193
Amit NEM szabad kiírni PS2re
  • cue
    #73
    Kajára többet költök... most lopnom kellene azt is? :)

    A nickemet régebb óta használom, minthogy a CD használatba került volna (a választásában talán az volt a fő szempont, hogy három karakter legyen, ui. sok HiScore listában ennyi fért el).
  • torrente
    #72
    Tudod mit jelent a cue angolul? DÁKÓ. Hát az vagy, csak én a brokit szoktam inkább használni.
  • rrroka
    #71
    A nicked pedig azért a CD-kép kiterjesztése, mer nem szoktál CD-t se írni. :))) Az ilyen image fájlok, meg csak ugy teremnek. :))) Félre ne értsd ez most _vicc_ nem basztatás, meg hitetlenkedés.
    Amennyiben tényleg sose semmit nem csalsz akkor hajrá, nem rossz hozzáállás, de sokba fog az neked kerülni! :)
  • IGAZIWILLIAMS
    #70
    ez igen!,tényleg az első két sorig jutottam
  • aabyssx
    #69
    / bejön



    / kimegy
  • cue
    #68
    Nem vagytok túl jó emberismerők... :)

    Pc-m valóban nincs, de Linuxot sem futtatok - részemről az OSX-et preferálom (ingyen van, jár a vámoltatott, ÁFÁztatott géphez).

    mp3 fájlok nincsenek a gépen, van viszont AAC - eredeti CDről leszedve és átalakítva, pusztán az egyszerű kezelhetőség miatt.


    Ja, rendszeresen vásárlom a Fedél nélkült...sőt néha még Metró újságért is adok pénzt.


    Valahogy nem akar ez nektek összejönni!
  • torrente
    #67
    És soha nem adakoztál senkinek. Fogadni merek, hogy még 5 Ft-ot sem adtál csöviknek.
  • Sephi
    #66
    Jaja es tuti linux-a van az amit ingyen osztogatnak lapokkal es cakis erdeti DVD meg VCR filjei vannak...
  • musha
    #65
    mp3? fújjj, az maga a fertő! :)
  • zippofcy
    #64
    Hagyjad már, még PCje sincs, mert hogy azokat is vám- és ÁFA csalással hozzák be tudvalevőleg.
  • barret
    #63
    Tudod,ő az akinek még mp3 sincs a gépén...
  • Sephi
    #62
    Akkor jouember te lehecc a vilag egyik legbecsuletesebb embere! Gratulalok!

    (bar nehezen hiszem el )
  • cue
    #61
    Erkölcsi alap a lopásra?
    Nagyon rossz lehet neked, ha ilyen ökörségekkel kell bizonygatni magadnak a tolvajlást.
  • cue
    #60
    Nem, soha nem töltöttem le semmit, ami warez.
    Soha nem loptam boltból.
    Soha nem öltem meg senkit.

    Mi ezekben olyan hihetetlen?
  • Sephi
    #59
    Eredeti jatekot foliazottan mar lehet venni -5000Ft -ert is csak tudni kell hol. Mig a Gc-es Final Fantasy CC 576-ban 17999 FT ugy ott ahol en lattam 12000 FT volt.
  • torrente
    #58
    Tehát kb. 1000 Ft-tal lesznek olcsóbbak? Így már jobban hangzik: 17 helyett csak 16 ezer Ft.
  • CHEAPBOY
    #57
    En letoltottem, de aztan ket napnal tovabb egy se birta:)
  • CHEAPBOY
    #56
    "vámmal növelt értékre számítja "

