2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Beast Machine
    #1139
    azok nem ügynökök voltak, hanem riporterek, továbbá a film végén hagyja el a Földet SS is.
  • Doom 4
    #1138
    igen mi apával megnéztük :) de csak sam szülei és az ügynökök beszélgettek de poén vólt
  • Shiwo
    #1137
    a "vadászrepcsi" Üstökös (Starscream) és kirepült az űrbe..
  • Csaba007
    #1136
    Hi!
    A Vadászrepcsivel milett a film végén??? Mert nememlékszek,hogy kilőtték volna:S
  • kill3r21
    #1135
    azt hallotam a moziban a credit után van még jelenet ...tud erröl vki vmit?
  • Optimus Prime
    #1134
    A hozzászólásnál klikk a "makrók"-ra, ott le van írva a SPIOLER scriptje ls használata. Voltakép úgy műküdik, mint a dőlt betűk vagy a linkek. Egy spéci command.
  • Doom 4
    #1133
    ha mindenki olyan jól tudja a spoilereket írni valaki elmindhatná hogy hogyan kell
  • Optimus Prime
    #1132
    Az isohunt. com tele camerás rippekel, ha nincs fent három tucat, egy se. De egyik sample-jébe belenézve elég kis felbontású, a hang meg rohadtul torz. Manapság hamar kijönnek az új filmek DVD. Pl. Norbit szintén UIP forgalmazta a mozikban 3-4 hónapja? És már kint van DVD-n, 5.1 szinkronnal is, pedig a moziban feliratos volt. A Paramount DVD-ket tudtommal az InterCom forgalmazza. De meg kérdem őket is erről.
  • kill3r21
    #1131
    már rég töltikélhetö..de nem éri meg csak moziban...
  • csgj
    #1130
    á, megnéztem az egyik kamerás letölthető verziónak a sample-ét... hát, kamerás felvételhez képest egész jó, csak egy ilyen filmnél hááát nem túlzottan élvezhető sztem... a pörgő látványos jeleneteknél nem sokat lehet látni belőle, az biztos.
  • Beast Machine
    #1129
    kereső???
  • csgj
    #1128
    De ha amerikában kijön a dvd (és az hamarabb lesz), akkor csak rá kell nyomni a feliratot... a magyarra meg még várni kell sokat :P
  • Seten
    #1127

    Mert nem figyelsz! :)

