6215
A warez rossz


  • Bogyi007
    #6095
    Na érdemes warezolni?

    Erre cseréltem a Boxomat amihez szintén csak eredeti cuccok voltak és nem volt moddolt.

    [IMG][/IMG]
  • Tinman #6094
    És az egyik legolcsóbb is :-)
  • SötétBarom
    #6093
    Ez nekem kibaszottul tetszett, de sosem játszottam végig. A dark rootok irtását nem bírtam. :D
  • Totti5
    #6092
    Egyik legszebb CE.
  • Tinman #6091
    Igen, tudom, de arról én lecsúsztam, viszont semmiképpen nem akartam kimaradni belőle.
  • Zóanagyvarázsló
    #6090
    Jól van akkor, mert míg a hazai üzérek nem támadták le a GAME-et, addig ott 7 fontért osztogatták, nekem is onnan van.
  • Tinman #6089
    4.5k volt és hazai "importőr" és sokat alkudtam belőle ;-)
  • Zóanagyvarázsló
    #6088
    Nyugtass meg, hogy nem valamalyik hazai "importőrtől" vetted kétszeres áron!
  • Tinman #6087
    Amennyiért vettem annyiért nem szabadott ott hagyni :-)







  • Tinman #6086
    Én most nem irigykedek... kék Pocahontas meg RTL sztárok... Freddy mondjuk elmegy :-)
  • Tinman #6085
    1 If playing a game which is not free = warez = illegal,

    2 If I buy a game and sold it (for the same price) = legal,

    3 then I don't get it why warez = illegal where 2=legal.

    ?Syntay Error
  • Totti5
    #6084
    Semmi extra, elmúlt hetek alatt lett összeválogatva. ( Avatar mai )

    Elm utca 490/db, az összes részt kiadják, bár nem értem a logikát hogy az utolsóval kezdik az első meg 2 hónapra rá lesz csak kint. Na mind1, így nem lehet megnézni sem.....

  • Tinman #6083
    Ennyiért tényleg baromira megérte!
  • Totti5
    #6082
    Megjelenéskor nem volt kapható csak külföldön és 15+kért. Amikor bejött MOra akkor 15-19 k volt. Láttam hogy a gamestoreban van 9ért!, ennyiért pedig nem hagyhattam ki, mert kontrollert is kellett vennem, mert a másik RB gombja már rég rossz ( DOA4 felidegesített és a padlón landolt a kontroller:D és azóta nem kattog és alig érzékel ) meg már az analógoknak ( főleg a bal ) is volt egy kis holtjátéka. 3 év intenzív használat és 25ezer gémerpont után nem is csoda:)

    Egy sima mezei fehér/fekete wájörlessz kontroller 9k. Nagyon megérte várni erre a lehetőségre.

    Meg volt persze, tegnap adtam el 3500ért testerlnx-nek. Leáldozottba hírdettem meg ( #259668 ) nem figyeltél:)
  • Tinman #6081
    Neked még nem volt meg az ODST? ^^
    Vagy direkt erre verzára vártál?
  • Totti5
    #6080

  • #6079
    Helósztok,ma szereztem be első games for windows live játékát,pontosabban a juiced 2 hot import nightsot,és amikor be akarok regelni kér valami kódot.Nos a tokban,se a füzetkében nem találtam semmi kódot.
    Rákattintottam arra hogy i need a product key és csak kidobta a játék adatlapját.
    Valaki segítene hogy hol találhatom meg ezt a kódot??
    Ui:A játékot az 576-ban vettem,Szeged pláza.
  • Totti5
    #6078
    Sosem tudtam azonosulni a főkarakterrel és a hangulatával. Lopakodásban tényleg etalon és azonnal kitűnnek belőle a zseniális ötletek e téren, de ez nekem kevés ahhoz hogy élvezzem. Az új részét meg az előzőek hiányában szintén nem tudom élvezni, amit ha max kölcsönbe kapok lehet belenézek, de sanszos hogy kimarad örökre.
  • Tinman #6077
    Első 3 részt toltam eddig le, és azt kell mondjam zseniális játék. Persze, ha nem szereted a Metal Gear-t, akkor ezt meg egyenesen utálni fogod.
  • Totti5
    #6076
    Ez az a sorozat ami 0%ban mozgat meg.
  • Tinman #6075
    Majdnem én is beugrottam... de a türelem általában olcsóbb játékszoftvert terem :-)
  • Atkamon
    #6074
    Áááh, ezek nekem is nagyon kellenének... Én hülye megvettem a nagyonbéna trilógia kiadást T_T
  • Tinman #6073
    Már ideje volt beszerezni...

