2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • spedway
    #1499
    Ironhide: "A szülők rendkívül irritálóak. Kiiktathatom őket?"
    Optimus: "Ironhide, tudod jól, hogy nem bántjuk az embereket. Mi van veled?"
    Ironhide: "Hát csak azt mondom, megtehetnénk. Egy lehetőség."

    :DDDDD
  • HUNMarcus
    #1498
    leforditanád? nem vok angolos:(
  • spedway
    #1497
    Sztem meg a bujkálás volt a legjobb. Nem vagyunk egyformák.:)

    Ez a párbeszéd nagyon üt szvsz.

    Ironhide: "The parents are very iritating. Can I take them out?"
    Optimus: "Ironhide you know we don't harm humans. What is with you?"
    Ironhide: "Well I'm just saying we could. It's an option."

    :DDDDDD
  • saw123
    #1496
    csókolom!

    előbb néztem meg a filmet félratyi mozis minőségben. Most sajnálom csak hogy nem moziban láttam mert tényleg fantasztikus hangulata lehetett. Nem volt sok karakter éppen amennyi illik 1 első részhez, Optimusz király volt, egyedül a kis hurkagyurka kazettásmagnó álca nem tetszett. A zenék (főleg a militari fílingesek pl amikor mennek bombázni a skorpio robotot), a beszólások ott voltak nagyon, történet elmegy. ERzek voltak a pozitív tapasztalataim.
    aztán voltak itt olyan dolgok amik ha moziba látom a filmet is ratyik szerintem. A sok felesleges hülyeség az elején: 1. a srác elmegy a csajjal kocsikázni, 2. amikor elmmennek a szemüvegért a házhoz és ott bujkálnak ...tyűűű hát ezek nagyon ratyik voltak. akkor kaptam sokkot amikor lehugyozta az emberkét az egyik autobot... aztán...ja igen amikor
    a végén a csaj rárakja a teherautóra aranybogárt és tolat..jájjujj.

    összességében azt mondom lehetett volna jobb filmet csinálni. Voltak jelei hogy próbálkoztak, néhol sikerrel de nálam akkor is 10/6, ha moziban nézem biztos több de akkor is csak max 10/7.

    lehet az a baj hogy megint ugy ültem le hogy marhanagy elvárásaim voltak
  • HUNMarcus
    #1495
    valaki nem tudja hogy milyen zene megy a jelenet alatt mikor lezuhannak az autobotok a földre???
  • spedway
    #1494
    Ezért kell bevárni a másik Transformers kömyvet, mert az is kb. ilyen árba lesz és arra is megkapod a 25% kedvezményt, a postaköltség viszont nem változik!

    Nekem mondjuk még így is megérné, mivel lakóhelyemhez legközelebb Debrecenben van Alexandra és 600 ft az oda-vissza buszköltség.
  • Csaba007
    #1493
    Király!
    Tök jó hogy lesz könyv!
  • Shiwo
    #1492
    hmm..megveszed boltban 1999 ft-ért vagy megrendeled 1499 ft + 550 ft postaköltségért ? trükkös..
  • spedway
    #1491
    Megjelent ALAN DEAN FOSTER: TRANSFORMERS könyve, Alexandra Online-ról 25%-s kedvezménnyel rendelhető. Alapára: 1999 Ft (-25%-os ár 1499 ft)

    Postaköltség 550Ft, tehát érdemes bevárni a másik könyvet is (a film előzménye), ami 23-án jelenik meg, és együtt rendelni vagy rendelni mellé még pár könyvet, ahogy én is teszem. :)
  • spedway
    #1490
    Eddig világszerte 320 milliót hozott a Transformers.
  • spedway
    #1489
    Nagyjából ez a helyzet.
  • spedway
    #1488
    Én azon nevettem nagyot, amikor a csaj kiveszi a számítógépből azt a lemezt vagy mit a gépből és direkt a kamera felé fordítja, amin megvillan a Panasonic felirat. :DDD
  • spedway
    #1487
    Én már láttam Kóklert, de mivel kihagytam a 3-4-es filmet így nekem se füle se farka volt, meg kicsit uncsi is. Persze én bolond Transformers látványvilágot vártam. :))))) De a rajongóknak biztos tetszik, mert azért elég igényesen volt megcsinálnva. Csakhát nekem túl lassú volt:)
  • bigfoot
    #1486
    köszi!
    szal akkor a képregény meg a mesék nagyjából azonos ak és kapcsolódnak bár bakival
    míg a film új történetet dolgoz fel
  • csgj
    #1485
    Ja, egyébként A Szigetben is volt egy Chevrolet :) Látszik, hogy Michael Bay... Ott is volt reklám rendesen :P
  • Bucser
    #1484
    És mekkora reklám:)
  • Tatyla
    #1483
    hát gyerekek rég tátottam a számat egy filmen ennyire,kb 1983-ban utoljára a Birodalom visszavág moziban figyelésekor...