  • Dark Messiah
    #1126
    Bocsessz h megzavarom a nagy társalgást de vki mondja már meg h mikor jön ki a film és h le lehet-e már töltikélni?
  • Zomil
    #1125
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mien darabka?:PPP
    sorry csak már nem emléxem pontosan mi volt a végén meg kell ezt nézni még párszor a részletekhez:)))
  • Shiwo
    #1124
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sose lehet tudni, hogy a filmesek mit hoznak ki belőle..
  • Beast Machine
    #1123
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    épp ezt mondtam, olvasd el az előző kommenteim: Jazz Szikrája EGYBEOLVADT (!) az Allsprkkal, nem pedig simán, különállő darabkaként él benne. Mondom, úgy képzeld el, mintha egy betonkeverő teherautó keverődobjába dobálnád bele az anyagot: benne lesz ugyan, de szétválasztani nem tudod többé, mert eggységes masszát alkotnak.
  • Shiwo
    #1122
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de ha maradt benne 1 kis erő, azzal már fellehet támasztani Jazz-t :P
  • Beast Machine
    #1121
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az csak az AllSpark egy darabkája volt, gondolom emlékbe
  • Optimus Prime
    #1120
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát azért Megs-et nem olyan könnyű megölni, mégha meg is hal. :D
    Mint a képrgényben: rozsdásító olaj, Shockwave leveri, egy szakadékba zuhan, felrobbantja magát az űrhíddal, összeolvad Ratchet-tel majd meghal, felrobban az Ark-kal, majd újra a G2-ben, aztán lenyomja J'hiaxus és elég egy bolygó légkörében, majd sikló nélkül szál le a Földre. "Planetfall without shuttle, not recomended."
    Szóval ennyi nem hiszem, hogy betett neki. Engem inkább az a darabka izgat, amit Optimus vett ki belőle.
  • Beast Machine
    #1119
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azért az más tészta, hogy Megs meghal, mert ő úgy egyesült az Allsparkkal, hogy nem a halála után, hanem az AllSpark ereje ölte meg. Egyébként az efféle halálban látom én a lehetséges Galvatron-vonalat, mivel az Allsprark elsődleges funkciója a teremtés, szóval ha erőszakkal egyesítik egy Szikrával, akkor nagy a valószínüsége, hogy feltámasztja az illetőt, és felvértezi az AllSpark erejével -> Galvatron. Jazz pedig természetes halált halt, és azt vedd figyelembe, hogy az embereknek nincs olyan tárgyuk, vagy dimenziójuk, vagy bérmi másuk, ahol a lelküket el lehetne raktározni. És ha lenne is, az sztem hasonlóképpen működne, mint az AllSpark: nem különálló "fájlonként" kezelne a lelkeket, hanem egy nagy, hatalmas masszává gyúrná össze őket.
  • Shiwo
    #1118
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tudom, de ehhez képest képregényben elég sok TF visszatért a látszólagos "végső halálból"..és az emberek is felszoktak "támadni" néhány filmben, és kimagyarázzák a dolgot.. és ha Megatron feltámad (elvielg ő is meghót, mert belenyomták a kockát), akkor Jazz is simán..
  • Beast Machine
    #1117
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ratchet azt mondta, hogy "Már nem tehetünk semmit". Ratchet jó orvos, de a halottakatr akkor sem tudja feltámasztani, ha mechanikus alapúak. Különben is, ha egy Alakváltó meghal, a Szikrája csaklakozik az AllSparkba, és eggyé válik vele, visszavonhatatlanul.
  • Shiwo
    #1116
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amúgy sztetek a 2. részig Jazz-t sikerül helyrepofoznia Racsninak ?
  • Shiwo
    #1115
    jah lehet..csak nem mindig figyeltem az angol szöveget, mert hallás alapján még nem mindig értem, hogy miről van szó..
  • Optimus Prime
    #1114
    Szerintem az a haverja volt. Max osztálytársa. A "testvér" megszólítás nem mindig rokoni szálra utal, a feliratban meg volt pár hiba.
  • Shiwo
    #1113
    én Glen Whitmann-nál (Anthony Anderson) voltam így :)

    ill még 1 apróság..a csávó, aki fejjel lefele lógott..az most ki volt ? mert mintha vmi bátyót emlegetett volna..ehhez képest többször nem is nagyon szerepelt..ill mintha más lett volna a neve, mint a képregénybeli bátyjának, de lehet rosszul rémlik...
  • Shiwo
    #1112
    várok is :)

    mozi után hiába nézem meg szar minőségben, nem hinném, hogy sok újat látnék benne..míg 1 dvd-minőségnél feltünhetnek apró részletek..
  • desigo
    #1111
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért amikor az elején megláttam Sucrét (a szökésből)spanyolul hablatyolni majd később Aaront ( 24 ) nagyon röhögtem :))
  • spedway
    #1110
    Kb. ha majd kijön a DVD.:)
    Az pedig még nem most lesz.
  • #1109
    arra még várhatsz...
  • Shiwo
    #1108
    amúgy sztetek mikorra várható dvd-minőségben a neten ?
  • spedway
    #1107
    Debrecenbe diák 850 huf, mondjuk én holnap a kora délutáni első vetítésre megyek és oda csak 790.

    Amúgy torrenten is el lehet érni a Movie Prequel képregényeket, én is onnan szereztem be őket. Persze még film előtt elolvastam mindet.
  • Optimus Prime
    #1106
    Na, képregény szempontjából itt egy másik forrás (nem túl legál, de itt úgy olvasom ez nem gond :)

    Transformers Online Russia
  • Tripod
    #1105
    Miskolc Plaza Cinema City diákjegy 790 HuF
  • desigo
    #1104
    Jah
    Megéri utaznod érte
    reméljük holnap sikerrel jársz :)
  • Tripod
    #1103
    Én is Miskolcon néztem, de akkor még nem volt semmi gond. Meghát nekem kocsival 20 perc és bent vagyok, busszal meg 30.
  • Beast Machine
    #1102
    pamutban diákjegy 990 ;)
  • Optimus Prime
    #1101
    Nekem ingyen volt. :D
  • #1100
    De Te legalább láttad a filmet!