275
John Deere American Farmer and Delux Builder (c) Global Star Software
  • ady06
    #155
    meik a lucerna??????
  • gpn
    #154
    Küldetésekkel hogy állsz, vagy csak free playben játszol?
  • tofu
    #153
    már mindenre rájöttem de közi gpn!
  • gpn
    #152
    Sziasztok! Kezdjük a sort. Ady! A lucerna "learatásához" nem kell kombájn, hanem fűkasza. Tofu! Igen, normális esetben akkor kellene elkezdeni az aratást, csak ez a lucernánál sem működik, ha nagy a föld. Kis földnél a csúszás annyira nem vészes, de ha nagy a föld és későn vágod le, valamitől tönkremegy a lucerna, a gabonáért meg nem kapsz annyi pénzt. Szóval a lényeg, hogy egy picit korábban kell elkezdeni az aratást, mint a narancs vonalka legmagasabb pontja, de ez mint emlytettem, függ a föld nagyságától.
  • farkasjos
    #151
    a játékot töltsétek le innen:(URL=http://www.torrentspy.com) De kell hozzá Valamilyen letöltő progi azt innen (URL=http://www.bitcomet.com) na jó szorakozást hozzá!!!
  • utgyuru
    #150
    Klikk ide
  • tofu
    #149
    amúgy vki mondja már el hogy mikor kell learatni a cuccot mert azt tudom hogy amikor a zöld vonal ennél van:[ akkor érik be
    és van az a vastag narancssárga vonal amikor odaér a zöld vonal akkor kell aratni vagy mikor előtte van?
    nah 1szóval hogyan kell jól aratni?pls!help!
  • tofu
    #148


    jó termény lett!
  • ady06
    #147
    de elöte kombánya lekel aratni?
  • ady06
    #146
    ehez a játékhot nics teljes magarositás?:???
  • gpn
    #145
    Sziasztok! Először is kell hozzá az a vetőgép, amivel a búzát vetitek, ott lesz a lucerna képe, biztos felismeritek, utánna kell hozzá egy fűkasza, ami a lista végén lesz, majd az a forgó vmi, ami egy sorba rendezi a levágott cuccot, majd a bálázó. Aztán pedig eltudjátok adni úgy, hogy a kijelölt emberrel a földre kattintotok, és ott lesz az eladás ikonja. Remélem érthető volt :) Sok sikert!
  • ady06
    #144
    hlelo a johhn deere deluxba hogy lehet bálázni????
  • tofu
    #143
    juszka nekem nem magyar a játék pedig felraktam a magyarosítást!nem rtudom miért lehet újra kéne indítani a gépet:D
  • tofu
    #142
    helló olyan kérdésem lenne hogy hogyan lehet a szénát angolul hay-t learatni mert nem tudom mivel kell
    lécci vki írja le milyen gépek kellenek hozzá!
    és a deluxehoz nincs magyarítás?
    előre is kösz tofu!
  • gpn
    #141
    Szia Ady06! Valahogy be lehet szállni, de nem egy nagy élmény megnyomni egy gombot, és a markoló autómatice kiveszi a földet a helyéről, és neked csak oldalra kell fordítani. Erre tudom ajánlani a construction destruction nevű aranyos kis játékot, sokkal részletesebb irányítással bír, és ott valóban arra mentek ró, hogy te irányítsd a vasat, és nem 4 gomb összesen a markoló kezelésije.
  • ady06
    #140
    helo tudtok segiteni a John Deere American Builder Deluxe a munakgépekbe hogy élehet beszálni???????:????????
  • gpn
    #139
    Igazából most nézem, hogy a builder is delux, de azzal nem nagyon játszok! Ez az american farmer delux is elég rendesen manipulálható, például a 3. küldetésnél 8 hónap alatt nem nőnek meg a tehenek, de 10 hónap alatt elég lazán. Money-t is lehet szerezni dögivel, csak tudni kell hogy mit kell átírni és hogy hol. :) Mondjuk nem cheat, szóval mindenkinek hajrá!
  • csaba90
    #138
    jééé azt nem is tudtam.. akkor sorry én összekevertem :S hát akkor ezt a deluxot valahonnan le kéne szednem...
  • gpn
    #137
    Igazábó két külön álló játékról kellene beszélni, mert van a john deere american farmer delux, és a john deere american builder. A builder az építőiparral foglalkozik, a delux pedig azért delux, mert tartalmaz újításokat, évszakonként változó táj, új gépek, "pótkocsik", fűkasza, bálázó stb. új állattenyésztési formák. A deluxot pedig le lehet tölteni némely sms webes oldalról.
  • ady06
    #136
    honan lehet letötleni a deluxot
  • ady06
    #135
    hello tudtok segiteni mi lehet a baja a john deere american farmeromnak????


