2422
  • ghomby
    #2022
    Ok! ha hazaértem megpróbálom! De ha mondjuk nem menne, akkor jobb lenne, ha leszedném, aztán felraknám a Klite packot? Nem tudtam, hogy a Ace az egy szar holmi
  • IMYke2.0.0.0
    #2021
    Én a helyedben fel sem tettem volna az ACE-szemetet.
    Tegyél egy próbát azért, hátha nem gányolta nagyon össze a rendszeredet a csomag...!

  • ghomby
    #2020
    Mondjuk tegnap tettem fel egy Ace Mega Codec Pack-ot, de nem próbáltam ki a játékot! Akkor most azt szedjem le, és tegyem fel azt amit mondtál?
  • IMYke2.0.0.0
    #2019
    Nem kérdeztél marhaságot. Tedd fel az aktuális K-Lite MegaCodec Pack-ot és megoldottad ezt a problémát!

  • ghomby
    #2018
    Még egy kérdés! Az nem lehet, hogy valami video codec kell? Mert gondolom azután a kép után, ahol megáll, egy videonak kellene elindulni! Nekem eddig semmilyen codec nem volt, fenn, mert újra lett telepítve a gépem! Vagy most nagy marhaságot kérdeztem?
  • ghomby
    #2017
    Nekem is DVD-s verzióm van! a gép a köv: AMD 64 3000+; 512 DDR (400Mhz) + MSI Geforce 6600GT + Windows XP SP2! Legújabb videódriver! Amíg a régi videokártyám volt, addig elindult! Igaz használhatatlan volt a játék, de elindult!
  • IMYke2.0.0.0
    #2016
    Érdekes a dologban, hogy nekem DVD-s verzióm van, és a leírt módszerrel bárhol, bármikor megy a Játék.
    AMD 1700+ [Palomino] + 512 DDR [266 MHz] + ATI Radeon 9500 Pro + Windows XP SP2 [!].
    Korábban WinXP Eng SP1-esem volt, azzal is ment.

  • ghomby
    #2015
    Próbáltam feltenni másik videókártya drivert, de semmi változás!
  • Csuhai G
    #2014
    Ugyanebben a sorrendben csináltam minden és ugyanez a hiba nálam is!
  • ghomby
    #2013
    Na, most csináltam ugyanazt mint ami le volt írva! A következőket csináltam:
    1. Riddick telepít
    2. 1.1 patch telepít
    3. Magyarítás telepít
    4. Játék elindit
    Reklamálás, hogy nem jó lemez van benn!
    5. A DVD-ről a crack felmásolása
    6. Játék elindul, bejelentkező kép magyarul! És aztán ennél tovább semmi! Itt megáll, és csak ctrl+alt+del - lel lehet leállítani!
    Mit rontottam már megint el????
  • ghomby
    #2012
    Úgy emlékszem, hogy úgy csináltam! De ma ismét megpróbálom, hátha elcsesztem valamit! Amúgy elolvastam a hozzászólást....
  • IMYke2.0.0.0
    #2011
    Csak néhány HSZ-t kellene elolvasnod, melyben a heyles sorrend le van írva...

  • ghomby
    #2010
    Na látom neked sikerült! Tegnap este nekem is! Megkerestem az eu patchet, ami eddig fenn volt letöröltem, felinstalláltam újra a játékot, feltettem az 1.1 eu patchet! Örültem ezerrel, hogy végre, és már játszhatom is! De persze nem tudtam játszani! Felraktam a crackot is meg a magyarítást is! Elinditottam a játékot, aztán láss csodát, bejön az első kép, hogy minden jog fenntartva meg ilyenek! De aztán ezután már sehova sem ment tovább! Itt megállt a játék! Már megőrülök esküszöm!
  • Csuhai G
    #2009
    Akkor most tudnál nékem segíteni a #1992-ben? :)
    Köszi!
  • Bask
    #2008
    HI! Na úgy tűnik siker koronázott, minden megy még a nagyarítás is!!!!!!!!!!!!
    Fel kell telepíteni a játékot, majd ehy másik meghajtóra a demót.
    a system mappát kell megnyitni és utána egyesével a benne lévő mappákat. Majd látod, hogy mindegyikben kettő nem egyforma méretű azokat kell felülírni, kivéve az exe fájlokat. Ezt követően jön i2k /aki mellesleg király/ és go go...
  • Bask
    #2007
    HÁT IGEN NEM MINDENT KELL FELÜLÍRNI, TOVÁBBI KÍSÉRLETEK, MERT CSINÁLTAM MAGAMNAK EGY DEMOT
  • Bask
    #2006
    Kedves szenvedők! Ma addig kísérleteztem..., hogy még én is meglepődtem amikor sikerült. Letöltöttem a demot, majd abból felülírtam Content, Autorun és System mappákat. azóta jóizően patch nélkül játszom.Ghomby tedd ezt!
  • Bask
    #2005
    Szerintem a patch a hiányos vagy túlvédett??? De ha feltenné valaki a jót felülírhatnánk mi is??
  • ghomby
    #2004
    Hát igen! A problémánk teljesen megegyezik! Mi lehet a baj, nekem már fogalmam sincs!
  • Bask
    #2003
    Mi úság? Mindenki eltünt?
  • Bask
    #2002
    System\win32_x86\sbzEngine.exe a nem kóser nincs valakinek egy jÓÓÓ?
  • Bask
    #2001
    Na van sorstársam is...
  • ghomby
    #2000
    Üdv! Na pontosan ez az én problémám is, mint Bask-nak! Ugyanezt írja ki, és ugyanúgy nem tudom telepíteni a patch-et!
  • Bask
    #1999
    Gát akkor teljesen depibe estem. Az indító alkalmazásos buli nem megoldható?
  • Csuhai G
    #1998
    GT 6600, 1 GB RAM, 3200 MHZ P4, (Windows XP SP2)
  • IMYke2.0.0.0
    #1997
    Csak ez az egy [Director's Edition] verzió létezik belőle - csak EU-ban és US-ben nyomatják.

