6739
Command & Conquer III
  • maniac001
    #6415
    Tapasztalt már valaki olyat hogy világhódítás közben kidob a desktopra valami hibával? Tekjesen random időközönként csinálja ezt. Eredeti magyar verzióm van a legfrissebb patch is fent van.
  • levi19711023
    #6414
    Csá mindenki! Aki akarna velem játszani (akár hamachi akár internet 1.09-es patch-el) az vegyen fel msn-en:[email protected] vagy xfire-ön:levi19711023. Ha lehet profik ne nagyon írjanak
  • aadam
    #6413
    Most néztem hogy kijött a zkw-hoz a 1.01-es patch: link: http://www.tiberium.hu/news.php
  • Inferno
    #6412
    Sziasztok !
    Tudtok olyan oldalt ahol multi részhez le lehetszedni pályákat (pack vagy dbonként),és ami jó a kieghez is?
  • aadam
    #6411
    én ugy tudom a kw-nak nem nagyobb a gépigénye minimumon
  • ForRedGlory
    #6410
    Ez engem is érdekelne, mert nekem sincs hangja az átvezető videóknak :-(
  • Ariakus
    #6409
    A Kane's Wrath-nek nagyobb lett a gépigénye mint a sima alapjátéknak, vagy maradt naggyából ugyanaz?
  • Colton
    #6408
    Ja És ez a Probléma Amugy a Tiberium Wars-nál is van Meg a Kane's Wrath-nál is! pls help
  • Colton
    #6407
    HELP!!!!

    Miközben Játszok Állaondóan Ki Irja Hogy "Game Crash" és kidob a Desktop-ra!
    Mit Tegyek ez ellen?
    PLS HELP!!!
  • BaliBoy
    #6406
    C: Documents and Settings : [USER_NAME] : Application Data : Command & Conquer 3 Kane's Wrath : Maps
  • Rusy
    #6405
    Hello

    Valaki meg tudná nekem mondtani a kane wrath kiegbe hogy lehet berakni a plussz pályákat, és hol találko esetleg még, hozzá pályát a magyar rajongói oldalon kívű üdv
  • JethroHUN
    #6404
    Jó estét
    Most toltam végog a Kane' Warth hadjáratot. Nagyon meglepett. 11 küldetés összesen???? Csak? semmi "ending" videó? Csak szerezd vissza a Taciust (vagy mit) és kész már nyertünk??? :S érdekes.
  • Sir Quno Jedi
    #6403
    CnC1 gold ingyenes letöltés!
  • Sir Quno Jedi
    #6402
    A régi meg már ingyenesen kint van, szal. nem kell megvenni (szvsz.)
  • unknown nick
    #6401
    1. Az a patch én úgy tudom nem hivatalos, hanem egy rajongó turbózta fel a régi gamet.

    2.Na igen, kw=mw (mecha wars) mostanság.
  • aadam
    #6400
    ezze össz vissz egy bajom van.nincs meg a cnc1. de azért jo hogy foglakoznak vele bár inkább 1 kw patch jöhetne
  • DarkSector
    #6399
    LOL régi kedvencem.
    az újjal nem játszottam még, mert már nem jön be, de a régihez jól jön ez a pach!!!
    http://www.gamestar.hu/command-conquer-nagyfelbontasu-patch.html
  • Kandurex
    #6398
    haj, haj, okés, köszönöm a válaszokat
  • gyonax
    #6397
    Természetesen, mivel kiegészítőről van szó, fent kell lennie az alapjátéknak is... A KW amúgy 4,3 GB helyet foglal
  • Prince23
    #6396
    Ja kell az alap rá.
    Kb összesen 10-12 giga együtt.
  • unknown nick
    #6395
    Az én KW mappám pontosan: 4 631 604 953 byte :)
  • Kandurex
    #6394
    hi,

    Egy kérdésem lenne, sajnos a FAQ. -ban nem találtam rá választ.