  • Tinman #6072
    A géytégla4 nálam a mai napig kidob a desktopra 2 mp után, eredetivel próbáltam áfkorz... ha jó vettem volna, így csak kiröhögöm. Biztos sok neki a 4 mag :-D
  • Zóanagyvarázsló
    #6071
    Nem játszottam vele. De elég meggyőző a community össznépi sírása. Egyetlen olyan véleményt sem olvastam, hogy valakinél kicsit is játszható, pláne élvezhető lett volna... Ehhez képest a GTA4 PC-s portját tömjénezte a közönség. Persze lehet, hogy az összes rivjúval együtt hazudnak.
  • Tinman #6070
    Neked minden bugos? :-DDD
  • Zóanagyvarázsló
    #6069
    G3 kieg? Ahhoz képest az alapjáték megjelenésekor egy szépen polírozott bugmentes valami volt. A kiegészítőből sosem lesz épkézláb játék.

    A community még most petíciózik, hogy tegyék nyílt forrákódúvá, hogy egyáltalán esély legyen a kipofozásához való hozzálátásnak 1000 éven belül...
  • Tinman #6068
    Így érdemes kommentelni! A kérdésedben már a válasz is benne :-D
  • BEAST #6067
    Hol vetted a Two Worlds CE-t? :) Mondjuk kb semmire sem emlekszem belole, de lehet veszek egy alap verzsont... es ha ennyire nem kaphato sem itthon, sem game-eknel, akkor marad az ebay. :o
  • Tinman #6066
    Így érdemes játékot venni! Olcsón, már alig van bug, mert vannak kiforrott patchek, ráadásul biztos a géped is már jobb, mint amikor kijött a G3. Nem késtünk el sehonnan...
  • Sir Quno Jedi
    #6065
    360-on én is sugárban hánytam tőle, azt nagyon elbaszta valaki, de PC-n korrekt kis cucc.
  • BEAST #6064
    Nem is tudom miert nem jatszottam vele, valami nem tetszett... majd meg kell lesnem megint. :/ Viszont mostanaban vettem eszre, hogy vettel Gothic 3 kieget, es hirtelen ramjott a gothicozhatnek, ezert enis megvettem igy utolag. :d Anno nagyon bugos volt az alapjatek, nem jatszottam vegig es igy megvenni sem volt tul sok kedvem... viszont azota eleg szepen kikupalodott, sot nagyon jo kis jatek lett, megerte azt a 3000 Ft-ot. :D
  • Totti5
    #6063
    Lehet hogy az volt a gond hogy 360on néztem, de hát máson nem is tudtam volna.