  • Bask
    #1996
    Az van a dobozára írva, fejlesztői változat...
  • Bask
    #1995
    Kedves i2k az eu gondolom uk, a en us meg amerikai egyik sem jó az eu-val 19 % ig megy a másikkal 6. Ez eredeti nem feltört. Az összes elérhető patc kipróbáltam. Neked nincs egy eredeti dvd-s indító alkalmazásod? Fölös..:((
  • IMYke2.0.0.0
    #1994
    Géped?

  • IMYke2.0.0.0
    #1993
    Az angol üzenet jelentése:
    Old File not found. However, a file of the same name was found. No update done since file countents do no match =
    A régi fájl nem található. Ugyanakkor, egy azonos nevű fájlt találtam. A frissítés nem készül el, míg a fájlok nem egyeznek.

    Ezt értsd így: az indító alkalmazás, melyet az Update feljavít vagy fel van már törve - ezért nem azonos a várt, eredeti mérettel - vagy különböző verzió [azaz: neked Uk verziód van, miközben US verziójú patchet akarsz feltenni]!

  • Csuhai G
    #1992
    Kéne 1 kis segítség... Felteszem a játékot, patchelem, crackelem, aztán elindítom és kiírja azt, hogy "Minden jog fenntartva, blablabla" de nem megy tovább! Itt megakad! Vártam 5 percet, de akkor se indul. Viszont kiléptem [CTRL + [ALT] + [DEL]-lel és azt írja ki, hogy a játék fut.

    Légyszíves segítsetek!

    Köszi! Heló!
  • Bask
    #1991
    Próbálom az angolt, meg az eu-t, de mindig ezt írja, amit én sajna nem értem " Old File not found. However, a file of the same name was found. No update done since file countents do no match" Na ez már to match
  • Csuhai G
    #1990
    Bocs, visszaolvastam és már megvan!
  • IMYke2.0.0.0
    #1989
    A hiba: "minden nyelvű patch próbáltam a főkönyvtárból" - csak az angol verziót próbáld és használd!
    Utána tedd fel a magyarítást.

  • Csuhai G
    #1988
    Valaki segítsen lécci!! #1981
  • Bask
    #1987
    Ja kínomban már az is eszembe jutott, hogy ez a patch ha system-et írja felül nem lehet az oldaladra feltölteni a dvd-st és meg letölteném a gépemre? Ha nagy hülyeség ne szidjatok..:))
  • Bask
    #1986
    win. xp home, abit nf7 sl, gf6600gt és cd-és eredeti változat, minden nyelvű patch próbáltam a főkönyvtárból, meg a többiből is.. depi :((
  • PanzerWolf
    #1985
    Na kivittem a gamet!2nap alatt!Na ,jó ma játszottam vele kb 1 órát.Szóval szombat vasárnap 6-7(esetleg 8)órát ültem elötte és kész az egész.Remélem lesz 2. része.
    Ja megvolt a szemüveg,a spicli lista,és sehogyan sem tudtam visszavinni akinek kellett.Pdig mászkáltam jó sokáig.Ahonnan meg bejutottam ott az az ajtó visszafelé már nem nyilt ki.
  • IMYke2.0.0.0
    #1984
    Nem sok infót közöltél eddig, így nem lehet segíteni...
    Konfig, oprendszer, szoftverkörnyezet stb.?

  • Bask
    #1983
    Szia i2k!Én nagyon nem tudok mit csinálni, a lépeséket követve -igaz cd-s verziót használva a patch tojik akár honnan is indítom feltelepedni...
    Help