    na de a nosztalgiát félretéve,hihetetlen hogy mostmár minden kivitelezhetö technikailag a vásznon...
    jó volt úgy ahogy volt az egész,igaz mindenbe bele lehetne kötni ha akarnék,de nem akarok...

    nokia telefon kisérlet nagyon állat volt és azon kivül hogy nagy ötlet volt jó poén is.
  • ZS90
    #1482
    Áhhh ez kész komolyan mondom, legszívesebben ezt nézném egész nap újra meg újra... én nem voltam nagy Transzformeres, inkább Spidey kalandjaiért voltam oda, virít is a két dvd a filmekről a polcokon, és akármilyen szar is a 3. rész az is meglesz, deh ezzz most nagy elvarázsolt, naggyon állat, főlem amikor a utsó csata előtt Prime mondja Megatronnak a "At the end of this day...." meghát az utolsó monológ... a Kókler sztem sehol nem lesz ehez képest:))))
  • Optimus Prime
    #1481
    Nekünk is.
  • kill3r21
    #1480
    Please Help..Nekem kellene a film Soundtrackje...de amit leszedtem az televan Rock zenével.....nekem nem ez kellene hanem amiben bennevannak a filmes zenék..pl a terminátor hasonmás zene....
  • ZS90
    #1479
    Akár az is lehet:)) Én anno kiskoromban néztem a mesét, és már az égvilágon semmire nem emlékszem, Optimus-ra meg erre a másikra emlékszem, és ennyi:)
  • Optimus Prime
    #1478
    Azért a láb lelövés és a Megatron általi(!) kettétéés között nagy különbség van. :)
    Főleg a Transformers-ben. BB sérülése nem volt súlyos, csak... kellemetlen.


    Amúgy tuti lesznek új robotok a 2-ben, van is egy amire kifejezetten várok. Nem tudom mi a neve, még anno mesében láttam, egy az Üstököshöz hasonló repülő autobot, aki kicsit vehemensebb, "fiatalosabb" nem éppen mindig pontosan követi az utasításokat. Remélem ő benne lesz:)) amúgy mi a neve? ha vki rájön a leírásból elárulhatná:))


    Hát ezzel nekem is feladtad a leckét. :D
    De várjunk, vemhesebb ergo angyobb darabb?! Akkor szerintem Te Jetfire-ra gondolsz!
  • spedway
    #1477
    Rajzfilm-sorozatok: Lista a TV-sorozatokról

    Képregények: Lista a képregényekről

    Mindezek magyarul: Transformers
  • bigfoot
    #1476
    tényleg mennyire tér el a képregény világától?
    ez eddig az első film?meg volt még vmi mese is nem?az is hasonló történetet dolgoz fel?
  • ZS90
    #1475
    óóóó:) de mondjuk BB meg rakétát nyelt:) na mind1 furcsa a dolog. Amúgy amikor láttam hogy BB kuszik és "alig él" magamban rögtön "ne bassz meghal?! ne már! az kurva szar lenne, ne csináljátok már, ilyen nincs" azt amikor ráeszkábálták a kocsira és kinyírt egy Álcát akkor megnyugodtam:))))
  • Bucser
    #1474
    BumbleBee elvesztette 1,5 lábát míg Jazzt a derekánál kettétépte Megatron:) Meg egy kicsit megtaposta:)
  • ZS90
    #1473
    amúgy azt nem igazán értem hogy hogy lehet az hogy BB megmaradt úgyanakkor Jazz meghalt, ahogy énláttam közel hasonló sérülést szenvedtek mert BB is a lábait vesztette el...

    Amúgy tuti lesznek új robotok a 2-ben, van is egy amire kifejezetten várok. Nem tudom mi a neve, még anno mesében láttam, egy az Üstököshöz hasonló repülő autobot, aki kicsit vehemensebb, "fiatalosabb" nem éppen mindig pontosan követi az utasításokat. Remélem ő benne lesz:)) amúgy mi a neve? ha vki rájön a leírásból elárulhatná:))
  • ZS90
    #1472
    Hali!

    Hát nekem is volt szerencsém a filmhez, és azt kell mondjam zseniális, főleg az utóbbi csalódások után végre vmi azt mutatja még sincs a béka segge alatt a filmipar.

