6739
Command & Conquer III
  • Morfi
    #6335
    Mi hamachival játszunk olykor már, és úgy 10-20 perc után kiderül hogy lesz hiba vagy nem. TW-nál 1-2 custom pályánál volt ilyen hiba, de a többi ment nomrálisan. És mi sem tudjuk sajnos a hiba okát.
  • Rusy
    #6334
    Igen? Nem tudom, én lanba nyomtam öcsémmel, a tiberium wars megvan eredetiben, de sajna neki nincs, nekem meg a kieg sincs, úgyhogy csak így tudunk játszani, nekünk úgy írja ki 6-os pályát meg 5-öset nyomtunk 3 gép ellen 4-en de egy menetet tudtunk lejátszani, 3x a felénél kiírta, nemtudom mi lehet
  • Morfi
    #6333
    Csak 1-2 pályán van ilyen hiba. Általában custom pályáknál.
  • Rusy
    #6332
    Hello

    Van valakinek valami ötlete miért írja ki hamachiban folyton, hogy szinkronhiba? a kapcsolatnak simán elégnek kellene lennie
  • Rusy
    #6331
    Hát igen én is csodálkoztam, a 2-es pálya nehéz eléggé, a hármas nevetségesen könnyű
  • Morfi
    #6330
    Na igen érdekes összeállítás. Viszont az is igaz hogy minden egyes újrakezdésnél engem máshogyan és más eszközökkel támadt.
    Multiba a brutális úthnegert még soha nem sikerült megvernünk :D vagy szinkronhiba miatt vagy ahogy a neve is momdja, lehengerlő módon kiírtott minket :)
  • fixpont
    #6329
    Erdekes, hogy az elso palyak 2,4,5,7 nehezebbek mint az utolsok, az utolso 4 palya hardon is olyan primitiven konnyu, hogy meglep, hogy igy allitottak ossze.
  • fixpont
    #6328
    Az elbukottakat meg uj mernokkel fel kell szedni megint. :-)
  • Morfi
    #6327
    Ja hogy az a 4. pálya :D akkor az 5-en akadtam el. Az könnyű volt. Én is hasonlóan csináltam. Igaz 2-3 elbukott, de simán le lehet verni így őket.
  • fixpont
    #6326
    Nem olyan nehez a 4. palya, csak gyorsan kell csinalni es kicsit mikrozni, csnialsz egy hand of nodot, 4 mernokot es 6 raketasat, a 4 mernoknek meg a legyartas elott kijelolod a kozelben levo 4 purifier roncsot (remelem a palyat ismered, mar legalabb egyszer lejatszottad kozepes fokozaton, ugyanis tudni kell merre vannak a roncsok) a 4 mernokkel felkapod oket vissza a bazisra veluk, ezalatt epitesz egy jarmugyarat, hogy feljavitsd a purifiereket. A raketasok lekapjak a helikoptereket a 4 pirifier visszaveri az elso rohamot. Kicsit mikrozjni kell veluk, a langszorojukkal gyorsan el kell intezni az ellenfel raketasait. Ha az elso rohamot tulelted, ujabb 3 mernokkel a toled jobbra levo 3 purifiert kell felvenni es visszahozni a bazisra, kozben 1-2 legvedelmet felhuzni, vegul az eszakra levo 5 purifiert kell felvenni, jokor kell elkezdeni kuldeni a mernokoket mivel a tamadasok mindig periodikusan jonnek, ahogy visszavert egyetr azonnal cselekedni kell. Amikor megvan mind a 11 purifier akkor elindulni es eltorolni a gep bazisat. :-) Ennyi.
  • Morfi
    #6325
    Nem :D Valahogy az első hullám mindig elsöpör, pedig próbálkoztam már mindennel, még a kis kommandósomat is oda hoztam de azt is kilőtték vagy 10 másodperc alatt.
  • Rusy
    #6324
    Hello

