36663
  • Palinko
    #36543
    de nem elég egyszer invesztálni, az nem oldana meg semmit már szerintem, eljutottunk szép lassan oda, hogy már nem az van, hogy egész jó a csapat, csak itt ott foltozni kell és megint 1-2 éven belül tutiba ér. itt már az van, hogy 0-ról sem lenne jóval nagyobb meló felépíteni. már nincsenek stabil emberek akikre számíthatunk akiket kiegészítve ütőképes csapat lennénk. szinte új csapatot kell felépíteni és beilleszteni a jelenlegi játékoskeretbe ami nem lesz egyszerű, feladat és 2-3 éven belül nem várok nagyon semmit, egy jó csapatot összehozni évekbe telik, könnyen lehet 5 év múlva lesz valami. örülnék ha meg tudnátok cáfolni, de attól tartok nem fog menni :(
  • LasCar16
    #36542
    Dehogy :D állandóan egy nagy lufi vagyunk, amikor picit jól megy akkor mindenki happy, aztán kipukkadunk és előjönnek a valós problémák, amiket eddig nem nagyon akartak megoldani :D invesztálni kell, de amíg ilyen a kommunikáció és nincs tőke addig marad ez, középszerűség.. egyszer fent aztán lent.
  • Nuno88
    #36541
    Miért te komolyan számoltál itt Európával jövőre? :)
  • LasCar16
    #36540
    Fel a fejjel. Majd Papa hoz két középcsatárt megint, meg valakit a Genoából, és akkor minden jó lesz. Csók, puszi, pá!


    :DDDDDDDDDD
  • Nuno88
    #36539
    picsbe ez jó volt :DDD
  • limperatore
    #36538
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Palinko
    #36537
    ilyenkor örülök, hogy a másik focis topic ahová járok az-az amerikai focis :D
  • Count Adyn
    #36536
    szücsy idei fejlődése a juve topikban:
    -videoton szint vagytok
    -idén ugyse nyertek semmit
    -még mindig előttetek vagyunk
    -megelőztetek de majd harcolunk a dobogón
    -meglesz az EL hely
    -HAMUNTARIGÓLJÁTMEGDATÁKVOLNANEMEZLENNEMOST
    - -fav

    Ez azért vicces mert igaz történet :DDDASD
  • limperatore
    #36535
    a milanista idei fejlődése:
    -nézd az inter seggét
    -nézd az inter seggét
    -nézd az inter seggét
    -nézd az inter seggét
    -nézd az inter seggét
  • szucsy89
    #36534
    Az interista idei fejlődése:

    - tisztelegj a listavezetőnek
    - versenyben vagyunk a scudettóért
    - versenyben vagyunk a BL-helyért
    - a célunk a harmadik hely
    - reméljük, odaérünk az Európa Ligára
    - Forza Bayern München


    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD bohócok
  • Palinko
    #36533
    szerintem megér egy elolvasást
  • LasCar16
    #36532
    Újabb zseniális X kár érte... Pedig nyomtunk, de úgy tűnik a "nem rangadókon" nincs ott annyira fejben a társaság. Ameddig ez megy, addig nem kerülünk közelebb a dobogóhoz, pedig többször volt már esélyünk rá.
  • LasCar16
    #36531
    Én azért még várnék az örömmel jó pár meccset. :D
  • szucsy89
    #36530
    most látszik hogy a derby alázás után van önbizalom, sztem kitart a lendület jópár meccsre ;)
  • limperatore
    #36529
    még 1-2 meccs és újra visszacsúsztok :D
  • szucsy89
    #36528
    még 1-2 ilyen meccs, és előzzük az intert :)
  • Nuno88
    #36527
    Palermo - AC Milan 0:2
    Nem láttam a meccset, de ismét sikerült győznünk és persze fontos hogy nem kaptunk gólt :)

    Következő:
    2016.02.07. 15:00 | Serie A 24. forduló
    Milan-Udinese
  • Nuno88
    #36526
    A tegnap estét még most sem hiszem el :)

    FORZA ACMILAN!!!
  • Palinko
    #36525
    azért ez jólesik :D
  • LasCar16
    #36524
    Mancini


    :D
    Utoljára szerkesztette: LasCar16, 2016.01.31. 22:45:56
  • LasCar16
    #36523
    Milan - inter 3-0 !!!
  • Nuno88
    #36522
    Ez a Niang engem nem tud meggyőzni... felőlem mehet.
  • szucsy89
    #36521
    Patot közben leigazolta a Chelsea... kiváncsi leszek, nagy kedvencem volt.

    Befutott egy 16 millás ajánlat Niangért (Leicestertől), Festert ismerve eladjuk egyből, megérezte a pénz szagát az öreg sztem :D
  • LasCar16
    #36520
    100m? ide 200 is kevés lenne... pláne ha ilyen jól költik el mint idén (Romagnoli, Bacca érte csak meg)
    Utoljára szerkesztette: LasCar16, 2016.01.28. 21:32:35
  • szucsy89
    #36519
    "Barbara B: A cél az Európa ligába jutás ,a következő évben a Bajnokok ligája,nyáron 100m.euro a játékosvásárlásra."

    acmilan.hu fórumról

    na kiváncsi leszek
  • szucsy89
    #36518
    igazad lett, megint kuka... ez középmezőny lesz év végén, a kupa miatt lesz meg az EL
  • LasCar16
    #36517
    Mancini vs Sarri cécóban Miha is megszólalt:

