6774
  • NzzN
    #5508
    Üdv! Tud vki vmilyen infót arról, hogy az angol nyelvű fórum hova tűnt?
  • M@TriX
    #5507
    grat jól néznek ki...
  • bertino
    #5506
    32 liter azért odabaszna
  • XRV
    #5505
    és mennek mint a meszes :-) vagy a motorja is 32-es? :-)
  • ALIENwoods
    #5504
    szal az igért képek a 2 tesztkocsiról:

    '32-s és '34-s Ford




  • ALIENwoods
    #5503
    remélem a Motor City Online-t nem kell senkinek sem bemutatnom, szal a jóhír az hogy még lesz annyira elfeledett gamma, kicsit bogarásztam benne, s átpakolok/pakoltam 1-2 kocsit CRC-be. Igaz kicsit le kelett butítanom az alkatrész számot, pl. nincs annyo ablak, az ajtókról sajna le kellet mondanom, a beltér pedig nem tartalmaz motorháztetőt, de skinek megvannak + eredeti textúrák. Majd a motorhangokat kell valahogy előszednem és korrekt is lesz képek hamarosan....
  • CodeRed
    #5502
    Akkora vagyok, hogy az hihetetlen....persze, hogy peccselni kellett a játékot...az tévesztett meg, hogy úgytudom a crc2005 a sima crc felpeccselt változata, és azthittem más peccs ki sem jött hozzá.
    Amúgy tényleg elképesztően jól néz ki fullon...tényleg GRAT A KÉSZÍTŐKNEK!!!
  • CodeRed
    #5501
    De persze most jutott eszembe felpeccselni a játékot...lehet h ez volt a gond? :-D
  • CodeRed
    #5500
    Ami nekem van az sajnos angolnyelvű, mert használtan vettem, de nálam ez van a mnenüben, és eddig lehet állítani.Talán rossz helyen keresgélek???
  • Alexease
    #5499
    Ez gyanus nekem, mert ezeket NEM LEHET lehuzni nillara:/
  • Alexease
    #5498

    Szerintem is brutal jo (lenne). Ha jol sikerul beallitani a kormanyt, az FFB-t, es be van love minden grafika (kontraszt, zaj, motionblur, HDRI, onarnyek stb.) akkor nagyon latvanyos es elvezetes.
    Nekem egyedul a kormanyzassal - a lenyeg:D - van a problemam:/ Ha visszaolvastal, lattad, hogy meg mindig szivok az automata kormanyrangatassal es a sebessegfuggo kormanyzassal:( Nem nagyon akarodzik megjavulni:))

    A fejmozgast itt tudod teljesen leloni. Ha kikapcsolsz - lehuzpl - mindent, akkor elvileg meg sem szabad moccannia.

  • CodeRed
    #5497
    Elolvasgattam a fórumot, mert én most vettem meg ezt a játékot.Hát nagy gratula a készítőknek, nem is értem eddig miért maradt ki nálam ez a játék....ja tudom!Mert a korábbi konfigomon a sima crc nem igazán futott el, de most a crc2005 is vígan megy.Nagyon bejövős a játék, az 1NSANE óta ez a legjobb a témában sztem.Egy laza tereprally a haverokkal igazi felüdülés ezzel a progival.Egyvalami van csupán amivel még nem sikerült megbarátkoznom, és segítséget is kérnék benne, hátha tud valaki.A fejmozgás nagyon nem tetszik :-( sorry.Levettem mindent 0-ra de még így is idegesítő, hogy váltásoknál és fékezésnél olyan hirtelen, és túl nagy mértékben "dobálja" a pilóta a fejét.Lehet e ezt valahol lejjebb venni, vagy kikapcsolni?Végignéztem a fájlokat, de semi szerkeszthetőt nem találtam.Ha valaki tudna ebben segíteni azt megköszönném.
  • Raho
    #5496
    Valahogy előre kéne egyeztetnünk a multit.
  • ngcsnet
    #5495
    sry aszittem tudok jönni:S
  • bertino
    #5494
    én most a movie-mal foglalatoskodok :\
  • XRV
    #5493
    senki sincs, nem lesz multi
  • XRV
    #5492
    Ngcs nek elég sokszr csak (bocsika) a keze jár/szája de sosincs itt :-) pl MSN nem látom.
  • XRV
    #5491
    időben vagyunk
  • ngcsnet
    #5490
    igen!
  • arty
    #5489
    legyen multi ! :) ma, időben! ;)
  • XRV
    #5488
    NE, ugyanis nálam is ezt csinálja: avtomatice kormányozgat. ha belassul beteker- kb sebességfüggő kormánytekerés erőst.
  • lac coo
    #5487
    Akkor még nem játszottál CS:S-el :))))
    Az telepítéskor kb elvan 2-3 órát :)))
  • Alexease
    #5486
    THX! Akkor ujra pakolom, talan jo lesz;) Neha nem art egy kis verfrissites:) Most ugy sem tudok versenyezni, raerek barkacsolni vele. Csak hat, a patch-eket online szedi, raadasul nem is kicsik...
  • lac coo
    #5485
    Mondjuk most nincs fenn, de majd megnézem hétvégén :)
    De ha elfordítom a kormányt akkor én még nem láttam olyant hogy a képen-játékban visszatekeredett volna , bármi is történt közben :)))

