2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Pheaper
    #1579
    vki biztos csinálta poénból :D
  • HUNMarcus
    #1578
    csak azzal az a baj hogy ki van belöle végva egy kis jelenet
  • grizzlyisback
    #1577
    a semminél talán jobb, de én se szeretem mert baromira elrontja az élményt
  • Szabi1991
    #1576
    Sam Witwicky ? az E-Bay-en ? :)
  • Beast Machine
    #1575
    Áruljátok már el, fiaim, nektek hogy vagy gusztusotok CAM meg TS release-eket nézni? :) nekem a gyomrom fordul fel az ilyen minőségtől. Bár igaz, én a DVD-Ripet sem szeretem, mert eléggé veszteséges, de hát ezek szerint csak én vagyok ilyen "nagyigényű"?
  • Optimus Prime
    #1574
    Ha valaki Londonban jár holnap beszerezhet egy spéci DVD csemegét, amit a The Times mellé adnak.
    Collector's Preview DVD, nem film csak érdekességek, extrák vannak rajta. Remélhetőleg ezek is rajta lesznek a DVD kiadáson. Habár amennyi interjú meg minden volt a neten is hónapok alatt, már minimum 5 leezes kiadvány kell.
  • spedway
    #1573
    Most őszintén mit vártok, egy CAM-es verzióból sose lesz DVD.
    A TS.XVID-20th-s verzió sztem bőven elég addig, amíg ki nem jön a DVD.
  • Tripod
    #1572
    A 20th az 1.37 giga, a WBROS 2.33 giga, amit pedig a WBROS-ból összehoztak az 4.37 giga. Megéri a 20th-t is leszedni, mert nem rossz minőség, de ennek az újnak nagyobb a felbontása (720x576, míg a 20th-nak 704x304).
  • LasDen #1571
    nem 1.37 Giga?
    mer én töltöm, de az nem 4 giga....
    de a Transformers (2007) 20th TS KvCD Jamgood(TUS Release) se olyan rossz...
  • Tripod
    #1570
    Dehogyisnem van az.
    Transformers.TS.SVCD-WBROS --> ez már alapból jobb mint a 20th, csak annyi vele a gond, hogy össze van nyomva a kép. És amit én most töltök lefele éppen az ebből a verzióból van átkonvertálva úgy, hogy szét van húzva a kép és nem csak a monitor közepén megy a film.
  • bigfoot
    #1569
    hát ennél nincs jelenleg jobb verzió szerintem se
  • Nyarlathotep
    #1568
    Jelenleg nincs 20th verziónál jobb!
  • Tripod
    #1567
    Már van jobb ennél --> Transformers.TS.XViD-20th
    Én most szedem egy hazai torrentoldalról. Csak az a probléma, hogy 4.37 giga a film és nincs egy darab seed se
  • Pheaper
    #1566
    #1565
  • spedway
    #1565
    Torrentoldalakról. :)
  • mark oh
    #1564
    ezeket honnan lehet lehuzni?
  • Pheaper
    #1563
    nem!
    ezek vannak
    -Transformers.TS.XViD-20th <--------- ez a legjobb minőség
    -Transformers.Cam.HunSub-
    -Transformers.CaM.REPACK.XViD-THS
    -Transformers.2007.TS.MP4.SLAYER.ZEC
  • Pheaper
    #1562
    köszi nagyon jó kis game igaz először nehezen ment de rájöttem h kell irányitani :)
  • k3nGu
    #1561
    csak egy fajta van nem?az kamerás de szép;)
  • athlon7
    #1560
    Helló! Valakinek meg van a Transformers film normális minőségben??
  • Wreck86
    #1559
    dejó! megvan végre a volt "optimusprime.uw.hu" :D:D
  • neevous
    #1558
    estefele feldobom, mert nekem is van.
  • Hans von Luck
    #1557
    Az király hogy így rongyol a film az egész világon. Én már nagyon odavagyok egy második részért! Ezek szerint a kínaiak is szeretik a Transformerst. Remélem Bay betarja a szavát, és nem fog Prince of Persia-ni a TF2 elott.
  • spedway
    #1556
    Michael Bay már ég a vágytól, hogy folytathassa a filmet, amihez reményei szerint hamarosan hozzá is fognak!!! Ezt ő nyilatkozta a napokban.

