6774
  • CsuTy89
    #6494
    Sajnos ez igaz, ha tudtam volna anno, h "becsomagolják" a cuccokat, akkor nem csak az autókat mentem le magamnak

    Habár nem igazán használhatóak azok sem.
  • 12346
    #6493
    aha:)
  • ngcsnet
    #6492
    abból sem egyszerűbb mint pl. toca 3-ból, mivel pt-ben sem megnyithatóak a fájlok (eleinte azok voltak, de aztán az első patch után már packagek lettek mindenből, szóval scx-ek rejtettek).
  • 12346
    #6491
    szimpi.
    viszont lestem a project torque-t. abból nem lehet vmit alakítani?
  • CsuTy89
    #6490
    Sajnos nem, mivel az SCY kiterjesztésű fájlokat nem tudjuk "szerkeszteni".
  • CsuTy89
    #6489
    Elméletileg arányos, meg gyakorlatilag is
    De ha szemre nézzük, akkor is szűkösen fér el az autó a sávjában (aszfaltos úton). Az autókat pedig mm pontossággal szoktam beméretezni.
  • SZilaJMaGGoT
    #6488
    Teccik! SL-ből nemlehet kiszedni a várost??? Talán azt is kilehetne pofozni... Vagy ha van valakinek jobb ötlete... :S
  • arty
    #6487
    nagyon jo ! (picit lehetne a kocsi "kissebb" a pályához képest - vagy csak nekem fura az arány?)
  • CsuTy89
    #6486
    Így fog kinézni:
    UK Rally Stage in CRC 2005

    Akarom mondani, hogy ennél csak szebb lesz. Ez egy kezdetleges változat, kiexportált modell, beállított texturák, kezdetleges útviszonyokkal. Tegnap este készült el eddig. Komment?
  • ngcsnet
    #6485
    magyar mapon is pl. út mellett vannak a fák, de zászlós játékmódokban mud multin akkor na látod zavaróak:)
    de persze egy ringen lényegtelen
  • arty
    #6484
    útmelletti fa miért zavar?
  • XRV
    #6483
    FA nélküli pályát légyszi
  • arty
    #6482
    nagyonis jó lenne :D
  • SZilaJMaGGoT
    #6481
    Persze ez sem rossz.
  • SZilaJMaGGoT
    #6480
    jólenne az az evo is... :) Még mindig a városi pálya mellett teszem a voksom.
  • 12346
    #6479
    ez még akár jó is lehet
  • CsuTy89
    #6478
    Vidék, erdei út, sokféle fával, néha 1-1 tisztáson át, mezők, ez megfelel?

    UK Rally Stage 1 TOCA 3-ból

    ...ha nem, akkor még időben be tudom fejezni a fejlesztését
  • CsuTy89
    #6477
    Valóban, forgalmat meg a jelenlegi tudásommal nem tudnék csinálni.
  • arty
    #6476
    forgalom nélkül kissé unalmas lenne :D
  • ChuckyHUN
    #6475
    Multiban, autókat tesztelni
  • 12346
    #6474
    jah..^^ a cobra 11/wr2-es nem is lenne gáz. csak nagy és üres lenne:)
  • ChuckyHUN
    #6473
    Autopálya!!:D
  • 12346
    #6472
    hm. szal mégis verseny lesz^^ mondjuk hirtelen nekem sem jut eszembe egy értelmes pálya se sehonnan. max ilyen nfs4-5-6, wr1-2. de ezeken nem tudom mennyire lehet csiszolgatni.
  • 12346
    #6471
    vidék fílinget én is támogatom:) hosszú, egyenes utak, fák, mezők, miegyéb:D

    én se gondoltam volna, hogy kívánságműsor^^ azt hittem el van döntve, hogy race track. és inkább nem szóltam:)
    de akkor jöhet város, vidék, csak versenypálya ne;)
  • CsuTy89
    #6470
    Látom vegyes a felhozatal. Rally, rallycross, autocross, stb ilyen jellegű pályák szépszámmal vannak TOCA 3-ban, elsősorban onnan fogok "átültetni" (a drift-track is onnan van).
  • arty
    #6469
    erdei út, sokféle fával, néha 1-1 tisztáson át ... :)
    gondolom ezt nem is bonyolult annyira megcsinálni, mint várost modellezni ... ill. nekem nyilván egy sivatag is lehetetlen lenne :))
  • PacsutaTibi
    #6468
    Rabócsiring, Nyirádi rallycross pálya?
  • CsuTy89
    #6467
    Ha hozzá lehet férni a pályamodellelhez, akkor szívesen megcsinálnám, vagy ha van valakinek más ötlete (vagy modellje), hogy honnan, azt is szívesen várom.
    Csörögj rám bármikor...
  • SZilaJMaGGoT
    #6466
    Hát én szivesen segítenék valamikor ha lesz rá időm.... :D
  • ngcsnet
    #6465
    ami azt illeti én is városi pályákra voksolok, de SF elég óriási lenne, nem gondolod? persze ha megoldható akkor nyílván remek ötlet.

    majd ha msn-en ráérsz megkeresnélek majd
  • CsuTy89
    #6464
    Volna vele meló, de asszem élvezetes lenne ott kocsikázni :D

    Egyébként volt aki készített egy méretes városi pályát CRC-hez, anno GER-TECH-en voltak róla képek, de aztán nem lett belőle semmi...
  • SZilaJMaGGoT
    #6463
    Ja csak kikéne kicsit pofozni a modellet... :D Textúrákról nem is beszélve... XD
  • CsuTy89
    #6462
    Régen megfordult a fejemben, h ki kéne szedni Midtown Madness 2-ből a San Francisco map-et, nagyon állat lenne.
  • SZilaJMaGGoT
    #6461
    Városi pálya esetleg?? sztem fasza lenne, így, hogy tisztáztad, így oké, eddig is érdekelt, csak nemtudtam, hogy kívánságműsor... :D
  • CsuTy89
    #6460
    Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy milyen irányban induljak el pályakészítés terén, pl rally map, stunt track, vagy vmi jó pályaverseny.
    De látom senkit sem érdekel
  • CsuTy89
    #6459
    Pályákról még sohasem beszéltünk.




    Szerintem most itt az ideje
  • eva16
    #6458
    Köszönöm szépen, működik.
  • CsuTy89
    #6457
    Magyar feliratok és beszéd

    A rar-ban lévő "locale" és "sound" könyvtárat át kell másolni CRC mappájába.
  • bertino
    #6456
    lehet kapott télleg egy játékot.
    egy warezt ?

    de még az is lehet, hogy eredeti.
  • Alexease
    #6455
    Elvileg Magyar nyelvunek kellene hogy legyen, mert nalunk Magyrul jelent meg.