    Megcsináltad már a 4-es pályát? Hardon annyian jönnek az elején 1 percig sem bírom valaki valami ötlet? Az első 3 pálya mnet hardon, igaz a második sokáig tartott, de a negyedik nemtudom meg lehet e csinálni
  • Rage47
    #6323
    hamachival, több infot ebben a topikban ne keress:)
  • xxdani
    #6322
    olyan játékkal ami ingyen van a tulajdonomba és iso fájlban szereztem meg lehet neten játszani?
  • fsgh
    #6321
    jó furán van vége...azt hittem a tacticus megszerzése után van még 1 küldetés...
  • blade9595
    #6320
    várom a játékosokat
  • blade9595
    #6319
    gyertek erre a szobára alig vannak

    Szoba neve: GAMF
    jelszó: szutykok
  • blade9595
    #6318
    sziasztok! tudnátok hamachi szoba címet és jelszót adni? vagy vki akarna nyomulni hamachin velem? kemény ellenfél vok,úgy készüljön
  • #6317
    Közben megcsináltam, már csak az utolsó bázis van hátra, oda úgy látom sok repülő kell :)
  • BaliBoy
    #6316
    Áhh.. ezt én sem értem. Miután megvédte az ember a bázist, már sétegalopp az egész. Én úgy csináltam, hogy a híd felöli oldalra egy rahedli katonát ültettem be bunkerba. Vagy 6-7-et. Azok szépen védik a híd felöli oldalt mert onnan úgy is csak gyalogosok jönnek. Miután érte lehet menni a (asszem MÉG-ért kell menni), csináltam néhény predátort és az épületekbe bújt egységek miatt csináltam néhány APC-t amibe gránátos osztagot pakoltam. És lazán bekísértem az egységeket a bázisra. Miután bekísérted a MÉG-et lehet foglalkozni az ellenséges bázisokkal. Addig viszont nincs sok értelme.
  • Rage47
    #6315
    megjelenéskor játszottam az alapjátékkal, nem tudom már pontosan:S de biztosan van végigjátszás a neten...
  • #6314
    Tudsz valami tippet adni, hogyan sikerüljön nekem is?

    A bázist elég jól bevédtem, csak javítgatni kell ha nagyobb támadás érkezik.
    Egy jópár predatorral mindig megpróbálom betámadni a híd utáni ellenséges bázist de kudarcot vallok.
  • Morfi
    #6313
    Engemet ma vagy 3szor zúzott le a gép a 4. pályán, valahogy mindig túl sok egység érkezett meg hozzám hirtelen :D

    Kontrakció lehet hogy rosszul hangzik majd, de néha tud segíteni a windows kereső is. Vagy legalább is oda mutat ahol meg lehet taláni azt. Más ötletem nincs.
  • Rage47
    #6312
    nem értem nekem elsőre sikerült anno mediumon :O
  • #6311
    Ez a horvát pálya 30. nekifutásra sem megy. Feladom...
  • Kontrakcio
    #6310
    sziasztok! van 1 kis prob.... vistán felcsaptam a c&c3-at ( Kane Edition) és magyarositani akarom amit a magyar fan oldalrol kaptam le veszont kiirja h probléma merült fel és hogy keressek neten megoldást... vistában hol lehet kikapcsolni a biztonsági ellenörzést ?
  • Morfi
    #6309
    Nehézen izgalmasabb picit :D Most álltam neki másodszorra az egésznek. Most valamit elcseszhettem, mert legalább fél órával tovább tart egy pálya mint először :)
  • fsgh
    #6308
    én mindig kihozom a max sereget a pénzemból meg persze védelem:) a főmuksót akit meg kellett építeni nem is használtam....
  • BaliBoy
    #6307
    Hát ebben van igazság.
    Én is normál fokozaton játszottam. Már pontosan nem emlékszem, hogy hogyan csináltam, de az tuti, hogy ekkora seregre nem volt szükségem hozzá. :)) Ez már azért tényleg egy elég tekintélyes haderő. :)
  • fsgh
    #6306
    én nem...Elindultam a földi járművekkel balra :DD egy atom ment jobra:P atom után repcsik is mentek jobbra:DDd így aztán hamar vége lett:DD
  • Rage47
    #6305
    jaja, fél seregemet leszedteXD

