6215
A warez rossz


  • Atkamon
    #6135
    Ja, mert nem voltak benne zombik? -.- Nézd inkább a Crazies-t, az szerintem jobban neked való...
  • bertino
    #6134
    de ez unalmas volt eléggé.
  • Bogyi007
    #6133
    Már korongon van az Alice?! Ez kicsit meglep....
  • Tinman #6132
    Posztapok cucc. Mászhev az ilyen mindig.
  • Totti5
    #6131
    Afroból csak a filmet láttam, azért is szereztem be a gémet, meg a demo is hangulatos volt és mindent megtettem hogy végigverekedjem magamat rajta, de az sem volt elég hozzá. Ugyan olyan játék mint amit összütnek és kiadnak a filmpremierre, de az Afronál leglább a grafikát nem cseszték el, mert nagyon pofás és igényes, csak hát a tartalom...

    Brütal Legend biztosan tetszeni fog. Lájtos sandbox, jó ki story, fetrengős poénok és karakterek.
  • bertino
    #6130
    Road ? most komolyan, mi volt abban olyan nagy szám ? :)
  • Tinman #6129
    Wet - kritikák egy szinten emlegetik a Stranglehold-al, ami nekem már jó jel
    Brütal Legend - tartok tőle, remélem némi értelem is lesz benne
    Darksiders - PC-re nem várom meg, ez olyan, mintha God of War-t akarnék PC-n tolni...
    Afro - Anime frankó volt, szerintem élvezni fogom

    Jövő hét erősebb lesz :-)
  • Totti5
    #6128
    WET - sztem egy hulladék, főleg a Stranglehold mellett
    Brütal Legend - brütal hangulatos volt, Jack Black
    Darksiders - kegyetlen jó cucc
    Afro - jó koncepció, jó zenék, szép graf, de pár óra után monoton, kihívás nélküli és önsimétlő...
  • Tinman #6127
    Gyenge hét volt :-(
  • Narxis
    #6126
  • SötétBarom
    #6125
    A windowsom ma nekemállt, hogy nem eredeti. Suttyó kis geci. -.-
  • Tinman #6124
    Hát a Road azért nem egy gyenge darab.
    Book of Eli is kötelező!
  • Totti5
    #6123
    Alicet lehet hogy Imaxban kellett volna megnéznem, mert annyira nem jött át itthon, valami durvább dolgora számítottam.
  • Atkamon
    #6122
    Mindkét film iszonyat jó.
  • rambocsiga
    #6121
    Nem játék, de friss júniusi pickup:
  • shaddam
    #6120
    Szopás
  • bertino
    #6119
    fail.
  • kisgabo
    #6118
    irritál netán, hogy 2 xboxra is futotta, de eredeti játékra nem?

    tegnap vettem egy ferrari f40-et, sajna az összes pénzem rámen, de szeretnék ingyen autókázni, van tippetek, honnan lopezoljak benzint?
  • koryne
    #6117
    Erős mentális kihívásokkal küzdhetsz, ha ezt ide be bírtad írni :)
  • Tinman #6116
    Onnantól nem olvastam tovább, hogy "adott 2 flashelt xbox".

    Szép napot neked is!
  • Bigthree
    #6115
    Szép napot!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni: Adott 2 flashelt xbox360, az egyik bannolt live-ról, a másik nem. Történt, hogy egy naiv illető kivette a HDD-t a nem bannolt gépből, és átrakta a bannoltba, hogy a mentéseket ott is elérje (természetesen live-ra csatlakozásról szó sincs). Ám amikor visszatette a saját gépébe, nem érte el a saját profilját (corrupted profile), így persze az összes mentés is elszállt.

    Mindez elvileg visszaállítható a Recover Gamertag opcióval, amihez live szükséges. Vajon ekkor bannolják majd a gépemet?

