azóta tényleg átalakult a környék.

    Nyócker szerintem sem olyan vészes, bár vannak tényleg lepukkant részei, szombaton jártam bent, és volt jó sok dzsippó. Megmondom én is, hogy nem szeretem őket, mert ha volt eddig életemben komoly afférom, akkor az mind dzsipókkal volt. Szerintem túl agresszívek. Bocs az OFF-ért! :D

    Igen: aki volt már pl a MArgitszigeten, amikor kel fel a Nap, vagy megy le, az tudja, hogy lehet itt úgy is szemlélni a várost, mint egy gyönyörű helyet.

    Sajnos a lőnyomos épületekkel kapcsolatban igazatok van. Szerdán voltam a belvárosban,és a nagykörúttól egy sarokra totál szar állapotú házak állnak még mindig.

    CB: szerintem felesleges ilyen érzékenyen reagálni ("1 semmi közöd hozzá. 2 nemtudom milyen jogon szolsz bele mit csináljak, de cigányokhoz nem lehet alkalmazkodni. 3 nemtudom honnan veszed hogy hányattatott sorsu vagyok, de te vagy az aki olyan hatalmas emberismerőnek tekinti magát. Én meg az aki az ilyenek szánalmas dumáját leszarja.
    ") egy hozzászólsára, amikor Hykao nem szólt bele abba, hogy mit csinálj, pusztán megemlített egy opciót (alkalmazkodás). Nem volt szánalmas az a duma.

    Lehet, hogy azért mert én is kicsit többet éltem meg mint Te, de számomra is úgy tűnt az írásodból, hogy (nem sértésnek szánom) frusztárlt vagy valamitől. Hidd el, nem véletlenül kerülöm az összes cigót, ha csak tehetem.
    Meggyűlt velük a bajom. És érdekes, hogy csak Budapesten. A vidékiekkel nekem még nem volt gondom.

    De mindezek ellenére én még mindig szépnek látom Budapestet, és kisebb városban, netán faluban, nagyon nagyon nehezen tudnám elképzelni az életemet. Közbiztonság úgysem lesz, és a rendőrök sem fognak megvédeni. Az, hogy van rendőrség, csak annyit preventál, hogy mindenki lopjon, vagy káosz legyen az utcákon. Megvédeni magad tudod csak. Én nem vagyok egy Bob Sapp, úgyhogy amíg lehet, mégegyszer mondom: elkerülöm a zűrös szitukat! ;-)
  • Takezó
    #259
    nálunk (6 ker, bajnok utca környéke) mostanáabn egész sok házat felújítottak, csak az a baj, hogy hiába van 30 méterenként egy szép, ha a többi elcsúfítja... belegondoltam, ha az összes olyan lenne, mint a mién (újrafestett, felújított), tök jó hely lenne... persze a sok cigány elrondítja :(
  • hykao #258
    Biztos van jópár, de szerintem nem szembeszökően sok.
    Legalábbis én nem láttam sokat városszerte.
    Párat biztos direkt hagytak úgy szerintem.
  • ghost cb
    #257
    Csak abbol következtettem, hogy te budán láttál ilyen házat én meg itt a 13-ban, szoval, biztos van még egy pár szvsz.
  • hykao #256
    *újáépítések
  • hykao #255
    Hát, miért olyan sok van?

    Azért sok helyen gőzerővel folynak a felújítások, újjáépítések. Jó példa erre a saját kerületed! Pár éven belül hatalmas változások történtek egyes helyeken.
  • ghost cb
    #254
    Ehheh. lehet. De elég lenne egy pár ilyen ház.