6774
  • 12346
    #5552
    ez már van vagy 2 hónapos:) azóta se próbáltam ki..:C sf miatt lusta vagyok földobni. installal/peccseléssel járó szerencsétlen restartolgatások, meg hogy indításhoz elő kell bogarászni a lemezt stb:/
  • Raho
    #5551
    BMW csi635


    LETÖLTÉS
  • ngcsnet
    #5550
    nem tudjuk, azért nem kaptál választ.
  • bertino
    #5549
    speciel ÉN, nem tudom
  • NzzN
    #5548
    Üdv! Ha jól sejtem harmadszor kérdezem, hogy hova lett a P3 Interactive oldala. Mi történt velük és az angol fórummal? Ha nem tudtok rá választ azt is írjátok le lécci, köszi.
  • Sanzistift
    #5547
    Hát én alaposan szétnéztem ezen az oldalon, és szabályosan csorgott a nyálam... :))))
    Hogyan lehet ezeket használni a játékban?
    Vagy ezek csak "alapanyagok"???
  • Harly18
    #5546
    Szivesen, máskor is segitek, ha tudok
  • ngcsnet
    #5545
    ezer köszönet!!
  • [HUN]FaTaL
    #5544
    mármint csináljon egyet a játékhoz:D
  • [HUN]FaTaL
    #5543
    vki citroent pls:D
  • Harly18
    #5542
    http://dmi.chez-alice.fr/models0.html
    Ezen az oldalon, a jobb oldalra mutató fehér nyillal kell menni, és nagyon sok oldalon keresztül lesznek modellek. Néhány nagyon szépen van megcsinálva...
  • Harly18
    #5541
    Valaki nem tud VW modelleket adni?
  • Harly18
    #5540
    Van egy nagyon jó oldal, ahol nagyon sok modell van, megkeresem a cimét, és berakom majd a linket ide...
  • passatgt
    #5539
    203 Full Resolution Colour Texture Maps, of which 156 have matching alpha maps.
    203 Matching Bump & Alpha Maps
    45 Models (both .3ds & .dxf files)
    15 Paint Shaders for Lightwave, 14 for Cinema 4D and 14 for 3DStudio Max.14 Independent Bump maps for headlamp lenses and tyres
    Project Overview Tutorials,
    To accompany this CD there is the added bonus of 7 Project Overviews and Tutorials that have been created by selective 3DTotal gallery artists using these textures alone.
    HTML interface providing easy browsing and map selection to use with all 3D Software packages (Will work with all web browsers and is PC & MAC Compatible)
    Maps Breakdown
    40 Flames Decals
    30 Hood Decals
    7 Sponsors Decals
    24 Race Numbers Decals
    20 Tribal Decals
    9 Race Decals
    9 dial maps
    6 sky maps
    25 dirt maps
    20 ground maps
    20 material maps (various)

    373 mega:
    http://www.9iv.com/down/down.asp?id=1689&no=1
    vagy:
    http://www.filespace.ru/Games/Textures/st/tt/8/

    Jelszó mindkét esetben:http://www.9iv.com/
  • passatgt
    #5536
    Na jó én is rakok be párat:D
  • ALIENwoods
    #5535
    a netnek sok előnye van, csk ki kell használni :).

    A Subarut most töltöm...
  • 12346
    #5534
    hogyne persze:)))) ahonnan linkelve vannak, less körül^^
  • SZilaJMaGGoT
    #5533
    Akkor te ezeket megvásárlod??
  • M@TriX
    #5532
    ezek nem free modellek ;)
    a free modellek azok sajna nem néznek ki ilyen dögösen...
  • SZilaJMaGGoT
    #5531
    Hát pü-be jöhet oldal... Kidolgozottság az nálam nem akadály mivel hogy a GTA-s modellek is olyan baszott problémásak és van mit fixálgatni rajtuk... :D
  • ngcsnet
    #5530
    linkt plz
  • Harly18
    #5529
    Sok oldal van, ahol nagyon sok free modell van, csak azok nincsenek annyira részletesen kidolgozva...
  • ngcsnet
    #5528
    nem igen vannak ilyen oldalak, ha kell msn-en adok egy csomót, van rengeteg.
  • 12346
    #5527
    mondjuk te lehet, hogy keresel is ilyeneket^^ én meg nem. szal nem is találok:))
    pedig jó lenne.
  • SZilaJMaGGoT
    #5526
    Már nem azér de mondhatnál pár free modelles oldalt... : / :D
  • M@TriX
    #5525
    belebotlok a net bugyraiba ;)

    nem ma kezdtem a netezést ;)
  • 12346
    #5524
    jóvan mosmá, ilyeneket hogy találsz?:D "ingyen" modellek, serialos képernyővédők, miegymás..:)
  • M@TriX
    #5523

    Subaru Impreza

    Modell letöltés


    Ferrari 360 Modena

    Modell letöltés
  • XRV
    #5522
    Peif itt vagyok ám, csak nem írtok msn :-P
  • ALIENwoods
    #5521
    még nem annyira közismert és kedvelt játék, olyan mintha inkább átmenet lenne, egy nagy durranás felé
  • Raho
    #5520
    Multi vagy valami, nagyon el lett felejtve ez a játék.
  • NzzN
    #5519
    Sziasztok, már kérdeztem párszor, de választ még nem kaptam arra, hogy az angol nyelvű fórum hova lett, sőt hova lett a CRC kiadójának az oldala? Megszűnt a kiadó vagy csak az oldaluk szűnt meg vagy mi a helyzet? A CRC mostmár a készítők által van csak terjesztve neten keresztül vagy most is áll egy kiadó mögöttük csak nem tudni, hogy ki az?
  • ALIENwoods
    #5516
    oks :)
  • M@TriX
    #5515
    hátha valaki leszedte azért csak tőled jött, hogy nem jött le. ha majd megint lesz fennt valami majd szólok.
  • passatgt
    #5514
    nekem van pár ilyen modellem,meg alkatrészek is,ha kell írjatok:)
  • ngcsnet
    #5513
    pedig állítólag a rapidshareon nem törölnek semmit, hát fura, 3d modelleket törlik, full 1 dvd-s warez játékokat meg nem...
  • ALIENwoods
    #5512
    sajna hulla volt a link, törölték a dögök
  • M@TriX
    #5511
    aztán várunk majd valamit, remélem használható formátumba vannak a konverthez.
  • ALIENwoods
    #5510
    PM ment :)

    elvileg volt ígérve valami kis peccs CRChez, él még vagy csak vaklárma volt?
  • M@TriX
    #5509
    ha valakinek kellenek, adhatok linket ezekhez a modellekhez PM


    Contains 60 no. of high quality CG car models including Sedans, SUV's, WRC's, Trucks, Coupe's, Nascars and Motorbikes.

    Formats
    3ds Max 4 (Standard Materials)
    3ds Max 4 (Brazil Rendered Formats)
    3ds (xform, compatible to Lightwave, bryce, poser and software with 3ds import option)