    mert nem látszik a betü léccy segitsete
  • csaba90
    #134
    a delux az építőiparral foglalkozik (markolók teherautók stb.)
  • Charly
    #133
    a delux és a sima között mi a különbség?
  • ady06
    #132
    hello tudtok segiteni mi lehet a baja a john deere american farmeromnak????


    mert nem látszik a betü léccy segitsete
  • csaba90
    #131
    és azt nem tudjátok miért van a játékba rendsodró meg bálázó ha nem lehet őket megvásárolni és használni???
  • csaba90
    #130
    hát sajnos én nem tudom :S én azt kérdezném hogy nem tudjátok a GSM és a dds. fáljokat mivel lehetne megnyitni?????
  • joc88
    #129
    Sziasztok! Az a kérdésem lenne leszedtem a játékot és valami "jdaf" kiterjesztésben van hogy lehet összeilleszteni?
  • csaba90
    #128
    jaja a sim farm sztem is jó kis game volt.. és ha azt most felújjítanák verhetetlen lenne j aés nekem megy XP alatt is
  • juszaka
    #127
    Sziasztok. Mint már írtam el kezdtem fordítani John Deere American Deluxe játékot. A fordítás béta készítese elkészült. Letölthető a www.juszaka.atw.hu vagy a www.hlteam.try.hu oldalról. Várom a véleményeket.
  • Daffchy
    #126
    Sziasztok! Leszedtem a John Deer American Farmer Delux-ot és abban szeretnék segítséget kérni hogy hogy lehet összerakni a fájlokat??? Mert eddig sajnis nem sikerült. ".sfv" formátumu fájl van benne. Előre is köszi a segítséget!
  • juszaka
    #125
    Sziasztok.
    Egy kis segítségre lenne szükségem.
    Mivel nekem is meg van a John Deere American Farmer Deluxe és nem találtam hozzá magyarítást, ezért gondoltam le fordítom. De sajnos a menü szövegét, könyvben lévő szövegeket, gépek, épületeket szövegét nem találom. Ha nem találom meg akkor csak a küldetések és az munkások információi lesznek le fordítva, vagyis csak félig kész fordítást tudnék ki adni. Tudna nekem ebbe segíteni?

    A másik problémám az hogy a 3. küldetést nem tudom meg csinálni. Ezért akinek megvan az összes pálya mentése ( vagy egy kis része is), kérem küldje el, mert így nem tudom letesztelni a fordítást, na meg nem tudom hogy meg jelenik-e egyáltalán a szöveg.
    Aki tud kérem ebbe is segítsen.
    Ha tudsz segíteni akkor kérlek vegyél fel msn-re. Címem: [email protected] , vagy küld el e-mailbe: [email protected]

    Előre is köszi.
  • merse noni
    #124
    sziasztok tudnátok nekem segiteni a builderbe épületet sikerült felhuznom de nem sikerül a kaput odatenem az ut melé és elég magasan van a part az utol annak mit lehet csinálni?+a duroval mit kell csinálni mert nekem nem csinál semmit.üdv mindenkinek
  • cabybaba
    #123

  • rajmi19921222
    #122
    Hali. Valaki megtudná mondani hogy ho lehet letölteni:Elöre is kösz
  • poci16
    #121
    hy valaki nem tudna nekem magyarosítást szerezni ?
  • vidu01
    #120
    John Deer American Farmer
  • 8120
    #119
    lehet letölteni a john deere american farmert?????????????
  • madmadar
    #118
    hol lehet letölteni a john deere american farmert?????????????
  • hunmilan
    #117
    És te tudtál vele valamit kezdeni vagy továbbra is ilyen?
  • mesteruur
    #116
    Csumpi..... nekem meg vam, még a deluxe is, és tökéletesen működik, és tudom húzni az ekét a nagygéppel is......meg azt amit akarok,
    akkor mi a GOND?