3025

DVD filmekről, Blu-Ray kiadványokról általában

>
- Akciós DVD-k, Blu-Ray lemezek itthon és külföldön - Események - Érdekes linkek - Legújabb szerzemények (mit hol mennyiért vettél) -

Csak EREDETI kiadványok! warezzel itt nem foglalkozunk!
  • artschi
    #2862
    Megrendelve:

    - Egyszer volt az élet 1-5. (990 Ft/db)
    - Maverick (2990 Ft)
  • Trisztin
    #2861
    hát igen :) engem annyira nem zavart,hogy elárazták 8)
  • fifi
    #2860
    így van, a konténeres-ketreces filmek közé gyakran bekeveredik olyan cucc, ami tuti, hogy el van árazva jópár forinttal... Nekem így lett David Attenborough filmem 799-ért :)
  • Japep
    #2859
    "Most mutasd meg neked mekkora"

    vagy

    "A tiedé mekkora?"
  • Trisztin
    #2858
    uhhh Tesco... tavaly ilyenkor életem legjobb vásárát csináltam meg a TEscoba :)

    EGy nagy halomba be volt hányva jónéhány DVD ... mind extra akciós áron :) Így vettem meg a Deep Impactat 297 Forintért :) a
    Mackótestvért (eredeti disney-DVD-n) 690 Forintért... egy DVD üzletben meséltem milyen jó üzletet csináltam erre a hapsi lehurrogot,hogy biztos nem eredeti volt,mert hogy annyiért nem árulhatják,meg ha eredeti biztos nem annyiért vettem... Nem igazán tudtam neki megmagyarázni,hogy miért mondanám,hogy nem olyan olcsón vettem,ha nem az lenne az igazság? :) na mindegy...

    úgyhogy tessék résen lenni a hiperekben ;)
  • Monoton
    #2857
    tesco
  • bigfoot
    #2856
    a függetlenség napját hol vetted meg ennyiért??
  • Mike at home
    #2855
    nézz körbe a használt boltokban
  • ancsie18
    #2854
    Na akkor mégegyszer: Nagyon - nagyon szeretnék hozzájutni eredeti, magyar dvd-s kiadásban, szinkronnal a következő filmekhez:

    - Rekviem egy álomért (!)
    - Félelem és reszketés Las Vegasban (!)
    - Elfújta a szél
    - Az élet nélkülem (!)
    - Love Story
    - Szép remények

    Bárkinek van elérhető árban eladó, írjon! Azokért, amelyikek után (!) van téve, viszonylag sokat is hajlandó lennék fizetni, ha tökéletes állapotban van és szinkronos.
  • ancsie18
    #2853
    Hello! Nincs valakinek eladó példánya a Rekviem egy álomért című filmből? Sehol sem találom, mert joglejárt termék... :(
  • Japep
    #2852
    Jah, bár először azt írták, hogy rá kell fizetnem, mert már nincs akciósan... De a lényeg, hogy megvannak! :D
  • ancsie18
    #2851
    Japep! Most minden rendben volt a filmekkel? Én a TESCO-ból vettem meg most a Hősöket és én is dühös vagyok, mert a hülye műanyag szalagjuk behorpasztotta egyik oldalt a papír doboz sarkát... :(
    De az azért nem ilyen nagy hiba, mint ami nálad volt. Rendesek voltak akkor, hogy önhibájukon kívül esett kárt is ráfizetés nélkül orvosoltak. Pirospont nekik :P
  • Japep
    #2850
    - A bukás (990 HUF)
    - Rocky II (2500 HUF)

    - Sorozatgyilkosok (999 HUF)

    :D
  • Japep
    #2849
    Na megjöttek a csereDVD-k (#2834) ... :D
    A friss szerzemények :

    - Az elit alakulat (0 HUF)
    - A Keresztapa (0 HUF)
    - A zongorista (999 HUF)
    - Rocky I (2190 HUF)
  • Mike
    #2848
    szép
  • zaki
    #2847
    350 volt, most van 10 amit megtartok, mert a nővérem lemezei, és van még 12 db amit nem adtam el. Szal kb 330 DVD-t adtam el olyan 600 rongyért...
  • Mike
    #2846
    "Időben ki tudtam szállni a dologból, kevés veszteséggel." ez mit fed, eladtál mindent? :o
    mondjuk én nem gyűjtöm a dvd-t, egyszerüen megveszem ami érdekel, ahogy a könyveket is
    igaz a könyveket nem szoktam megszámolni, sem excel táblázatba felirni :) - hatalmas munka lenne, 15 éve egyszer belefogtam, de az felejtős
  • zaki
    #2845
    Nem veszek többet, így igaz.
    Én is gyűjtöttem vagy 3-4 éve a DVD-ket, de csak az utolsó évben durvult el a helyzet, amikor havi több 10 ezer forint költöttem el olyan DVD-kre, amiket meg sem néztem. Időben ki tudtam szállni a dologból, kevés veszteséggel.
  • Mike
    #2844
    szálltál? hova? ne mond, hogy már nem veszel dvd-ket
    arról nem beszélve, hogy én mindezt 4 év alatt produkáltam, míg te 2? év alatt
  • Loál János #2843
    ONFG
  • zaki
    #2842
    Ehh... :o
    Én 350-nél szálltam ki... :D
  • Mike
    #2841
    átléptem a 600-at :o
    na nem mintha érdekelne a darabszám
    és még mindig nincs meg minden film ami érdekelne :(
  • Monoton
    #2840
    Boldog Karácsonyt mindenkinek :)

