2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • spedway
    #1619
    Tekintve, hogy Megatron álcája "Idegen űrhajó" (Alien Jet), nehezen tudom elképzelni, hogy a Földön másolt le vmi repcsit. :)
  • Radir
    #1618
    :)
    Amikor lezuhant, akkor max a Wright fivérek bénáztak a domboldalban...nemhogy sugárhajtásos repülőgép...a beszéd nekem is szemet szúrt, de mondjuk hogy lehúzta torrenten a többi Álcától;P
  • DoctorJohnson
    #1617
    baromi 1szerű:
    a filmben megatronnak még nem volt lehetősége arra, hogy fegyverként álcázza magát, hiszen mióta megérkezett a földre hibernálva volt.
    a régi időkből megmaradt álcája (vagy nemálcája) pedig egy repülőgép, ennyi.
  • genRob
    #1616
    Srácok egy kérdés! Tulképpen kettő de egybe írom :-) Dark Cumplezone és Scattorshot, mik a magyar neveik?
    Egyébként meg sztem Megatron nem sikerült bénára, sőt...! Én nerfeltem volna, kicsire és sokkal gyengébbre :-)
  • Szabi1991
    #1615
    Soundwave
  • Beast Machine
    #1614
  • Csaba007
    #1613
    Soundwave az mit tud?? Mivé változik? Jó?
    Egyébként rá szavaztam!:D
  • Kindred Blades
    #1612
    Akkor én tévedtem, csak a Dreamwave féle G1-et ismerem.

    @1610 Nem kicsit :))
  • Bucser
    #1611
    #1606 Megatron eredetileg valóban egy Walther 38P

    #1607 Azért nem lett méretváltozás, mert Bay nem akarta ezzel cifrázni és elég bénán nézett volna ki a dolog.
  • spedway
    #1610
    Már az elején eldőlt, hogy Megatronból nem lesz pisztoly, mert az elég röhejesen nézett volna ki mozifilmben.
  • LasDen #1609
    lehet én nem láttam még, de én hiányolok interjút Peter Cullennal (Optimus hangja)....pedig biztos van vélemény a filmről... :D
  • LasDen #1608
    Én Jet-Fire-re szavaztam... :D
  • Kindred Blades
    #1607
    Az ám, fegyver volt, de csak valami mezei lézerpisztoly. De a filmbe azt nehezebb lett volna beépíteni, úgy értem, az elgondolás, ami szerint készült, az volt, hogy a botok nem váltanak méretet, csak formát. Meg ugye eleve új alapokra helyezték a történetet, sajátos ízt adva neki, de ha az ember el tud vonatkoztatni, teljesen rendben van.
    A szavazáshoz csak annyit, hogy +1 Soundwave. Egyértelműen Soundwave :)
  • LasDen #1606
    igen a rajzfilmekben Megatron fegyver volt...ha jól tom egy walter (vagy most nagy hülyeséget mondtam :D)

    Megatron a razfilmekben meg nem volt vmi nagy....
  • genRob
    #1605
    Ha jön Rodimus akkor Optimusnak mennie kell? :-(
  • Wreck86
    #1604
    lenne egy kérdésem: én emléxem rosszul,vagy a film volt rossz? --> Megatron vmi fegyverré változik át,nem űrhajóvá.illetve optimus+megatron nagyobbak voltak,mint a többi robot(vezéregyéniség így volt kiemelve a képregényben)
  • Wreck86
    #1603
    érdekes mert ha meggondoljátok a régi rajzfilmben hot-rod ból lett rodimus prime(őt lehet hogy alapból belerakják),viszont ha mi tesszük bele szavazással Optimusz meg fog halni talán?
    jelenleg soundwave vezet.
  • genRob
    #1602
    Megtaláltam. Nekem még csak egy könyvem van azt is most vettem ahogy írtam. Az a film storyja. Szal elolvasom majd ezt is :-)
  • spedway
    #1601
    Ugyanaz mint az első könyv.
    Link van már lejebb.
  • spedway
    #1600
    Ááá kegyetlen azért, hogy csak egy robotra lehet szavazni... :)
    Álcák közül nekem mindig is Shockwave volt a kedvencem, de Grimlock-ot, Devastatort és Hot Rod-ot is szívesen látnám a folytatásban.

    Azért arra kíváncsi vagyok, hogy e szavazás végeredményeként tényleg bekerül-e a legtöbb szavazatot kapott robot. Az nagyon szép gesztus lenne az alkotóktól.
  • bigfoot
    #1599
    GRIMLOCK!!!!!!!
  • genRob
    #1598
    Köszi!
    Melyik kiadó?
  • Optimus Prime
    #1597
    Szavazunk!

    Melyik szereplőt látnánk szívesen a következő filmben. 10 Transformer közül választhatunk.
  • LasDen #1596
    Transformers - A múlt árnyai...
  • saw123
    #1595
    Transformers zsír film! Optimusznak hatalmas respect!
  • genRob
    #1594
    Meg vettem az egyik új könyvet ami a film alapján készült. Elolvasom és írok róla pár sort.
    Melyik a másik ami az előzményekkel foglalkozik? Most jeleneik meg 23.-án vki már linkelte.
  • Pheaper
    #1593
    nem rozsdás :(:)
  • Zomil
    #1592
    szép:)
    a kormányon egyébként volt autobot jel? sajna pont nem látni:))))
  • Szabi1991
    #1591
    :O
  • Tripod
    #1590
    Kedves Nyarlathotep!
    Nem tudom miről beszélsz, de ha van Ncore-ra regisztrációd, akkor beírod keresőb, hogy Transformers és hidd el, hogy ott lesz amit mondtam. Én nem hülyítek senkit, csak az igazat mondom. Ha nem hiszed járj utánna.
  • zoliii
    #1589
    Sziasztok!

    Itt van a Chevrolet Camaro képek.
    transformers.zip
    Remélem ez már jó lesz.
  • zoliii
    #1588
    Sziasztok!




  • spedway
    #1587
    Egy DVD rip TV-n már szépen mutat. Én mindig ilyet töltök, ami elég jó film ahhoz, hogy többször megnézzem. Ráadásul így egy DVD-re több film is ráfér. :) Olyan filmet, amit már teljes DVD-ként szedek, többnyire később meg szoktam venni eredetiben, amikor már olcsóbb lesz. A CAM-es verzió pedig arra jó, hogy a legjobb jeleneteket a hangulat kedvéért újranézzen az ember, pl. amit írtam TS verzió ahhoz képest hogy kamerás, elég jó.
  • Zomil
    #1586
    melyik este?:D
  • Nyarlathotep
    #1585
    Tripod olyan verzió nincs is! Nézd meg a rlslog.net oldalt, keress rá a Transformers szóra, és láthatod, hogy milyen verziók vannak! Nem kellene itt hülyiteni a népet!
  • Pheaper
    #1584
    hja hja én is néztem azt
  • Radir
    #1583
    Nem kell túlmisztifikálni...a forgatókönyv már régebben megvolt sztem.
    Valaki aki olvasta, élelmes volt és sztem egy jó poén is.

    A tuti az lett volna, ha árulna mindenféle kütyüt, távcsövet vagy mondjuk egy törött szemüveget:)))

    R
  • Optimus Prime
    #1582
    Az írók és a rendező. Meg, aki olvasta a kiszivárgott forgatókönyvet.
  • Szabi1991
    #1581
    Member since: Nov-03-06
    Location: United States

    tavaly novemberben kitudta hogy ez a nick lesz a filmben ? :O
  • Pheaper
    #1580
    amugy a filmbe úgy volt írva h LadiesMan217 ;)