    "Ami Mancinit illeti, mi mind tiszteletben tartjuk az érzékenységét és a karakterét. Én teljesen másképp kezeltem volna ezt a helyzetet, megbeszéltük volna a dolgot, mint férfi a férfival. Úgy hiszem nem szabad egy fajta háborút kirobbantani, inkább a focira kellene összpontosítanunk.”" :DDD
    Utoljára szerkesztette: LasCar16, 2016.01.23. 16:39:30
  • LasCar16
    #36516
    Cerci orvosin volt ma Genovában, és Bréking: L.Adriano visszatér, mert átbaszták a kínaiak :DDD, a két klub megegyezett de nem azt a szerződést tolták az orra elé amiben megállapodtak: báj-báj 15 milla Euro :D

    Bee és Berlus tárgyaltak ma, holnap minden "eldől". Hajrá.
  • LasCar16
    #36515
    Majd ha zsinórban 3 meccsen játszunk jól... :D, volt már párszor a szezonban, hogy faszán nyomtuk utána meg jött pár értékelhetetlen produkció, mert kb szartak bele a meccsekbe. Reménykedjünk.
  • Palinko
    #36514
    volt is Boa-Boa - teng-teng újra a szokásostól :D
  • Nuno88
    #36513
    Na tegnap sikerült megvernünk 2:0-ra a Fio-t :)
    Ez óriási ajándék, hétvégén az Empolit is vernünk kellene, utána meg jön a Derby.
  • Palinko
    #36512
    ha kifogások lennének, legalább ne ezeket a szánalmasakat mondják :D
  • LasCar16
    #36511
    Jön a szokásos:))))) és továbbra is csak a hazugságok, folyamatosan ezeknek az ingyenes igazolásoknak isszuk a levét, meg a lecsúszott vagy a zeniten túli koros formát vesztett játékosok miatt, amire még rátesz egy lapáttal a kopasz is ! Éljenek a Genoa bizniszek! Mert egyszerűen képtelenség megszabadulni tőlük :D. Essien, Mesbah, Zaccardo szerencsére már nincs, de van még bőven olyan aki egy BL-ért küzdő csapatban a kispadra sem férne fel. Órákig lehetne panaszkodni, hogy mi a baj, ezt kb mindenki látja is. Egyedül a két vén marha hiszi csak el, hogy ez így mehet tovább:) Remélem hamarosan jön tőke is a klubba meg a vezetőség is átalakul kezdve a scout rendszerünkkel, mert ez így siralmas
  • szucsy89
    #36510
    Fester: "Marióra és Jeremyre új igazolásként kell tekintenünk, mert idén még nem játszottak."

    :DDDDDDD kezdődik apa
  • LasCar16
    #36509
    már csak ő kellene Zapata mellé, lássuk csak:

    - nem kezdő
    - hajlamos hajmeresztő megoldásokra
    - nézzük meg kik érdeklődnek még iránta

    kukázás folytatódik:) ilyen palikra akarunk építkezni?
  • szucsy89
    #36508
    A Milan ismét érdeklődik az Inter középhátvédje, Andrea Ranocchia iránt – állítja a Sky.

    A 27 éves védő pár évvel ezelőtt már közel állt ahhoz, hogy csatlakozzon a Milanhoz, azonban végül a városi rivális Intert választotta. Ranocchia ebben a szezonban nem számít alapembernek az Interben és mindössze 208 játékpercet töltött a pályán a bajnokságban.

    A Sky Sport Italia szerint a Milan ismét bejelentkezett Ranocchiáért. A piros-feketék szeretnék kölcsönvenni az olasz védőt vételi opcióval. Ranocchia számára fontos, hogy a szezon hátralevő részében folyamatos játéklehetőséget kapjon, hiszen szeretne ott lenni az olasz válogatottal a 2016-os Európa-bajnokságon.

    Állítólag az Inter hajlik az üzlet felé, azonban kötelező opciót szeretne. Ranocchia iránt a Milan mellett több klub is érdeklődik, nevezetesen Angliából a Liverpool és a Norwich, míg Olaszországból az Atalanta és a Sampdoria.
  • Palinko
    #36507
    ja igaz, hogy csak 2 csapat esett ki, csak a címet olvastam és félrevezető volt, de azóta utánajártam. és az még inkább jogos, hogy sajna már nem ezek a top csapatok a konkurenciánk az átigazolásnál :( ez a nagyobb gond, de sajna azt kell mondjam jól látod. ez a Mr Bee is csak ígérgetésnek tűnik, nem tudom meddig kell várnunk, hogy gyökeres változások legyenek. minden top csapat életébe becsúszik 1-2-3 sikertelen év, de aztán vagy nyernek már valamit vagy nem is top csapatok.
  • szucsy89
    #36506
    óh :D ha csak 2 csapat indulna amiből az egyik mi vagyunk akkor is a másik vinné el mert ő lerakja a pénzt, mi pedig kölcsön+opciót ajánlunk 10 éves törlesztésre...

    nekünk az h a real kiesett nem jelent semmit, az átigaolási piacon nekünk az ellenfeleink angol középcsapatok valamint német-spanyol EL ligás csapatok
  • Palinko
    #36505
    nem tudom mit nem értesz, van egy évben x játékos mozgás, mikor van nagyobb esélyünk megszerezni valakit ha x játékosért 20 potenciális csapat indul, vagy ha csak 17?
  • LasCar16
    #36504
    így hogy a picsába veszik meg tőlünk De Scigliot?