36663
  • szucsy89
    #36503
    mivan? :D ennek most nem volt értelme, nekünk ehhez semmi közünk nem lesz
  • Palinko
    #36502
    a reált meg az atleticot is megbüntették úgy ahogy a barcát. 2017 nyaráig nem igazolhatnak. talán felszabadul ebből a kiesésből nekünk valami. mégiscsak 3 erős klubbal kevesebb
  • limperatore
    #36501
    titeket buntettek meg :D
  • szucsy89
    #36500
    az morattira volt jellemző

    ;)
  • limperatore
    #36499
    belru elintezte a sorsolast :DDD
  • Nuno88
    #36498
    https://www.youtube.com/watch?v=-l7Lv9Z1Vqs

    Bacca :)
    Szép gól volt.

    Adriano engem nem győzött meg, gondolom nem hiába volt csere mindig. Elvileg Fáraó marad, remélem azért kap lehetőséget Mihától.
    Ezt a fos Olasz kupát meg be kell húzni, ha nem nyerjük meg akkor monnyon le mindenki...
  • szucsy89
    #36497
    na a kupában vertük a Carpit is, most az Alessandria-Spezia győztesével játszunk majd és utána döntő :)
  • Palinko
    #36496
    ja Mr Bee már nyár óta húzza, akkor én úgy emlékeztem bevásárolta magát 50% pluszba, de ezek szerint mégsem olyan sima a helyzet. lehet jobban jártunk volna arabokkal, pedig én örültem a távolkeleti tulajnak, ha már olasz nem jelentkezett, mert kínában úgy tudom elég népszerű még a csapat valamiért :) biztos sok papucsra, sapkára varrták aztán megtetszett nekik a logó :D szóval ott lehetne még terjeszkedni, nyáron kiutazni és felkészülési meccseket játszani, találkozni az ottani rajongókkal stb.
  • LasCar16
    #36495
    Ja közben Luiz Adriano már Kínában pózol, 13-15 millát kapunk érte és 8at fog keresni. Mai meccs keretében sincs és befutott egy 40 millás ajánlat a Chelseatől Bacca-ért :DD remélem eladjuk az egyetlen normális csatárunkat is, de nem baj majd jön Balotelli :SAD:SDAASD: és Niang is fosni fogja a gólokat :DD Fáraó lehet hogy mégis marad, plusz LA helyére Galliani Boriellot nézte ki :DDD. Fininvest küldöttsége pedig már elvileg Kínában van vagy lesz mostanában, hogy ufficsálé legyen a Mr Bee 48% elég sok ideig tartott mire előkaparta a lóvét a strómanka. 100 szónak is egy a vége normális igazolásra ne nagyon számítsatok a télen, maximum a nyáron ha tényleg beszáll valaki a klubba, Kopasz továbbra is hazudik mint a vízfolyás és bagóért bárki bármit vihet tőlünk. Miközben a selejtet nem tudjuk eltakarítani, Forza!
  • Palinko
    #36494
    igérgetést eddig is hallottunk :) sztem legtöbb szurkoló úgy van vele, hogy majd ha lát valamit akkor kezd bízni a csapatban
  • szucsy89
    #36493
    http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/mr-bee-500-millioja-elhozza-a-mezzel-folyo-kanaant-a-milannal-2460387
  • Nuno88
    #36492
    Élek még jah :)

    Már nem tudom megszámolni sem hogy hányadik esélyt szalasszuk el hogy közelebb kerüljünk a felsőházhoz.... a Bologna elleni cumi most nagyon nagyon hiányzik!
  • LasCar16
    #36491
    Ezt a dilettáns csapatot, ha az utóbbi egy hónapban behúzzuk a döntetleneket, akkor még így is ott lehetnénk a dobogó közelében, röhej a Juve is honnan jött fel :D Igazi középcsapat vagyunk. Fél keretet kukáznám a picsába, szégyen ez ami jelenleg zajlik. Plusz a vezetőség kommunikációja is, akik képtelenek megoldani a problémákat és továbbra is hülyének nézik a szurkolókat. Remélem Mihát is kibasszák, így fizethetnek 3 edzőt az új mellett :D Komolyan sajnálom azt aki elvállalná ennek a beszari, lélektelen bandának az irányítását. Amíg nem lesz tulajdonosváltás addig itt nem lesz javulás. Mr. Bee is szopjon le egy thai fiút. Lófasz lesz így nem dobogó. Hánynom kell.
  • Palinko
    #36490
    legalább az x-et kiszenvedtük, jó az
  • Count Adyn
    #36489
    Jön Totti igy még van esélyetek nyerni is:D
  • szucsy89
    #36488
    folytatódik minden ott ahol eddig, sírok komolyan ezt a csapatot látva...
  • Palinko
    #36487
    jól kezdődik megint :D
  • LasCar16
    #36486
    ZAPATAAAA:DDDDD
  • LasCar16
    #36485



    ennyi a véleményem :D
  • szucsy89
    #36484
    megtetted mixen? :D
  • limperatore
    #36483
    este roma-milan
  • Palinko
    #36482
    hát döglődik rendesen a topic :D
  • limperatore
    #36481
    kiégett már
  • szucsy89
    #36480
    Nuno, te még élsz? :D
    Lascar meg a többiek már rég eltűntek, bár nem is csodálom, a csapat is ezt tette...
  • szucsy89
    #36479
    Egybehangzó olasz sajtóértesülések szerint Marcello Lippi és Cristian Brocchi a legesélyesebb a Milan vezetőedzői posztjára, amennyiben menesztik Sinisa Mihajlovicot.
  • Nuno88
    #36478
    Az a baj hogy mi nagyon is szeretnénk mindig 1:0-ra nyerni és vezetni a bajnokságot...
  • Palinko
    #36477
    régen is az volt, hogy mi bajnokok ligája csapat vagyunk nem érdekes a bajnokság még jó szereplünk. csak hát lassan ez 10 éve volt, most nem tudom mit találtak ki miért ne lenne fontos a hazai bajnokság :D
  • wright
    #36476
  • szucsy89
    #36475
    majd ha nem csak 1-0ra tudtok nyerni akkor irj ide ;)
  • Palinko
    #36473
    nem tudom ettől még a halott topic is jobb volt :D
  • szucsy89
    #36472
    valaki bannolja már ezt a szerencsétlent
  • limperatore
    #36471
    Carpi - Milan 0:0
  • szucsy89
    #36470
    na sampot vertük 4-1re szép játékkal

    köv. 4 meccs a bajnokság utolsó 4 csapata ellen lesz, ha behúzzuk őket akkor akár még jól is állhatunk
  • eddie
    #36469
    Szerintem Te is tudod, hogy bőven lesz még nevetés. A Milán nem az a csapat amelyik ne térne vissza a csúcsra.
  • Palinko
    #36468
    nagyon örültünk mikor költekezett a csapat, de kell idő még ez összeérik
  • LasCar16
    #36467
    Sírás az van 3 éve, lassan jöhetne a nevetés is:)
  • eddie
    #36466
    Hát, az igazi drukker az mindig tud sírni ha szenved a csapata. Tudod, jóban rosszban :-D
  • LasCar16
    #36465
    Jó hülye vagy már bocs, ha azt hiszed az elmúlt 3 szezon után, hogy még van olyan Milan drukker aki sír. :D
  • szucsy89
    #36464
    a szar intereddel foglalkozz :D

    gyenge volt nagyon tegnap amúgy a csapat, nem érdemeltünk győzelmet
  • eddie
    #36463
    Ne húzd már szegényeket! Így is alig látnak ki a zsebkendőik mögül.