2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Met
    #1539

    Intimrészek, Howard Stern magyarhangja Csiszár Jenő :DDD na ez még nagyon jó volt de mozifilmet én is nagyon régen néztem szinkronnal és még sokáig nem is fogok
  • Szabi1991
    #1538
    Transformers The Mobil Game



    Kompatibilis készülékek : F500i / J300i / K300i / K500i / K600i / K700c / K700i / K750i / K800i / S700i / V630i / V800 / W550i / W600i / W800 / W810i / W850i / W900i / Z1010


    link..
  • genRob
    #1537
    Régen nagyon fasza volt a szinkron, mikor még "igazi" színészek nyomták fel a szöveget. Persze itt is van kivétel: Ford Fairlaine alá Nagy Feró :-) Sajnos a mai magyar szinkron többnyire fostalicska.
  • PeeTeR
    #1536


  • PeeTeR
    #1535

    hun szinkron suxxx
  • Beast Machine
    #1534
    Megs lehet, hogy be volt fagyva, de minden körülötte történő dolgot teljes mértékben érzékelt (látott, hallott), így simán megtanulhatta az emberek nyelvét.
  • athlon7
    #1533
    A szinkron és felirat témához csatlakoznék. Egy darabig én is csak szinkronos párti voltam, de tavaly ősszel elkezdtem elég sűrűn moziba járni, és azóta már láttam jó pár feliratos filmet. Az elején még húztam a számat, de aztán be kellett látnom, hogy sokkal jobb az eredeti hang!!!
    És amikor a Transformers-ben Barikád megszólalt ( elég dühösen és üvöltözött ), akkor tudtam, hogy ezt a filmet soha nem nézem meg szinkronosan!!! Ja Optimus-nak is nagyon állat hangja volt, de nekem Barikád-é vitte a pálmát!!! :) Amikor a mellkasomban éreztem a mélyeket, Ááááá!!! :D
    A 300 is feliratos volt és ÚGY volt jó!!! A sok láma paraszt a teremben csak dörmögött magában és felháborodottan kérdezték, hogy ez miért feliratos?!
    Szóval a magyar szinkron úgy szar, ahogy van és sokkal jobb az eredeti angol nyelv!!! Főleg, amikor ez van kiírva: Eng 5.1 DTS!!! :D

    Remélem senkit sem sértettem meg, nem az volt a szándékom!
  • Szabi1991
    #1532
    sárga-fekete ?:O
  • genRob
    #1531
    Vagy...
  • zoliii
    #1530
    Sziasztok!

    Ki volt állítva a Lurdy-házban egy Chevrolet Camaro (2007. 07.08.), amit a filmben a srác kapott az apjától 4000$-ért. Csak ez nem volt rozsdás :) Én lefényképeztem. Majd felteszem valamelyik nap, ide.
  • LasDen #1529
    mé ne tanulhatta volna az Internetről??? Kiolvadt és elsajátította....az hogy bevolt fagyva az nem jelent ilyen szempontból semmit....
  • HUNMarcus
    #1528
    egyet nem értek, mikor Megatron felolvad hogyan tud emberi hangon megszolalni?? kitudja mikor zuhant le és azota be van fagyva!! szal az interneten keresztül biztos nem tanulta meg mert ugye Optimus-ék onnan okosodtak.....
  • Szabi1991
    #1527
  • PeeTeR
    #1526
    instrumental linkin park nincs meg vanalkinek ? :)
  • Radir
    #1525
    Nekem is!!
    De sztem még nem dobták ki. Legalábbis én mindenhol a "bandás zenéket" találom...
    Megjegyzem a LP állat!:))
  • Szabi1991
    #1524
    hmm.. most néztem meg a filmet :D

    fantasztikus !
    eddig sztem ez a legjobb film amit láttam


    de azért megnézem magyar szinkronnal is :)
  • HUNMarcus
    #1523
    Legjobb akkor is a vége, mikor Optimus okoskodik és elkezdödik alatta a Linkin Park - What I've Done. Szerintem nagyon odaillik!
  • Beast Machine
    #1522
    csak a még közelebb albumot hallottam eddig, de a tű a vénán és a gépszabadság nagyon tetszik!
  • ZS90
    #1521
    OFF:

    vóó csak nem Ákos rajnogó?! Gépszabadsáááág!:DD
  • ZS90
    #1520
    Az semmit nem jelent! Nem azon múlik... És engem nem érdekel ki mit csinál.. nem abból indulok ki!
  • Beast Machine
    #1519
    személyeskedést befejezni, mégha igazatok is van, és szarok a madzsar szinkronok.

