275
John Deere American Farmer and Delux Builder (c) Global Star Software
  • CoD23
    #115
    nekem is ugyan ez a gondja :D
  • hunmilan
    #114
    Hali!

    Leszedtem a JD A Farmert. Crackeltem de a főmenü szövegét nem lehet látni mi lehet az oka? Okos emberek írjatok lécci. Thx.
  • New Holland
    #113
    Lesszedtem a wandoo ról.Éa jobb mint az 1. réssze.Szerintem.
  • Dave531
    #112
    Kicsomagolod a torrent fájlt miután leszedted, aztán progija válogtja de ezt szem, h daemon-hoz kel társítani vagy valamilyen virtuális meghajtóthoz!(Alkohol 120%)
  • Dave531
    #111
    Torrentről letudod szedni!
  • New Holland
    #110
    Csá a John Deere American Farmer deluxe-t hol lehet leszedni?
    meg mit kell csinálni a torren tekkel hogy működnek?
  • teratroph
    #109
    Hello!
    Honnet tudnam letolteni a John Deere American Farmert?
    Probaltam mar mindenhol, de nem sikerul!
    Legyszi segitsetek!
    Koszi
  • inter0015
    #108
    hát fiúk amúgy van olyan játék ahol te irányítod a gtraktort, a kombájnt, a silózót!!!!!!!!!!!!simtractor a neve
    keressetek rá a fórumban ott minden le van írva
  • laci1993
    #107
    csáztok.jé én rájöttem hogy ez télleg jó játék és megint jáccok vele csak azt szeretném kérdezni hogy a fekete fehér tehén tejet ad de a barna fehér tehén mit csinál ja meg a disznóknak mi haszna?ja meg magyarosítást honnan lehet leszedni? és bocs amit régen írtam ez télleg jó játék
  • donatus13
    #106
    haljátok van olyan problemám nem jön be new game meg iylenek ez mitöl lehet?
  • rokka
    #105
    VAn még ezen és a simfarmon kívül ilyen parastkodós játék???
  • rokka
    #104
    azt hittem egy kicsit járatosabb ez a fórum!!!!!!!!!
  • rokka
    #103
    hello
    azt akarom kérdezni hogy ha az állatokat termelek mit lehet velük csinálni? valaki írja le légyszi!!!
    Ja és nagyon jó a játék magyarossítással !!
  • fera87
    #102
    Helló.
    Én torrentről szedtem le, de Dc-n is fent van
    Szerintem jó játék csak figyelni kell, mert könnyen csődbemehet aki csak játszik figyelni kell az árfolyamot és,hogy mit érdemes csinálni.
    Pl szerintem az elején érdemesebb az állattenyésztéssel foglalkozni, mert a földműveléshez nagy terület kell, mert kicsi nem nagyon hozza vissza az árát és a nagyhoz nincs elég pénz, ezért érdemesebb állatot tenyészteni szerintem.
    A deluxhoz nem tudja valaki, lesz magyarosítás vagy van már? Mert nem nagyon tudok angolul igaz tanultam, de magyarul jobb, mert nincs kedvem ahoz,hogy egy két szó miatt szotárazzak és az úgy jó ha tuk mindent. Ez a küldetéseknél fontos.

    Szóval ha le akarod szedni szerezz be egy file cserélőt avval a legegyszerübb, vagy kérj meg valakit,hogy írja ki neked és elküldi postán.
  • zsolt 879
    #101
    Helósztok! Honnan lehet letölteni ennek a játéknak a teljes verezióját? Légyszi segitsetek! Amugy jó játék?
  • CS@
    #100
    ja és a járműveket meg én irányítom, mivel maguktól semmit sem csinálnának.
  • CS@
    #99
    Mi a jó?
    Mi a jó abban, ha fejbelősz valakit egy FPSben vagy minek fejlődünk egy RPGben a Mario miért ugorja át a tüskéketSTB?
    A válasz egyszerű: azért, hogy az adott játékban előrébb juss, mint ahol éppen tartasz.
    Az előrébbjutást általában pedig általában azért csinálják az emberek egy játékban, hogy szórakoztassák saját magukat.
    Konkrétan ebben a játékban: ha a traktor szánt és vet, abban az a jó, hogy lehet , hogy lesz belőle termés, amit majd a kombájn learat és ezután lesz belőle pénz is amit elkölthetsz. Azt viszont nem nagyon értem, hogy ha neked nem tetszik , akkor minek görcsölsz vele ennyit.

