6774
  • lac coo
    #6654
    Én úgy vettem észre-bár nem biztos- , hogy mikor magától tekeredik a kormány , olyankor csak a kormány tekeredik a kerék nem, mintegy jelzi, hogy merre kéne ellenkormányoznod, asszem valami hasonló a neve is ....
  • Alexease
    #6653
    Az nem fog menni, mert nekem nincs fent a program:) Ahogy mar tobbszor is irtam, engem annyira bosszant a kormanykezelese, hogy szamora "hasznalhatatlan":(
  • JuanG
    #6652
    Alex! feltennél egy-két képed hogy a játék alatt a kormányod hogyan van beállítva?? Nem nagyon értem ezt a sok csúszkát a haladó résznél...

    érdekes: próbáltam billentyűvel is (kormány kihúzva gépből), de olyat csinál hogy 1-esbe elindul (4wd-s alapgép), majd 2-esben kurvalassan gyorsul, kb-50-60 -ig megy fel, és 3-asban meg lelassul hiába nyomom a gázt...ez mitől lehet?? (amúgy billentyűzettel nem akad a játék)...
  • CsuTy89
    #6651
    Najó, de a sofőr mellett a fák, táblák és más tereptárgyak helyére is bójákat teszel?

    Látszólag csak a HDR és a MBlur mértékéből vesz le, h ha visszaveszed a játékot DX8-ra...
  • ChuckyHUN
    #6650
    be kell tenni dx8 ba és kész :)
  • Alexease
    #6649
    "bója ül a kocsiban de belső nézetben nem látszik" :))))))
  • Magnum PI
    #6648
    A kormányt sikerült megoldani: compatibliy ->windows xp. (x64-em van)
  • Magnum PI
    #6647
    Eleve ott kezdődik a dolog hogy nem észleli a game specifikus beállítást csak a globalt. Ott most bekapcsoltam a centering-et ami mint tudjuk nem az igazi. Egyébként minden be van. Viszont most van egy új probléma is ami megöli a játékot mégpedig hogy nem számolja a pontokat amit megszerzek :S.

    A grafikai problémát én úgy oldottam meg (csak a pilótásat) hogy kicseréltem a modellt egy másikra ami nem bugol. Igaz most hogy bója ül a kocsiban de belső nézetben nem látszik :)
  • JuanG
    #6646
    nekem meg bármely graf beállításnál akad a játék...azt vettem észre hogy a kormány miatt, pl. amikor fékre vagy gázra lépek vagy visszaváltok :((...
  • JuanG
    #6645
    windowsban a korm beállításoknál minden effekt fel van véve??
  • Magnum PI
    #6644
    Sziasztok!

    Tudnátok segíteni? Az istenért nem akar működni a Force Feedback a játék alatt. Érzek egy kis minimális remegést murván de egyébként teljesen halott. pls help.

    Kormány g25
  • lac coo
    #6643
    Pl. a Ladát.. Ott még linket sem találok ...
  • ALIENwoods
    #6642
    Szia,

    Az add-on autókat akkor látod ha:

    A Carrier-t végig játszottad és emg van már a REvo GT nevezetű autó is ( Mivel az addon autók unlocka a Revo GT-szintjável egyenlő)
  • ALIENwoods
    #6641
    Kopizd be hogy melyik linken lévőt akarod letölteni :)
    Megnézném mi a gond vele
  • Penge88
    #6640
    Hi! Kérdésem lenne. Ha beraktam az autót, azután mit kell még csinálni, hogy a játékban is megjelenjen? Elvileg jól tettem be és nem látok új autót. Választ előre is köszönöm. Bocsi, hogy nem olvastam vissza, de korábban is kerestem és sose találtma erre választ.
  • lac coo
    #6639
    Vannak érdekesek, de hogyan lehet letölteni ??? Mert nekem nem jut szabad szál vagy mi az anyja ....
  • bertino
    #6638
    nekem meg ennyit sem irtak vissza a fejlesztok :)
  • Alexease
    #6637
  • ALIENwoods
    #6636
    Eddigi az SLMről letölthető autók HD felbontásban
  • lac coo
    #6635
    Igen, közben rájöttem ...THX !
  • Indigo
    #6634
    Bizony! Nálam is ez segített!
  • ChuckyHUN
    #6633
    tedd dx8-ra... pár hete írtam
  • SZilaJMaGGoT
    #6632
    Állítsd a játékba a directx-et 7-re vagy 8-ra, akkor ha minden igaz jó lesz...
  • lac coo
    #6631
    Nekem annyira bejön ez a fizika hogy mindig előszedem, de ez a grafikai bug már rohadt zavaró :((((
    Bár most ahogy nézem valami furcsa a DFGT-vel is CRC alatt ....

