6774
  • eva16
    #6454
    Sziasztok! A kisfiam megkapta a crc 2005 játékot, de sajnos csak angol nyelven megy. Nme tudjátok honnan lehet leszedni hozzá magyarosítást, vagy valaki nem tudja feltenni nekem? Köszönöm.
  • CsuTy89
    #6453
    Azthiszem leporolom az Initial D mod-ot. Tulajdonképpen ez a 240SX is onnan került elő. Tudni kell, hogy ennek az autónak semmi köze sincs az elődjéhez, mint amit a korábban kiadott videón láthattunk, egy sokkal precízebb munkáról van szó...

    Valószínűleg következő gép egy Nissan Silvia S14A lesz...
  • CsuTy89
    #6452
    Jólvan, néhány perc nézelődés után sejtettem, h erre gondolsz
  • SZilaJMaGGoT
    #6451
    Jaaaaaa semmi, benéztem... :D A terelő vonalra hittem azt, h ott hiányos az árnyék... XD
  • CsuTy89
    #6450
    Bugos? Hol?
  • bertino
    #6449
    holnap tesztelem.

    köszi
  • SZilaJMaGGoT
    #6448
    Ja és a kritika: jól látom h bugos az árnyék? :S Nehari :D
  • SZilaJMaGGoT
    #6447
    Imádlak! Egyszer régen én is nekiláttam csak kudarcot vallottam... :/ Asszem ezért újra előveszem a gémet... :) Csak kéne analógos gamed-pad... XD
  • CsuTy89
    #6446


    Nissan 240SX
    Vélemény ?
  • ALIENwoods
    #6445
    Számomra is messze van eme kiruccanás :/
    Mondjuk én már kétszer voltam :)
  • copass
    #6444
    úú tényleg!:( egyelőre még reklámozom, időpont még nincs, szóval eddig rugalmas minden. ami fix hogy a "kondérba" nem mehetünk, szerződések miatt ugye. de nagyon szívesen összeülnek velünk, 2éve már csináltam hasonló találkozót igaz d21-en, akik eljöttek kb. 10-12 fő, abból 3-an azóta invictuséknál dolgozik.nyitottak ilyen téren nagyon.
  • bertino
    #6443
    ja :(
  • CsuTy89
    #6442
    Kár, h rohadt messze van...
  • copass
    #6441
    sziasztok!
    elkezdtem "szervezni" egy találkozót debrecenben,aminek keretében ha minden jól megy, találkoznánk az invictus csapatával,eszemecsere ilyesmik.
    Akit érdekel szóljon.
  • CsuTy89
    #6440
    Üdv!
    Hát nem egy Audi S1, de remélem azért el lehet vele körözgetni.



    Opel Ascona 400
  • kem001
    #6439
    Hali
    Van egy gondom
    Amikor elindítom a játékot ezt írja ki: !JVM::compileSource: recompilation needed of "systemscriptsrendersrcVideoMode.java" but source not exists és nem reagál semmire. Patch-ek fennt vannak, de semmi
    Aki tudja a megoldást please segítsen :S
  • norman001
    #6438
    ok köszi
  • Alexease
    #6437
    Van cheat, keress ra a topic-ban.
  • norman001
    #6436
    Köszi de elakadtam nem tudsz egy 100%-os mentést?
  • ALIENwoods
    #6435
    Ha végig játszod a karrier módot, ahogy a piros felirat is JELZI
  • norman001
    #6434
    A kocsikat mikor kapom meg?
  • bertino
    #6433
    BUÉK!
    köszi!
  • CsuTy89
    #6432
    BUÉK!



    Ford GT40
  • Alexease
    #6431
    BUÉK!
  • norman001
    #6430
    hy valaki tud egy 100% mentést ha igen akkor légyszi mondja meg hogy honnan szedjem le vagy küldje át!!!!thx
  • CsuTy89
    #6429
    ...\Cross Racing Championship 2005\Vehicles\
  • norman001
    #6428
    hy hova kell rakni autókat valaki tud segíteni?
  • ChuckyHUN
    #6427
    naja, ránéztem, de ez WTF?
  • bertino
    #6426
  • CsuTy89
    #6425
    Boldog lennék ha lenne SRC mappám, tele finomságokkal.
  • ChuckyHUN
    #6424
    Ha valaki a SRC mappáját feltenné data.hu-ra vagy valaohvá, azt megköszönném.
    Visszaolvastam, Pepsinek is volt ilyen, de azt nem írta hogy oldotta meg. Játék feltéve, L!VE lepatcheli, s nem indul:(
  • ChuckyHUN
    #6423
    !JVM::compileSource: recompilation needed of "classes\src\GameLogic.java" but source not exists

    mit csináljak vele?
  • Gregorius
    #6422
    Nem te hívtál?
    Ha nem, akkor bocsi! Feltétlen szólok legközelebb.
  • XRV
    #6421
    hajjaj nagy a bánatom, hogy nekem nem szóltál. Legközelebb ne hagyj ki.
  • arty
    #6420
    hdr nélkül tutira :)

    isten! (de ki még ezt se probáltam ...)
  • CsuTy89
    #6419
    Ez is tetszeni fog?


  • Gregorius
    #6418
    Régen nagyon sokat toltam GameSpy-on a srácokkal. Megedződtem, de ott csak az erős középmezőnybe fértem be. Azóta inkább csak singleben nyomtam és gyakoroltam, ha volt egy kis időm, de igazán nem játszottam már régen. De nagyon jó móka volt ismét 1nsane-ezni egy picit. Meglepődtem, hogy még így magyarban is össze tud ülni ennyi nagymester.
  • Gregorius
    #6417
    Az nem lesz nagy érvágás, mert a régi vason élvezhetően csak a legbutább shaderrel ment élvezhetően.
  • bertino
    #6416
    az bizony jó kis multi volt, elég nehéz ellenfél voltál, télleg.
  • CsuTy89
    #6415
    Vistával még nem próbáltam.
    Annyi tudnivaló van, h az újabb VGA-kkal a játék kicsit "bugos" lehet, erre egyenlőre az a megoldás, hogy CRC-ben vissza kell venni a Shader Limit-et DX8-ra.