2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • zaki
    #1459
    Sztem karácsony környékén fog kijönni, persze ha nem jön semmi gubanc közbe...
  • LasDen #1458
    én abból indultam ki, hogy a 300 márciusban jelent meg és a DVD augusztusban jön ki itthon....
  • spedway
    #1457
    Kár hogy nekem már csak elektronikus formában vannak meg ezek, pedig imádtam őket régen, csak már elvesztek vhogy... :(
  • spedway
    #1456
    Ne már, az rohadt soká' van... én reménykedem egy szeptember végi megjelenésben...
  • LasDen #1455
    sztem valahol november környékén fog megjelenni....
  • spedway
    #1454
    Készült egy interjú Mark Ryan-en, aki BumbleBee hangja a filmben, aki azt mondta könnyen lehetséges, hogy már a DVD-n folytatják a filmet, és amolyan híd szerepet fog betölteni a DVD a Transformers 1 és 2 között, ahogy pl. a FOX csati megcsinálta a 24 sorozatával. Azt is mondta már vettek fel vele olyan anyagokat, amiket a DVD-re szánnak.

    Ááá bárcsak már a DVD kiadás dátumát lehetne már tudni......
  • Met
    #1453
    hát nem is:)
    Nekem baromra bejött, a látvány meg a hangok, a történet meg olyan amilyen.
    Kijön dvd-n megint megnézem, vagy esetleg hdrip dts hangal, hogy a szomszédok is szeressék :D
  • grizzlyisback
    #1452
    hát ezaz, de miért kéne oda? szoval kicsit gagyi a történet de mindegy, nem azért szeretjük:)
  • Shiwo
    #1451
    1szerü..azt látta, hogy ott van megatron, mindjárt győzedelmeskedik, és a srác ahelyett, hogy tette volna, amire kérte, helyette meglódult a másik irányba...valszeg eszébe se jutott egy olyan evidens megoldás, hogy megatron mellkasába kell belenyomni..
  • Met
    #1450
    a kocka életre kelti a gépeket, ahogy feléledt az üditős autómata meg a kocsi amelyiknek a légzsákja elkezdte leszedni a csajszi fejét
  • [NST]Cifu
    #1449
    Csak ha megpróbálnám logikusan követni a törnétet:

    Az a bizonyos kocka az mesterséges élet szikrája, ilyenformán aféle "teremtő isten" a transformersek számára. Optimus utalt is rá, hogy a saját mellkasában is őrzi ennek egy részét. A filmbéli Transformers világban a robot-bolygó elpusztult, így ha az Autobotok újjá akarják építeni azt, akkor ahhoz nyilván szükség lenne az AllSpark-ra...
  • Optimus Prime
    #1448
    Szerintem attól félt, hogy Megatron képes lesz uralni az Allspark erejét és utána senki sem tudja majd megállítani.
  • Bucser
    #1447
    Mert optimus egy neurotikus, depressziós robot és halálával meg akarta váltani a világot és ezt elvették tőle....:)

    Most megatron vitte el a pálmát:) Meg a kölyök aratja a hős babérokat:)
  • grizzlyisback
    #1446
    én csak azt nem értem, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    optimus miért nem halt meg, szerintem mindenki arra számitott, meg hogy a végén miért mondta hogy Neee amikor a kissrác belenyomta a megatronba a kockát
  • Optimus Prime
    #1445
    Be is szkenneltem, még a régi Marvel képregényből van. Megfogó pillanat, kár hogy a film nem bővelkedik hasonlókban:

    [URL=http://i170.photobucket.com/albums/u257/OptimusConvoy/etc/tf71_01.jpg]Transformers #71 01[/URL]
    [URL=http://i170.photobucket.com/albums/u257/OptimusConvoy/etc/tf71_02.jpg]Transformers #71 02[/URL]
  • Optimus Prime
    #1444
    Hm, én genRobbal értek egyet:

    Azt hiszem a látványon és az egész cselekményen kívül az örök jó, ami árad ezeknek a robotoknak a jelleméből ez az ami végülis magával ragadott. Kicsit olyan ez mint a középkori lovagiasság. Engem ez rohadtúl magával ragad. Ebben a mai szar, erkölcstelen, korrupt világban egy igazi példa lehetne ez az eszme!
    Komolyan mondom Optimust mindíg elérzékenyülve nézem.
    Bocsi ha egy kicsit szentimentálisra sikerdett :-)



    Talán én is szentimentális vagyok, de nekem is ez tetszett a filmben és az összes Transformers sorozatban, képregényben.
    Optimus a legnagyobb - ezért is vettem fel a nevét, meg így más TF fannal is könnyebb találkozni. Van a képregényben egy igen megragadó pillanat, ami szintén erről a hősiességről és éremekről szól. Mindjárt e is szkennelem és belinkelem.
  • Bucser
    #1443
    "a törtenet nemtul fantáziadus,az események nincsenek rendszerezve,"