    Vám, az mar nincsen a termekekra, ami eu gyartotol kerul ide. Magyarul ajatekokra ilyen cuccokra az a 6% elszallt. Nemsokara ez lathato is lesz. (A Vam 8% volt de az arakat csak 6%al csokkentik).
  • Sephi
    #55
    Te azt akarod bemeselni itt hogy eletedben nem toltottel le semmi cuccost ami warez lenne?
  • torrente
    #54
    Én 13000-t fizetek internetre + villanyszámla. Akkor most ingyen vannak a warezcuccok vagy sem?
  • torrente
    #53
    Ilyen hosszú írást senki sem fog elolvasni. Az első 2 sor alapján igazat adok neked.
  • zippofcy
    #52
    "Helytől és időtől függetlenül ítélem el azt aki büszke arra, hogy lop" - akkor a politikusokat meg a sleppjüket csak azért nem ítéled el mert ők nem büszkék arra hogy lopnak? "Csak" lopnak De a rendőrség is lop, mikor direkt a 30as táblához (a sok kátyú miatt rengeteg van) állnak a traffipaxxal. Az állam is lop, mikor kétszer adóztat, jövedelemadó + ÁFA. Meg mikor az ÁFÁt eleve a vámmal növelt értékre számítja (adót adóztatni nem éppen EU komform) Mindenki lop. Valószínűleg a politikusok is azért lopnak mert úgy gondolják hogy most legalább visszavehetnek kicsit abból amit az állam elvett tőlük.
    A szocializmus TÚLZOTT szociális ellátó rendszert hagyott ránk, hozzá FEJLETLEN gazdaságot. Ebből a kettőböl következik hogy az államnak akkora bevételre van szüksége amit az állampolgárok nem képesek megfizetni (üzemanyagadó, TB, alkalmazottak után fizetendő sarc). Következmény: virágzik a szürke- meg feketegazdaság és mindenki lop. Aki nem az élhet egyik napról a másikra. Lenne megoldás: csökkenteni a szociális ellátórendszert (ehhez magasabb fizetések és nyugdíjak kellenének, hogy az emberek tudjanak fizetni azért ami eddig kedvezményes vagy ingyen volt - olcsóbb lenne mert a kedvezmények rengeteg visszaélésre adnak lehetőséget), LEÉPÍTENI AZ ÁLLAMAPPARÁTUST (képviselők és állami alkalmazottak felét kirúgni, találjanak más munkát) átláthatóvá tenni az állami pénzek felhasználását (ezért az EU is elmarasztalta Magyarországot, el is esünk miatta jó sok pénztől. A politikusok mégse tesznek semmit ellene, mert akkor kevesebbet tudnának lopni).
    De nem csak a tenni akarás, sok esetben a hozzáértés is hiányzik. Pl. beírtam egy fórumra hogy a pénzt egyszer kell belepumpálni a gazdaságba magasabb fizetések formájában, azt az emberek itthon költik el, vagy fektetik be, szóval a hazai gazdaságban marad (de legalábbis nagy része). Erre egy nagyokos KÖZGAZDÁSZ beírta hogy pénzt nem lehet fedezet nélkül nyomtatni, milyen hatása van, stb stb. FEL SE FOGTA HOGYAN ÉRTETTEM. Ugyanis arra gondoltam hogy pl. a kölcsönző országok engedjék el a kölcsönöket, vagy ütemezzük át a kifizetésüket mint pl. Lengyelország megtette még a 90es elején. Nyugodtan megtehetnék a 2. vh.ban győztes államok, elvégre rengeteg pénzt (tőkét) raboltak el az országból, vontak ki a gazdaságból a 2. vh. végén. A nyugati országoknak az USA megadta a Marshall (vagy milyen) segélyt, de a szabad választásokhoz kötötte a megadását. Mikor közben a Szovjetunióval már rég felosztották a befolyási övezeteket, szóval tudták hogy az oroszok úgyse engednek szabad választásokat. Elegem van hogy azért szívjak mert egy bajszos hülye anno azt hitte hogy a történelemben először meg tud nyerni egy olyan kétfrontos háborút ami gyakorlatilag a Föld összes fejlett országát érinti. ( a rengeteg elhibázott döntésről, pl. Anglia inváziójának elmaradása, Rommel csapatainak támogatása helyett a Szovjetúnió megtámadása, az USA Japánnak küldött hadüzenete után hadüzenet küldése az USÁnak, stb már nem is szólva.) A gyarmatosító Nyugat bekaphatja, az én munkámmal ugyan nem hízlalom őket, hiába keresnek piacot az olcsó 3. országbeli munkaerővel megtermelt javaiknak. Ha tehetném MINDENT ellopnék tőlük, nem csak a programokat. Az erkölcsi alapom megvan hozzá, a náci törvények meg rég bebizonyították hogy a törvények az erkölccsel meg az igazsággal legtöbbször köszönő viszonyban se állnak.
  • Seth
    #51
    Vidike, nekünk még van valami megbeszélni valónk, de nem válaszoltál az üzimre.. :)
  • vidike
    #50
    nem lehet mindenki úgy tele mint te, mindenki eldönti magának amit akar és ebbe te nem szólhatsz bele! megtarthatod magadnak a véleményed!!
  • cue
    #49
    "Majd pont egy ilyen forumon akarod elitelni a warezt. Melle klickeltel :( "

