6215
A warez rossz


  • Tinman #6055
    Az hagyjám', de neked ehhez erős gyomor kell!?????

    Télleg' megyünk agyonverni! Engem szinte már érzelmi szállak fűznek a Fallout 1-2-höz nem tudom képzelni, hogy az almighty Zónak ehhez gyomor kell. MÉ'????
  • Zóanagyvarázsló
    #6054
    Gyorsabban lebuktam, mint ahogy arra számítottam :)
  • Tinman #6053
    Hah! Tényleg! Fallout... simán, egyszerűen csak Fallout :-D
  • Zóanagyvarázsló
    #6052
    Nagyon beletrafáltál, csak nem úgy, ahogy gondolod ;)
  • Sir Quno Jedi
    #6051
    Patkány, pók, denevér, (tarisznya)rák, ezek sztenderd rpg alapszörnyek level 1-re.
  • Tinman #6050
    Fallblivion? :-D

    Közben gondolkodtam még és eszembe jutott, hogy mintha a Menzoberranzan is így kezdődött volna, vagy a Ravenloft... nem emlékszem, rég volt már :-/
  • Zóanagyvarázsló
    #6049
    Nem tudom, nekem eddig mindenki ódákat zengett a BaK-ról, tehát RPG-kedvelőként játszani kell vele, legfeljebb nem jön be.

    Nekem egy másik nagy klasszikushoz kell erős gyomor, de inkább nem mondom meg a nevét, mert agyonvertek. Annyit elárulok, hogy az első 5 percben patkányokat lehet késelni. Bár ezzel nem tudom, hogy mennyit szűkül a kör, mert eszembe jutott egy másik RPG, ami - többé-kevésbé - szintén így kezdődött :)
  • Tinman #6048
    Tutiagyonvanmápecselve :-D
  • Tinman #6047
    Armored Princess-t azért nem rendeltem... mert... öööö... hátöööö, hmmm.... szameg! Kimaradt! :-D

    Betrayal at Krondor? Te tudod... gondolom azt már észrevetted, hogy nem vetem meg az RPG-ket, de az egy akkora egy szar, mint ide Mátraháza! Pedig toltam vagy 5-6 órát, de nem bírta a gyomrom.

    Awakening miatt őszinte (komolyan!) részvétem. Nekem pikk-pakk-pukk-poing pontos rendszerben lett átvéve, igaz magyar kiadás /nem tehetek róla szeretem a magyar nyelvet/, de már "régóta" itt van a DA CE társaságában.
  • Totti5
    #6046
    Fosport Héló 2:) remélem nem lesz játszhatatlan nálad. Érdekes storykat olvastam róla.
  • Zóanagyvarázsló
    #6045
    Armored Princesst miért nem rendeltél? Olcsó az is The Huton, nekem ma jött meg. Egy Betrayal at Krondor, illetve az ezeket elhalványító überepikus Halo társaságában :) Awakening viszont hetek óta sehol, a postán se hallottak felőle.
  • Tinman #6044
    Nézd Totti! Meggyütt' a Héj-low cváj is :-D

  • Tinman #6043
    Na? Milyen? Tótad?
  • Totti5
    #6042
    Prológot lenyomtam még délbe, ütős volt. Eddig jobb mint a Halo:)
  • Tinman #6041
    Ez a logo tényleg nagyon beteg... ONLY on XBOX 360 and Windows and maybe later on PS3. And also there is a chance on PSP, Wii, NDS and even on C64 and my fuckin coffe machine...
  • Totti5
    #6040
    Only pászibül win & xbox logo üt:DDDDD
  • SötétBarom
    #6039
    Not guilty.
  • Narxis
    #6038
    Modern Family és The Office
  • BEAST #6037
    TBBT

    tobbi nembegyere
  • Lammer
    #6036
    miert is?
  • bertino
    #6035
    fail.
  • Lammer
    #6034
    rég vótam itt is :)



    Guilty or not? :)

    (jo okes! 100 KB/secre visszafogtam az uploadot)
    (ja es diszklémer: a mostani futo nem animalt sorozatokbol[mert amugy family guy>>>all] ez a 4 kedvenc es le vagyok maradva, na :)
  • Totti5
    #6033
    Nem tudom pl Püré:) bár lehet nekiállok majd még1szer, már nagyon régen játszottam vele és hát van benne bőven kaszt amivel végig lehet vinni, én csak 1el tettem, az is a szokásos harcos baltás volt:)
  • Tinman #6032
    Az alsó sorban elejtett tanácsért nagy köszönet!
    Milyen jó volt, hogy Eternal-al kezdtem (te mondtad, a te hibád :-P), így a LO nekem a megtestesült álom, pedig grafban azért alulmarad, de minden másban nem.
  • Tinman #6031
    Alan Wake-t nem volt szép említened... napokig verítékben úsztam, mert:

    1. Nem veszek CE-t Box-ra, mert úgyis csak 1x végigjátszásra kellenek a Box címek.

    2. Too Human-t akartam már, mert baráti árakon megy...

    3. AW-hez ingyen Too Human jár... mikor megláttam pár napja, beletettem egy Alan Wake-t a kosárba, majd álmatlanul hánykolódtam. AW úgyis kell, TH úgyis kell. Ennyiért nem rossz ez.

