6739
Command & Conquer III
  • aadam
    #6375
    megy trialba is és lehet hamachin kw-zni
  • Sephi
    #6374
    Mert te ugyes vagy :D

    Na , Hamachin lehet tolni KW-et is?

    (hamachit kell regizni vagy megy a trial is?)
  • Shiwo
    #6373
    nekem erre valahogy sikerült magamtól is rájönnöm -.-
  • Andrejka
    #6372
    igen de az idelátogatók kedvéért nyugodtan spoilerbe rakhattad volna
  • aadam
    #6371
    Tudtátok hogy a kw hadjáratában egy emberböl géppé alakiott cucc vagyunk amit ki be kapcsolgatnak?A CABAL-hoz hasonlo cucc ez a LEGION amit megszemélyesitünk pontosabban a CABAL utodja,és mig ki van kapcsolva a hadjáratba tehátt azok a részek ahol ugrunk az idöbe akkor fejlesztik tovább.Itt a forrás(angol): http://cnc.wikia.com/wiki/LEGION
  • Kontrakcio
    #6370
    kanes wrathoz wan world builder, vagy jó az ami a tiber warhoz van?
  • Kontrakcio
    #6369
    légy büszke h megvetted eredetiben és tartsd meg, polcon a helye! :)
  • picnic
    #6368
    Sziasztok! A C&C alapjátékot, és a kiegészítőt (KW), eladnám, lehetőleg együtt. Szegediek, vagy Szeged környékiek előnyben.
  • unknown nick
    #6367
    KW-al csak akkor foglalkozz, ha a multi a célod. Abban elég jó. Nonstop akció, állandó nyomás, viszonylag változatos felállások. De van sajna pár bug.
  • aadam
    #6366
    hát télleg inkább a multira van épitve a játék és elég jó is multizni. bár van még mit javitani mer elég rendes bugok vannak+szinkronhiba
  • fixpont
    #6365
    Ez inkabb egy multiplayer extension. Ugy kell felfogni, arra lett kihegyezve, az uj alrfakciokkal egyutt. A single csak olyan tessek-lassek mdon van benne. Szerintem sem szabadott volna igy kiadni, de hat mindegy, remelem lesz egy normalis scrin hadjarat is kesobb.
  • Sephi
    #6364
    Ehh....:(
    Kosz.
  • BaliBoy
    #6363
    Hadjárat csak NOD. Viszont minden frakció kapott még +2 alfrakciót, új egységekkel.
  • Sephi
    #6362
    Gyerekek , igaz az a hir ,hogy a KW-ben csak Nod hadjarat van? En most tervezem megvenni a kiekeszitot , de veszi a banat ha csak egy hadjarat van.

    Megneztem warez-ban , ott kemeny 6+ gb a verzio... ennyire ures lenne?

    Tehat vegulis a kerdez az az, hogy csak NOD hadjarat van , vagy van rendesen GDI is?
  • maniac001
    #6361
    Ez a vége?!? PFFFF...
    Az a fura hogy ez a pálya után jön egy mozi, amint annak vége ott a statisztika képernyő, utána meg alul a hadjárat folytatása gomb, csak nem aktív. Azt hittem valami hiba. Ha ez az uccsó pálya akkor mi a lófasznak van ott egy inaktív hadjárat folytatása gomb?
  • BaliBoy
    #6360
    De.
  • fsgh
    #6359
    nekem sincs több küldetés...nem az a vége?
  • TurboX
    #6358
    warezold le, az megy rendesen
  • maniac001
    #6357
    A Tacitus visszaszerzése pálya után nekem nem megy tovább. Eredeti a game és magyar. tapasztalt már valaki ilyesmit?
  • aadam
    #6356
    Kane's wrathoz adott ki az EA 4 új pályát.mind a 4db 1v1es. letöltés: http://www.commandandconquer.com/intel/default.aspx?id=139#NewsMain
  • Kontrakcio
    #6355
    oké :)
  • BiG G
    #6354
    kár, akkor majd legközelebb. holnap meg én vagyok suliban 9-ig, esetleg akkor mehetne. majd írok pmet :)
  • Kontrakcio
    #6353
    vagy holnap este 7h-tól végkimerülésig...
  • Kontrakcio
    #6352
    huhh, melohelyen vagyok, nekem péntek lenne aktuális :S
  • BiG G
    #6351
    erre az uvilmosgame nevű hamachi szobára felléptem, most játszunk egyet? sima cnc3 vagy kane haragja? :D
  • Kontrakcio
    #6350
    azt nem tom, de ha van kedved majd tolni multiba irj pm-et, megbeszéljük :D épp ma gondolkodtam el h tolni kellene
  • BiG G
    #6349
    sziasztok, szoktatok még hamachi-n multizni? régebben este 8-kor volt gyülekező, változott valami? :)
  • phemme
    #6348
    sziasztok
    meg szeretném venni az alapjátékot de itthon még mindig 12k (...) ezért megnéztem EAstore.com -on és ott 30 euro azaz kb 7500 huf
    valaki vásárolt már ott? kifizeted bankkarival, kapsz serialt és letöltheted, vagy hogy van ez? eddig csak Steam-en keresztül vettem játékot szal help pls
  • fixpont
    #6347
    2x10+1x4 ha jol emlekszem.
  • Ombika
    #6346
    GAMF-os vagy?! :)
  • mistermiskolcz
    #6345
    Az alapjátékban hány küldetés van?
    Most vittem végig a horvát pályát.
  • unknown nick
    #6344
    #6332 erre ment volna a válaszom :)
  • unknown nick
    #6343
    Valami bug lehet, mert nálam is elszáll szinkron hibával néha. (CnConline-n játszok). A chat-en többen vinnyognak miatta, hogy loss-t számol olyankor.
  • Shiwo
    #6342
    jah.. az első pár pálya meg úgysem vészes
  • WEEDORKA
    #6341
    Köszi!

    Akkor az első pályát normálon kezdiu az biztods a másodikat is mert odáig már elvittem, de akkor ez után lehet majd állitani a nehézséget??
  • Shiwo
    #6340
    elvileg minden küldi elött allul tudod átállítani..mikor a térképen vagy..
  • WEEDORKA
    #6339
    Sziasztok!

    A kampány módnál hol tudom a nehélzségi szintet állítani, mert nekem alapból normál fokozaton van és én nem vagyok nagy RTS mágus és easyn szeretném tolni a gamet.
  • BaliBoy
    #6338
    Ja.
  • FragStaR
    #6337
    Kieghez kell az alap game is ?
  • Rusy
    #6336
    köszönöm azért a választ mindegy ez van, sajnos multiban sosem volt valami hú de nagyon jó a c&c bár most nem nagyon lagolt, pedig az hozzá tartozott...