    LOL!
    Helytől és időtől függetlenül ítélem el azt aki büszke arra, hogy lop.
  • Sephi
    #48
    El vagy te tajolva de erosen. Ilyen felfogasa mint neked ritka embernek van. Masak vagyunk. Kivancsi vagyok hogy ki alapozna meg a te hozaalasod ehez a temahoz.

    Bar mar regota nem warezoltam semmit... akkor is amikor warezoltam azert tettem mert :

    1. nem volt pezem eredetit venni mert elni is akarok de szorakozni is
    2. nem volt honnan venni mivel nalunk dupla arban kaphatio ami egyes helyeken magyarorszagon olcsobb.
    3. megjartam hogy megvettem erdeti jatekot es nagy buzisag volt ellenben sokszor megtortent hogy warez jatekot latva megkivantam az eredetit.

    En azert beszelek ilyen konnyen mert nekem ugy adta a sors hogy ne kejjen penzt fizetni az eredeti Ps2 jatekokert. De valaha en is nagy warezos voltam es , ugy ahogy tobb 100000-en , egyaltalan nem lopasnak veltem.

    Bar ez elege insztrativ tema es nem all meg ebben a kifejezesben. Hiaba josz ide es ilyeneket irsz mert igazabol , lehet lesz olyan aki igazat ad neked , senkit nem erdekel.

    Majd pont egy ilyen forumon akarod elitelni a warezt. Melle klickeltel :(
  • cue
    #47
    Az nem jó - a bejárónőt fizetni kell.
    Ellenben a rabszolga ingyen dolgozik, de valahonnan muszály beszerezni. :)
  • cue
    #46
    Tudod az általad felvázolt két véglet között van egy széles út is:

    Középszinten élni, dolgozni, pénzt keresni és abból finanszírozni a hobbidat. Ha nem elég rá a pénz, válassz olcsóbb szórakozást.
    (persze akinek a játékok tonnaszámra történő használata a szórakozása....)

    Hihetetlen, hogy mindig vannak akik büszkék arra, hogy lopnak.
  • torrente
    #45
    Rabszolgatartáshoz nem kell pénz. Szerintem te a bejárónőkre gondoltál.
  • CHEAPBOY
    #44
    Olyan hogy rosssz Ps2es jatek... olyan nem letezik.:)
  • Sephi
    #43
    Bar ha jol latom akkor gondolom neked csomo penzed van es megengeded magadnak az eredti jatekokat ami dicseretes. Gondoj mar arra akinek nincs penze es tejesen mas a felfogasa ezugyben. Hiabavalo ez a undok beszolasod mert nem csak en gondolok igy. Hihetetlen az ilyen...
  • Sephi
    #42
    Nem jo helytalasod van . Ha csoro vagy es van egy szerencsetlen Ps2-od amire nem tudom hany honapig gyujttoel penzt es semmi oromod nincs az eletben csak a jatek akkor neked nem esne jol a warez bogyokam?

