2422
  • revi73
    #2382
    Sziasztok srácok(lányok),nem tudom nektek hogyan fut a game,de eljutottam egy részhez,( még az elején járok!)ahol a ki kell mennem 1 ajton,ezzel nem is lenne gond,csak ujraindul a számitogép,miután kilépek ezen az ajtón.

    A gépem paramáterei:intel 2,2 GHz dual,7600 gt,2 Gb ram,pedig már ujra is telepitettem a gamét
    segitsetek pls
  • Doom 4
    #2381
    Hát igen sajna.
  • Qwerty4
    #2380
    Sikerült a végére érni.
    Jó volt!De rövid is.
  • Qwerty4
    #2379
    Ez is megoldva!
  • Qwerty4
    #2378
    De viszont azt csak nem tudom, hogy amikor Jupiter átadja a bombát mit kel csinálni.Mind a két bejáratnál lőnek. :(
  • Doom 4
    #2377
    ok
  • Qwerty4
    #2376
    Megoldva!
  • Qwerty4
    #2375
    Végül kiderült, hogy az alaplapi hangkártya volt problémás.Azóta egy játék se szarakodik velem.Kivéve a régiek...
  • Qwerty4
    #2374
    Elakadtam, ITT, KATT!!!
    23-as pálya, Mining Core.

    Mindenkit kinyírtam a közelben, a dolgozókat, az őröket, kivéve a gépágyust nem igazán tudtam.
    Jobbra be lehet menni egy épületbe is, de kóddal lezárt ajtó van ott.Szellőzőt nem találtam.És ott a közelben van kinnt egy örlő is.
    A képen a sínek közelében vagyok, jobbra és balra is nyílik ki egy ajtó, annak meg nem láttam értelmét, bemegyek az autómata-fegyók nyuvasztanak ki.
    Mi a következő lépés?
  • Neton
    #2373
    Ügyes vagy. :) Jó kis gáma volt, szerettem. De a game után meg kell nézni a Pitch Blacket :)
  • jaki88
    #2372
    Köszi, már rájöttem:D
  • jaki88
    #2371
    Sziasztok! Elakadtam a játékban végénél szerintem, amikor felkell lopózni az űrhajóra, na azt ott hogyan kell megcsinálni, mert én sehogyan nem jöttem rá, ha kinyírtam az őröket akkor nem történt semmi, nem tudott felszállni, szóval ott mit kell csinálni? Előre is köszi
  • Doom 4
    #2370
    De okos vagy Riddick is arra gondol majd a negyedik nap után asszem csütörtökön jut eszébe. addig nem tudsz megszokni. De most ebből arra következtetek hogy "állati jó gyilkos vagy" XD na cask vicc volt ne sértődj meg
  • csabika1982
    #2369
    hali elakadtam a játékban ott vagyok a hibernalo teremben 2 perces szabadmozgás és meg kellene szöknöm valahogy én arra gondolok hogy valamelyik kapszulába kellene belemennem de nem visz magával lehet hogy valamit rosszul csinálok segítsetek lécci
  • farad66
    #2368
    Akinek gondja van az openGL alkalmazással,az tőltse le innen ezt a .dll fájlt,nekem tökéletesen megy a gépemen ezek után.(le van irva,hogy hova kell másolni!)openGL fix
  • Miskolc88
    #2367
    ja :D
  • Qwerty4
    #2366
    Na jó.
    Szerintem az a baj csúnyán mondva, hogy "túl jó" a gépünk neki.
    Nem kompatibilis.
  • Miskolc88
    #2365
    Gigabyte alaplap(ujabb fajta)
    Gigabyte Geforce Nvidia 8600GT 256MB RAM DDR3
    Intel Coure Duo 2.0Ghz
    2GB Ram
  • Qwerty4
    #2364
    Milyen géped van?
  • Miskolc88
    #2363
    ugyanez van nekem is
  • jamaspeciál
    #2362
    megpróbáltam lehet én vagyok béna,de nekem nem sikerült beállítani az open gl-t a rivatunerben :( nvidia6100-as alaplapi videókártyám van,elég gagyi így, azt tudom,de szerintem valahogy futnia kellene a játéknak,mert nem olyan új már ez a riddick....