    A másik nem se jön be annyira, pedig ott is van fizika becsülettel 8 bár olyan sok az autó hozzá, hogy annak a fele törvényszerűen szart nem ér ...)
  • Alexease
    #6630
    A grafikai hibakra - elvileg - a DirectX allitasa a megoldas.
    Engem meg mindig a kormanyzas javitasa, segitsegek kikapcsolhatosaga erdekelne, de ebbol mar nem lesz semmi:(

    Az a szomoru, hogy annyira jo az engine, foleg, hogy modolhato, hogy a mai napig hasznalnam, es meg evekig fent lehetne.
    Autokat csinalnak hozza, nagyon jo! Sot, palyakat is lehetne kesziteni (tucatjaval konvertalni road palyakat), bar egy kicsit maceras, de megerne.
    Az uj programjukban mar javitottak/valtoztattak valamit, de az meg annyira nem jon be, az online, a vasarolgatas, es a totalis arkad jatekmenet miatt, hogy szornyu.

    Szerintem, ez mar R.I.P., kar erte:/
  • lac coo
    #6629
    Még mindig nincs valami megoldás a repkedő fákra és az elkenődött pilótára ??? :(((((

    Illetve hová-mikor kell beírni a csalást, mindig elfelejtem ...? :D
  • ALIENwoods
    #6628
    Nincs fenn véletlenül Zone Alarm a gépeden?

    Kék halál mit ír?
  • dmx
    #6627
    Csá all! nem tudjátok miért indítja újra a gépet a játék! megy 1-2 percig aztán újraindul! Érdekes hogy ugyanezt csinálta a Street Legal Racing Redline is ami ugyszint Invictus gyártmány. Segítsetek lécci nagyon fontos!! Előre is kössz!
  • SZilaJMaGGoT
    #6626
    Remekül néz ki, ki is próbálom valamikor!!! :)
  • CsuTy89
    #6625
    Csuma!
    Van itt valami négykerekű...



    1995 Toyota Supra

    Písz
  • CsuTy89
    #6624
    Csöcs!
    Egy régóta ígért járgány:




    Innen lehet letölteni.
  • bertino
    #6623
    jaja, ugy lesz jo
  • XRV
    #6622
    A DXezt vedd le 8-, vagy 7-re ra es menni fog. Gondolom en.
  • Palotai Betyár
    #6621
    CRC 2005 Drift :D hehe :P sorry a minöségért...:S :(
  • CsuTy89
    #6620
    Mi pl Hamachival toljuk
  • Palotai Betyár
    #6619
    Nemtudom nekem valamiért nem jó a P206 :S már amikor szedi le akkor se :S . Amugy a multit milyen szerveren toljátok??? Ha szabad érdeklödnyi.. :D
  • 12346
    #6618
    váááá htx! emiatt (is) sztem mostanság földobom a crc-t. életben sose vennék ilyet, de játékban szívesen látom ezeket^^
  • Palotai Betyár
    #6617
    Nagyon faintos lett:D Igy tovább:D Csuty tervek hogy vannak lada lesz a gamebe??
  • CsuTy89
    #6616
    Mehet egy családi autós zúzda?




    Peugeot 206 GTI


    Remélem tetszeni fog
  • Palotai Betyár
    #6615
    Jók az uj modellek.