    Tessék kultúráltan fórumolni.
  • Nyarlathotep
    #1518
    Miért idegesíted magad? Mit vártál egy "Személy és Vagyonőr"-től?
  • Nyarlathotep
    #1517
    Lehet megkellene tanulni angolul?
  • ZS90
    #1516
    ember! tudod te mit beszélsz?!, az utóbbi időben egyetlen egy elfogadható szinkronizálás volt az a Dr. House még Szakácsi Sándor hangjával, az összes többi kalap kakit nem ér, mind film, mind sorozat

    pl az SG: Atlantiszból a Dr. Zelenka cseh akcentusa, és Beckett skót akcentusa nem létezik, pedig az eredetiben abból is származnak poénok...
  • toysoldier
    #1515
    csak 1 példa h inkább a magyar szinkron nem ér egy kalap szart se:
    - Eszelős vagy!
    - Eszelős..? Nem, csak spártai!

    gondolom mindenki tudja h melyik film melyik jelenete
  • genRob
    #1514
    Lehet megkellene tanulni olvasni?!
  • Bucser
    #1513
    nem ér egy nagy kalap szart se? Általában a magyar szinkron az ami egy kalap szart sem ér...
  • Nyarlathotep
    #1512
    A film végen amikor a fánál vannak az nem ugyanaz a helyszin ahol az Armageddon szerelmi jelenete volt? ;)
  • ricsa008
    #1511
    én is remélem hogy lesz szinkrom
    mer így nem ér egy nagy kalap szart se

    ui: hogy ne csak pozitiv hsz-ek legyenek
  • Bucser
    #1510
    Megatron vs Optimus harc közben mikor Megatron lenyomja Prime-ot egy kereszteződésben mindketten elvágódnak és Megs épp az embereket szídja:D Erre fogja magát és biznyításul arrábpeckel egy fickótt neki egy kocsinak amiről az visszapattan:D

    Na az hamisíthatatlan Megatron érzés:D
  • Szabi1991
    #1509
    :O
  • genRob
    #1508
    Egyet értek!
    Feliratos a film. Majd dvd-n biztos lesz szinkron. Nemtom milyen lesz de a SW-ból kiindúlva nem kecsegtet túl sok reménnyel a végeredmény.
  • Beast Machine
    #1507
    MINDENHOL FELIRATOS.

    Talán a DVD-n lesz szinkron, de nem fog érdekelni, csak elrontaná.

    TF-hez NEM KELL, NEM SZABAD szinkront rakni.
  • kék
    #1506
    Nálunk feliratos volt.
  • Szabi1991
    #1505
    a moziban magyar szinkronos van úgye ?
  • ZS90
    #1504
    Nekem akkor is az a szöveg tetszett a legjobban:

    "-It's you and me Megatron!
    -No! it's just me Prime!
    -At the end of this day, one shall stand, one shall fall"

    Amúgy meg zserintem az is zseniális jelenet amikor BB szétlövi a tankot és főlhúzza az egyik "szemfedőjét" és benéz az épületbe hogy mindenki megvan-e:DDDD
  • saw123
    #1503
    Ami viszont nagyon jó: Optimusz összegzése a gátnál és a végén a zárógondolatok. ilyenek kellenek 1 jó filmbe!!
  • Optimus Prime
    #1502
    Ez gagyi minsőég és darabolt. Találtunk már ettől jobb oldalt is.
    Azon felül egy regisztráció után, és a Veoh Player telepítése után akár le is tölthetjük a megtetszett videót. :)
  • LasDen #1501
    Mikre nem akad az ember a véletlen során... :D
    Eddig 10 rész van fent :D
  • toysoldier
    #1500
    jaja, sztem is az volt az egyik legjobb része a filmnek :D

    eza a párbeszéd télleg nagyon üt :DDDD