36663
  • limperatore
    #36462
    juventus-milan 1:0
  • Palinko
    #36461
    szavaztam de igazából 3 szebb is van objektíven: Alessandro Florenzi, Wendell Lira, Marcel Ndjeng

    emígy az egyik legszebb gól bele se került, pedig tudnék mit kicserélni... az pedig ez 35 től:


    de látom nemzetenként csak 1 képviselő és a barcelona elleni fontosabb gól volt mint ez


  • szucsy89
    #36460
    http://www.fifa.com/ballon-dor/puskas-award/video=2729999/index.html

    szavazzatok :)
  • banok
    #36459
    Én is pont ezt néztem.
  • Trunks
    #36458
    Elég érdekes ez a mez. Zöld-sárga akar lenni?
  • szucsy89
    #36457
    bannolja már valaki ezt a szerencsétlent
  • ForzaInter
    #36456
    milan-napoli 0-4
  • Palinko
    #36455
    jah, szezon végéig kiderül
  • limperatore
    #36454
    Pedig barcanak milyen golt lott meg anno
    Meg mikor cserekent bejott es lott egy 3 bomba golt :D
  • LasCar16
    #36453
    2 éve csak szenved a pali, ha még akar valamit a pályafutása során elérni, akkor itt az ideje..ha nem akar akkor majd megy levezetni 28 évesen.
  • Palinko
    #36452
    ettől úgy sem lehet többet mondani, remélem lesznek új epizódok

  • szucsy89
    #36451
    Boateng visszatér, a csapattal fog edzeni egyenlőre még csak.

    Vélemények?

  • LasCar16
    #36450



    Szücsy, miért csak Baloról posztolsz képet?
  • szucsy89
    #36449
  • szucsy89
    #36448
  • limperatore
    #36447
    aludjál csak :D
  • szucsy89
    #36446
    Álomtabella:

    1. Milan
    2. Roma
    3. Lazio
    ...
    19. juve
    20. inter

  • limperatore
    #36445
    :DDD
    tőlem lehetnek másodikak utánunk :)
  • ForzaInter
    #36444
    Az 5-6 helyre:D
  • szucsy89
    #36443
    na, Bacca elkezdte rendesen törleszteni az árát

    2x is felálltunk, jó lesz ez
  • limperatore
    #36442
  • szucsy89
    #36441
  • LasCar16
    #36440
    Jó meccs volt ez, 3 év után végre rangadó íze volt. Mutatott játék tetszett, 3 pont viszont hiányzik:( na majd szombaton a Palermo ellen lehet javítani!
  • Palinko
    #36439
    azért egy 1-1 mennyivel jobban hangzott volna :(
  • limperatore
    #36438
    Inter - Milan 1:0
  • szucsy89
    #36437
    kéne egy vezér ennek a csapatnak, a mai játék amúgy kifejezetten tetzsett, Baloba már nem bizom, a többi játékos meg nem az a fajta...

    ezért lett volna jó Ibra pl., vele csaptuk volna ezt azt intert....
  • bakkerman
    #36436
    Két normál kitkat,meg egy fehércsokis...
  • bakkerman
    #36435
    Oriasi tanar az az ember :D Nem akartak visszaengedni amerikaba az eszak koreai "kiruccanasa" utan,de nem panikolt be maradt meg par napot,bratyizott a vezerrel :D
  • Palinko
    #36434
    Rodman? hát ha nem elég annyi, hogy mostanában észak koreával haverkodik akkor

    "2008-ban például három évi próbaidőre bocsátották, miután súlyosan bántalmazta barátnőjét, később részegen pénzt osztogatott New York utcáin, de rugdosott már fotóst, fejelt le bírót, a nőügyeiről nem is szólva. - Megduglak, téged, a barátnődet, mindenkit – felelte egy alkalommal válasz helyett egy riporternőnek. "

    verekedett a pályán is, de volt még sok hülyeség balhé a maga idejében vele kapcsolatban
  • szucsy89
    #36433
    miért ő mliyen volt?:D
  • Palinko
    #36432
    jó nem egy barca, juve vagy bayern, de hát ez volt sorban és most ennek kell örülni. egyébként sztem nálunk volt a legeredményesebb a legkevesebb balhé mellett. több gólt rúgott 2 év alatt itt mint 4 év alatt nálatok vagy a citybe. emígy itt az ideje hogy megkomolyodjon, majd kiderül mi lesz, most olyan edző van aki mellett megteheti. vagy lesz olyan mint Rodman a kosárlabdában majd meglátjuk
  • limperatore
    #36431
    Ironikusan kerdeztem :P

    De esku meghajolok balo elott ha ennyi faszsag utan amit megcsinalt komolyan fogja venni es visszater
  • Palinko
    #36430
    nehéz kitalálni a videó címéből:
    AC Milan vs Mantova
  • limperatore
    #36429
    ki ellen jatszottatok? :D
  • szucsy89
    #36428
    tegnap 3 perc kellett neki a gólhoz, utána adott egy gólpasszt, majd kiharcolt egy 11-est amit átengedett (!!!) Luiz Adrianonak

    haterek hol vagytok?

  • szucsy89
    #36427
    Mihajlovic korábban már áldását adta Balotelli érkezésére. A szerb vezetőedző személyesen is találkozott Marióval és elmondta mit vár tőle:

    “Te leszel az első aki megérkezik az edzésre és az utolsó, aki hazamegy. Ha nem így lesz, szedheted a cuccod és távozhatsz Milanellóból.” – mondta Mihajlovic.

    Balotelli válasza: “Nem foglak cserben hagyni, megváltoztam. Édesapám halála felelősségre tanított.”
  • limperatore
    #36426
    "hiányoztál szücsy, jövök vissza"
  • LasCar16
    #36425
    Gyerekek Bacca és Adriano eddig nagyon adja ma:)
  • limperatore
    #36424
    majd küldök képet szept 13-án a stadionból

    hajrá
  • szucsy89
    #36423
    nem, az vicc volt :D

    Bacca más szint, de tegnap játszott a Jovetic-Icardi duo? nem láttam őket :?DS?DSA:?DSADSA_DA?