275
John Deere American Farmer and Delux Builder (c) Global Star Software
  • lippet
    #195
    JD
  • lippet
    #194
    THX
  • agrargr
    #193
    Keto kozot nem sok a kulombseg masok a palyak a North A. F. meg grafikailag maskep nez ki de a deluxeban tobb gep van
  • lippet
    #192
    Már tudom, csak nem naon megy a festegetés. Össze kellene páran állni és akkor faja gépeket lehetne nyomatni:D
  • lippet
    #191
    Am nem tudjátok mi a különbség a JH American Farmer és a JH North American Farmer között?
  • lippet
    #190
    na az engem is érdekelne:D
  • csaba90
    #189
    Helló. am tudjátok hogy a gépeknek lehet változtatni a festéseit? :P
  • huhuhorgasz
    #188
    helló.

    magyarítás

    warezről lelehet szedni a game-t
  • Dave531
    #187
    Szevasztok skacok. Látom kezd beindulni a topik. Sztem faxa játék csak tele van buggal. Pl mire lenyomok 30évet és megy a bolt addígra mindíg beszarik aztán nem tölti be a mentést. Szal szakadjanak meg akik csinálták. :D
  • tábim
    #186
    Hali!
    Hol lehet letölteni a John Deere játékot? A páromat szeretném vele meglepni!!!
  • tomskate
    #185
    és azt sztem rakd fel (ez lemaradt:))
  • tomskate
    #184
    szia balu
    van patch!!!!
  • Balu111
    #183
    nicns magyarosítás, patch se, csak a játék simán.... Megpróbálom ugy hogy mással nem foglalkozom, meg esetleg majd patchel:)
  • agrargr
    #182
    Kosz gpn de az mar nekem meg van es meguntm mert anyiszor vegig jatszotam ,ez egy masik verzio amit en kertem.kosz
  • gpn
    #181
    Szia Balu111! Nem tudom, hogy mit csinálasz rosszul, magyarosítás van fennt, mert nekem nincs, és elsőre sikerült a pálya, mondjuk közbe nem foglalkoztam egyébbel.
    Szia Tomskate! Jó kérdés, nem tudtam hogy ilyen is van benne, de bizonyára az x-edik pályától.
  • tomskate
    #180
    ja és azzal a kék terepjáróval mit és mikor lehet vontatni?mert azt irják hogy lehet
  • tomskate
    #179
    szia Balu111
    sikerült megcsinálni a pályát ugy csináld hogy az összes gépet a kistraktor kivételével add el.Nekem csak ugy sikerült a palya hogy nem vettem plusz teheneket de nem is foglalkoztam semmi mással (elég tejet adtak a meglévők is) csak mindig tiszta volt a csűr és a legjobb kaját kapták.Ha minden hónapban teljsíted a kívánt mennyiséget elvileg sikerülnie kell.majd irj hogy sikerült e
    De nekem is lenne egy kérdésem valaki meg tudja mondani hogy mikor használhatom az emelőkanalat és a és a bálaemelőt?(ezek a játék UI/equipment_prewievs mappájában vannak)
    kösz
  • Balu111
    #178
    hmmm... :/
    Nekemse sikerül a Milk n more küldi, már sokadszorra bukok meg, bármit csinálok nem enged tovább, próbáltam csak anyni tejet termelni amennyit kér, +1-2 gallonnal többet, vagy próbáltam 6-7-800 gallon ttermelni ,de ugysem enged tovább... Közben szoktam mástis csinálni, csirkék, disznók ,ezt nemkéne?? Vagy mit rontok el??
  • gpn
    #177
    Szia Agrargr! Picit visszaolvasol és megkapod rá a választ, de segítek, mert ma jó napom volt eddig. (wanadoo.atw.hu) Itt a delux van fennt.
    Szia TomSkate! A képernyő jobb oldalában írja, hogy mennyi liter tejet kellene évenként "leadnod", az 5 év alatt ez az érték egyre nő, és ha ez sikerül, akkor továbbenged.
  • agrargr
    #176
    Nem tudna nekem valaki megmondani hol tudnam letolteni a John Deere North American Farmert!?Elore is kosz
  • agrargr
    #175
    Helo
  • tomskate
    #174
    A MILK N MORE pályán mit kell csinálni mert a tejet megtermeltem de mikor lejár az idő akkor nem enged tovább mert azt írja hogy nem tereltem meg a megfelelő mennyiséget.
