2422
  • greenwar
    #2062
    pls help me
  • greenwar
    #2061
    leött~elött

    maoppámba~mappámba

    ui: ACE MEGA CODEC fent van imike 2k nem tudom miről beszélsz hogy elbassza a rendszert...


    én már egy ve használom nincs vele gondom csak ugye a fear :D de arra a hétvégére uninstalltam:D
  • greenwar
    #2060
    hi

    6800GS videókarim van persze nálam is előjött az opengl bug

    nekem is HLD verzióm van:D szóval patchelni nem enged crackelés leött patchelem, nem a program filesbe hanem a games maoppámba tettem a stuffot az 1.1-es cuccot meg a géma könyvárából futtatom de 7-8!%nál megáll a patch

    ok rivatuner opengl-t átteszem 1.5-re elindul áá happy meg minden inditom faszán menü is minden 1280ba megy lag nélkül fasza és betöltés alul nagyba villog 2p ok alt+tab ctrl alt del és az sbzengine.exe vagy mi a franc csak 12MB taskmanaggerben gondolom akkor nem tölti a mapot szóval akkor most mit csináljak

    3500+
    MSI 6800GS új driverrem
    MSI neo 4-es alaplap természetesen rendes driverrem
    feat 1 giga 400Mhz-s RAM

    PLS HELP Mí
  • Caravan
    #2059
    Hali!

    Csak annyit...most játszottam végig a Doom 3-at, majd a F.E.A.R-t, és most kezdtem el a Riddick-et. Hát szerintem az a játék üti mind ez előző kettőt. Nekem totál bejött.
    Na csá.....
  • Seth
    #2058
    ha megadod az email címedet küldök egy fájlt,ami megoldja a problémád..
  • loga
    #2057
    Sziasztok!
    Nekem nagyon teccik a jatek! Mar maga a menurendszere ez a kockas igen jol ki lett talalva minden benne. Meg ahogy a sotetben mindenki fel...tolem :)
  • greenpjotr
    #2056
    Köszönöm a válaszokat!Sajnos feltettem a legújabb forceware-t.Erre sajnos rá.... Nagy szívás
  • IMYke2.0.0.0
    #2055
    Sajnos, ahogy koschwarz is írta, lehet, hogy a kártya a ludas.
    De, azért próbáld ki, hogy felteszed a legújabb nVidia Forceware meghajtó csomagot, hozzá a DirectX 9.0c decemberi frissítését!

  • koschwarz
    #2054
    feltehetően a geforce fx5600 nem támogatja az openGL1.3-at (ez ugyanaz, mintha nem támogatná pl. a directX9-et).

    sajnos ezek a geforce fx kártyák igazából egy nagy átverések voltak annak idején, szerintem. tulajdonképpen még a korábbi generációs geforce4-ek is jobbak voltak.
  • greenpjotr
    #2053
    Sziasztok. Megvettem a játékot. A következő a problémám. Geforce FX 5600-om van a legfisebb driverrel. A játék indítása után a következő üzenetet kapom: The application requires graphics driver support for openGL 1.3 or higher. ezután egy hibaüzenet és visszalép az asztalra. Már próbálkoztam feltenni a patch-et, de az nem fut le mivel valami régi fájlt keres.Tudnátok segíteni, mert megőrülök, hogy eredeti játékot vettem és nem indul el.
  • IMYke2.0.0.0
    #2052
    Driverhiba lehet egyedül - első blikkre.

  • Halfer
    #2051
    Üdv! Elolvastam az egész fórumot, sokat segítettetek!
    Viszont van még egy gond! A játék néha villódzik...
    konfigom: amd 2800+, 512ram, msi 6600 gt 128mb -> szal a gépem elég jó, nem az a gond szvsz. 1024x768-ban egyszercsak beakad a gém, pedig elején jól ment. 800x600-ban király persze, de akkor is villódzik néha vmi objektum. ez miért van? driver? patch kellene?
    (holo verzió van meg!)
  • Gyu
    #2050
    Köszi most már minden magyar!!
  • ibrik
    #2049
    A beállításokban bekapcsoltad egyáltalán a feliratozást?
  • IMYke2.0.0.0
    #2048
    Valószínűleg elkövetted azt a hibát, hogy nem hagytad a magyarítás telepítőjének a Readme.txt-t megjeleníteni.
    Ezalatt ugyanis véglegesítette volna a magyarítás feltelepítéést. Ám az kimaradhatott.
    Amennyiben részben nem működik a magyarítás (a dialógusok nem magyarul jelennek meg), akkor a játék könyvtárában ki kell törölni egy fájlt.
    Elérési útvonala:
    (példa:): D:\Starbreeze\Riddick EFBB\Content\Dialogues\All.xcd