    Szal hű maradt a g1 tévésorozathoz:D
  • Zillo
    #1442
    a latvany nagyon jo a filmben,minden mas szar.a törtenet nemtul fantáziadus,az események nincsenek rendszerezve,olyan összevissza szerintem.leszámitva azt a pár akciojelenetet,nem nagyon hatott meg
  • Shiwo
    #1441
    már írni se tok...szal zsír..
  • Shiwo
    #1440
    nyír...csak még nem tom mibő veszem meg..
  • Optimus Prime
    #1439
    A Mátrixra!!! Kriály vagy! Csak megjelennek nálunk is. Nekem már a 'Múlt árnyai' megvan amerikából. Az érdemes elolvasni, mert sok infó van a film előtti eseményekről, a karakterekről, valamint a Transformers Univerzumról.
    más könyv egyébként nincs. Legalábbis, ami a filmhez kapcsolódik. :)
  • benkoszabi
    #1438
    hali mindenkinek.
    én nem láttam a filmet, de tervben van ,hogy megnézzem.
    az érdekelne, hogy jó film szüleltett e a képregényből, tehát amolyan pókermber 1 szerű sikerfilm? vagy ezt is csak a látványra helyezték ki?
    Megnézni gondolom mindenképpen érdemes, mégha csak egyszer is, de nektek bejött? vagy aki kritikusabban szemlélki a filmet, talált benne kivetnivalót?
  • BADE
    #1437
    Vki fel tudná sorolni azoknak a számoknak a címét,ami benne volt a filmben,de kimaradt a hivatalos soundtrackből?
    Gondolom Steve Jablonsky sem 1 számmal járult hozzá a filmhez.Esetleg nincs fent torrenten?
  • BADE
    #1436
    nem,én ezekre gondoltam:
    Transformers
  • Shiwo
    #1435
    ezen a "könyvek" kifejezésen a képregényeket értitek ?
  • BADE
    #1434
    Ma néztem meg a filmet moziban,régebben a rajzfilm is megfogott,de ez is nagyon jól sikerült.Röviden így tudnám összefoglalni:
    Pörgös történet,jó poénok,frankó verdák
    TRANSFORMERS – A MÚLT ÁRNYAI,TRANSFORMERS könyveken kívül milyen könyveket érdemes elolvasni?
  • Shiwo
    #1433
    a képregény megtalálható neten valahol esetleg ? :P
  • genRob
    #1432
    Már egy csomószor megnéztem a filmet. Moziban is 2x. Lenyűgöző. Nem voltam rajangó de mindíg is tetszett. Most már egy kicsit több mint tetszés :-) Engem nagyon megfogott ez a film. Azt hiszem a látványon és az egész cselekményen kívül az örök jó, ami árad ezeknek a robotoknak a jelleméből ez az ami végülis magával ragadott. Kicsit olyan ez mint a középkori lovagiasság. Engem ez rohadtúl magával ragad. Ebben a mai szar, erkölcstelen, korrupt világban egy igazi példa lehetne ez az eszme!
    Komolyan mondom Optimust mindíg elérzékenyülve nézem.
    Bocsi ha egy kicsit szentimentálisra sikerdett :-)
  • LasDen #1431
    milyen lenne ha a TF mégis térdre kényszerítené Terry Kóklert...bár ez úccsem lesz...
  • Optimus Prime
    #1430
    Scorponok-nak lelőtték a fúlánkját, máskülönbe simán eglépett és beásta amgát a homokba.
    Brawl-t többször szétlőték, először a US militária és Jazz-Ratchet. Levágják a jobb arját, Jazz leszaggatja róla a rajétavetőket, majd kap pár adag rakétát. De újra felébred és végül Bumblebee lövi szitává.
    Bonecruhser-t simán lefejezi Optimus.
    Frenzy a saját CD-jével lövi szét a fejét.
    Barricade eltűnik. Ellenben a képreégnyben Optimus őt is elintézi. Gyanítom van valami, csak kivágták (majd a DVD kiadás).
    Starscream gyakorta löést sem kapott. Szét lőtt pár földi egységet meg fél tucat F22-est. Aztán mikor mindenki elesett lelépett.
    Megatron meghalt és a tenger fenekére dobták. Nem mintha nem tért volna már vissza... rosszabb helyzetből is.

    Jazz-t Megatron tépi ketté. Ám a képregény szerint Brawl öli le, majd Megs kitépi a spark-ját.


    Jah, és a Harry Potter-rel kapcsolatban ezt találtam a Seibeetron.com-on:
    We Shall Stand. They Shall Fall.
    Optimus vs. Harry - This weekend, two ginormous money making franchises battle each other head-to-head at the box office. If you've already seen Transformers, go see it a 2nd, 3rd, 4th or even 5th time. Get your friends to go. Take your Mom, Dad, brothers, sisters ... heck, your grandparents! Let's show the world how powerful the Transformers fandom is: let's give Harry Potter a run for its money this weekend.


    Jópofa.
  • spidey91
    #1429
    csak ö ue?
  • Bucser
    #1428
    Jazz
  • spidey91
    #1427
    A Filmben az Autobotok közül végülis ki halt meg? me nem értettem...
  • Tripod
    #1426
    Igen, Blackoutot alulról seggbelőtte Lennox. Frenzyt pedig sotival fejbelőtték.
  • Bucser
    #1425
    És Blackout? Őt pedig Ironhide és a katonák együtt?
  • LasDen #1424
    Brawlt pedig BumbleBee nyuvasztotta ki....
  • Bucser
    #1423
    és Frenzy és Devastator/brawl (ő volt a tank) hova lett? valamint Scorponok sem nyúlt ki tudtommal.

    Bonecrushert kicsinálta Optimus azt láttuk.
  • Seten
    #1422

    Hárman léceltek le

    Scorponok
    Barricade
    Starscream

  • Szabi1991
    #1421
    Several "Transformers" line up in front of an F-22A Raptor here Feb. 28, 2007. The vehicles were on base to shoot several scenes for the upcoming "Transformers" film. The movie marks the first time non-computer-generated Raptors are depicted in a film. (Photo by Andy Wolfe)
    2100x1500 as képben..
  • Szabi1991
    #1420