6739
Command & Conquer III
  • BaliBoy
    #6499
    Nincs. Patch-el nem tudod magyarítani.
  • Dj Toto
    #6498
    hali! felraktam az 1.09es patchet (magyart, de magyarul szeretném játszani a gamet. van vmi megoldás hogy 1.09es patchel magyar legyena game? pl helppp
  • Fasiszta
    #6497
    Tudjátok mivan azon a NOd pályán amikor az atomfejeket kell megszerezni ha elfoglalom azt az épületet amit a mellék feladat kér
  • nevem
    #6496
    Sziasztok! A legújabb problémám, hogy amint belépek a menüben a multiplayer / network alá, azonnal lefagy. TW 1.09 alatt is és KW 1.01 alatt is egyaránt. Valami hálózati beállítás probléma lehet? A hálózati kapcsolatokban csak az internetkapcsolatot (és amíg a installálva volt a Hamachit) nem tiltottam le egyedül, de hiába. Win tűzfal kikapcsolva, csak Comodo van, de az elvileg szerintem nem okozhatja. Routerem nincs, az sem kavarhat be.
    Ha valaki okosabb mint én, légyszi segítsen!
  • Fasiszta
    #6495
    Igazad van
  • BaliBoy
    #6494
    De a játék nyelve is angol??
  • nevem
    #6493
    Hi! Az 1.09 patch nyelve angol amit megpróbálok telepíteni, és a gépemen is angolra van állítva a nyelvezet, de akkor is kidobja, hogy Please install at least one language pack.
    Hátilyennincs!
  • Narxis
    #6492
    Sohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Andrejka
    #6491
    akkor is a nod éljen, mert az jobb és késsz!!
  • Narxis
    #6490
    De, azon dolgoznak, hogy felszámolják a Tiberiumot.
  • Fasiszta
    #6489
    Még hogy jók a GDI nem is foglalkozik a sárga zónákkal
  • Narxis
    #6488
    Undik :D
  • Narxis
    #6487
    Kane egy vásári kuruzsló! A GDI a jóságos és bátor és erős!
  • Fasiszta
    #6486
    GDI nem elenfél a NOD-nak
  • Fasiszta
    #6485
    Hálál a GDI-ra
  • BaliBoy
    #6484
    Éljenek a Scrinek. :PPP
  • Narxis
    #6483
    Nem mert GDIIIIIIIIIIIIIII
  • Fasiszta
    #6482
    Nem mert NOOOOOOOOOd
  • Narxis
    #6481
    GDI!
  • BaliBoy
    #6480
    Szerintem nem a megfelelő nyelvű patch-et szedted le. A játék nyelvének megfelelő patch-et szedd le!
  • Fasiszta
    #6479
    Éljen a NOD
  • nevem
    #6478
    Sziasztok!
    Légyszi segítsen valaki, a problémámon! Mikor feltenném az 1.09 patchet, kidobja: Please install at least one language pack. De nem találok sehol language packot. Hol keressem? Vagy át lehet ezt valahogy hidalni?
  • Shiwo
    #6477
    windóz tűzfalad van vagy saját ? utóbbi esetben nem maradt bekapcsolva a windózé is ?
  • dvdrw111
    #6476
    Ide a multihoz milyen hamachi kell?Ugyértem verziószám független?)mármint a hamachinál)
  • dvdrw111
    #6475
    Sziasztok!!!Eredeti a játék és amikor elkezdtem játszani online magyarok ellen akkor minding azt irja ki:Szinkron hiba. Most már tök idegesitő.Nekem is 1.09-es verzióju a játék.Valaki tudna segiteni?
    Elöre is thx mindenkinek
  • BaliBoy
    #6474
    Igen.
  • cumfu
    #6473
    Heló! A kanes Wrath-hoz kell a tiberium wars? Előre is köszi
  • Nufy
    #6472
    Sziasztok! lehet, hogy már hallottátok sűrűn ezt a kérdést, de hamachin játszottunk volna 5-en a kane's Wrath-al és mindig kidobott csatlakozásnál, vagy valami mindig volt, nem tudjátok, hogy ezt hogy tudnánk megoldani, hogyha sokan akarunk játszani ne keljen elcseszni 15-30 percet a belépéssel?
    Ha kevesebben vagyunk egyből jó, azt hittem, hogy az én hibám, pedig nem, csak sajnos erre a második újratelepítés után jözzem rá.
    alőre is köszi szevasztok
  • Foga
    #6471
    Sziasztok,

    Segítsetek mert már szétbasz az ideg.
    Nem tudok online játszani ezzel a szarral. :)
    regisztráltam már tegnap EA fiókot (akkor tudtam játszani)
    Most meg sehogy nem megy: Router off, firewall off
    ÉS azt írja nem tud csatlakozni.
    Volt uninstall is.
    A support meg csak firewall-ozik itt nekem.
    Kitöltöm rendesen EA azonosítóm, jelszó, Online account és csak annyit ír nem tud csatlakozni.
    Valaki?
  • Tomi00
    #6470
    Hello,
    Akit érdekel itt egy Tiberium Wars hamachi server:

    Hamachi név: [EU] C&C3 Tiberium Wars 1.09
    Jelszó: tw112
  • dvdrw111
    #6469
    egyébként amit a boltokba lehet kapni Kane's Wrath-ot az ugye 1.0-ás verzióju?
  • scukp
    #6468
    Hali, ahogy hazaérek felmegyek valamelyikre.

    Van egy másik problámám, barátomnak megvan eresetiben, és ha felmegy a központiszerverre, akkor minden okés elvieg, de sok emberrel nincs kapcsolata. Megvan még valaknek eredetiben, és hogy megy nála ? Használ a játék valamilyen portot ? Help pls.
  • Tomi00
    #6467
    és itt egy nemzetközi hamachi server kereső:

    http://www.planethamachi.com
  • Tomi00
    #6466
    Hello, találtam egy oldalt ahol van egy pár hamachi server: cnchamachi.atw.hu
    Csatlakozz a szeverekhez és megtaláljuk egymást és mehet is a game :)
  • scukp
    #6465
    Hali, nem találtam én sem a fentin kívűl, azon pedig mindenki offline, barátommal 1v1-ezünk, nem tudok mást csinálni :)
  • Tomi00
    #6464
    szia, hamachi szerver engem is érdekelne ha táláltál írd már be ide légyszi. köszi
  • dvdrw111
    #6463
    mi LOL???
  • Me Ga
    #6462
    LOL
    És mindezt pont ma...
  • dvdrw111
    #6461
    tök kár pedig nem jött volna rosszul egy második C&C FPS játék.
  • a_n_d_r_e_w
    #6460
    szó szerint ;)
    de olvasd el a hírt amit linkeltem