219
Die Autobahnpolizei
  • Breki33
    #18
    sztem újjak mert visszajött

    de hogy a másik társával mi lett?
  • Jancsik
    #17
    halljátok. most új részek mennek a régi szereplőkkel, vagy elkezdték a régieket ismételni?
  • Breki33
    #16
    A tegnapi rész nem volt rossz
  • Tarajos Sül
    #15
    Én se értem!

    de naon szeretnek robantgatni!

    Meg sztem azért is,mert a tv nézök többsége a akciófilmeket szeretik!

    Szerintem Te se szivesen néznéd a Retek klubbon az Ármány és Szenvedély-t!
    Uncsi,mert öregek vannak benne,a mai fiatalok,inkább a lövöldözös,meg az ilyenfajta akciofilmekre buknak,ja és persze a romantikás sem maradhat ki és a többi müfajt se felejtsük el...

  • DJ Bee18
    #14
    Még mindig jobb mint bármelyik bugyuta amcsi láthatóan olcsó gagyi film. Csak egy a bajom, attól hogy egy kamion elüt egy autót, miért kell robbannia egyből?? :DD
  • Breki33
    #13
    újra elkezdték játszani

    jó volt a tegnapi rész
  • Smuge
    #12
    Nekem is kedvenc sorozatom. Jo lenne valami olyan belölle mint Jobarátok széria, ebböl is egy DVD évadkiadás:) Legjobb sorozat! Csak ugy zuzzák az autokat meg mindent amit lehet
  • traXion
    #11
    Nem!!!!
  • Met
    #10
    na most már jól szétcsesztük a topicot:D
  • Met
    #9
    és engem fox üldözni de kiöntök egy csomó olajat azon jól mekcsúszol és nekimész a felüljáró tartópillérjének és jól kigyullad az autó és jól benneégsz:)
  • traXion
    #8
    pazz... lepuktam. :D ÉS ÉN LESZEK TOM KRANICH!!!!!!!!! ÉS SOKAT FOKOK LÖVÖLTÖZNI!!!!
  • Met
    #7
    Na jóvan ne fárasszá, tudom, hogy arról álmodsz, hogy zöld-fehér bmw-vel szágoldozol az M0-áson:D
  • traXion
    #6
    Meg az autók miatt!!!! :D WÖMMM WÖMMM :D
  • Met
    #5
    még jó, hogy rá tudod fogni:D
  • traXion
    #4
    Csak a csaj miatt tudod... :D
  • Met
    #3
    Furcsa egy ízlésed van, mondjuk mindíg tudtam, hogy beteg vagy :DDD
  • wizy
    #2
    hát én nemtudom:-)
  • traXion
    #1
    Hey!

    Nincs valami DVD verzió, vagy valamilyen összeszedett avi, ahol az összes rész megvan? :D