    Még egy hír: a Transformers eddig Kínában 100 millió jüant termelt, ezzel már most lenyomott minden más filmet, amit Kínában idén bemutattak. :)
  • Hans von Luck
    #1555
    Szewasztok. Megatron hangja volt a legkirályabb, utána Optimusz és Barikád holtversenyben, sztem. A film egyszeruen szuper volt, vannak hibái ugyan de én így is szeretem. Én mindig nagy rajongója voltam a TF-nek, és király film lett belole.
  • Zomil
    #1554
    szivesen várjuk azt a képet, szvsz 1974-es camaro elég ritka föleg mo-n :D
  • Szabi1991
    #1553
    ez a telefon túl közel került a kockához biztosan..
  • Radir
    #1552
    Lol
    :)
  • Optimus Prime
    #1551
    Robot Chicken, már láttam jó párszor. Van benne egy igazán jó poén, amúgy elég gyenge.

    A Linkin Park-os klip jó, de nekem jobban tetszik az eredeti változat. Van mondanivalója, amit nem sok mai zenészről lehet elmondani.
    A LP szerintem is jó banda, anno láttam egy jó TF AMV amihez az ő számuk a "Numb" volt aláfestő zeneként és nagyon bírtam. Szal, ha nincs TF őket sem ismerem.
  • neevous
    #1550
    Az.
  • Szabi1991
    #1549
    pasz, én SE-s vagyok :)

    szerk, én nem találtam :S
  • PeeTeR
    #1548
    olyanrol nem tudsz ami jo Samsung -ra is? :) (D600, D900, U600 - mindegy, barmelyikre jo.)
  • saw123
    #1547
    Transformers...
  • saw123
    #1546
    szerintem Megatront elronották ugy ahogy van! Mármint kinézetre bagyon gyengus volt ja és gyorsan kidőlt most néztem meg hogy csak az utolsó 30 percben szerepel. Ez kicsit kevés nekem. Bár a következő részben vagy a 3.ban tuti feléleszti Unikron a csávót.
    A végén tényleg volt 1 emberpöccintés ami tetszett :)
    Azt nem értem méh hogy a csaj miért nem szexelte le a gyereket?
  • saw123
    #1545
    jó buxa! 1 lövést megérdemelne!

    http://www.youtube.com/watch?v=djmWZy1bzQA
  • Szabi1991
    #1544

    :DD
  • BlackWolf
    #1543
    nincs olyan verziod veletlenul amihez van .jad meg .jar fajl is ? mert nekem siman csak jar-al nemtud telepiteni a telo jad makerrel meg nemmukodik
  • Brolly28
    #1542
    mind a 2-t elfogadnám
  • genRob
    #1541
    Jaja, az is nagyon jól sikerült. Nyílván mert akkoriban Csiszár volt a top radiós.
  • Optimus Prime
    #1540
    Á, így már értem miért csak most jössz ezzel a játékkal.:)

    Szinkron téma. Tény, a régi szinkronoknak nem volt párja, ellenben a maiak szörnyűek. A SW3-at a mai napig nem mertem megnézni, de mégcsak beelhallgatni sem magyar szinkronnal. Az pedig köztudott tény, hogy a robotok magar hangjai bénák. Ugye nem kell listát írnom, hogy kiké...

    Megatron angol tudása egyszerű: hatásvadászat. Így sokkal jobb volt a htás, mintha Cybertron-iul mondja és feliratozzák. Nem lett volna meg az a hatás, de amit töben is írtak, hogy nem volt teljesen béna a jégben. Ajánlom olvasásra a megjelenő "A múlt árnyai" regényt.