    Végül győzött a józan ész, mivel egyik kedvenc selleremnél a Too Human perfekt állapotban, pk. együtt 1700-ra jött ki.
    AW pedig majd ráér nekem akkor, ha 5k körül lesz. Nem kell nekem 0-day gaming. Amint látod, így is jól elvagyok :-)))

    Amúgy jó lett volna valamire cserélni veled, de mire? Te már mindent toltál, ami nekem megvan :-D
  • Totti5
    #6030
    Mennyi volt a túl ember? Előrendeltem Alan Wake CEt és boldog, boldogtalannak adnak hozzá. Odaadtam volna jelképes összegért, vagy csere...

    Először az Infinitevel kezd, aztán az SO4. Ugyan az a motor, de az IUban még akadnak technikai és látványbeli hibák sajnos. Jó játék, de félbehagytam, és elő sem vettem azóta:( más szóval annyira még sem jó? talán a kiforratlan rá a jó szó.
  • Tinman #6029
    Csak frissen, fiatalosan!

  • Zóanagyvarázsló
    #6028
    Nem azért mondom, az említetteket én is beszerzem előbb-utóbb, legfeljebb nem érdemlik ezt meg :) A Riddickkel a másolásvédelem a bajom.
  • Tinman #6027
    DA: Nem akartam megvenni ennyiért, de Bioware, meg RPG, meg fantasy, meg magyar is vagyok... többször is kivettem a kosárból, aztán vissza. Evvan.

    G3 FS: Gothic-ból mindegyik megvan, ez sem maradhatott ki, főleg 1.8k-ért nem.

    Riddick: Na ebben semmilyen szinten nem értünk egyet. Kibecseszett zseniális volt anno PC-n. Ez meg ugye a Dark Athena, vagyis benne van a Butcher's Bay alapgame, de feljavított graffal, meg a Dark Athena "kieg.", ami ugye +5 óra gametime. Ennyiért jó vétel volt. Amúgy megvan eredetiben a Pitch Black és a Chronicles of Riddick is, így végre teljes a gyűjtemény.

    HDA: Yep, szinte ingyé' vót'... nagyon szerettem.
  • Zóanagyvarázsló
    #6026
    Magyar Awakening? Mondjuk ezt már kitárgyaltuk, én megvárom amíg megjön külföldről. Tegnap adták fel, kiss ezrencsével hétfőn kézhez kapom. Nagyobb szerencsével pedig később, és akkor lesz időm végigjátszani addig a most futó projektek egy részét :)

    Forsaken Gods? Letakarhattad volna, elvégre mindenki szerint egyértelműen a világ szemete, állítólag teljesen játszhatatlan.

    A Spore-hoz egyszer én is össze akarok OLCSÓN vásárolni pár kiegészítőféleséget, mert alapvetően jópofa és szórakoztató, de egy user erroros szemét volt, az űrfázisig túl egyszerű eljutni, az viszont a rövid és intenzív casual felvonásokkal éles ellentétben álló idegesítő grind. Jól szórakoztam vele, de arra nem számítottam, hogy Will Wright vezetésével képesek ENNYIRE félredizájnolni a játékmenetet.

    Riddick? PC-re? Normális?!

    Hidden and Dangerous Anthology? Ilyen is létezik? Ennyiért?! Angol nyelven? Ezt meg kell mihamarabb vennem.
  • Tinman #6025
    "When you pirate, you're downloading one-hundred percent pure crap... and of course you're a faggot :-P"

    Nem köll' a flame... az édes rémes krémes azért kellett, mert Spore-t szerettem, kellenek a kiegek is, most első körben ez.

  • djcsoves
    #6024
    Tinman :D Neked ajánlom ha még nemvetted meg : http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/machinarium/10076438.html Machinarium CE 11.99 GBP
  • Smithie
    #6023
    Hurkatöttőve' próbáltad már te gyárök?!
  • Lammer
    #6022
    jo helyre irtad!



  • Tinman #6021
    Ma van a day of the braindead vagy mifax?
  • Vanek
    #6020
    hali! egy leírást kérnék,hogy tudom a dashboardomat frissíteni a legfrissebb verzióra,flashtelt a gép,nincs live,és nem szeretném hogy bekrepáljon a gép. xbox 360-ról van szó. kösz a választ előre is
  • Lammer
    #6019
    ok, akkor nyugiban hallgatom a materiat ^^

    (amugy valoban ezerrel tisztabb es szarazabb erzes... az "eredeti" jateklemezen a dat fajlokbol ilyen nyomoreG 22khzes nyomingerseg nyerheto ki... persze eddig is tudtam, de most mar elvezkedek az uj szerzemenyen, tiszta szídí kvájölitiben)
  • Lammer
    #6018
    na! en ilyen esetekre hasznalom a shrink+decrypt kombot!
    -be eredeti lemez
    -decrypt leszed vedelem
    -megkaptt nyersanyagot lekopaszt only filmre(esetleg kommentart bennehagyom)
    oszt go filmezni... (igy ha tobbszor tamad kedvem vegignezni a materiat, akar kommentarok miatt... nem fogom idegessegemben szetb*szni a televiziot)

    persze-persze sufni, de hat van egy mondas... bena gyereknek apja...

    amellett ofkorsz, hogy undorito :C
  • Totti5
    #6017
    Csak a szokásos, szopassuk a júzereket akik nem lopnak... nem is az a baj hogy kiírja hogy ne lopj, de amikor 1 percig áll a kép és meg kell várnod vagy végignézdned ezredjére a jogvédő reklámot is, na az felháborító.
  • DanielT
    #6016
    Na ezzel egyet tudok érteni.