3025

DVD filmekről, Blu-Ray kiadványokról általában

>
- Akciós DVD-k, Blu-Ray lemezek itthon és külföldön - Események - Érdekes linkek - Legújabb szerzemények (mit hol mennyiért vettél) -

Csak EREDETI kiadványok! warezzel itt nem foglalkozunk!
  • Punker
    #855
    1 csomó film 1000 HUF
  • Punker
    #854
    Xpress-nél kiárúsítási akció van.
  • Tetsuo
    #853
    Metróban szoktak ilyeneket..
  • artschi
    #852
    én tavaly decemberben a Plus-ban vettem meg 999 Ft-ért, de már nem lehet kapni.
  • Punkerwork
    #851
    Eger :)
  • qper
    #850
    melyikben?
  • Punkerwork
    #849
    pedig mintha láttam volna azt is
  • qper
    #848
    áá, ott is néztem, de csak a Banán Joe, a Kincs ami nincs, és az és megint dühbe jövünk van ennyiért :(
  • Punkerwork
    #847
    Tesco?
  • qper
    #846
    nem tudja v.ki, hogy a Bud Spencer-Terence Hill féle Bűnvadászokakt nem lehet fellelni valahol 999-ért?
  • Punker
    #845
    U-571-et megvettem
  • artschi
    #844
    a norbi dvd simán megérte
  • zaki
    #843
    tesóm most vett sakál dvd-t 1500ft-ért. meg norbi dvd-t 4 ezerért :DDD
  • Mike at home
    #842
    Erdemes korbenezni, igen, en is vettem par filmet 1000-1700 kozott
  • Tetsuo
    #841
    Ha keveset kell adóznom, megveszem a filmet, ha sokat akkor nem. :)
  • artschiatwork
    #840
    hepibörzdéj Punker!
  • Tetsuo
    #839
    Azt nem tom de én is láttam.
    Kérdés: Az U-571 a hangján kívül (amit mindenki istenít -gondolom jó hangos-) ér vmit?
    Úgy értem a film is jó, v csak a plázabontó hangja??
  • Tetsuo
    #838
    Az-az! Spielberg legprofibb filmje.
  • artschi
    #837
    1500-ért schindler listája király!
  • zaki
    #836
    mediamarktban 1500-ért láttam a különvéleményt, schindler listáját, dante poklát (jó, ez szar), ellenség a kapuknált )ezt nem láttaqm, de biztos jó), meg ilyeneket...
  • Glpetyus
    #835
    #785
  • Glpetyus
    #834
    Házimozi (sima)
  • Punker
    #833
    U-571 melyik újsághoz van?
  • iko
    #832
    9 DVD 4 dupla + egy sima amiben dokumentum film van CC-ről.
    A nagy filmek: Modern idők, A diktátor, Aranyláz, Nagyvárosi fények. Amúgy nem semmi, A diktátor-t 1940-ben készült tehát akkoriban kezdődött el a második világháború. Volt vér a pucájában hogy megmerte csinálni... Hitler simán ráküldhetet volna pár kémet.
  • iko
    #831
    Pont ma néztem meg :DDD
  • I.C.ram
    #830
    Na végre kibontották a megajándékozni kivántak a Diktátor dvd-t. Király 2 lemezes változat. Maga a film király 5.1-es felújított eredeti hang, és magyar felirat, nagyon jó képminőség.

    2 lemez meg több mint 2 órányi extra, dokumentum filmek, meg egy-két kisebb Chaplin alkotás.

    Szerintem baromire megérte 4k forintért, főleg, hogy rendes Warner Bros kiadás, és látszik is az egész minőségén, hogy nem a direkt az olcsóságra mentek, mint a mediamarktos dvd-k nagyrésze. Ja és ez sorozat. Asszem van 10 ugyanilyen kiadású Chaplin DVD.
  • Tetsuo
    #829
    Könnyen előfordulhat (de ott meg a Föld mágneses mezeje töröl, mint a winyónál.. ez utóbbinál 3-4 év az előbbinél valamivel tovább tart, bár itt a mozgatás sokat segíthet) Ráadásul a szalagok összetapadnak, ha nem csévélik idönként át. Meg is nyúlik, ha nem legalább 2 motoros a rendszer.
    A király az a bakelit (ha függőlegesen tárolod s finom tűnyomással játszod le) akár 100évig is eláll. Persze digitális adatrögzítésre nem igazán alkalmas, de zenéhez tökéletes.
    Digitális adatokat biztonságosan MO Diskre (magneto-optikai lemez) rögzítenek, ahol csak akkor lehet átírni egy bitet ha egyszerre lép fel a mágneses és az optikai hatás. Hogy ez meddig áll el nem tudom.. Hátránya: drága, rohadt lassú, adatsűrűsége kb mint a CD (asszem). Külföldön rengeteg helyen használják (főleg Japánban), Mo-n sehol. De pl mozifilmek digit tárolására még mindig LTOt használnak (mágnesszalagot) az 5-10TB adathoz.
  • artschi
    #828
    Boldog Karácsonyt minden, DVD-t 4.000 Ft alatt vásárló tagnak :)
  • Waterhorse
    #827
    Ezzel azt akarod mondani, hogy a mágnesszalag időtálóbb mint a Cd/DVD??
  • Glpetyus
    #826
    Apokalipszis Most DVD-t vettem vmelyik nap a Dunakeszi-i Auchanban 3900-é'
  • Tetsuo
    #825
    A CDk, DVDk mégha nem is írják őket (szerves réteg) hanem préselik (gyári lemez, szervetlen anyag), akkor is tönkremennek idővel, lebomlanak. A jó alapanyag kb 20évig bírja, az ócskák kb 1-2 évig.
  • Botond #824
    tehetséges mr.ripleyt én is megvettem igaz a tescóban 990ért,de pókerarcokat 600x láttuk,szal azt nem
  • Hentes Bill #823
    azok is 1000 ft-ba kerülnek
  • Hentes Bill #822
    ósönben vettem pókerarcok, és a tehetséges mr ripley-t, 2 ezer ft volt a 2

    meg jövő héten megveszem még az árvák hercege dvd-t, és még talán az órák c. filmet is
  • Botond #821
    gratz ^^
  • Punkerwork
    #820
    Nemo-t én is beszereztem (elméletileg a kölköknek:)
  • Glpetyus
    #819
    hmm...tök jó
  • Waterhorse
    #818
    Soroksári Auchanban, az újságosnál, a belső részen 999-ért lehet venni régebbi DVD mellékletes újságokat, amiknek az eredeti ára 1500-2000 Ft. Van legalább 1 tucat különböző film természetesen több azonos példány is. Meg is vettem a Kvíz DVD Jackie Brown-os számát.
  • iko
    #817
  • artschi
    #816
    sirályos! most néztem meg kb. 46-odszorra