    Az hogy akinek van penze megis warezol tejsen mas tema.

  • cue
    #41
    Azon gondolkodom, hogy jogom van e rabszolgát tartani.
    Arra a következtetésre jutottam, hogy igen.
    Pénzem sajnos nincs rá, csak jogom.
    Téged választanálak.
  • Sephi
    #40
    Nalam ha GC jatekrol van szo a hatar 10000 FT max 12000 Ft.
  • torrente
    #39
    Osztom a véleményed. Miért vegyem meg 17e Ft-ért az új játékot, ha le lehet tölteni és ugyanúgy végig tudom játszani? 5000 Ft-ot kiadnék a legjobb játékokért, de többet nem.
  • zippofcy
    #38
    Legend of Herkules: ez az a kategória amit PCn kiddies-nek hívnak. Magyarul 5 éves kor felett nem ajánlott. Mivel egy 5 éves még nem tud CDt írni ezért kiírása KERÜLENDŐ.
    Máskülönben van benne vmi rajzfilm (gondolom jobb mint a Disneyk ) kirakósjáték meg kifestőkönyv. Meg új ára a MMban 5 ezer HUF, gondolom ez mindent elmond
  • zippofcy
    #37
    A wareztémához csak annyit hogy nekem meg az ostoba szemellenzősökből van elegem, akik szófogadóan szajkózzák a KÜLFÖLDI kiadók érdekeit. Az USÁban 8 dolláros órabér az átlagos. Vagy több, de az biztos hogy a minimálbér 5.5 dollár, szóval 8 dolcsinál kevesebbet csak az utcaseprő keres. A gettókban a feketék nem mennek el dolgozni 8 dolcsi alatt, nem éri meg nekik, inkább a segélyt választják, mert az se sokkal kevesebb (mármint az 5 dolcsinál). Szóval 8 dolcsi az 250ftal számolva 2000 FT. Egy átlag PS2 játék legyen 10ezer FT (az USAban). Tehát egy átlag amcsi egy átlag játékért ÖT ÓRÁT dolgozik. A játékok ára azért ennyi mert a KIADÓK úgy gondolják hogy ez az az idő amit egy ÁTLAGEMBER még rászán arra hogy megkeresse egy játék árát.
    Itthon "kicsit" más a helyzet. A havi átlagbér nettó 80ezer FT. Lehet Pesten kicsit több, de itt Hajdú-Biharban nem, Szabolcsban meg még kevesebb. Szóval az órabér 500 FT ! Az átlagjáték 14ezer FT. (12-16 az új az MMban) Tehát egy átlagmagyarnak HUSZONNYOLC !!! ÓRÁT kell dolgoznia egyetlen játék megvételéhez. 5 óra - 28 óra. És ne gyertek azzal hogy szegény elmaradott ország, stb. Már az EU tagjai vagyunk. NEM A HARMADIK VILÁG ! Hogy a politikusok, kiadók, stb hibája-e ez a helyzet nem tudom, Igazából nem is érdekel. Ha majd 2500 FTba kerül egy VADIÚJ játék megveszem. Addig meg nyasgem a kiadóknak, és azoknak is akik túl ostobák hozzá hogy a fenti gondolatmenetet kövessék. Na persze azok valószínűleg mind a játékiparból próbálnak megélni, ami itthon OSTOBASÁG. Ha semmihez nem értenek menjenek politikusnak (ha vannak kapcsolataik) vagy utcaseprőnek (ha nincs).
    Ezzel részemről a wareztéma lezárva.
  • torrente
    #36
    PS2-esre. De gondolom nem lehet nagy különbség.
  • Sephi
    #35
    Silent Assasin volt minden palya
  • rrroka
    #34
    az 576 konzolban nagyon lebasztál, ha az Xesre gondolsz.