    Ronda, idétlen kinézet, low fps. Ultrabéna animációk és a 3. méter megtétele után olyan bugok voltak hogy csak néztem. Sebaj biztos oltári bukás volt amúgy 360on, de legalább jön a 2. rész is rá, talán jobb port lesz.
  • Tinman #6062
    SQJ tóta' aszondta' nem rossz az, neki simán elhiszem.
    Ráadásul:

    * Szép grafika
    * Izgalmas történet, jópofa cselekmények
    * Vérbeli RPG elemek
    * Szabadon bejárható terület
    * Non-lineáris játékmenet
    * Teljes szabadság
    * Cselekedeteink kihatással vannak a világra, és persze a végkifejletre
    * Mindig tud meglepetést okozni
    * Oblivion helyett remek kikapcsolódás

    "sőt megtehetjük akár azt is, hogy beédesgetve magunkat a várvédők közé, az ork invázió kellős közepén megnyitjuk a kapukat. Lehetőségeink gyakorlatilag határtalanok, és aki igazán ráérez ennek ízére, nem kevés előnyt tud magának kovácsolni."

    "A grafika kifejezetten szép lett, a világ él és lélegzik, még a faleveleket is fújja a szél. Az időjárás dinamikusan változó, a terület gyönyörűen ki van dolgozva, és kilométerekre ellátni egy-egy hegytetőről."

    JÓEZ :-)
  • Totti5
    #6061
    Kár hogy béna lett, pedig a története és az alapötlete tetszett a leírásokból, pedig nem vagyok ilyes fajta rpg imádó... nagyot csalódtam.
  • Tinman #6060
    Húzzatok bele fiúk, mert csődben a játékipar a warezolók miatt!
    ...amúgy nem.




  • Tinman #6059
    A Planscape Tormentem-en 1.5 hétig ült a rohadék posta!

    Személyesen bementem...

    - Jött valami erre és erre a névre, címre?
    - Rutinválasz: Nem.
    - Ez külföldről jön...
    - Egy pill.... nem akkor sem.
    - Ez elég érdekes kezd lenni, mert lassan 2 hete itt kellene lennie.
    - Mindjárt....
    - Nahát... tényleg jött és még jött más is.
    [Hogy az a jó. k. anyád Forzázzon meg Halózon egész nap egy szögesdrótból összetákolt forcefeedbackes, contoreller az ánuszodba, te mordori troll!]-gondoltam magamban, persze ennyire futotta:
    - Aham, értem... azért ez érdekes. Vízlát...

    Bah... digit. disztrib... helyette ma jött a postás erre is.



    Ettől a kettőtől így egyben határozottan még a közérzetem is jobb lett :-)


    Nemtudommiértvettemmegdebaxottjóráonvolt+megvanazelsőismondommé'neakkó':

  • Sir Quno Jedi
    #6058
    rpg ami időre megy -> nálam fail
  • Zóanagyvarázsló
    #6057
    Szerintem is jó játék, de a rajongók túlértékelik. Itt-ott húztam a szám, mert teljesen logikus dolgokat nem engedett megcsinálni, olyan dolgokra gondolok, melyeket minden n+1. RPG tud. Cserébe viszont valóban RPG-s a játékmenet is, nemcsak a párbeszédek, mint a Mass Effectben. Sajnos az AI viszont sokat elvesz az RPG-élményemből, legutóbb ugyanis afféle vezető, csicskákra gyúró karaktert akartam összehozni, de ha a társakra utalom magam egy-két szituációban, akkor borzalom azt nézni. A társak persze akkor is idegesítően, illúziórombolóan segghülyék, ha mi is mesterlövészek vagyunk.

    Továbbá olyan apró hülyeségek indukálnak nálam még a rage quitet, amikor megy időre a főküldetés, de belemegyek, hogy valakinek segítsek visszaszerezni a farmját. Azt mondja, itt van a várostól nem messze. "Odateleportál", erre eltelik két hét, azaz annyi idő, amennyi alatt bejártam előtte a fél wastelandet. Vissza még annyi. Konklúzió: a kurva anyját, aki ilyen debil módon csinálta meg!

    Ezek egy része egyéni nyűg, más része bug-like hülyeség, nyilván felül lehet ezeken emelkedni, de nekem ezek miatt mindig erőt kell gyűjtenem hozzá.
  • SötétBarom
    #6056
    Fallout 1-2 üt MINDENT.