2422
  • UnknownAsshole
    #2302
    te beszáltál a robotba és azzal mész vagy egy sima gépfegyverrel próbálod kinyírni ? :D
  • Doom 4
    #2301
    A plafonon mennek azok a kis palackok azokat kell lőni amikor felé ér!(vagy gránát)
  • kecskusz
    #2300
    Helo megint én vagyok!
    Még egyszer köszi Pucher,de megint elakadtam a bányás rész meg van és a szörnyek elől is aszem megmenekültem,de sajna egy robot megálÍtott!
    Nem tudja v.ki hogy lehetne megölni !Anyi infót tudok adni hogy a liftekel feljutottam egy robotot megöltem és egy gomb lenyomásával kinyÍlt egy kapu és ha bemegyek ott ácsorog ez a robot ha bejebb megyek kinyÍr!Vannak ugyan fegyvereim és a szobában is van egy-két db.de akárhogy is lövöm nem bir kinyúlni!Az infóban is csak annyit Ír hogy nyÍrjam ki!

    Előre is köszönöm!!!
  • vrobec
    #2299
    Szep emlekek, kivalo, hangulatos jatek...barcsak lenne folytatasa.
  • grebber
    #2298
    Régen voltróla szó hogy xbox 2 vel együtt jön majd de semmi azóta.
  • Pucher
    #2297

    kecskusz szivesen!

    sorrow megnéztem a Wheelman trailerét és szerintem egész jónak igérkezik, mondjuk ebből a kis autós üldözéses részletböl nem sokra lehet következtetni.
  • kecskusz
    #2296
    Kösz!!!:-)
  • sorrow
    #2295

    Szerintem egyenlőre nem bővül a Riddick univerzum.

    A Majesco irányításával készíti legújabb remekművét az istendurva Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay fejlesztője, a Starbreeze Studios. Ez pedig a Darkness lesz (x360-ra).

    Vin Diesel cége pedig a Tigon Studios csak valami Wheelman nevű csodát csinált a Butcher bay óta.
  • Evin
    #2294
    Én nem tudok róla, hogy lesz folytatása. Vagy lesz?
  • Pucher
    #2293
    Na végül sikerült végigtolni a gamet, az biztos hogy a közel jövőben mégegyszer nekiindulok. Jó kis játék volt, elég akciódús, várjuk a 2. részt. Az utolsó bejátszásban észrevettem hogy a 2. filmböl vannak részletek bejátszva, ennek van valami jelentősége a következő játékkal kapcsoltatban?
  • grebber
    #2292
    De elhalkultak infok a folytatásról pedig jólenne már :(
  • UnknownAsshole
    #2291
    nincs.
    vagy ujrakezded, vagy valahogy kilövöd mielött ő eltalál. javaslom, mozogj egyfolytában balra és jobbra de közben mindig a robotra célozz és lőjj! valszeg nem fog eltalálni ha ügyesen mozogsz.
  • báttyó02
    #2290
    lőni kell mint az állat,amint előjön...kifog nyiffanni:P
  • Pucher
    #2289
    Az utolsó pályán vagyok, beszálltam egy robotba és mindenkit legyilkoltam kivéve 1 robotot. Mivel nincs szinte semennyi hp-m ezért azonnal megöl. Nincs valami megoldás hogy kiszálljak belőle vagy újra kell kezdenem a részt?
  • Pucher
    #2288
    Remélem ez a kis utbaigazás segíteni fog. És pont ez után jön az elite riotguardos rész:P
  • Pucher
    #2287
    Vissza kell menned work pass-ba, ott be a jobb ajtón majd megint jobbra fel a lépcsőn és ha jól emlékszem akkor kell ott lennie egy szellőzőnyílásnak.
  • kecskusz
    #2286
    Csá!

    Elakadtam a bányás résznél,megtaláltam jagger valencet is ,de nem mutat semmi irányt ahová mehetnék!Csak körbe,körbe megyek és nem találom a kiutat!Furcsa mód bármerre indulok el midig egy lifthez jutok!Már majd nem mindenkit kinyÍrtam csak néhány őr és a robotok maradtak élve!
    PLEASE segÍtsétek!
  • UnknownAsshole
    #2285
    nincsmit
  • Pucher
    #2284
    Kösz a segítséget!!!!
  • UnknownAsshole
    #2283
    Click to Download File
  • Pucher
    #2282
    Tudtok egy helyet ahonnan le tudom szedni a crackjét?
  • UnknownAsshole
    #2281
    aaaaz, sötétség kronikája. thx
  • Seth
    #2280
    The Chronicles of Riddick (ungarishe cím meg asszem A sötétség krónikája vala)
  • UnknownAsshole
    #2279
    Már mind1, azóta végigvittem, legnehezebb módban :P
    annyi volt h rossz irányba mentem, mert egy másik csőben kellett elmászni.