    amúgy én itt elfoglaltam a gép főépületét és beépítkeztem, úgy védtekeztem:)
  • fsgh
    #6304
    jó durva az a pénzszedő tank vagy mi:P egy ilyen hadsereget ráküldtem mint ami a képen van aztán így is kellett neki idő mire megadta magát...
  • Rage47
    #6303
    én is így csináltam hehe :)
  • fsgh
    #6302
    nem volt szükségem mint később kiderült:DDd Normálon...de velük bőven leigáztam mind 2 bázist:P amúgy meg jobb félni mint megijedni:P
  • BaliBoy
    #6301
    Ehhh... milyen fokozaton játszól, hogy ekkora csapatra volt szükséged?
  • fsgh
    #6300
    7.pálya nagy nehezen kivégezve...Ez után a pálya után csak néztem milyen halál könnyű volt a 8. :o tele voltam pénzel így aztán nem okozott gondot...

    itt egy kép mielőtt meg kell védenem azt a kutatóközpontot:)


    ezt a világhódítosdit én is ki fogom probálni jól hangzik:P
  • BaliBoy
    #6299
    Nem tudom milyen fokozatban játszol vele, mindenesetre én halálra untam egy idő után magam közepes fokozaton. Szerintem nagyon hülye lett az AI a világtérképen. Teljesen esztelenül puffogtatja az MDW-it, ahelyett, hogy taktikusan ráküldené a bázisomra és közvetlen utánna megtámadná egy csapásmérő erővel. De semmi. Megvárja míg visszaépítem. A GDI-al pl. nagyon egyszerü győzni. Fel kell fejleszteni a bázisokat 3-as szintűre és MARV-os egységeket kell építeni. A végén már volt egy rahedli MARV-os egységem (amikben a MARV heroikus fokozatú) és így a legdúrvább bázisok sem tudtak megállítani. Nagy hülyeség, hogy a bázis védelmére kifejezetten nem lehet építeni egységeket, csak már csatafázisban, és egyben mikor már késő. Szóval sztem nagyon könnyű volt. A végén már majdnem 1 milla pénzem volt és vagy 25-30 fordulóval a vége előtt meg lett volna a 33%-a a pályának, csak arra mentem, hogy mindenkit kiírtsak. :))
    Arról meg ne is beszéljek, hogy írtó unalmas volt, hogy a skirmish-ből szedi elő a pályákat. Miért nem lehet írni egy automatikus pálya generátort? Ez így baromi unalmas, hogy pl. az ázsiai területeken egymás után 3x adta vissza ugyanazt a térképet.
    Összefoglalva nagyon jó ötlet ez a világhódítósdi, de lett volna még bőven mit fejleszteni rajta.
  • BaliBoy
    #6298
    Főmenü/világhódítás és azon belül van vmi csapásmérő erők kezelése vagy ilyesmi.
  • maniac001
    #6297
    Arra jöttem rá, hogy egyedi csapásmérő kell. Mindenképp legyen benne egy főépület ÉS egy mobil épület. Küldött meg ezek. Mert ha összetalálkozol az ellennel, azonnal kilövi hogy ne tudj építnei még mielőtt beváltana real time módban. Ha 2 olyan cuccod van amivel tudsz építeni és az egyiket kilövi még ott a másik.
  • maniac001
    #6296
    na rájöttem hogy lehet törölni. Térkép dolog...
    Az volt a baj, hogy a letöltött rar file kicsomagolása után a mappa neve nem az volt mint a térkép neve. bele kellett menni és átnevezni. De nekem az összes letöltött (nem hivatalos) térkép befoltozódik nagy pacák lesznek a talajon ha teljesen bezoomolok. Amúgy csak eredeti mapon játszom, van elég benne.
    Sorry de regelve vagyok az EA-nál, semmilyen kódot nem adok ki. A letöltéshez meg kell, bár azt írják csak márciusig aktív ez a dolog. De ha adsz egy emilcímet, elküldöm a rar file-t.