    Köszi előre is, Gerő
  • Narxis
    #6114
    Kellemetlen.
  • vasziszdasz
    #6113
    A waez rossz. :DDD
  • Tinman #6112
    The postman has arrived:

    Frontos:



    Hátas:



    Frontosoldalas:



    Hátasoldalas:



    Nyitva:



    Gyűrű:



    Hegyi troll:



    Hegyi troll oldalról:



    Fullosan, felirattal:



    Evvan.
    Ja és köcsög Sztím, buzi Gog, meg rohadék D2D... monnnnyatok le!
  • Tinman #6111
    Ez most a warez mellett szólt?
    "but it’s not going to look like Gears of War.”

  • gazgoblin
    #6110
    Epic’s Mike Capps has put out some candid statements on the direction of the studio, saying PC piracy forced the firm into console development.


    “If you walked into [Epic's Offices] six years ago, Epic was a PC company. We did one PS2 launch title, and everything else was PC. And now, people are saying ‘Why do you hate the PC? You’re a console-only company’,” the boss told Edge magazine.

    “And guess what? It’s because the money’s on console.

    “We still do PC, we still love the PC, but we already saw the impact of piracy: it killed a lot of great independent developers and completely changed our business model.

    “So, maybe Facebook will save PC gaming, but it’s not going to look like Gears of War.”

    forrás
  • Tinman #6109
    Grat! Ha lesz PC-re (még kb. 2 év) vevős...
  • DanielT
    #6108
    Nagyon korrekt!

    Az Ubisoft pedig megmenti a világot az ilyen pazarlástól!

    (álszent pöcsfejek)
  • Totti5
    #6107
    Profi kiadás!





  • Tinman #6106
    Aby helyett megvettem én:

  • Bogyi007
    #6105
    Alant leírtam. Ha kijön egy teljesen új gép akkor a mostani boxoktól a mostani eladási árakon már nem lehet megválni ha meg új slim gép jön akkor az elviekben ugyanazon áron várható mint a mostani sima elitek ára csak már 250-es vinyóval és talán Natal Bundle-vel is.

    Szerinted akkor egy sima 60-as Pro gép eladható lenne 50-60e forintért?

    Biztosan nem. De ps3-ra sem lesz reálisan elcserélhető már.

  • Totti5
    #6104
    Milyen teória alapján lyukadtál ki arra hogy az E3 után kevesebbet fog érni?:)

    Annyit ér a gép amennyiben meghatározta az MS az árát, és minél kevesebb annál jobb.
  • Bogyi007
    #6103
    Leírom csak a kedvedért hogy mit adtam és mit kaptam pontosan:

    Adtam: Xbox360 Pro (60 gigás vinyó + kábelek + 1 joy), Bc2, Gears 1, Gta4, Dead Space, Halo 3 (bundle német), Halo Odst, Cod 4

    Kaptam: Ps3 fat 40 gigás, kábelek, 1 Dualshock 3 joy, tartalék 40 gigás vinyó, MW2 headset, Mw2, Dead Space, Operation Flashpoint, Fallout 3, Fifa 08, Killzone 2,

    Az OF el lett cserélve az F1-re, a Bad Company 1 cserélve lett a Boxos ugyanezen verzióval a Burnoutot meg a hétvégén vásároltam meg.

    Figyelembe véve azt is hogy a Box szerintem az idei e3 után kevesebbet fog érni (vagy új gép jön vagy a slim verzió jön ki) nem jártam rosszul a cserével.
  • DanielT
    #6102
    360-on mindenesetre jobbak lettek vóna.
  • Bogyi007
    #6101
    Hát ha egy MW2 és egy Dead Space is az neked....

    Egyébként én is multiplatform gamákat adtam érte.
  • DanielT
    #6100
    Szar multiplatformokra meg egy Killzonera? Király :D
  • Atkamon
    #6099
    Széép! Egyszer én is szeretnék egy ilyet...
  • Narxis
    #6098
    Egyszer az életben írd már le, hogy mi bajod.
  • Narxis
    #6097
    Szép, grat.! Így kell ezt csinálni.
  • bertino
    #6096