    A quad szerintem a leggyorsabb közlekedési eszköz a játékban így elsősorban arra jó, hogy gyorsan odaérj valahova, ahol épp szükség van rád. A civil jellegű teherautók jót tesznek a farm reputációjának. Legalább egy PickUp Truck ajánlott minden farmra, kezdetben azért mert van benne egy ágy is ami jól jöhet, olyan nagycsaládoknál akiknek csak lakókocsira fussa(persze ez nem sokat segít mert ezek a családok általában nem túl örömteli életet élnek). Valamint ha nem rendelkezel legalább egy PickUp Truck –al, akkor előfordulhat egy olyan esemény, hogy az egyik családtag kocsmai verekedésbe keveredik és mivel nem tud elmenekülni így 1 pont mínuszt kapsz a reputációra, mivel ez egy esemény(ami már megtörtént) így ezt a pontot már nem lehet visszaszerezni, hiába veszel utólag egy ilyen járgányt. A zöld kisteherautónak nem láttam túl sok hasznát így ezt csak díszítésre használtam. Az 5303as traktor alkalmas az állatok takarítására, de sajnos elég bugos így ennek használatát inkább mellőztem. Amúgy a boltban minden járműnél leírják, hogy mire jó.

    Képet most nem rakok, mert egyet még régebben raktam a Screenshootos topikba és annyi elég is, ha meg nem, akkor találsz a neten eleget.
    Ja és, akkor most te mond meg mi a jó abban, hogy rátenyerelsz az enter –re, meg, hogy minek az a csomó írásjel?
  • laci1993
    #98
    ja és én jobban szeretem az olyan játékokat amikben a járműveket én irányíthatom...................................................
  • laci1993
    #97
    jó de akkor mond meg mi a jó abba hogy nézed ahogy egy traktor szánt vet arat szerintem semmi jó nincs benne na de rekj fel egy pár képet csak nézegetni ja és te egyből veszed a traktorokat ja és az a kis szar mini qvad mire jó meg a többi kicsi szar????????????????????????????????



































  • CS@
    #96
    Hát nem egy nagy durranás egyik sem az igaz, de ha szerinted kimondottan szar, akkor minek teszed fel még egyszer? A farmerbe csődbe menni, azt meg el sem tudom képzelni, hogy lehet mikor a világ egyik legkönnyebb játéka. A deluxe verzió a legelő állatoknak köszönhetően pedig már idegesítően könnyű, még hard fokozaton is, szinte bármelyik pályán milliomos vagyok már a harmadik-negyedik év végén.
  • laci1993
    #95
    Na elmondom a véleményem nekem megvan mind a kettő builder meg a farmer de eggyik szarabb mint a másik a builderbe nem is tudom hogy kell felépíteni a házat a farmerbe meg mindig csődbe megyek na de szerintem mind a kettő egy kalap szar de felteszem mégegyszer a gépemre azt megpróbálok vele játszani na ez az én véleményem...........................................








  • drkarter2
    #94
    van itt valaki?
  • Newyorker
    #93
    stratégiai gáma
  • f1man
    #92
    hy! ebben a játékban a járműveket én vezetem?
  • laci1993
    #91
    Sziasztok ennek a játéknak mi a lényege?Honnan lehet letölteni mert nézegettem a képeket és megtetszet.
  • torjoz
    #90
    És éppen ezért nem jó hozzá a sima magyarosítása! :(
  • gpn
    #89
    A JDA Builder építőipari játék, azaz buldozer, markoló meg ilyenek. A farmer meg a traktoros játék. A John Deere American Farme Deluxe tartalmaz 2006os járműveket, vannak új pályák, épületek!
  • Newyorker
    #88
    ej ej
  • Hatasi
    #87
    hello.honnan lehet letolteni a jatekot.valaki segitene.
    elore is koszi!
  • Yoka
    #86
    hé van aki már felrakta a jhon american farmer honosítását??mert én felrektam és úgy nem megy valaki tudna segíteni!!!??léci!!vagy azt h honnan lehetne gey másikat letölteni vagy h h kéne felrakni h jó legyen!!!!segítsetek lécike!

    köszi
  • disorder14
    #85
    Btw a builder meg a farmer között mi a külömbség????
  • disorder14
    #84
    hi
    Valaki leste már meg ezt a deluxe valamit?Állítólag új cuccok vannak benne pl. járművek stb.
  • Pitkany
    #83
    na közbe már nem jó. Ha valaki ismeri rajtam kívül, az írjon. Szerintem bonyolult a játék, de több ember többre megy
  • Pitkany
    #82
    John Deere American Builder
  • Pitkany
    #81
    hupsz, bocsi ezt elrontottam
  • Pitkany
    #80
    Helló!
    Ide nézzetek be http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1148583894
  • Newyorker
    #79
    John_Deere_American_Builder_Deluxe

    Ez most jelent meg, valaki tud róla valamit?
  • kupci13
    #78
    Vagy valami program kell hozza.
  • kupci13
    #77
    Rákattintok az inditó ikonra, elis indul befeketedik a kép és akkor kidobja azt a HIBA KÜLDÉS vagy micsodát. Szerintetek miért???????????????????????????????????????????????????
    Mert XP-van! vagy 64 MB RAM?
    Bezzeg a haveromnak meg ment.
  • ZsZso
    #76
    Ha kitaláltad, szólj lécci :) MYTHes RIPpel lépett fel ilyen nálam ... mást még nem próbáltam