    Tehát az All.xcd fájlt töröld és menni fog a magyarítás!
  • Gyu
    #2047
    Hi!
    3 napja probálom hogy a beszéd is magyarul legyen felirva de sajnos nemsikerült!Pedig egyfojtában visszaolvasok!!Az benne van a telepitöben hogy elsösorban a dvd-és változathoz javasolt dehat ez lenne a baj?Hiszen atobbi dolog minden magyar!!Sajnos dvd-és verziot nem birok szerezni,nekem csak a három cd-és van!
  • IMYke2.0.0.0
    #2046
    Olvass vissza!

  • Csuhai G
    #2045
    Nekem még mindíg nem sikerült elindítanom! :D
    #2013 hiba van nálam...

  • Gyu
    #2044
    Sziasztok!A játékban a feliratoknak is magyarnak kellene lenni?Nálam minden magyar csak ha beszélnek akkor angolul irja ki!Hogy lehetne ezt megcsinálni?Lehet hogy az a baj hogy nekem a 3 cd-és verzio van meg?Segiségeteket elöre is köszönöm!
  • IMYke2.0.0.0
    #2043
  • tep
    #2042
    baromijó játék volt....hétvégém ráment , de megérte
    ....köszönet i2k-nak a tökéletes fordításért
  • IMYke2.0.0.0
    #2041

    Valljuk meg, hogy az ATI jobb...
  • ibrik
    #2040
    Ezt azért jópáran vitatnák.
    Te mindig viccelsz.
  • laco1221
    #2039
    ATI-n nekem is tökéletesen müxik a riddick!!
  • IMYke2.0.0.0
    #2038
    Jobb. ATI Radeon 9500 Pro.
  • laco1221
    #2037
    Neked nVidia 6-os v. 7-es sorozatú kártyád van??
  • IMYke2.0.0.0
    #2036
    Komolyan nem értem, hogy mit szenvedtek... Nekem mindig [már 3x telepítettem] működik a Játék.
    Ráadásul, volt már WinXP SP1 angol, és WinXP SP2 magyar verzióval, 1.0 és 1.1-es Patch-el is telepítve. Mindig, hibátlanul futott...
    Semmi fagyás, semmi csak 800*600, meg ilyenek...



  • laco1221
    #2035
    Kösz:D
    Így mostmár elindul, de a maximálisa beállítható felbontás a 800*600 ez nálad is így volt??
  • hiba
    #2034
    csekk #1953
  • laco1221
    #2033
    De mi a szar ez??
    nVidia logó feszít ott az elején és csak ATI-n indul el??
    És nem is warezos hanem eredeti Riddick csinálja ezt!!!
    De miért nem jó, a Shader Model 3 miatt?? V. miért?? Segítsetek már!!
  • Csuhai G
    #2032
    Le kell tölteni innét az 1.1-es eu patchet, fel kell rakni, és aztán elindul a játék, megakad a menünél, de legalább továbbjutottál ! :D
  • laco1221
    #2031
    Minden fel van rakva!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #2030
    Alaplapi chipset driver, DirectX 9.0c, VGA-meghajtó driver... soroljam még?

  • laco1221
    #2029
    Naaaa senkinek nem írt ki ilyen hibát!!!!!!!!!!

    Nem hiszem el!!!!
  • laco1221
    #2028
    Mit kell csinálni h. elinduljin a Riddick 6600GT-n v. 7800GT-n?? (ATI 9550-en és 9800-on elindult) Azt írja ki h. legalább 1.3-as OpenGL kell neki, de a 6600-osba meg a 7800asba 2.0ás van!!
    Nem értem miért nem indul!!
  • Bask
    #2027
    Kösz és a páncélosokat hogyan?
  • Seth
    #2026
    ki kell őket mindeképp csinálni..
  • Bask
    #2025
    HI! Eljutotam az űrkikötőbe, ha nem osonok el az őrök mellet nem nyilik ki az űrhajó??
  • Bask
    #2024
    HI! Nekem hála iIstennek azóta is megy, habár néha amikor kipurcanok kilép a játékból..
    hülye kérdés: ha feltennék egy crack-et akkor nem kérné a cd? Ha igen tegyetek már fel egyet ide...
  • ghomby
    #2023
    Feltettem a codec pakkot, de még így sem megy tovább! Asszem letörlöm ezt a játékot, mielőtt még valakiben vagy valamiben kárt teszek!