    amugy mamég elmentem megvenni a Terminátor 2 (2lemezes) és a Karib tenger kalozai - a fekete gyöngy átka t(2 lemez)

    1592 Ft/ db
  • artschi
    #2839
    Boldog Karácsonyt minden eredeti DVD-t vásárló pajtásomnak! :)
  • Monoton
    #2838
    Függetlenség napja 2 lemezes 1592 Ft

    Arthur király 1592 Ft


    és a függetlenség napja alternativ befejezést jol megcsinálták :D
  • Mike at home
    #2837
    netpiac.hu
  • Japep
    #2836
    Hát igen...ajándéknak szántam, és erre meg ez történt...
  • ancsie18
    #2835
    Auu... 22000.- forint ráköltése után ez elég kellemetlen... Pedig gondolom alig vártad már, hogy megérkezzenek...
  • Japep
    #2834
    Amúgy melyik Magyarország legnagyobb online DVD-áruháza?
    Én eddig az XPress-t használtam, de most történt egy kis incidens...ami végülis nem az ő hibájuk, de kíváncsi vagyok, kicserélik-e a DVD-imet.
    Megrendeltem a Keresztapa-trilógiát és az Elit alakulatot díszdobozban tőlük (22.000 HUF), és mikor kihozták mindkettő sérült volt (EA fémdoboza behorpadva, a K.apa DVD-borítói összetörve). Ez igazán nem az ő hibájuk, hanem a GLS futárszolgálaté...elvileg csak visszaküldöm nekik (ez megtörtént), és ők pedig azonnal küldik az újakat...

    Na mindegy...ismerem még a DVD-futárt, ami nagyobb, de többet nem nagyon.
  • Prof William
    #2833
    Ha valkinewk meg lenne egy teljes extrás Dawn of the Dead DVD- és meg szeretne szabadulni tőlle az pls PM-ezzen rám.
  • Japep
    #2832
    Köszi, de nem jó a VHS...nem is tudnám megnézni... :D

    Már megrendeltem őket feliratosan.
  • ancsie18
    #2831
    Amúgy VHS-en a TeszVeszen fent van a 3 rész együtt 2500.- forintért és az tuti szinkronos.
  • ancsie18
    #2830
    Én a Love Story-ra várok már mióta, de úgy néz ki azt sem akarják kiadni szinkronosan.

    Meg az Üvöltő szelek Juliette Binoche + Ralph Finnes-os változatát is valamiért nem akarják kiadnio dvd-n.
  • Japep
    #2829
    Hello!

    Ma rendeltem meg a Keresztapa trilógiát, és az Elit alakulatot díszdobozban, és szomorúan látom, hogy nincs szinkron rajtuk...annyira végülis nem zavar, mert 100-szor jobban megnézek egy filmet felirattal, mint szinkronnal, de akkor is jobb lenne, ha lenne rajta...gondolom már nem is lesz rajta soha...

    Erre már régóta meg akarom venni a Forrest Gump-ot, most meg le is vitték az árát, de ezen sincs szinkron...sajnos. :S
  • zaki
    #2828
    Én anno azt hiszem a Miami Vice-al nyertem egy Karib 3 mozijegyet... :)
  • Japep
    #2827
    Ma vettem meg a Kardhalat (1500 HUF), és kaptam egy ingyen mozijegyet... :D
  • Japep
    #2826
    Ma jött meg a Transformers fémdobozos (2DVD) limitált változata (3990 HUF)...nagyon durván néz ki... :D
  • ancsie18
    #2825
    Óóóó... :( Csak én nem járok arra... :S
  • zaki
    #2824
    Pecsában 6k-ért láttam Heroes-t a múlt héten, de alkudd le egy kicsit, 5500-ért oda fogják adni...
  • Mike at home
    #2823
    ezt miért ne lehetne itt?
    csak warezt ne kérj, kérdezz