    Na mindegy.azért köszi

    csáó

  • vegytek
    #2361
    itthon vaok, és megnéztem, nekem is ilyen problémám volt régen. a RivaTuner_2.0_RC16 progi nekem akkor segített, ott lehetett openGL verziót állítani. (ha jól emléxem nekem vmi openGL-es problémám volt, 1.3-at akart, míg nekem 2.0-ásat is tudta a vga-m)
  • jamaspeciál
    #2360
    igen az van, de nem engedi mert kiir valami hibát :(
    de azért köszi
  • vegytek
    #2359
    nvidia vga-d van?

    rakd fel a patchet
  • jamaspeciál
    #2358
    hali
    mikor feltelepítem a játékot ezt a hibaüzenetet kapom :
    this application requires driver support for 1.3 or higher

    miért lehet ez?
    ha valaki tudja akkor HELP

    KÖSSSSSSSSSZI
  • Qwerty4
    #2357
    Ja, és a gépem:Athlon 64 4000+, 2 GB Kingston DDR2, HD2600XT videókari, MSI K9N Neo V2 alaplap.
    Semmi nincs húzva, minden alapban.
  • Qwerty4
    #2356
    Valakinek van ötlete miért fagyogathat a játék egy-egy mentés betöltésénél.Valami kerregő hangot ad ki akkor és újraindul a gép.
    Ilyen kerregő hanggal már találkoztam a Splinter Cell - Double Agentnél és újraindulással végződött az is, csak ott nem mentés betöltésénél jött elő ez a dolog.
    Mi lehet a közös a két játékban?Talán ez is megoldáshoz vezethet.
    Vagy a Riddick esetében hogyan lehetne megoldani a problémát?

  • Doom 4
    #2355
    GOGLE*
  • Qwerty4
    #2354
    nem nvidia, ati van
  • vegytek
    #2353
    nvidia kártyád van?
  • Qwerty4
    #2352
    Most telepítettem fel a Riddick-et.
    És a problémáim:
    -induláskor jön egy hibaüzenet
    -az 1.1-es patcht képtelen telepíteni
    -és nem tölt be semmit, hiába indítom el a játékot, percekig a betöltés szöveg van
    -magyarítás fennt van (annélkül is ugyanaz a helyzet, mint nélküle)

    Mi a hiba?

  • Doom 4
    #2351
    PLS HELP ÉS NE GULET MONDJATOK MERT NEM TALÁLTAM OTT SE VALAKI PLS DOBJON 1 LINKET AZ 1.1-es PATCHRÓL
  • skampi
    #2350
    fenkjú!
  • NeoMaN
    #2349
    tudtommal rögtön peccselni kell a játékpt, valamilyen opengl hiba miatt nem indul a mai kártyákkal és driverekkel
  • skampi
    #2348
    hali!
    leszedtem a HOODLUM féle változatot,de hiába crack-elem,nem indul el.
    azt írja,h "SbzEngine.exe_Alkalmazáshiba
    Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő(0xc0150002)"
    próbáltam másik crack-el,de ugyan az
    a System mappában lévő 3 exe file-t felül írtam a HOODLUM mappában lévőkkel,de ua.
  • babus
    #2347
    Open GL 2.0 van fenn és mégsem jó,valami ötlet?
  • HasBeen
    #2346
    uroluk h segithettem :)
  • csabi2124
    #2345
    Köszi!Patch nélkül már működik!!
  • HasBeen
    #2344
    jah, probald meg patch nelkul vagy szeggy le egy ujabb verzeju crackot.
  • csabi2124
    #2343
    crackolos!