    Légyszi segítsetek
  • totya4
    #173
    Mindkettő. És mindkettő elbaszódik ha a neki megfelelő magyarítást felteszem, úgyhogy ebből a szempontból tök mindegy :)
  • tomskate
    #172
    na várj most akko neked a sima vagy a deluxe van meg?
  • totya4
    #171
    A képek cseréje miatt? Nem :) Lehet hogy csak 1-2 fájl okozza a gondot de nem volt még időm/kedvem kikísérletezgetni melyik. Az egyik fordítónak azért megírtam a problémát. Most a delux verziót nézegetem, ebben lehet forgatni is a képet... az viszont nem tetszik hogy úgy arat a lelkem hogy kimaradnak csíkok.
  • tomskate
    #170
    És akkor most így nem fehéredik ki az épület alja?
  • totya4
    #169
    Igen, a magyarítások hibásak. Lehet hogy nem rakták rájuk a legfrissebb patch-eket mikor készítették őket. Elvileg a képformátumú része a magyarításnak nem kavarhat be a játékba, én ezeket bemásoltam így a lényeg (eszközök/help) magyar.
  • tomskate
    #168
    ÚÚ totya4 kösz a segítséget:)amugy már megoldottam.
    nekem akkor fehéredik ki az épületek alja ha felrakom a magyarítást
    de elvileg a re-install megoldja
  • totya4
    #167
    Azt mondja meg nekem valaki hogy mitól fehéredik ki egyes épületek alapja, mert ezután nem lehet normálisan használni őket. :)
  • totya4
    #166
    Breakod a CD-t, és rákattintassz az install-ra.
  • tomskate
    #165
    Sziasztok
    valaki el tudná magyarázni hogy kell feltelepíteni a deluxe-t
    kösz a segítséget
  • csaba90
    #164
    Hello GPN hát igen ilyenek előfordulnak sajna :S de nekem küldetéseknél még nem fordult elő ilyen..
  • gpn
    #163
    Szia Isuka! Picit visszaolvasol és látod hogy sms-webes waerezról le tudod szedni. Én spec a wanadoo-ról szedtem le, máshol nem láttam feltéve.
    Szia Csabi. Hű azt a pályát már kb 4-5 napja sikerült éjszaka megcsinálni, örültem is rendesen, hogy na végre sikerült, tegnap este asszem az 5. pálya végén kifagyott, szóval még az nincs meg.
  • isuka
    #162
    hello mindenkinek!!én próbáltam leszedni a játékot de honnan tudom megszerezni??
  • csaba90
    #161
    igen. én már a 6. pályán járok. azon a tehenes pályán megbuktam kétszer is :D aztán rájöttem hogy azt kell csinálni hogy csinálsz még két olyan karámot az egyikbe veszel még teheneket aztán a másikat pedig üresen meghagyod hogy miért? mert ha nagyon sokat legelnek és már nincs mit enniük és éhesek akkor áttereled őket oda.. az úgy csinálod hogy rákattintasz arra akarámra amiben vannak a tehenek és van ott az az ikon amiben kék nyilacskák vannak arra rákattintasz aztán pedig az üres karámra kattintasz ott meg vagy az összeset vagy egy pár tehenet pakolsz át! sok sikert :)
  • gpn
    #160
    Szia Csaby! Néha én is meglepődök magamon. A 3. pályát megtudtad csinálni? Nekem nem akarnak megnőni a tehenek.
  • csaba90
    #159
    gpn hogy te milyen türelmes vagy :) ja és miután a fűkaszával lekaszáltad a cuccot van a rendsodró azzal több sorba összesodorja a cuccot és a bálázóval pedig bebálázod! aztán meg rákattolsz a földre és eladod! de e4zt már gpn is leírta nem is egyszer!!!! nem is tom én minek írtam le :D
  • gpn
    #158
    Szia Ady! A lucerna az, aminek lilás rózsaszines virága van a vetőgépnél. Levágni a korábban emlitett fűkaszával lehet, ami a lista alján lesz, a képét csak felismered. A bálákat pedig el lehet adni ha kiszálsz a trakiból, rákattintassz az emberre, majd a földre és ott lesz az eladás ikonja.
  • ady06
    #157
    mivel lehet a bálát öszeszedni????
  • ady06
    #156
    mivel lehet levágni a hay fieldert?