    A robotok sajnos keveset beszéltek, viszont amikor igen akkor nagyon jó dumákat nyomtak! és mint ahogy vki lejjebb írta a középkori lovagiasságot tükrözi még a beszéd stílusuk is: "One shall stand, one shall fall"

    Jah és az hogy Üstökös harc nélkül menekült volna nem teljesen korrekt, mert a miután elkapott néhányat az F22-esek rendesen seggbe lőtték, úgyhog nem csodálom hogy elhúzta az irháját:DD

    Amúgy nem igazán értem minek kellett a kockát föláldozni a végén mert Megatron is bekapott jónéhányat azokból az rakétákból és úgy már Ratchet és Ironhead simán leszerelhette volna... jó mondjuk kellett vmi áldozat is hiszen mint tudjuk "no sacrafice, no victory":)))

    Már én is várom a folytatást! Jah és amúgy sztem ezeknél a filmeknél tök fölösleges a képregényhez hasonlítani, mert egyrészt azok már régen készültek és abból jó néhány dolog ma a mozikban igen gyogyi hatást keltene másrészt meg egészegyszerűen nem lehet mozi filmet úgy megcsinlálni.... Sztem az alkotók egy nagyon jó és azért elég jól elmagyarázott háttértörténetet adtak,
  • kék
    #1471
    Tegnap néztem meg a filmet a moziban. Nagyon tetszett! Remekül visszaadta a rajzfilmek és a képregények hangulatát. Kicsit hiányoltam belőle Mogorvát és a többi Dinobotot, valamint örültem volna 1 Brutikus féle óriásrobotnak is, de sebaj, majd a 2. részben! :-)

    Remekül eltalálták a hangokat, és a történet átalakítása is tetszett. Mert ugye pár dolog másképp volt a képregényben, de jó volt ez így. A Párom most "találkozott" először az alakváltókkal, és a film végére teljesen a rajongójukká vált! :-) Egész este a képregényről, és a kimaradt szereplőkről kérdezett.

    Biztos, hogy megveszem a DVD-t!
  • bigfoot
    #1470
    nah tegnap néztem meg,nagyon tetszett!!!!!44
    rég volt mostanában film ami ennyire tetszett!!
    bár nekem a kamerázás kicsit közeli volt amikor két robot harcolt,de ettől függetlenül nagyon jó film
  • LasDen #1469
    értem én....de elsőre nem esett le... :D
  • spedway
    #1468
    divx 'player'.. játékos:)))
  • LasDen #1467
    divx játékos??? :D lOL
  • spedway
    #1466
    Díjaznám ha az Alexandra is árulná hamarosan ezeket, mert ők online rendelésre 25%-os kedvezmény adnak könyvenként.
  • spedway
    #1465
    De, viszont DivX játékosomon át tudom állítani a régiókódot.
    Jó kis Yamada mindent tud. :)
  • spedway
    #1464
    Na szuper... :) :(
    Én addig nem bírom ki. :p
  • Bucser
    #1463
    Amazon.com-ról nem 1-es régiójú film jön át?
  • LasDen #1462
    úgy ha az amazonból és a 300-ból indulok ki, akkor az 1 hónappal előbb...mer az amazonon júli 31-én jön a 300....akkor az október környékén.... :D
  • spedway
    #1461
    Ja de nekem az amcsi megjelenés a lényeg, mert az amazon.com-ról rendelem majd meg.
  • Optimus Prime
    #1460
    A Transformerek mellkasába van a spark-juk (szikra), ami voltkaép a szívük/lelkük. Az Allspark egyesíése vele kb olyan mintha kést döfnének a szívedbe, csak kicsit több kakaóval.

    Engem ez mondjuk az Alapbázis és a Mátrix a Beast Wars-ben-beli esetre emlékeztett. Az Allspark ereje túl nagy, túl sok, hogy egy valaki uralhassa, ha megpróbálja úgy jár, mint Megatron -> Alapbázis, Marvel képregény (amit egyébként egy Boltax nevű Cybertron-i tudós fejlesztett, de voltakép végtelen tudás).
    A BW-ben pedig Primal egyesítette a spark-jával Prime Mátrixát, lévén így tudták stabilizálni az idővihart, meg megjavítani Optimust, stb.... erről egy kisebb esszét kéne írnom, hogy tudjátok miről is van szó. Lényeg, hogy a Mátrix egyesítése asprak-jával szintén veszélyes volt. Ám nem várt mellékhátsként Optimal Optimus lett belőle, amolyan upgrade-elt Autobot-Maximal hibrid.
    A lényeg: sok-sok éves ötleteket gyúrtak össze az alkotók a filmbe. Mindent beakartak mutatni 2 és fél óra alatt. Ezért lett olyan, amilyen. Sok szereplő, sok szál.