    A sebesség függő kormányzás lehet hogy van....
  • Alexease
    #5484
    Menj egyenesen, aztan forgasd el koppanasig a kormanyt es hagyd is ott, tedd keresztbe az autot hogy megcsusszon (meg fog:D), es nezd meg mit csinal a kormannyal;) El kezd vadul ellenkormanyozni, tekergeti a kormanyt:)
    Termeszetesen, minden segitseg ki van kapcsolva!
  • lac coo
    #5483
    Hát én semmi különöset nem vettem észre :)))
    De pontosan mi az amit nálad csinál ?
  • Alexease
    #5482
    Egyszer csak jon valami valasz:)))))
    De lehet hogy csak ujra kellene install-nom, mert masnal nincs is... csak lusta vagyok:)

    Tenyleg! Nalad csinalja?! Mert ha TUTI NEM, akkor ujra rakom az egeszet.:)
  • lac coo
    #5481
    LOL ! :))))))
  • Alexease
    #5480
    Havonta egyszer beirom...:)

    Nincs meg valami okossag arra, hogy megcsuszasnal, drift-nel ne kormanyozgasson ellen es ossze-vissza?! :) Meg persze, a sebessegfuggo kormanyzasra:)
  • ALIENwoods
    #5479
    modellezési alapismereteim totál 0-k voltak, anno Rhino 3Dvel kezdtem, de hamar abbahagytam, aztán lett az első autós játékoknál Zmodeler 1, ott már egyszer összedobtam egy fiat uno kasnzit is :), rég volt már, aztán ugye jött a MAX 5, s most már MAX 7 is van
  • Alexease
    #5478


    Erdemes feltenni mindig a patch-eket! Azok mindig segitenek valamin:) Bar nalam nem fagyott, de ugy tudom volt akinek segitett a problemajan.
  • passatgt
    #5477
    Hello!
    Életem 2. boltban vett játéka ez:)(az első a Screamer volt,még mindig fent van a gépen)Nagyon tetszik a game,de néha kifagy a játék.Ezen a problémán segítenek a patchek?
  • arty
    #5476
    anyám :O

    modellezési alapismereteid (3dsmax) voltak előtte?
  • ALIENwoods
    #5475
    "Szal ezek kitapasztalása napok? hetek? :("-re

    Elsőre legalább 2 hónap kellhet hogy minden részébe belerázódjál kicsit, legalábbis nekem suli mellett ennyi idő kellett. Persze voltak kisebb nagyobb kihagyások mikor valami nagyon felidegesített, vagy elszált és előlről kellett kezdenem.
    Fontos a hozzáállás. Nem szabad felbaszni magad és abbahagyni mert akkor sohasem lesz kész (s akkor a játék 'győzött' feletted :) ). SZükség van kellő kitartásra.
    A modding az amikor mindenhez kell kicsit érteni, 3D-2D, 'programozás' :P.
    De mindig kell próbálgatni, mert csak új lehet tanulni. Ha elég jól megy már akkor 2 nap alatt össze lehet dobni egy autót alap szinten, nekem ez a szint elérése kb 2 évbe telt :). Legalábbis ennyi volt az az idő mire úgy megszoktam minden szegletét hogy könnyen tuduk tájékozódni benne...
  • ALIENwoods
    #5474

    szint 1->5 (5 a legnehezebb)

    - lada letöltése gta:sa alá / 1
    - zmodelerben megnyit, elment 3ds formátumban / 3
    - 3dsmaxban betölt (be lehet? mit kell ott még csinálni vele? borzalmasan bonyolult?) / 5
    - maxból export gondolom a crc pluginnel / 3
    - modpackban import, paraméterez, elment / 3
    - játék indit, használ / 1
  • arty
    #5473
    tegnap nézegettem, rááldoztam 1 órácskát az életemből :) a modpack kiirta, h nincs customcar mappa a crc alatt, ami azt jelenti h nem telepitettem fel jól a pakkot ... hátööö.... mit lehet ezen rosszul telepiteni? vagy CRC mappájába kell? :)

    viszont a jó hir, nemtom itt szerepelt e, h van 3dsmax7 alá is plugin, talán ez segit valamit, hisz a régi 4.x nem volt már tul "elterjedt" ;)

    mennyire bonyolult a köv folyamat:
    - lada letöltése gta:sa alá
    - zmodelerben megnyit, elment 3ds formátumban
    - 3dsmaxban betölt (be lehet? mit kell ott még csinálni vele? borzalmasan bonyolult?)
    - maxból export gondolom a crc pluginnel
    - modpackban import, paraméterez, elment
    - játék indit, használ

    Szal ezek kitapasztalása napok? hetek? :(
  • M@TriX
    #5472
    szép a verda....
  • ALIENwoods
    #5471
    szedd le a macsekot :P
    majd kreálj saját porscét bele, ami kompatibilis az 1.2.4-l. és kész is :P
  • arty
    #5470
    Probálta mostanában valaki (értsd 1.24 mellett) Alexease porschejét? Nekem desktopra lép tőle a game :(

    Más addon kocsik is fent vannak és azokkal megy a game, de h a porsche is ottvan, vége :(
  • XRV
    #5469
    hát senki sem írta ide h, jön a multira..