2422
  • HasBeen
    #2342
    talan lehet h pont a patch a gond, eredezi verzed van, vagy crackolos?
  • csabi2124
    #2341
    Sziasztok!Az lenne röviden a problémám,hogy miután elindítom a játékot bejön a jogi szöveg és ennyi,itt megáll!Patch és magyarosítás is fent van!
    Segítségeteket előre is köszi!!
  • HasBeen
    #2340
    ertem, tom h ez nem szinkron, meg be kapcsoltam van is felirat de csak a menuben magyar meg ami ien rendes video, ami az elejen van, mikor a repulon van le racsozva es beszelget vele az or csavo az meg mar angol
    pedig nem annak kene lennie,

    nem lehet h az a baj h nem a fejlesztoi valtozatra van meg?
  • Doom 4
    #2339
    nekem ment simán de a menüben be kell kapcsolni a feliratokat és a hang az nem magyar de néha rossz és akkor a felirat is átmegy angolba pl.:
    Gyere elő te Mother Fucker... nem tom pontos példát adni de ilyesmi
  • HasBeen
    #2338
    sziasztok, nekem megy minden jol. a magyarositással lenne egy kis problemam hatha masnak is volt ien:

    nah fel rakom a menu magyar meg az elejen a video is, de a jatek közbe levo beszedek amit massal dumalok vagy amit a csavo mond az nem, es nem ertem h mier,van egy galeria ahonan le szedtem es ott a kepeken az is magyar :((

    ui: ez a :i2k: fele magyarositas, ugy tom csak ez az egy keszult.

    elore is koszi!!
  • Doom 4
    #2337
    a sineknél a szakadék felé lesz 1 szervíz járat ott kell bekapcsolni a generátort aztán vissza a géphez utána megint vissza de nem kell lemenni a generátorhoz hanem a szakadéknál amikor 1 kocsi lejjebb ment rá kell ugrani...
  • Bil Ur Sag
    #2336
    Sziasztok:) egy kis segítségre lenne szükségem. Ott vagyok hogy beakartam üzemelni egy számítógépet ami közli velem hogy: kevés az energia használjam a tartalék generátort. Na eljutottam egy folyosó végéig, ahol ki van írva a falra hogy backup generator. Na itt van egy konzol amibe beletettem a talált kártyámat de semmi. Code needed. Szal valami kód kell ida. De néztem már sínek alatt és felett "mindenhol".Van valami tippetek? Köszönöm.
  • gyuri12
    #2335
    már letöröltem. mindent minimumra véve,mindent maximumra véve,össze-vissza állítgatva,jó sok variációt kipróbálva sem működött.feladtam,letöröltem
  • Doom 4
    #2334
    keresgéld az utat de a shader model en állíts mert nekem is azzal vólt a gond régen ha magyarul van vagy ha tudsz angolul kirja melyik VGA hoz melyik kell
  • gyuri12
    #2333
    egyébként,közben felgyorsult annyira,hogy épphogycsak játszható legyen:)
    ott merre kell meni,ahol csak shotgunod van,és mindenhonnan azok a ronda mutánsok jönnek?
  • Maxtreme
    #2332
    Mittomé' :) Inkább írd le miylen géped van, aztán megmondom h elég e vagy sem.
  • barany
    #2331
    Open GL 1.3-ra megoldás:

    http://jaedenargold.com/gbw/dl.php?file=TheChroniclesOfRiddickEscapeFromButcherBayNvidiaopenGLFix.rar
  • gyuri12
    #2330
    mennyi a minimum gépigény?
  • Maxtreme
    #2329
    Gyenge hozzá a géped..
  • gyuri12
    #2328
    hi! felraktam,és folyamatosan szaggat.ha felveszem maximumra a grafikát,szaggat.ha minimumra,szintén(és kb ugyanannyira)
    nem eredeti a gémem
    mi lehet a baj?
  • Doom 4
    #2327
    oké működik
  • Doom 4
    #2326
    most mi a baj most raktam fel ujra és kér valami open gl 1.3 at azt honan szedhetem le ?
  • darkkill
    #2325
    Valaki meg tudná mondani milyen driverel tudom elinditani a riddick-et?
  • arty
    #2324
    játék közben lefagy? nem nagyon van ötletem .. állitgasd a beállitásokat, grafikát, hangot, stb .. hátha.
  • DeathJr
    #2323
    ezt szedtem le: riddick_update_eu_10_11
  • DeathJr
    #2322
    Leszedtem és amikor indítom valaminek fagy a játék:S
    Miért van ez??
  • arty
    #2321
    mármint 1.1-es, nem ?
  • vegytek
    #2320
    igaz
  • DeathJr
    #2319
    Sziasztok!
    Lenne egy problémám.
    Miért van az hgy ujjabb NVIDIA Driver-ekkel nem indul el??
    Erre an valami orvoslás??
    Úgy hallottam hogy az 1.0-ás patch jó ellenne.
    Igaz??
  • Tomcat15
    #2318
    [email protected]
  • Tomcat15
    #2317
  • Tomcat15
    #2316
    [IMG] imag/big/146148808.JPG[/IMG]


    Boccs
  • Tomcat15
    #2315
    imag/big/146148808.JPG

    Ez miért van????
    HELP PLS!!!!!!!!!!!
  • Pucher
    #2314
    Ma feltörték az acc-omat szóval az előző hozzászólásomat vegyétek semmisnek. mint látható kaptam 3 warnt-is, szóval kérnék mindenkit hogy az előző néhány hsz-emet a forumba ne vegye senkise figyelembe mert pontosan 20:45 kor tudtam meg hogy acc-omat a nevemet és olyan dolgok kerültek írásra amikről nem tehetek.
  • Pucher
    #2313
    rájöttem h ez a legszarabb film amit életemben láttam
    sztori 0/10
    ennyi
  • metalpapa
    #2312
    Csáó!Rem tudtok segíteni.Crack,minden megvolt.Amikor elinditom a játékot bejön egy szoveg a játék adatairól és nem megy tovább.
  • Doom 4
    #2311
    nem akartam leszúrni hogy rövid csa de tényleg picit
  • Doom 4
    #2310
    hát sajnos nincs de ha lesz akkor hoszabb is lehetne
  • kecskusz
    #2309
    De nekem azt mondták hogy már készül,vagy készvan A Riddick köv. része!
  • Evin
    #2308
    Egyelőre nincs folytatás, semmire.
  • kecskusz
    #2307
    Végre,végigvittem!
    Köszönöm mindenkinek aki segÍtett,bevallom kellemesen csalódtam ebben a játékban!
    egy-két ember azt mondta hogy béna,rossz játék,de egyátalán nem igaz ennél jobb játékot nem nagyon lehet készÍteni.
    Úgy hallotam készül,vagy már el is készült a folytatás,de igaz hogy csak x-boxra?
  • kecskusz
    #2306
    oksi
  • Doom 4
    #2305
    kezd előröl és figyeld meg mejik ajtón jönnekbe ott tudsz kimenni ja és nem kell megőlni a robotokat.én úgy szoktam hogy gyorsan föl azt egyik piramis tetejére és ott legugolok és néha nem vesznek észre de ha mégis az ajtón túl nem jönnek utánad
  • kecskusz
    #2304
    Helo,tiszta szerencsétlenség vagyok!Megint elakadtam,most a piramisoknál vagyok az ott lévő robotokat inyÍrtam,egyet kivéve!
    Hogy lehet innen elmenekülni?
  • kecskusz
    #2303
    OK kösz!