    Meg van az alapjáték, meg a kiegészítő is, viszont annyira nincs helyem a winchesteren :( szóval a kérdésem, fel kell telepítenem az alapot is hozzá? Ha igen, akkor mennyit tol még rá a kiegészítő?

    előre is thx a választ!
  • wesker24
    #6393
    Újra elövettem a játékot de van egy kis problémám vele hadjárat módban az átvezető videok-nak nincsen hangjuk !! Ez vajon mitől lehet hogynincs hang ? Talán valami film codecet hiányol ?
  • aadam
    #6392
    szerintem nem lehet egyszer berakni öket csak egyesével lehet-
  • hyperati
    #6391
    Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy teszem azt GDI-al vagyok és legyártok 10 APC-t és 10 lövészosztagot, akkor a lövészeket hogyan lehet egyszerre az APC-kbe tenni. Kicsit idegesítő, hogy egyenként kell kattintanom a lövészre, majd az APC-re.
    Köszi
  • Kontrakcio
    #6390
    =)
  • Higany
    #6389
    Én szeretnék játszani, de csak esténként érek rá. Olyan éjjel 10 után, de fél 2-2-ig! Ja, én nem vagyok egy jó játékos, mert eddig csak gép ellen nyomtam.
    Hamachit is rég használtam.
  • BiG G
    #6388
    keresünk 3v3 meccshez embereket! a mi csapatunk már megvan, szóval 3 olyan talpraesett kommandőrt várunk aki kész megharcolni a tibérium csodás zöldjéért. [drámai hangot üt meg]

    privátban adok msn címet amin kontaktolhatunk :)
  • bujty
    #6387
    Heló.
    Kéne egy kis segítség.Letöltöttem a worldbuilder pályaszerkesztőt ,de amikór el akarom indítani mindíg kiad valami game crash vackot. mit lehet ennek csinálni?? előre is köszz
  • Kontrakcio
    #6386
    gyere fel majd hamachira, megoldjuk vhogy
  • aadam
    #6385
    a legfirssebb verzio és van routerem
  • Kontrakcio
    #6384
    nem tom h mért nem látsz engem :-I hamachid miylen verzió? van routered?
  • aadam
    #6383
    tud valaki olyan hamachi szobat kw-hoz amibe van is valaki akivel tudok játszani?mer én mikor fenn vagyok 1-2 ember van fenn és vagy nem válaszol vagy nem ér rá.vagy csak én vok fenn rossz idöpontban?
  • Shiwo
    #6382
    előferdülhet hamachinál, hogy az kavar be, ha nem ugyanaz a hamachitok verziószáma, de erről a hamachi-topikba többet tudnak mondani
  • riddick1
    #6381
    az is szamit ,esetleg ha ö a premium hamachit tette fel en meg az alapot de en frissitettem is ö meg nem,ez is befolyasolhatja a dolgot?amugy mind a ket jatekon 1.9 es patch van
  • Shiwo
    #6380
    nem lehet hogy más a verziószámotok ?

    tehát nem ugyanaz a patch van fent ..
  • riddick1
    #6379
    sziasztok valaki tudna segiteni ,szeretnek a hamachin jaccani 1v1 et a haverral ,valami problema van ,latjuk egymast a lan reszen de amint crealni akarok jatekot utana nem latja gep öt mar probalt o is csinalni,de ugy se jott ossze,elöszö probaltam meg csak a hamachit nem tudom mi lehet a gaz
    kerem segitsetek ha van ötlete valakinek köszönöm
  • Rusy
    #6378
    Hello én megvenném a kieget mert az alap megvan de max 3 ezret adnék érte sajna annyit sem ér...
  • Kontrakcio
    #6377
    ha vna kedvetek majd beléptek a szobámba?
  • Kontrakcio
    #6376
    van egy szobám:
    Név:Kanes_Wrath!
    J:kanes v Kanes v Kane v kane

    4 közül vmelyik

    :D