    első rész a Pitch Black - 22 évente sötétség
    valaki megtudja mondani mi a 2. rész címe ?
  • UnknownAsshole
    #2278
    Security Research 2
  • Doom 4
    #2277
    mi a pálya neve majd ha othon leszek megnézem
  • UnknownAsshole
    #2276
    hi
    kaphatnék valami help-et plz!
    25 checkpoint és nemtudom pontosan hogy merre. mármint naggyábol tudom mert a szellözön keresztül kéne vissza felé mennem ahol késöbb kikapcsolok egy ventilátort és ugy még visszább ahol már voltam és ha az udvarig eljutok ott lelönek a megfigyelő kamerák. plz help
    Ami az egészben a legviccesebb, hogy 1-2 éve már végigvittem a játékot magyarítás nélkül, és most azért játszom ujra mert akkor még angolul se tudtam annyira és hát az egyik kedvenc játékaim közé tartozik!
  • Doom 4
    #2275
    utolsó pálya (aszem) egyszerű csak fussál kifelé és ott majd jön egy intro aztán azt a két robotot én úgy szoktam kinírni hogy a lámpákat kilövöm és így a sötétben látod őket a szuper látással
  • Madmano
    #2274
    Sziasztok.Egy kis segítség kéne:mikor a fordításban a "nehézjárőr"-rel nyomulok,át az irodákon.A vége felé.Bemegyek egy fölfele nyíló ajtón.Van ott 2őr.Jobb és baloldalt.Kinyírom őket.Bemegyek a helyiségbe.Jobbra fordulok,megyek a fal fele,mivel a szemben lévő ajtó nem nyílik.Erre a fal mögül kijön egy olyan 4lábon járó böszme robot,és kinyúvaszt.Olyan robot,amit ezelőtt úgy kellett kinyírni,hogy a fölötte szalagon elhaladó üzemanyagos cellákat rárobbantottam.De itt semmi ilyesmi!!Ha van vmi trükkje a dolognak,meg köszönném,ha megosztanátok velem.Vagy egy mentést ezután.
  • kokiko3
    #2273
    hy el tudnád küdldni a crack-et a riddick 1-hez.e-mail címem: [email protected]
  • kokiko3
    #2272
    ki tud egy no cd cracket a riddickhez?
  • KOVU
    #2271
    Segitene valaki
    elakadtam a bányás részen ahol sokkolotis lehetettvenni feladatom megkeresni jagger valencet.
    meg is találom de onan nem tudom merre. ki irja feladat teljesitve és nem mutat semmi ujjat.
    pls help
  • kecskusz
    #2270
    Az sem sgÍtene mert már azt is próbáltam!

    Hát,nagyon peches vagyok!:-(


    Igaz van még egy utolsó lehetőség,megpróbálom meg szerezni mástól,hát ha az működik majd!

    De az nem lehet hogy a lemezzel van,mert kölcsön adtam egy haveromnak őnála is ezt csinálta először aztán sikerült megcsinálnija!
    Csak sajnos már elfelejtette hogy sikerült neki azt mondta hogy ő is egy fórumból kapta a tippet,azt hittem hogy ebből!:-(
  • Evin
    #2269
    Peches vagy. Több ötletem nincs. :(
    Csak egy drasztikus: Win reinstall.
  • kecskusz
    #2268
    Az 1.1-es is fönt van és a Riva tuner is de Így sem meg!:-(
  • Evin
    #2267
    Nekem FX5200-on is elment, minden variálás nélkül. Most 6600GT-n sincs semmi gondja.
    Egyébként van hozzá egy javítás, azt hiszem 1.1, talán próbáld ki.
    (valamiért nekem is fel kellett legutóbb raknom, csak mér nem emlékszem mi volt a gond, de ezzel megoldódott)
  • Trucker39
    #2266
    Azt a Riva tunert is fel tetted? Úgy tudom, az is kell hozzá. Sorry nekem Ati van így csak belekotnyeleskedtem. :)
  • kecskusz
    #2265
    Na,sikerült elindÍtanom!:-)

    De ahogy elindul,amikor kiÍrja hogy mikor készÍtették és hogy minden jog fenttartva meg ilyesmi akkor lefagy a játék és nem megy tovább!

    Remélem v.ki erre is tud megoldást!!!:-)

    Előre is köszönöm!
  • kecskusz
    #2264
    Ezt nem értem átálÍtottam az opengl-t 1.3-ra és utána sem indul!
  • kecskusz
    #2263
    meg néztem a grf.kártyám Nvidia GeForce 6200 ami elviszi a játékot,de a #2236 hozzászólás talán segÍt!

    Köszi!:-)

    Majd megÍrom hogy sikerült-e!